Τι πιστεύουν οι γύρω σας ότι σπουδάζετε και πως σας αντιμετωπίζουν όσοι δεν σπουδάζουν ;

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Τί στο καλό οι άλλοι βλάκες ήταν που πέρασαν από τα δύσκολα και τα βαριά?Για όνομα....
Mπορει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
το ξερω:D...εγω πιστευω πως γενικα δεν πρεπει να ακους τι θα πει ο κοσμος κνε εσυ αυτο που σου αρεσει κ ακου μονο τα ατομα πυ σε ξερουν κ εμπιστευεσαι;)
ετσι μπραβο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_m_kOnStAnTiNa

Νεοφερμένος

Η i_m_kOnStAnTiNa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμενα πιο πολυ μου την δινουν οι επιτυχοντες στην ΣΣΕ η στην ΣΣΑΣ που τους βρισκεις στο κεντρο σε ενα club με κατι αμανικα για να δειχνουν οτι εχουν γυμναστει αλλα και οτι ειναι τωρα πια στρατιωτικοι...pfff παραλιγο την προηγουμενη φορα να σπασω μια μπουκαλα βοτκα στο κεφαλι καποιου...

Μιλαμε για πολυ ξυλο....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
αμα δεν ακουν καποιεσ οτι περασεσ αθηνα θεωρουν οτι απετυχεσ...
Στην Ελλάδα ζεις, όλα θα τα ακούσεις εδώ (οπότε μοιραία τα περισσότερα από αυτά είναι μπαρούφες):P
Ναι αλλά δες τη θετική πλευρά.....σίγουρα θα ξέρει το φυσικό αέριο,ειδικά το χειμώνα!:);)
Στην περιοχή που ζεί, το πιο πιθανό να μην το ξέρει!:P
τρελό αλλά και εγώ σε όσους λέω ηλεκτρονική με ρωτάνε ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ--ΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ??
Στην ίδια ερώτηση, έχω απαντήσει: μπαρμπέρης!:P
Ναι αλλα μη μου συγκρινεις τις διεξοδους της νομικης με αυτες πχ της φιλολογιας ή του βιολογικου. Τα τμηματα αυτα ειναι μονοδρομος, αυτο προσπαθω να εξηγησω.
Στη γεμάτη κόμπλεξ ελληνική νοοτροπία, ναι είναι!
δεν ισχυει σε τοσο μεγαλο βαθμο πλεον αυτο για τις υψηλες χρηματικες απολαβες γιατρων και δικηγορων...
Κυκλάδες,
Μάιος του 2012,
Διαγωνισμός πρόσληψης γιατρών με πρώτο μισθό 2500 και σε κάποια νησιά καλυμμένα έξοδα σπιτιού από το κράτος. Αποτέλεσμα διαγωνισμού: Κανείς!
ΚΑΝΕΙΣ!!!
Ή έχουν καλύτερο μισθό αλλού, ή μεγάλο πρόβλημα στον εγκέφαλο!

Όταν λέω ότι πέρασα πληροφορική όλοι απαντάνε "ΑΑΑ κομπιουτεράκιας δηλαδή" και για κάποιο λόγο πιστεύουν ότι θα τους κάνω format τα pc τους...ΑΑΑ επίσης μου τη λένε συνεχώς ότι δεν θα βρω κοπέλα :P
το έχω πει και ξανά...
Να εύχεσαι να έχεις γνωστούς να τους κάνεις φορμάτ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Με εκνευριζουν κατι τετοια.Εμενα ο γιος μου,εμενα η κορη μου.
Ο ελυτης ειχε πει οτι τα 3 Τ της επιτυχιας ειναι ταλεντο,τυχη,τολμη.
Η παπαγαλια (στο αοδε,στην ιστορια,βιολογια,για καποιους ακομα κ στις μεθοδολογιες μαθηματικων κ φυσικης) δεν ειναι ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ.

Παρακαλω :)

Αυτα ειναι δικαιολογιες και μπουρδες.

Τα μαθηματικα ειναι σαν το ΣΚΑΚΙ. Για να πετυχεις, πρεπει 1ον Να σου κοβει, 2ον Να εξασκηθεις αρκετα. Οπως και να το κανεις υπαρχουν καποια ανοιγματα (βασικες μεθοδολογιες) ομως οποιος πιστευει οτι με αυτα παει για την ΝΙΚΗ της παρτιδας ειναι γελασμενος. Στην ουσια αυτες οι μεθοδολογιες μαθαινονται ωστε εσυ να εχεις την ικανοτητα να σκεφτεις ενα βημα παραπερα και να βρεις την λυση σε κατι πολυ πιο δυσκολο. Σκεψου σαν να εχεις τα απαραιτητα οπλα/μαχαιρι/πιστολι/καλαζνικοφ (βασικες μεθοδολογίες) στο οπλοστασιο σου (μυαλο), σε σημειο οπου μπορεις να αποκτησεις προσβαση στα οπλα αυτα με μια κινηση (προσφατη μνημη), και να σε βαζουν με αυτα να καταστρωσεις ενα πολυπλοκο σχεδιο ωστε να αντιμετωπισεις χιλιαδες ναζι. Πολλοι θα αποκτησουν προσβαση σε αυτα τα οπλα. Λιγοι θα εχουν την ικανοτητα να τα αξιοποιησουν ωστε να νικησουν τους ναζι ;)

Η Φυσικη κατα την αποψη μου ειναι σε εναν μεγαλο βαθμο μαθηματικα. Ταλαντωσεις -> αλγεβρα, Κυματα->Αλγεβρα. Η φυσικη κατα την αποψη μου μπορει να μεθοδευτει σε μεγαλο βαθμο, γιατι το ευρος των πιθανων ασκησεων ειναι πολυ μικροτερο απο αυτο των μαθηματικων (σε επιπεδο πανελληνιων παντα). Ομως το δυσκολο στην φυσικη ειναι η κατανοηση, Οποτε πριν πας να μεθοδευσεις, εαν δεν εχεις κατανοησει δε πας πουθενα. Φυσικα το ιδιο ισχυει και με τα μαθηματικα. Οταν λεμε μεθοδολογια εν μερη μιλαμε για τον τροπο που θα σκεφτεις για να λυσεις ενα προβλημα. Εχεις αποκτησει μια μαθηματικη λογικη , μια φυσικη λογικη και με βαση αυτη , και την ικανοτητα σου θα λυσεις το προβλημα. Μη μου πεις οτι εσυ και εγω εχουμε ξαναδει ερωτηματα οπως το Γ4 ή το Δ4 ωστε να μιλας για παπαγαλια.

Τωρα πληροφορικη , αμα πας να μεθοδευσεις αυτο το μαθημα , κατα την αποψη μου δε πρεπει να μιλας καν. Το μαθημα ειναι απλη μαθηματικη λογικη. Οποιος ειναι εξυπνος γραφει χωρις να μεθοδευσει τιποτα. Το μονο που πρεπει να ξερεις η ταξινομιση αυξουσας φθινουσας με τον τροπο που προτεινει το βιβλιο (εαν και ειχα βρει alternative οχι βελτιστους τροπους, ο καθηγητης με αναγκασε να μαθω αυτην)

Στο αοδε ειναι το μονο μαθημα που συμφωνω οτι ειναι απολυτα παπαγαλια.

Μαθηματικα γενικης. Νταξ. Βασικη μαθηματικη λογικη. Χωρις διαβασμα πας για 18+. Μη μου πεις οτι εσυ διαβασες μεθοδολογιες;

Εκθεση. Κοιτα αν και στο μαθημα δεν εγραψα καθολου καλα, πιστευω οτι ειναι πολυ εξυπνο μαθημα , αλλα πρεπει να βελτιωθει λιγο ο τροπος με τον οποιο εξεταζεται. Σιγουρα δεν ειναι παπαγαλια εκτος και εαν εισαι ηλιθιος. edit: και πας να παπαγαλισεις ολοκληρα κατεβατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Συμφωνώ πολύ με τον Demlogic. Από τις λίγες φορές που συμφωνώ τόσο πολύ με έναν άνθρωπο εδώ μέσα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Στο θεμα:

-Που περασες εσυ;
- ΗΜΜΥ ΕΜΠ
- Τι ειναι αυτο; :confused:
- ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΤΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ
- ααα :worry:

printf("/n");

- Περασες τελικα εκει που ηθελες; (καθηγητρια εκθεσης)
- Ναι!
- Τωρα εχεις σκασει απο την ζηλια σου απο τον ταδε (κολλητος μου) που περασε μαθηματικο εεε; ^_^
- οχι βεβαια! Φοβερο το μαθηματικο , αλλα σαν το ΗΜΜΥ κανενα

printf("/n");

- Που περασες;
- Ηλεκτρολογος στο ΕΜΠ
- ΑΑΑΑΑ και το αγορι μου θα ειναι συναδελφος σου!
- Τι ΗΜΜΥ και αυτος;
- ΕΕεε δε ξερω, βασικα ηλεκτρολογια στο ΑΝΩΤΕΡΟ ΤΕΙ

printf("/n");

- Περασε πολυτεχνειο ο (ΟΝΟΜΑ_ΜΟΥ)ακης και μαγκεψε

printf("/n");

- (Μετα απο συνεχομενα καλαθια στο μπασκετ) Ετσι γ@μαει το πολυτεχνειο

return 1;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Στο θεμα:
-Που περασες εσυ;
- ΗΜΜΥ ΕΜΠ
- Τι ειναι αυτο; :confused:
- ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΤΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ
- ααα :worry:

printf("/n");

- Περασες τελικα εκει που ηθελες; (καθηγητρια εκθεσης)
- Ναι!
- Τωρα εχεις σκασει απο την ζηλια σου απο τον ταδε (κολλητος μου) που περασε μαθηματικο εεε; ^_^
- οχι βεβαια! Φοβερο το μαθηματικο , αλλα σαν το ΗΜΜΥ κανενα

printf("/n");

- Που περασες;
- Ηλεκτρολογος στο ΕΜΠ
- ΑΑΑΑΑ και το αγορι μου θα ειναι συναδελφος σου!
- Τι ΗΜΜΥ και αυτος;
- ΕΕεε δε ξερω, βασικα ηλεκτρολογια στο ΑΝΩΤΕΡΟ ΤΕΙ

printf("/n");

- Περασε πολυτεχνειο ο (ΟΝΟΜΑ_ΜΟΥ)ακης και μαγκεψε

printf("/n");

- (Μετα απο συνεχομενα καλαθια στο μπασκετ) Ετσι γ@μαει το πολυτεχνειο

return 1;

χαχαχα κλασσικη περιπτωση!! :hmm:

Ενας γνωστος μου περασε στην σχολη σου και του λενε "Ηλεκτρολογος θα γινεις δηλαδη?Θα φτιαχνεις μπριζες?"

Εγω περασα Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων στο ΕΚΠΑ και μου λενε
"Κουμπιουτερακιας?Πληροφορικαριοσ?"
"Θα κανεισ φορματ?"
"Υπαλληλος πλαισιο/μουλτιραμα?"

και εγω νοιωθω ετσι

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Tα πιο χαρακτηριστικα που μου εχουν πει ειναι:

- Που περασες?
-Ηλεκτρολογος μπλα μπλα μπλα...
-Αααα και δηλαδη θα πηγαινεις σε σπιτια ?(συνοδευεται απο εκφραση αποριας-κακομοιριας)

Βρισκω ενα συμμαθητη μου στο κεπ και λεμε που περασε ο καθενας. Μολις ακουστει απο το στομα μου η λεξη ηλεκτρολογος (χωρις να τελειωσω τη φραση) πεταγεται ο τυπος που ειναι πισω απο το τζαμι και μου λεει:
Ρε δεν εχουν δουλεια οι ηλεκτρολογοι...ολοι μονοι τους τα φτιαχνουν τωρα με την κριση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εμένα πάντως μου αρέσει που όλοι έχετε την εντύπωση πως θα γίνετε τρανοί,
και θα κάθεστε πίσω από ένα γραφείο και κάτω από μια βάνα που ρίχνει κέρματα...:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
εμένα πάντως μου αρέσει που όλοι έχετε την εντύπωση πως θα γίνετε τρανοί,
και θα κάθεστε πίσω από ένα γραφείο και κάτω από μια βάνα που ρίχνει κέρματα...:rolleyes:

Πόσο θα ήθελα να συμπληρώσω το ανωτέρω, αλλά θα με κόψει η λογοκρισία. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εκλεκτος

Νεοφερμένος

Ο Εκλεκτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γεια σας, παιδια , εγω περασα μπδ ( μηχανικων παραγωγης και διοικησης) χανια.
ακουστε περιστατικο.
-τι εγινε τελικα; που περασες;
-περασα μηχανικων παραγωγης και διοικησης στα χανια !
-ααα ωραια σχολη!
-ευχαριστω!
-τι κανεις εκει;
- ειναι σαν μηχανολογους μηχανικους αλλα με ειδικευση στην βιομηχανικη διοικηση.
-δηλαδη θα ξαναδωσεις?
:whatever: :xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
εμένα πάντως μου αρέσει που όλοι έχετε την εντύπωση πως θα γίνετε τρανοί,
και θα κάθεστε πίσω από ένα γραφείο και κάτω από μια βάνα που ρίχνει κέρματα...:rolleyes:

Χαχα εσενα φιλε μου δηλαδη αυτες ειναι οι φιλοδοξιες σου;:hmm:

Δεν νομιζω καποιος απο ΗΜΜΥ ή απο οποιοδηποτε καλο ΑΕΙ ή ακομα και ΤΕΙ να εχει τετοια ονειρα...Διχως ονειρα και προσπαθεια φιλε μου δεν νομιζω να εκανε κανεις κατι στην ζωη του που να τον ευχαριστει!Αμα εσυ συμβιβαζεσαι να τελειωσεις την σχολη σου (4-5 χρονια;) και να κανεις ενα μεταπτυχιακο;(3 χρονια) για να περνεις πενταροδεκαρες πισω απο ενα ταμειο,τοτε εχεις χασει το παιχνιδι...Αυτο ειναι που θελουν ολοι πλεον οι εργοδοτες..Φτηνα χερια με εκπαιδευση για λιγα χρηματα...Τα πιο δημιουργικα σου χρονια εσυ συμβιβαζεσαι να τα χαραμισεις ετσι απλα;Αμα εχεις τα @@ μπορεις να πας και εξωτερικο που τα πραγματα ειναι πιο ευκολα απο εδω...

Γενικοτερα δεν σκεφτεστε οτι εχουμε φτασει εδω που εχουμε φτασει,επειδη συμβιβαζομαστε με οτι μας κανουν οι αλλοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αμα εχεις τα @@ μπορεις να πας και εξωτερικο που τα πραγματα ειναι πιο ευκολα απο εδω...

ΔΕΝ είναι εύκολα. Η 3ετής σύμβαση και η φάση του παίρνω πόδι κατευθείαν με το που λήξει αυτή δεν είναι και τόσο καλό σενάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ΔΕΝ είναι εύκολα. Η 3ετής σύμβαση και η φάση του παίρνω πόδι κατευθείαν με το που λήξει αυτή δεν είναι και τόσο καλό σενάριο.

δεν γινονται 3ετης συμβασεις σε ολες τις εταιριες :hmm: τουλαχιστον ετσι εχω ακουσει...Αναφερεσαι για κατι συγκεκριμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παλια ειχα πει την εμπειρια μου οταν ημουν λογιστικη που μου ελεγαν ολοι θα μου κρατας τα βιβλια κτλ...(ορεξη τους ειχα)
Τωρα με την πληροφορικη εχω ξεμπερδεψει καπως...
-Τι περασες;
-Πληροφορικη απθ
-Αααα και γιατι αλλαξες απο λογιστικη,οι λογιστες εχουν δουλεια...
-Μ'αρεσει το αντικειμενο...(και κει που παω να φυγω)
-Εχει γεμισει ο τοπος πληροφορικους και ειναι ολοι ανεργοι...
-(Σαλτα και γα..σου)
Εχω απορια τι λενε σ'αυτους που περασαν Ημμυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
ααα περασες !!? μπραβο χαιρομαι παρα πολυ συγχαρητηρια και απο μεσα τους λενε αλλα (τυπου μμ ενταξει σιγα την σχολη ,φαινεται στα μουτρα τους και εσυ εκει σκεφτεσαι να ηταν η ζηλεια ψωρα) αυτα!!!! ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΣΟΥς ΑΝΟΙΞΕ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ !!!! αα και μην ξεχναμε το θεμα δεν ειναι να μπεις σε μια σχολή ,το θέμα είναι να την βγάλεις!!! αυτα απο εμένα ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
δεν γινονται 3ετης συμβασεις σε ολες τις εταιριες :hmm: τουλαχιστον ετσι εχω ακουσει...Αναφερεσαι για κατι συγκεκριμενο;

Αναφέρομαι για τη Γερμανία. Αυτό συμβαίνει γιατί πάντα βρίσκονται καλύτεροι και καλύτεροι με το πέρασμα του χρόνου. Αυτός είναι ο κορεσμός του εξωτερικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
γεια σας, παιδια , εγω περασα μπδ ( μηχανικων παραγωγης και διοικησης) χανια.
ακουστε περιστατικο.
-τι εγινε τελικα; που περασες;
-περασα μηχανικων παραγωγης και διοικησης στα χανια !
-ααα ωραια σχολη!
-ευχαριστω!
-τι κανεις εκει;
- ειναι σαν μηχανολογους μηχανικους αλλα με ειδικευση στην βιομηχανικη διοικηση.
-δηλαδη θα ξαναδωσεις?
:whatever: :xtipao:
Και μένα το ίδιο με ρωτάνε(όχι όλοι..μόνο όσοι είναι άσχετοι με το θεματάκι..) όταν τους λέω ότι μπήκα στις Τουριστκές Επιχειρήσεις στο ΤΕΙ της Αθήνας..Μόνο και μόνο επειδή είναι ΤΕΙ..Και τι να κάνω δηλαδή εγώ που δεν υπάρχει αντίστοιχο ΑΕΙ..Τα ΤΕΙ στο πηγάδι κατούρησαν...???
Όταν τους λέω κιόλας ότι ήταν επιλογή μου αυτό το τμήμα με κοιτάνε ακόμα πιο περίεργα...:blink:
Ξαφνικά έγιναν όλοι ειδήμονες....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top