Τι πιστεύουν οι γύρω σας ότι σπουδάζετε και πως σας αντιμετωπίζουν όσοι δεν σπουδάζουν ;

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Μπορει ξαδελφη να ειναι και πανω απο σενα .. δικιο εχει η θεια σου ..
Δε μιλάω για μούρες και ανωτερότητα μιλάω για επίπεδο πτυχίου...
Συγκρίνει το επιπεδο πτυχίου και την εργασία ενος βοηθόυ φαρμακοποιού με εναν πτυχιούχο χημικό.

ασχετο... κανει καλη πιτα?
Οχι. Δεν μας εχει φτιάξει κατι να φάμε παρα μόνο μια φορά, γιατι καβατζώνεται και τρώει απο μας καθε απόγευμα σαν βδέλλα,,
Η γιαγιά μου η κυρα Μαριώ κάνει ωραίες τυρόπιτες, σε σχήμα σαλιγκαριού, αμα θες σου δίνω τα χριστούγεννα που θα κατεβει Αθήνα
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Συλλυπητήρια :hug:Σου εύχομαι δύναμη και επιτυχία και σε εσενα και στην αδερφή σου...
Ευχαριστώ πολύ 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
σε ρωτάει φίλος/οικογένεια ή οικογενειακός φίλος για τέτοιες χάρες 99.99998% δεν θα πληρώσουν και θα σου τραβήξουν την κλασσική ατάκα "το κάνεις ως φίλη μου"
Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια και το χειρότερο είναι ότι έχουν και με το παραπάνω... αν είναι κάποιος που ξέρω ότι δεν έχει από μόνη μου δεν θα ζητήσω χρήματα, αλλά με εκνευρίζει να πηγαίνουν κομμωτήριο/νύχια/ταξίδια να παίρνουν αμάξια κλπ και να παζαρεύουν τα ιδιαίτερα..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top