Τι πιστεύουν οι γύρω σας ότι σπουδάζετε και πως σας αντιμετωπίζουν όσοι δεν σπουδάζουν ;

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Αν και δεν φοιτώ ακόμα, έχω περάσει και εγώ από αυτό το στάδιο!
Όταν ακούν τη σχολή που θέλω να περάσω ξυνίζουν τα μούτρα και με κοιτάνε από πάνω μέχρι κάτω (τι κοιτάς ρε φίλε πόσο όμορφος ή πόσο ψηλός είμαι;) με εκείνο το σπαστικό χαμογελάκι της σιγουριάς ότι εγώ θα γράψω καλύτερα στις πανελλήνιες και θα γίνω καλύτερος από σένα! Λες και κανονίζω εγώ για το αν μία σχολή είναι Πανεπιστήμιο ή ΤΕΙ!
Παλιότερα όταν μου το έκαναν αυτό μπορεί να έβαζα και τα κλάματα από τα νεύρα μου :P αλλά πλέον δεν μου καίγεται καρφάκι! ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΩ ΟΥΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΟΥΤΕ ΔΕΞΙΑ...ΤΣΑΚ ΣΤΗ ΜΕΣΗ!!! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Έχω κι άλλα - τι σκατά ένα ένα μου έρχονται; Ίσως επειδή δε δίνω πλέον σημασία :P

(αντίδραση μαμάς μιας συμμαθήτριάς μου)
-Πού είσαι εσύ;
-Στα Γιάννενα Φιλολογία
- Α, η κόρη μου περνούσε κι εκεί κι εκεί και εκεί και στο τάδε και στο δείνα, αλλά δεν ήθελε!
-Σοβαρά; Και πού ήθελε;
-Ιατρική!!
-εεε γι' αυτό!

Α! Και δεν ξέρω αλλά αλλάξαμε επιφώνημα...
από το "Ααα" τώρα πήγαμε στο "Ωωω"
Περίεργο!! :hmm:
καλα τι κατευθυνση ηταν αυτη η κορη της
περνουσε φιλολογια αλλα δεν ηθελε και πηγε ιατρικη??!:spasiklas::whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
καλα τι κατευθυνση ηταν αυτη η κορη της
περνουσε φιλολογια αλλα δεν ηθελε και πηγε ιατρικη??!:spasiklas::whatever:

Επειδή έχω εμπειρία από τέτοιες μάνες, το πιθανότερο είναι η κακομοίρα η κόρη να μην είχε καμία πρόθεση να πάει φιλολογία. Απλά η μανούλα ήθελε να υπερτονίσει ότι η δική της η κορούλα είναι πανέξυπνη. Προφανώς στο μυαλό μερικών ανθρώπων, οι φιλόλογοι μαθαίνουν μόνο αυτά που διδάσκονται στα σχολεία, τα οποία τα παιδιά τους τα ξέρουν ήδη!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Επειδή έχω εμπειρία από τέτοιες μάνες, το πιθανότερο είναι η κακομοίρα η κόρη να μην είχε καμία πρόθεση να πάει φιλολογία. Απλά η μανούλα ήθελε να υπερτονίσει ότι η δική της η κορούλα είναι πανέξυπνη. Προφανώς στο μυαλό μερικών ανθρώπων, οι φιλόλογοι μαθαίνουν μόνο αυτά που διδάσκονται στα σχολεία, τα οποία τα παιδιά τους τα ξέρουν ήδη!:clapup:
χαχαχχα ναι παιζει ρε φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Ελπίζω η τωρινή κρίση (οικονομική, κοινωνική, νοοτροπίας..) που βιώνει η χώρα μας και όχι μόνο, να αποτελέσει σημείο αναθεώρησης πολλών "απαρχαιωμένων" και λανθασμένων αντιλήψεων απέναντι στις επιστήμες και στα επαγγέλματα. Να μάθουν(με) επιτέλους ότι κανένα επάγγελμα δεν είναι ντροπή αλλά και καμία επιστήμη δεν είναι κατώτερη από κάποια άλλη, εφόσον προσφέρονται στο ίδιο πλαίσιο του ΑΕΙ ή στο ίδιο πλαίσιο του ΤΕΙ. Και λοιπόν, αν δεν καταλάβει η γκόμενα του θείου μας, ..κοκ τι ακριβώς σπουδάζετε ή τι θέλετε να κάνετε στην ζωή σας, υπάρχει πρόβλημα; Γιατί θα πρέπει να αισθάνεστε ότι σε κάποιον-α θα πρέπει να δίνετε λογαριασμό για τα πεπραγμένα σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Πολύ καλά τα λες φίλε μου nPb.:) Παιδιά κανείς δε θα πρέπει να ντρέπεται να λέει αυτό που σπουδάζει ή που θέλει να σπουδάσει... Να σας φέρω ένα καθημεριο παράδειγμα. Όλα τα επαγγέλματα υπάρχουν για να εξυπηρετουν τη συνοχή του κοινωνικού ιστού καθώς και τη συνεργασία μεταξύ των πολιτών αλλά και τη συνέχιση της ζωής για όλους μας... Για σκεφτείτε τι θα παθαίναμε αν κανένας δεν τελούσε το επάγγελμα των ανθρώπων που δουλεύουν σε απορριματοφόρο; Σας μιλάω από τη δική μου εμπειρία που όπως καταλαβαίνετε το επάγγελμα του αστυνομικού είναι από τα πιο παρεξηγημένα πλέον στη χώρα μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Οι περισσότεροι (κατευθυνόμενοι από τα ΜΜΕ της αριστεροδεξιάς προπαγάνδας) κατηγορούν το επάγγελμα του αστυνομικού χωρίς να εστιάζουν σε μεμονωμένες αρνητικές περιπτώσεις. Σε άλλα επαγγέλματα (π.χ. του γιατρού, του δικηγόρου,..) μένουν στο απυρόβλητο, οι αρνητικές περιπτώσεις τους. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Έχοντας διαβάσει τα περισσότερα posts, κατάλαβα πως οι Έλληνες έχουν τεράστιο κόμπλεξ σχετικά με τα επαγγέλματα. Θεωρούν μόνο αυτούς που περνούν νομική και ιατρική οτι έχουν μέλλον και οτι αρίστευσαν, και τους άλλους τους κοιτούν με απαξιωτικό ύφος. Αριστεύω θα πει περνάω στη σχολή της πρώτης μου επιλογής (Είτε η βάση είναι 19 είτε 17) Επίσης επιβεβαιώνεται το "Η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας", ειδικότερα όταν διάβασα το "Ο απόφοιτος ΗΜΜΥ αλλάζει λάμπες". :P :P :P Μη σας απασχολεί τι γνώμη έχει ο κόσμος για τη σχολή που είστε. Αν σας αρέσει η σχολή που βρίσκεστε, γράψτε τους όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Και επειδή έπεσαν πολλά σχόλια πάνω στο θέμα μου και σας βλέπω καίγεστε να σας δώσω απαντήσεις :P

Όχι δεν ήταν θεωρητική... ήταν θετική, μέτρια μαθήτρια που διάβαζε... σχεδόν καθόλου :P και πέρσι πέρασε σε ένα τεί νοσηλευτικής αλλά δεν πήγε για να διαβάσει και να δώσει για ιατρική που όντως είναι το όνειρό της!!!
Μακάρι να τα καταφέρει!! Δε λέω αυτό... εγώ για την αντίρδαση της μητέρας της λέω που εφόσον ισχύουν όλα τα παραπάνω... εεε ήταν κάπως! :P

Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Κλασικός διάλογος των τελευταίων μηνών:
-Τι σπουδάζεις;
-Μηχανικών Περιβάλλοντος.
-Αυτό ήθελες; (με επικριτικό βλέμμα τύπου "κακόμοιρο")
-ΝΑΙ!(με βλέμμα ναι μωρή και δε με νοιαζει τι νομίζεις γιατί εγώ θα κάνω αυτό που γουστάρω!!)

Επίσης έχω ακούσει ότι είναι και ΤΕΙ...Γενικά επειδή είναι σχετικά καινούργιο τμήμα δεν το ξέρουν αλλά καλύτερα να μη μιλάς αν δεν ξέρεις ρε φίλε...Προσβάλλεις με την αντίδρασή σου (θέλοντας και μη) ένα παιδί που τουλάχιστον έναν χρόνο πούλησε την ψυχή του στο διάολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κλασικός διάλογος των τελευταίων μηνών:
-Τι σπουδάζεις;
-Μηχανικών Περιβάλλοντος.
-Αυτό ήθελες; (με επικριτικό βλέμμα τύπου "κακόμοιρο")
-ΝΑΙ!(με βλέμμα ναι μωρή και δε με νοιαζει τι νομίζεις γιατί εγώ θα κάνω αυτό που γουστάρω!!)

Επίσης έχω ακούσει ότι είναι και ΤΕΙ...Γενικά επειδή είναι σχετικά καινούργιο τμήμα δεν το ξέρουν αλλά καλύτερα να μη μιλάς αν δεν ξέρεις ρε φίλε...Προσβάλλεις με την αντίδρασή σου (θέλοντας και μη) ένα παιδί που τουλάχιστον έναν χρόνο πούλησε την ψυχή του στο διάολο!

Που να δεις εμείς τι λέγαμε στο..συμφοιτητή σου όταν μας έλεγε ότι θέλει να το δηλώσει στο μηχανογραφικό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Χαίρεται και απο μένα...My story: Φέτος έδωσα πανελλήνιες, και όνειρο μου εξαρχής ήταν να περάσω ΗΜΜΥ, επειδή μ' ενδιαφέρει απίστευτα το αντικείμενο.
Φυσικά,όταν με ρωτάνε πού θέλω να περάσω οι αντιδράσεις είναι οι εξής:

Μεγαλύτεροι (που δεν έχουν ιδέα επι του θέματος): Ηλεκτρολόγος μηχανικός; Τι θες παιδάκι μου κοτζαμ κοπέλα να ασχολείσαι με κατσαβίδια; :wacko:
Συνομήλικοι (της ίδιας κατηγορίας): Μπράβο ρε συ... εσένα θα φωνάζουμε να μας φτιάχνεις το κομπιούτερ... και μια που είσαι εδώ, έχω εκείνο το πρόβλημα με το facebook.... ( σ' αυτό το σημείο θυμάμαι πάντα μια επείγουσα δουλειά που έχω να κάνω... :whistle: )
Και υπάρχουν οι σπάνιες περιπτώσεις που είτε ξέρουν περί τίνος πρόκειται (θυμάμαι χαρακτηριστικά εναν καθηγητή μου του οποίου το μοναδικό σχόλιο ήταν "άντε βρε, καλά γ@μησια":P ) είτε δεν ξέρουν αλλά δεν πετούν κοτσάνες όπως οι προαναφερθέντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κι εγώ έδωσα φέτος.

Αρκετός κόσμος, όταν ακούει την πρώτη μου επιλογή, ψευτοσυγκινείται.
Αρκετά κοινότοπο-δε στέκομαι εδώ.

Πριν 4-5 ημέρες με ρωτάει ένας συνάδελφος από Αλβανία τι θα σπουδάσω, και απαντάω "Νομική έχω επιλέξει", και λέει " Ω Κριστέ μου, μπάτσος τα γκίνεις κι εσύ;".

:eek:

Traτζic

Υγ. Μη διανοηθεί κάποιος ότι είμαι ρατσιστής. Είπα από πού είναι για να το παρουσιάσω παραστατικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Συνηθως οταν λεω οτι θα περασω ΗΜΜΥ υπαρχουν οι παρακατω αντιδρασεις
1ον )
Ατομο) ΗΜΜΥ; Στα ελληνικά;
Εγω) Ηλεκτρολογος μηχ....
Α) Αα δε την ξέρω (βλέμμα αδιαφορίας)
Ε ) Είναι η ανώτερη σχολή του 4ου πεδίου, στο πολυτεχνειο
Α) μαλιστα.
_______________________
2oν)
Α) Ααααα θα λιωσεις εκει
Ε) δε πειραζει, γουσταρω
Α) θα φας καλα
Ε) μαρεσει ειμαι μαζοχας
Α) οκ, θα δουμε οταν μπεις
Ε) θα δειτε.
_______________________
3ον)
Α) Α θα φτιαχνεις υπολογιστες ^_^
Ε) Οχι, θα προγραμματιζω το λειτουργικο συστημα του υπολογιστη σου βλακα.
ή
Α) Α θα φτιαχνεις υπολογιστες ^_^
Ε) Όχι, θα φτιαξω ενα ρομποτ να σε σκοτωσει.
ή
Α) Α ηλεκτρολογος, προσεξε μη παθεις ηλεκτροσοκ ^_^
Ε) εσυ προσεξε γιατι θα σου ριξω κεραυνο με βαση το μυστικο εγχειριδιο του τεσλα που μοιραζεται μονο σε ημμυτες
_________________________

Πολλες φορες παλι απανταω απλα ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ γιατι κουραζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
-Σε ποια σχολή περνάς;
-Μπρίζας!

Κι ας καταλάβουν ό,τι θέλουν, βαρέθηκα να εξηγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εμένα που λένε ή το γνωστό ''καθηγήτρια βγαίνεις από αυτό ε;;;'' (με βλέμμα οίκτου και λύπησης) ή ''και εσύ φιλόλογος;'':confused:

Το λατρεύω αυτό το θέμα και το μισώ ταυτόχρονα!
Λοιπόν, υπάρχουν οι εξής περιπτώσεις :
α) Όταν απαντώ εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής με κοιτάνε και χαμογελάνε.(στην καλύτερη να κάνουν και ένα αχα)
Προφανώς δεν έχουν καταλάβει τίποτα :)
β)Όταν διευκρίνιζω ''δασκάλα για παιδάκια με ειδικές ανάγκες'' γουρλώνουν τα μάτια και ή δε λένε τίποτε
ή με ρωτάνε : καλά με τόσες χιλιάδες μόρια πήγες εκεί????????? :mad:
:(
Ευτυχώς υπάρχουν και αυτοί οι ελάχιστοι που μου χαμογελάνε(κι όχι επειδή δεν κατάλαβαν!)
και μου λένε μπράβο,και πως έκανα εξαιρετική επιλογή..ελάχιστοι όμως
Πολύ καλή σχολή το ειδικής αγωγής...Μην ακούς κανένα!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
σήμερα
Στο άκουσμα της Λογοθεραπείας.
*γούρλωμα ματιών από ενθουσιασμό και χαμόγελο μέχρι τα αυτιά*
"ΟΥΑΟΥ Λογοθεραπεία. Μπράβο! Είναι πολύ καλό! Και βγάζετε πολλά λεφτά εσείς. Ααααα και που λες ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ..."κάνει το και το.. και πάντα έτσι κυλάει.

πριν 3 χρόνια
*χαμόγελο παρηγοριάς και απορίας*
''Για ξανά πες πως λέγεται.. Μπράβο. Σημασία έχει που πέρασες και αν σε αρέσει.. Καλό είναι.. Μπράβο μπράβο''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ε ναι. Ούτε για μένα ξέρει κανείς τι σκατά είναι αυτό που σπουδάζω.
Με όσο χαμόγελο απαντώ στην ερώτηση τόσο βαριέμαι τα σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πολλες φορες παλι απανταω απλα ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ γιατι κουραζομαι.

Και εγώ το ίδιο. Που να το λες όλο το ΗΜΜΥ (εδώ βαριέμαι να το γράφω), στο τέλος όχι μόνο δεν θα καταλάβει αυτό που πρέπει, αλλά θα νομίζει ότι η δουλειά σου είναι να αλλάζεις τις λάμπες.

Λέω πολυτεχνείο και τέλος. Βέβαια μερικές φορές αρχίζουν... "και τι θα κάνεις εκεί"?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο. Που να το λες όλο το ΗΜΜΥ (εδώ βαριέμαι να το γράφω), στο τέλος όχι μόνο δεν θα καταλάβει αυτό που πρέπει, αλλά θα νομίζει ότι η δουλειά σου είναι να αλλάζεις τις λάμπες.

Λέω πολυτεχνείο και τέλος. Βέβαια μερικές φορές αρχίζουν... "και τι θα κάνεις εκεί"?...

και εκεί ξεσπάς και λες: ΘΑ ΑΛΛΑΖΩ ΛΑΜΠΕΣ :P

edit: άκυρο, εσύ οικονομικά δεν ήθελες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top