Τι πιστεύουν οι γύρω σας ότι σπουδάζετε και πως σας αντιμετωπίζουν όσοι δεν σπουδάζουν ;

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
*Η απομυθοποίηση της Ιατρικής*

Πολύ πρόσφατο παράδειγμα, το χάρηκα γιατί τουλάχιστον σταμάτησαν να με αντιμετωπίζουν ήδη από το πρώτο έτος σαν λαμπρή πανεπιστήμονα.:hehe:

-Τι κάνεις στη ζωή σου;
-Σπουδάζω.
-Α, μπράβο! Και τι σπουδάζεις;
-Ιατρική.
-Ιιιιιιιιιιιι, και συ χασάπης θα γίνεις μάνα μου; Γιατί;


Κυρία, κυρία, με είπε χασάπη. :'(
Γελούσα μόνη μου μετά πάντως. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εγώ όταν λέω ότι θα είμαι στη σχολή τουριστικών επιχειρήσεων όλοι ενθουσιάζονται....!!!:blink:
Αλλά και να μην τους άρεσε δεν με απασχολεί καθόλου...! Σημασία έχει που αρέσει σε μένα..!!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εμένα για να με πειράξουν μου λένε πως θα τους κλείσω όλους στην φυλακή! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
edit: άκυρο, εσύ οικονομικά δεν ήθελες;

Ναι αλλά βρήκα πολύ χάλι το μάθημα του ΑΟΘ, και μιας και μου αρέσουν τα φυσικομαθηματικά περισσότερο άλλαξα πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
*Η απομυθοποίηση της Ιατρικής*

Πολύ πρόσφατο παράδειγμα, το χάρηκα γιατί τουλάχιστον σταμάτησαν να με αντιμετωπίζουν ήδη από το πρώτο έτος σαν λαμπρή πανεπιστήμονα.:hehe:

-Τι κάνεις στη ζωή σου;
-Σπουδάζω.
-Α, μπράβο! Και τι σπουδάζεις;
-Ιατρική.
-Ιιιιιιιιιιιι, και συ χασάπης θα γίνεις μάνα μου; Γιατί;


Κυρία, κυρία, με είπε χασάπη. :'(
Γελούσα μόνη μου μετά πάντως. :lol:

:hehe:
Κι εγώ έτσι αποκαλώ όσους γνωστούς φοιτητές Ιατρικής έχω.:P

Τις προάλλες, όμως, που είχα πάει camping, έπαθε ένας κρίση επιληψίας μπροστά στα μάτια μου, άρχισε να ματώνει κλπ, και εκεί συνειδητοποίησα ακόμη πιο πολύ πόσο χρήσιμοι και αναγκαίοι είστε, οπότε, απλώς, δεν ξαναείπα κανέναν «παιδοκτόνο, βρικόλακα κλπ».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Η δική μου η σχολή δεν αρέσει και πολύ.
Το αστείο είναι ότι η γιαγιά μου λέει ότι έχω περάσει ψυκτικός αντί για φυσικός, οπότε στο χωριό επικρατεί μία σύγχυση. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
:hehe:
Κι εγώ έτσι αποκαλώ όσους γνωστούς φοιτητές Ιατρικής έχω.:P

Τις προάλλες, όμως, που είχα πάει camping, έπαθε ένας κρίση επιληψίας μπροστά στα μάτια μου, άρχισε να ματώνει κλπ, και εκεί συνειδητοποίησα ακόμη πιο πολύ πόσο χρήσιμοι και αναγκαίοι είστε, οπότε, απλώς, δεν ξαναείπα κανέναν «παιδοκτόνο, βρικόλακα κλπ».

Και μένα η γιαγιά μου χασάπη με έλεγε από την αρχή για να με πειράξει.
Και ερχόταν να μυρίσει τα ρούχα μου να δει αν έχουν ποτίσει φορμόλη :hehe:


Οι φοιτητές Ιατρικής είναι λίγο χασάπηδες πάντως, καλά κάνεις και τους λες έτσι. :lol:
Οι γιατροί τώρα επειδή ασκούν το επάγγελμα δε ξέρω πόσο δίκαια φέρουν όλα αυτά τα ωραία υποκοριστικά :P Θα το διαπιστώσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Και μένα η γιαγιά μου χασάπη με έλεγε από την αρχή για να με πειράξει.
Και ερχόταν να μυρίσει τα ρούχα μου να δει αν έχουν ποτίσει φορμόλη :hehe:


Οι φοιτητές Ιατρικής είναι λίγο χασάπηδες πάντως, καλά κάνεις και τους λες έτσι. :lol:
Οι γιατροί τώρα επειδή ασκούν το επάγγελμα δε ξέρω πόσο δίκαια φέρουν όλα αυτά τα ωραία υποκοριστικά :P Θα το διαπιστώσω. :P

OMG.:hehe:

Στο περιστατικό που ανέφερα επενέβη μια τελειόφοιτη Ιατρικής, μέχρι να έρθει το ασθενοφόρο, οπότε καλοί είστε κι εσείς οι φοιτητές. Σας έχουμε παρεξηγήσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
OMG.:hehe:

Στο περιστατικό που ανέφερα επενέβη μια τελειόφοιτη Ιατρικής, μέχρι να έρθει το ασθενοφόρο, οπότε καλοί είστε κι εσείς οι φοιτητές. Σας έχουμε παρεξηγήσει.:P

Ναι, ήταν τελειόφοιτη όμως, οπότε είχε φάει στη μάπα εφημερίες, νοσοκομεία, και δε ξέρω και γω τι άλλο. :P Εμείς είμαστε μικρά ακόμα, μην πέσετε στα χέρια μας, απλά θα καθόμαστε να σας κοιτάμε περιμένοντας το θαύμα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Είναι η ανώτερη σχολή του 4ου πεδίου, στο πολυτεχνειο
πιο κάτω δηλαδή έχουμε τις ταπεινές σχολές πολιτικών μηχανικών κι αρχιτεκτόνων; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Σημερινος διαλογος μεταξυ εμενα και ενος οικογενειακου φιλου που η κορη του τελειωσε το 1 ετος στο ΦΠΨ.
*Δεν φοιτω ακομα σε καποιο τμημα,ειμαι στην αναμονη. :P

-Και που θες να περασεις?
-Ως πρωτη επιλογη θελω Κοινωνιολογια. Εχω δηλωσει ομως Κοινωνικη Πολιτικη και Κοινωνικη Διοικηση.
-Αα....Δεν εχουν αποκατασταση...
-Και να μην εχουν δεν με πειραζει. Θελω να κανω κατι που αγαπω.
-Εε...καλα λοιπον...και με τα μορια που εβγαλλες δεν εχεις και πολλες επιλογες. Αν δεν περασεις πουθενα,δινεις παλι του χρονου. Σιιγα! Εξαλλου,δεν μπορουν να γινουν ολοι Φιλολογοι οπως η Μαρια μου! Περασε ολα τα μαθηματα του 1ου ετους! Αχ! Πρυτανης θα γινει!
-Μπραβο της! Αφου περασε στο τμημα που της αρεσει! Μπραβο! Και εις ανωτερα!
-Εσυ Φιλολογια θα δηλωνες αν ειχες περισσοτερα μορια?
-Οχι,θα δηλωνα τα ιδια που εχω δηλωσει και τωρα.
-Αν εβγαζες 16.000,θα δηλωνες Κοινωνιολογια?
-Ναι!
-Α...μαλιστα...Τελοσπαντων...


Τι κακο βρισκουν στην Κοινωνιολογια,στην Κοινωνικη Πολιτικη και στην Κοινωνικη Διοικηση δεν μπορω να το καταλαβω...:confused:
Δεν θα γινουμε και ολοι Φιλολογοι,Γιατροι και Δικηγοροι. Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι. Ο καθενας εχει τις δικες του επιλογες,τα δικα του ονειρα,τα δικα του θελω.
Το θεμα ειναι να αγαπας αυτο που εχεις διαλεξει να κανεις. Και περισσοτερα μορια να εβγαζα,τα ιδια θα δηλωνα γιατι απλα ΘΕΛΩ να ασχοληθω με καποιο απο αυτα τα αντικειμενα και ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.
Ειλικρινα, και 16.000 να εβγαζα και 19.000, θα δηλωνα αυτα που δηλωσα. Η μητερα μου με πιεζε να δηλωσω Φιλολογια η' Παιδαγωγικα γιατι λεει εχουν επαγγελματικη αποκατασταση. Δεν μου αρεσουν. Τι να κανουμε? Να σπουδασεις κατι που δεν σου αρεσει μονο και μονο για το "κυρος" που θα εχεις στα ματια των αλλων???
Δεν νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σημερινος διαλογος μεταξυ εμενα και ενος οικογενειακου φιλου που η κορη του τελειωσε το 1 ετος στο ΦΠΨ.
*Δεν φοιτω ακομα σε καποιο τμημα,ειμαι στην αναμονη. :P
...
1) Σιιγα! Εξαλλου,δεν μπορουν να γινουν ολοι Φιλολογοι οπως η Μαρια μου! Περασε ολα τα μαθηματα του 1ου ετους! Αχ! Πρυτανης θα γινει! ...
Φιλολογια θα δηλωνες αν ειχες περισσοτερα μορια? ...
2) να δηλωσω Φιλολογια η' Παιδαγωγικα γιατι λεει εχουν επαγγελματικη αποκατασταση ...

1. Απαράδεκτος. Τόσοι γονείς έχουν παιδιά σε πολύ πιο υψηλόβαθμες σχολές από το ΦΠΨ, αλλά δεν κάνουν κι έτσι.

2. FAIL.:(

Κάνε αυτό που σου αρέσει, λοιπόν.:D
Ακόμη και την επαγγελματική αποκατάσταση να σκεφτόσουν, δεν υπάρχει διαφορά μεταξυ των αναφερθέντων σχολών, οπότε καλά έκανες και επέλεξες αυτά που σου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Σημερινος διαλογος μεταξυ εμενα και ενος οικογενειακου φιλου που η κορη του τελειωσε το 1 ετος στο ΦΠΨ.
*Δεν φοιτω ακομα σε καποιο τμημα,ειμαι στην αναμονη. :P

-Και που θες να περασεις?
-Ως πρωτη επιλογη θελω Κοινωνιολογια. Εχω δηλωσει ομως Κοινωνικη Πολιτικη και Κοινωνικη Διοικηση.
-Αα....Δεν εχουν αποκατασταση...
-Και να μην εχουν δεν με πειραζει. Θελω να κανω κατι που αγαπω.
-Εε...καλα λοιπον...και με τα μορια που εβγαλλες δεν εχεις και πολλες επιλογες. Αν δεν περασεις πουθενα,δινεις παλι του χρονου. Σιιγα! Εξαλλου,δεν μπορουν να γινουν ολοι Φιλολογοι οπως η Μαρια μου! Περασε ολα τα μαθηματα του 1ου ετους! Αχ! Πρυτανης θα γινει!
-Μπραβο της! Αφου περασε στο τμημα που της αρεσει! Μπραβο! Και εις ανωτερα!
-Εσυ Φιλολογια θα δηλωνες αν ειχες περισσοτερα μορια?
-Οχι,θα δηλωνα τα ιδια που εχω δηλωσει και τωρα.
-Αν εβγαζες 16.000,θα δηλωνες Κοινωνιολογια?
-Ναι!
-Α...μαλιστα...Τελοσπαντων...


Τι κακο βρισκουν στην Κοινωνιολογια,στην Κοινωνικη Πολιτικη και στην Κοινωνικη Διοικηση δεν μπορω να το καταλαβω...:confused:
Δεν θα γινουμε και ολοι Φιλολογοι,Γιατροι και Δικηγοροι. Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι. Ο καθενας εχει τις δικες του επιλογες,τα δικα του ονειρα,τα δικα του θελω.
Το θεμα ειναι να αγαπας αυτο που εχεις διαλεξει να κανεις. Και περισσοτερα μορια να εβγαζα,τα ιδια θα δηλωνα γιατι απλα ΘΕΛΩ να ασχοληθω με καποιο απο αυτα τα αντικειμενα και ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.
Ειλικρινα, και 16.000 να εβγαζα και 19.000, θα δηλωνα αυτα που δηλωσα. Η μητερα μου με πιεζε να δηλωσω Φιλολογια η' Παιδαγωγικα γιατι λεει εχουν επαγγελματικη αποκατασταση. Δεν μου αρεσουν. Τι να κανουμε? Να σπουδασεις κατι που δεν σου αρεσει μονο και μονο για το "κυρος" που θα εχεις στα ματια των αλλων???
Δεν νομιζω.

Το ψωνιο πολλοι αγαπησαν.Τον ψωνισμενο ουδεις .:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Εγώ όταν λέω για Ευελπίδων ή αξιωματικός στον στρατό(γιατί πολλοί δεν ξέρουν την Ευελπίδων) όλοι μου λένε για τα λεφτά,για την σίγουρη αποκατάσταση και νιώθω πως με βλέπουνε σαν άτομο που βλέπει μόνο τα χρήματα και την σίγουρη δουλειά,χωρίς να έχει όνειρα και στόχους.Και με ενοχλεί πολύ αυτό δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ όταν λέω για Ευελπίδων ή αξιωματικός στον στρατό(γιατί πολλοί δεν ξέρουν την Ευελπίδων) όλοι μου λένε για τα λεφτά,για την σίγουρη αποκατάσταση και νιώθω πως με βλέπουνε σαν άτομο που βλέπει μόνο τα χρήματα και την σίγουρη δουλειά,χωρίς να έχει όνειρα και στόχους.Και με ενοχλεί πολύ αυτό δυστυχώς.

Αγνόησέ τους, εσύ κοίτα να λιώσεις στην σχολή, να βγεις όσο το δυνατόν σε καλύτερη κατάταξη στην χρονιά σου, γιατί θα μετρήσει πολύ στο μέλλον! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
1. Απαράδεκτος. Τόσοι γονείς έχουν παιδιά σε πολύ πιο υψηλόβαθμες σχολές από το ΦΠΨ, αλλά δεν κάνουν κι έτσι.

2. FAIL.:(

Κάνε αυτό που σου αρέσει, λοιπόν.:D
Ακόμη και την επαγγελματική αποκατάσταση να σκεφτόσουν, δεν υπάρχει διαφορά μεταξυ των αναφερθέντων σχολών, οπότε καλά έκανες και επέλεξες αυτά που σου αρέσουν.

1. Οντως! Και πες καλα ο πατερας ψωνιστηκε. Αυτο ομως που μου την σπαει πιο πολυ ειναι η ιδια η κοπελα. Το εχει καβαλησει το καλαμι. Και δεν το λεω απο κακια η' ζηλεια,μπραβο της που προσπαθησε πολυ και περασε εκει που ηθελε! Της αξιζε! Αλλα δεν μου αρεσει καθολου οταν με βλεπει στο δρομο η' οταν μου μιλαει στο fb να με υποβαθμιζει και να μου λεει: "Αν δωσεις παλι Πανελληνιες η' χρειαστεις καμια βοηθεια σε φιλολογικο μαθημα, πες μου να σου κανω ιδιαιτερα. Παιρνω 20 ευρω την ωρα!"
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Οι μεγαλης ηλικιας δεν παλευονται ομως.Και εννοω κυριως τους 60+ εκει οπου αρχιζει να φαινεται η παραξενια του καθενος.
Τα βλεπω καθε μερα και τα λεω.
Λες ημμυ; Σου λενε για τα καλοριφερια σπουδαζεις;Λαμπες αλλαζεις;
Λες φιλολογος; Ωχ,θα πεινασεις απαντουν.
Λες γιατρος; παιδι μου,χασαπης θα γενεις; φωναζουν
Λες μαθηματικος; Αμαν,βρε παιδι μου χαραμιζεσαι!γρυλιζουν

Να λετε λοιπον εγω υπαλληλος θα γινω στο γραφειο του Σαμαρα.Διαδοχος και συνεργατης.:mad:
Τον εβγαλαν,οι 60+,ως κοινωνικη ομαδα με 60% και τωρα μας ζητουν τα ρεστα; :P

Παω στοιχημα μονο αν πειτε αυτο,θα ησυχασουν.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
1. Οντως! Και πες καλα ο πατερας ψωνιστηκε. Αυτο ομως που μου την σπαει πιο πολυ ειναι η ιδια η κοπελα. Το εχει καβαλησει το καλαμι. Και δεν το λεω απο κακια η' ζηλεια,μπραβο της που προσπαθησε πολυ και περασε εκει που ηθελε! Της αξιζε! Αλλα δεν μου αρεσει καθολου οταν με βλεπει στο δρομο η' οταν μου μιλαει στο fb να με υποβαθμιζει και να μου λεει: "Αν δωσεις παλι Πανελληνιες η' χρειαστεις καμια βοηθεια σε φιλολογικο μαθημα, πες μου να σου κανω ιδιαιτερα. Παιρνω 20 ευρω την ωρα!"
:confused:

Παίξ' το ιστορία κι εσύ.
Πες: «Δε θέλω εγώ ΦΠΨάδες, δε σκαμπάζουν γρι από αρχαία. Προτιμώ έναν έμπειρο απόφοιτο Φιλολογίας». Θα δεις πώς θα το βουλώσει.
Όλα τα ψώνια έχουν καβαλήσει το καλάμι, επειδή σπουδάζουν γιατροί, δικηγόροι και... φιλόλογοι.
Να ήξεραν πόσο γλυκά θα περάσουν μετά...

Εσύ θέλεις να ξαναδώσεις Πανελλήνιες; Αφού είσαι ευχαριστημένη, που πιάνεις το στόχο σου. Δεν είσαι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Eμενα με ρωτουν τι σπουδαζεις; Και απαντω.Να πηζω τυρια.

-Α δηλαδη δεν σπουδαζεις τιποτα;Βοσκος εισαι;:P

-Οχι,ποιος ειπε κατι τετοιο.Τι νομιζετε οτι κανουμε στα πολυτεχνεια;:P

Φευγουν γελωντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Παίξ' το ιστορία κι εσύ.
Πες: «Δε θέλω εγώ ΦΠΨάδες, δε σκαμπάζουν γρι από αρχαία. Προτιμώ έναν έμπειρο απόφοιτο Φιλολογίας». Θα δεις πώς θα το βουλώσει.
Όλα τα ψώνια έχουν καβαλήσει το καλάμι, επειδή σπουδάζουν γιατροί, δικηγόροι και... φιλόλογοι.
Να ήξεραν πόσο γλυκά θα περάσουν μετά...

Εσύ θέλεις να ξαναδώσεις Πανελλήνιες; Αφού είσαι ευχαριστημένη, που πιάνεις το στόχο σου. Δεν είσαι; :worry:

Οχι,δεν θελω να δωσω παλι Πανελληνιες! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη που πιανω το στοχο μου!:D
Απλως,στην αρχη που εμαθα τα αποτελεσματα με ειχε πιασει μια μικρο ταραχη εως καταθλιψη γιατι ηθελα Κοινωνιολογια Αθηνας και με τα μορια που εβγαλλα δεν την πιανω(εκτος κι αν πεσουν πολυ οι βασεις,που δεν νομιζω), και ειχα πει πως μπορει να δωσω παλι.
Μετα απο λιγες ημερες αφου ηρεμησα εψαξα και βρηκα την Κοινωνιολογια Κρητης και την Κοινωνικη Διοικηση στην Κομμοτηνη!:clapup:

Εκεινη θυμαται απο εκεινη την ημερα που ειχα πει πως θα δωσω παλι και συνεχιζει.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top