Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
καλη τυχη σε ολουσ εκθεση 15.9 μαθηματικα γενικησ 19 φτου μαθ κατ16.9 φυσ κατ 17.3 αοθ 20 αοδ 18.8 προγραματισμο 18.6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Γεια σας κι απο μένα. ενταξ, βασικα κι εγώ δεν περίμενα να τα πάω τόσο καλά.
Εκθεση 97, 82 και πάει σε τρίτο ο οποίος μ βάζει 94. Το όλον 19,1, πάλι καλά που μπήκε τρίτος.
Στατιστική 100 100
Μαθηματικά κατευθυνσης 100 100
ΦΥσική κατευθυνσης 99 100
Χημεία κατευθυνσης 100 100
Βιολογια κατευθυνσης 100 99
κι εδωσα και αοθ για το 5ο πεδίο και πήρα 100 98.

Βγάζω στο 3ο πεδίο 19883 και στα άλλα τρια εκτος του πρώτου 19889. Βασικά με ενδιαφέρει το τρίτο, Ιατρική Αθήνας, το θέλω απο παλιά και μπηκε κ πρωτο στο μηχανογραφικο.


Congrats σε όλους! Ευχομαι να περασετε εκει π θελετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Γεια σας κι απο μένα. ενταξ, βασικα κι εγώ δεν περίμενα να τα πάω τόσο καλά.
Εκθεση 97, 82 και πάει σε τρίτο ο οποίος μ βάζει 94. Το όλον 19,1, πάλι καλά που μπήκε τρίτος.
Στατιστική 100 100
Μαθηματικά κατευθυνσης 100 100
ΦΥσική κατευθυνσης 99 100
Χημεία κατευθυνσης 100 100
Βιολογια κατευθυνσης 100 99
κι εδωσα και αοθ για το 5ο πεδίο και πήρα 100 98.

Βγάζω στο 3ο πεδίο 19883 και στα άλλα τρια εκτος του πρώτου 19889. Βασικά με ενδιαφέρει το τρίτο, Ιατρική Αθήνας, το θέλω απο παλιά και μπηκε κ πρωτο στο μηχανογραφικο.


Congrats σε όλους! Ευχομαι να περασετε εκει π θελετε.

Είσαι λίγο αδύναμος στην έκθεση.Να το κοιτάξεις.
Συγχαρητήρια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ΛΟλ, καλα να λες που μπήκε ο τριτος και διορθωσε το δευτερο. Thanx.
-----------------------------------------
Εγώ παιδιά έβγαλα 19262 από Θετική κατεύθυνση . Μένει να αποφασίσω την πόλη , Αθήνα ή Θεσσαλονίκη , εάν πιάνω Αθήνα Ιατρική . Καμία συμβουλή ;

Αθήνα, χωρις να θελω να σε απογοητευσω, δεν θα πιασεις. Στο εύχομαι, πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Αθήνα, χωρις να θελω να σε απογοητευσω, δεν θα πιασεις. Στο εύχομαι, πάντως.

Το μηχανογραφικό συμπληρώνεται με τη λογική του έχω μαζέψει 20.000 μόρια και βάζω τις σχολές κατά σειρά προτίμησης.
Η διαφορά του Ορέστη από την Ιατρική Αθήνας είναι μικρή και γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να το σκεφτεί σαν να μην υπήρχε καν αυτή η διαφορά.
Δε ρώτησε αν περνάει ή όχι, αυτό φαντάζομαι, θα το έχει σκεφτεί.

Τώρα μεταξύ Αθήνας ή Θεσσαλονικής δεν ξέρω αν το ερωτημά σου περιλαμβάνει τις δύο σχολές ή τις δύο πόλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Man.Basilis

Νεοφερμένος

Ο basilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εβγαλα 19429 για το τριτο παιδειο και 19488 για το πεμπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Γεια σας κι απο μένα. ενταξ, βασικα κι εγώ δεν περίμενα να τα πάω τόσο καλά.
Εκθεση 97, 82 και πάει σε τρίτο ο οποίος μ βάζει 94. Το όλον 19,1, πάλι καλά που μπήκε τρίτος.
Στατιστική 100 100
Μαθηματικά κατευθυνσης 100 100
ΦΥσική κατευθυνσης 99 100
Χημεία κατευθυνσης 100 100
Βιολογια κατευθυνσης 100 99
κι εδωσα και αοθ για το 5ο πεδίο και πήρα 100 98.

Βγάζω στο 3ο πεδίο 19883 και στα άλλα τρια εκτος του πρώτου 19889. Βασικά με ενδιαφέρει το τρίτο, Ιατρική Αθήνας, το θέλω απο παλιά και μπηκε κ πρωτο στο μηχανογραφικο.


Congrats σε όλους! Ευχομαι να περασετε εκει π θελετε.

Συγχαρητήρια, απίστευτος ,φοβερός !!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
αυτο ξαναπες το! στην πιο υποκειμενικα κρινομενη κατευθυνση! κι εγω σεμνη και ταπεινη εμεινα και με το 19,7 στην λογοτεχνια αλλα και στην εκθεση που πηρα το ιδιο! οι βαθμοι δεν σημαινουν απολυτως τιποτα! ενα προσωρινο διαβατηριο ειναι!

19,7 έκθεση????κατάλαβα καλά??????χοχοχοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
18.888 :)πιανω την νομικη κομοτηνης που θελω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

INTERNETSURVIVOR

Νεοφερμένος

Ο INTERNETSURVIVOR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
18.778 στο 2,3 πεδιο και 18.871 στο 3

περνάω ΗΜΜΥ στην σαλονικη ή στην πατρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
18.778 στο 2,3 πεδιο και 18.871 στο 3

περνάω ΗΜΜΥ στην σαλονικη ή στην πατρα

Πρώτη επιλογή θα βάλεις Θεσσαλονίκη ή Πάτρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pipis1990

Νεοφερμένος

Ο pipis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μαθηματικα κατ. 19,9
φυσικη 16,5
μαθηματικα γενικης 20
χημεια 19.8
εκθεση 19
βιολογια κατ. 17,5
συνολο 19024 2ο κ 4ο , 18958 3ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_

Νεοφερμένος

Η Ria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
18,400 στο πρώτο πεδίο αν δεν ανέβουν πολύ οι βάσεις πιάνω παιδαγωγικό στα Ιωάννινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Τilemaxos, φίλε μου, δεν είναι ότι απαξιώνω τους καθηγητές του δημοσίου. Με τον μαθηματικό, την χημικού και τον φυσικό είχα πολύ καλές σχέσεις. Εντός και εκτός σχολείου. Και μάθημα επιπέδου γινότανε και χαβαλές κτλ. Το πρόβλημα έγκειται στο ότι ο συγκεκριμένος Βιολόγος δεν αναλογίζεται το μέλλον των παιδιών ούτε στο ελάχιστο. Στο διαγώνισμα 100 του έγραψα, μάθημα έλεγα, ασκήσεις ΠΑΝΤΑ... και βλέπω με μεγάλη έκπληξη ότι μου έβαλε 19 στο τετράμηνο. Η δικαιολογία του ήταν:"δεν βάζω 20 στο 1ο τετράμηνο στην Γ Λυκείου". Κοροιδευόμαστε; Εδώ δεν είμαστε 1η γυμνασίου. Εδώ κρίνονται πολλά και σημαντικά για τα παιδιά, τι τώρα θα παίζουμε με το μέλλον τους; Ας είμαστε σοβαροί. Γιατί μερικοί προσπαθούν όχι 1 ούτε 3α αλλά 12 ολόκληρα χρόνια για αυτή την βαθμολογία των πανελληνίων. Κρίνεις σωστή την νοοτροπία κάποιου επειδή έτσι του ήρθε να πουλήσει τσαμπουκά και να βάλει σε έναν ΑΡΙΣΤΟ μαθητή 19; Πολλοί μπορούσαν να είναι στη θέση μου και δεν είναι καθόλου αστείο. Βέβαια όλοι οι άλλοι καθηγητές έβαλαν τρομερά μεγάλους βαθμούς και μπράβο τους. Παράδειγμα: όταν κάποιος γράφει 12 και παίρνει 20 στο τετράμηνο. Τέτοια παραδείγματα άπειρα στο σχολείο μου. Και κατά εμού ο σωστότερος τρόπος, εφόσον, στην τελική δεν πόνεσε και κανείς, ούτε έλεξαν κανέναν, και μόνο καλό μπορείς να κάνεις.
Όταν μιλούσα με τον χημικό μου που μου κάνει ιδιαίτερα μου είπε:"ντάξει ρε συ μην τσατίζεσαι κιόλας γιατί από τα 19500 που θα βγάλεις, ας χάσεις τα 50". Έλα όμως που η ζωή τα έφερε αλλιώς και έγραψα 15 έκθεση ενώ υπολόγιζα γύρω στο 17, και ΜΠΑΜ έτσι στο χαλαρό -250 μόρια. Όχι ότι δεν περνάω στη σχολή που θέλω, αλλά πολλοί φίλοι μου κολλητοί πέρασαν Θεσσαλονίκη και θα ήθελα και γω να είμαι μαζί τους. Έχω άπειρα ξαδέρφια, γνωστούς εκεί και πάνω απ' όλα είναι μια εξαιρετική πόλη.
Ο συγκεκριμένος βιολόγος δεν είναι καν βιολόγος. Είναι "Γεωλόγος". Δηλαδή κατάλαβαίνεις και ΠΟΣΟ σχετικός είναι. Να πεις πως δεν με ήξερε κιόλας ότι ήμουν καλός μαθητής και στοχεύω ιατρική, οκ. Αλλά 3 χρόνια παραστάτης κτλ κτλ είναι δυνατόν να μην το ήξερε;
Ο ίδιος ο διευθυντής που μιλήσαμε μετά τους βαθμούς του 1ου τετραμήνου, μου είπε ακριβώς: "Είναι αδικαιολόγητος, ΒΛΑΚΕΙΑ έκανε αλλά δυστυχώς δεν αλλάζει τίποτα τώρα".

Έτσι έχει η ιστορία... αν διαφωνείς τι να σου πώ :P

θελουν κρεμασμα κατι τετοια κομπλεξικα ατομακια που το παιζουν καθηγητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, απίστευτος ,φοβερός !!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------


19,7 έκθεση????κατάλαβα καλά??????χοχοχοχο


ναι, καλα καταλαβες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanula

Νεοφερμένος

Η evanula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
έκθεση: 14,3 :(
κείμενα: 17,6 :D
ιστορία:16,5 :xixi:
αρχαία:14,7 :(
λατινικά:16,9 :)
βιολογία: 18,9:no1:
κ αγγλικά: 18 :D

μάλλον περνάω αγγλική φιλολογία!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
εκθεση 13,3:mad:(με εβγαλε off το αγχος ...πρωτο μάθημα γαρ)
μαθ. γεν. 20:no1:
μαθ.κατ.18,7:no1:
φυσική 19,1:no1:
προγραμματισμος17,3:nono:
αοθ 18,7:no1:
και το καλο ΑΟΔΕ 14,4:jumpy::jumpy::jumpy:
εγω τωρα γιατι να θελω να παω ημμυ και να πρεπει να ξερω το ΑΟΔΕ
η παπαγαλία ευνοεί τους χαζούς κ οποιος το αρνηθεί μου φαίνεται οτι ειναι.....
με τετοιο συστημα δεν παμε πουθενα...τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Λοιπον.....Εκθεση:15,7
Βιολογια(επιλογης):19,9
Λογοτεχνια:16,6
Ιστορια:18,3
Αρχαια:17,6
Λατινικα:19,8
Συνολο 18270 και θα παω παιδαγωγικα...τωρα το που παιζεται...λογω τριτεκνιας ομως οπου και να περασω θα παρω μετεγγραφη και θα γυρισω αθηνα...:no1:
-----------------------------------------
Α!!!εδωσα και αγγλικα ως ειδικο μαθημα γιατι σκεφτομουν και για δημοσιογραφια αλλα τελικα αφου επελεξα παιδαγωγικα πηγα αδιαβαστη και εγραψα 12,5...που να ειχα διαβασει κιολας!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εκθεση : 16.2
Λατινικα : 18.2
Αρχαια : 18.3
Ιστορια 18.4
Βιολογια : 19.3
Λογοτεχνια : 20

Μορια 18753, μαλλον Νομικη Κομοτηνης

Ειχα δηλωσει και αγγλικα αλλα δεν πηγα να δωσω χοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εγω τωρα γιατι να θελω να παω ημμυ και να πρεπει να ξερω το ΑΟΔΕ
η παπαγαλία ευνοεί τους χαζούς κ οποιος το αρνηθεί μου φαίνεται οτι ειναι.....
με τετοιο συστημα δεν παμε πουθενα...τελος[/quote]


+1000 μεγαλε!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εγω τωρα γιατι να θελω να παω ημμυ και να πρεπει να ξερω το ΑΟΔΕ
η παπαγαλία ευνοεί τους χαζούς κ οποιος το αρνηθεί μου φαίνεται οτι ειναι.....
με τετοιο συστημα δεν παμε πουθενα...τελος


+1000 μεγαλε!:no1:[/quote]
Εμενα μου λες με το σαπιομπου..λο τριτη φορα εδωσα δεν ηξερα ο μλκς χρηματοοικονομικη και τις δυο αναγκες και πεσανε απο ολοκληρο βιβλιο.Γραψαμε μαθ και φυσ πανω απο 19 και διοικηση 14 που να παρει:mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top