Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
το μηχανογραφικό αυτό είναι σαν πρόχειρο. Το έχεις, έτσι για να δεις πως είναι και να δεις πως συμπληρώνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karaap

Νεοφερμένος

Ο karaap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
αρα δεν το κρατανε στην δευτεροβαθμια?γιατι εγω το ξαναπηρα και λεω εχει γουστο να επρεπε να το αφησω εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_prin

Νεοφερμένος

Η mar_prin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
τα θεματα ηταν πολυ ευκολα εως αρκετα ευκολα στα μαθηματικα φετος
ΑΜΑΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΟ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ........................
OK ηταν σαφωσ τα μαθ. πιο ευκολα η φυσικη ομωσ οχι και δεσ το απο τα στατιστικα.... και στο κατω κατω δεν σημαινει οτι αφου βαλαν ευκολα θα περασουν και ολοι .. απλα θα ανεβουν οι βασεισ απειρα... και αμα εχεισ προβλημα με την σχολη που περασεσ για να το λεσ και να το ξαναλεσ οτι και καλα μασ ''ριξανε'' το 2008 γιατι δεν ξαναδινεισ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMITRAA

Νεοφερμένος

Η DIMITRAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι θα χει κατω απο 11500 μορια αυτα μπραβο σου απο επαλ και μπηκες μπραβο ειλικρινα μεγαλη επιτυιχια:no1:
Σε ευχαριστς πολυ!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
τα θεματα ηταν πολυ ευκολα εως αρκετα ευκολα στα μαθηματικα φετος:)

Μη γίνεσαι κομπλεξικός (για να μην πω τίποτα άλλο). Το ν' ανεβαίνεις 9 ολόκληρες μονάδες (στις 20) μέσα σε μια χρονιά (από 10,5 σε 19,5), δεν είναι εύκολο. Το εμπεδώσαμε, ήταν εύκολα και δεν έχουμε όλοι τη δική σου ευφυΐα. Και σημείωση. Ορθότερο θα 'ταν να πεις "αρκετά εύκολα έως πολύ εύκολα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STATHIS

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
μαθηματικά 19,9
φυσική 19,9
ΑΕΠΠ 19
ΑΟΔΕΥ 20
μαθ. γενικής 20
έκθεση 12,7:mad:
σάλταρα οταν το είδα και προσπαθώ να καταλαβώ τι πήγε στραβά...και μου άρεσε πολύ όλη την χρονιά ως μάθημα
σύνολο 18956
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
φυσικη κατ 19,1
αοδε 20
αεππ 19,9
βιολογια γπ 19,9
εκθεση 17,2
μαθηματικα κατευθυνσης 14,1!!!!!!!ελεος το πιο διαβασμενο μαθημα ηταν !


συνολο 18,165!

μια χαρα παντως ξεπερασα κατα πολυ τις προσδοκιες μου και πιστευω εκτος συγκλονιστικων ανοδων της ταξεως των 900 μοριων περναω μηχανολογους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexander

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σε ευχαριστς πολυ!!!! :)
Καλή τύχη σου εύχομαι κι από μέρος μου. Αν πάλι δεν είναι αρκετή θα σου δώσουμε, όπως λέει κι ένας φίλος μου, ενα μπουκέτο με λουκάνικα! :no1:
Ξεκάρφωτο: Τζαμάτο χθες το Ελλάδα Έχεις Ταλέντο: "Είσαι Θεά μωρό μου, υποκλίνομαι. Αχ, πόσο μ' αρέσει να υποκλίνομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλή τύχη σου εύχομαι κι από μέρος μου. Αν πάλι δεν είναι αρκετή θα σου δώσουμε, όπως λέει κι ένας φίλος μου, ενα μπουκέτο με λουκάνικα! :no1:
Ξεκάρφωτο: Τζαμάτο χθες το Ελλάδα Έχεις Ταλέντο: "Είσαι Θεά μωρό μου, υποκλίνομαι. Αχ, πόσο μ' αρέσει να υποκλίνομαι!



επειδή δεν το είδα χτες και θέλω να το δω, ξέρεις που έχει βιντεάκια..?
youtube δεν ανέβασαν τίποτα νομίζω......................................;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
αρχαια 19.5 λατινικα 19.9 ιστορια 19.6 λογοτεχνια 17.2 βιολογια 19.4 εκθεση 17.5 συνολο 19.244
-----------------------------------------
λεω να παω φιλολογια θεσνικης τι λετε?



Καταρχήν συγχαρητήρια!έγραψες τέλεια!εγω έβγαλα 19144 και θα πάω νομική θεσσαλονίκης αλλά αρκετές φίλες μου που έβγαλαν περίπου στα μόρια σου, δήλωσαν φιλολογία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Εγώ παιδιά έβγαλα 19262 από Θετική κατεύθυνση . Μένει να αποφασίσω την πόλη , Αθήνα ή Θεσσαλονίκη , εάν πιάνω Αθήνα Ιατρική . Καμία συμβουλή ;
:jumpy::jumpy: Eγώ 19265 !!!! Και 19500 στο 2ο-4ο (20 μαθηματικά και 17.1 βιολογία κατεύθυνσης :'(αλλά δέν μετανιώνω γιατί όλη την χρονιά σχεδόν αποκλειστικά μαθηματικά διάβαζα ενώ βιολογία μετά το Πάσχα.Τεσπα). Δέν νομίζω να περνάμε Θεσσαλονίκη. Καλά για Αθήνα δέν το συζητώ. Εγώ θα βάλω σάν δεύτερη επιλογή (πρώτη Θεσσαλονίκη εννοείται) Πάτρα ή Ηράκλειο γιατί έχω συγγενείς εκεί (παππού-γιαγιά) και έχω σπίτι,οπότε λιγότερα έξοδα. Αλλά δέν ξέρω ποιά από τις δύο να βάλω!Και είμαι βασικά σίγουρος πως δέν περνάω Θεσ/κη αλλά ΟΚ τουλάχιστον περνάω ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εκθεση 13.5 περσι 11.8
μαθ γεν 20 περσι 20
μαθ κατ 15.4 περσι 6.5(η μερα με την νυχτα)
φυσικη 11.7 περσι 07
αναπτυξη 19 περσι 16.1
αοδε 14.4 περσι 18,8{ειμαι μακακας)
αοθ 19 περσι 16.2
συνολο 17022 απο 14101
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
εκθεση: 18
μαθ. γενικης: 19,9
μαθ. κατευθυνσης: 18,6
φυσικη κατευθυνσης: 20
αεππ: 18,1
αοδε: 14,7:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosnifo

Νεοφερμένος

Ο panosnifo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγω εδινα 2η φορα φετος και μαλλον το παω για 3η:(:(
Περσι Φετος
Εκθ 13.6 16.4
Β.Γ 19 16.4
Β.Κ 14.1 20
Μ.Κ 04.9 15.8
Φ.Κ 15.6 19.1
Χ.Κ 18.9 19.7
Κριμα για τη γενκη παιδεια,αλλα ετσι ειναι αμα εισαι βλακας..:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω εδινα 2η φορα φετος και μαλλον το παω για 3η:(:(
Περσι Φετος
Εκθ 13.6 16.4
Β.Γ 19 16.4
Β.Κ 14.1 20
Μ.Κ 04.9 15.8
Φ.Κ 15.6 19.1
Χ.Κ 18.9 19.7
Κριμα για τη γενκη παιδεια,αλλα ετσι ειναι αμα εισαι βλακας..:P:P:P
Γιατι υποτιμας τον εαυτο σου δε το καταλαβα? Μπραβο σου που εδωσες κ δευτερη φορα σημασια πρωτα εχει που δε το εβαλες κατω κ ξανα προσπαθησες... Και αν θες να πας κ για τριτη χρονια να πας δεν εχεις να χασεις κατι. Μη βλεπεις μονο την βιολογια γενικης που οκ εγραψες χειροτερα αλλα δες τα μαθηματα κατευθυνσης που απο 4,5 τα πηγες 15,8... ΜΠΡΑΒΟ... Αν εχεις καποιο στοχο τοτε δωσε κ τριτη χρονια χωρις δευτερη σκεψη θα τα πας καλυτερα γιατι θα διαβασεις παλι πραγματα που στην ουσια τα ξερεις. Καλη επιτυχια σε οτι κανεις!!!:no1: Αααα κ φυσικη κ χημεια εγραψες βαθμαρες μη τα ξεχνας κ μην αποκαλεις τον εαυτο σου βλακα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ολα τα αστερια εδω μαζευτηκατε.... Λεω να την κανω....!!! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Γιατι υποτιμας τον εαυτο σου δε το καταλαβα? Μπραβο σου που εδωσες κ δευτερη φορα σημασια πρωτα εχει που δε το εβαλες κατω κ ξανα προσπαθησες... Και αν θες να πας κ για τριτη χρονια να πας δεν εχεις να χασεις κατι. Μη βλεπεις μονο την βιολογια γενικης που οκ εγραψες χειροτερα αλλα δες τα μαθηματα κατευθυνσης που απο 4,5 τα πηγες 15,8... ΜΠΡΑΒΟ... Αν εχεις καποιο στοχο τοτε δωσε κ τριτη χρονια χωρις δευτερη σκεψη θα τα πας καλυτερα γιατι θα διαβασεις παλι πραγματα που στην ουσια τα ξερεις. Καλη επιτυχια σε οτι κανεις!!!:no1: Αααα κ φυσικη κ χημεια εγραψες βαθμαρες μη τα ξεχνας κ μην αποκαλεις τον εαυτο σου βλακα..



συμφωνω,οι ναθμοι σου ειναι πολυ καλοι!
αν βεβαια θελεις ξανα τοτε οκ!


αλλα οχι και να λες πως εισαι βλακας!μονο εγω διεκδηκω αυτο τον τιτλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ΜΑΘ ΚΑΤ---- 19.8
ΦΥΣΙΚΗ------19.8
ΑΟΔΕ(Ν)-----20
ΑΕΠΠ--------19.3(μαλακισμενη θεωρια)
ΜΑΘ ΓΕΝ-----19.9
ΑΟΘ---------19.7
ΕΚΘΕΣΗ------16.7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
εσυ πως τα πηγες?

Εγραψα και παραπισω,αλλα βαριεμαι να το βρω.... Εβγαλα 13.569...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top