Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:lol::lol::lol:
Ρε συ kouli κανεις καποιο διαγωνισμο για τα πιο πολλα μηνυματα??? 3 μηνυματα πιο πανω μας τους ξανα ειπες τους βαθμους σου... Μονο για εσενα δε ξεχνω τι σχολη θες κ ποσα μορια εχεις βγαλει....:lol: απο τα πιο πολλα παιδια συνεχεια τις ξεχναω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
ΜΑΘ ΚΑΤ---- 19.8
ΦΥΣΙΚΗ------19.8
ΑΟΔΕ(Ν)-----20
ΑΕΠΠ--------19.3(μαλακισμενη θεωρια)
ΜΑΘ ΓΕΝ-----19.9
ΑΟΘ---------19.7
ΕΚΘΕΣΗ------16.7

Πόσα μορια εβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
19.556 στο 2ο και 4ο πεδιο

19.543 στο 5ο (13 μορια διαφορα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
19.617 5o
19.606 4o:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
termitis για που το κοβεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
termitis για που το κοβεις???

XOXO μακριά από τους ηλεκτρολόγους μηχανικους στο ΕΜΠ δεν είναι καλή σχολή........Καλά ρε termitis δεν πιστεύω να υπάρχουν καμιά διακοσαριά ακόμα άτομα με τη δική σου βαθμολογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexander

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
επειδή δεν το είδα χτες και θέλω να το δω, ξέρεις που έχει βιντεάκια..?
youtube δεν ανέβασαν τίποτα νομίζω......................................;)

Μπορείς να δεις κάθε συμμετοχή μόνο απoσπασματικά στο youtube. Δυστυχώς εξαιτίας των περιορισμών του, εμποδίζει τους uploaders να εισάγουν μεγάλα (σε χρόνο αναπαραγωγής) videάκια.
Κάνε κλικ εδώ... :inlove:

Όσον αφορά το full show μπορείς να το δεις στο veoh. Θα χρειαστεί όμως να κατεβάσεις ένα plug in προγραμματάκι για να μπορέσεις να το παρακολουθήσεις πέραν των 5 πρώτων λεπτών. Προσωπικά, δεν εμπιστεύομαι τέτοιου είδους κόλπα. Τις περισσότερες φορές αποδεικνύεται πως λειτουργούν ως spyware για να αποστέλουν τις διαδικτυακές συνήθειες των χρηστών σε ιδιωτικούς servers, όπως έκανε (και φαντάζομαι συνεχίζει να κάνει) και η toolbar του MegaUpload για λογαριασμό της alexa.
Εν πάση περιπτώσει, here's your link love:
https://www.veoh.com/browse/videos/category/comedy/watch/v1868414972Jjs5NG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
εκθεση 17,5
αρχαια 16,2
λατινικα 16
βιολογια 13.2
ιστορια 13.1
λογοτεχνια 19.7

φιλολογιααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
εκθεση 17,5
αρχαια 16,2
λατινικα 16
βιολογια 13.2
ιστορια 13.1
λογοτεχνια 19.7

φιλολογιααα

αμαν λογοτεχνία 19,7?όσα ατομα έχω ρωτήσει της θεωρητικής και εχουν βγάλει πανω απο 19000 μόρια ζήτημα να έχουν πάρει κανα δεκαοχτάρι...καλά μπορεί να έτυχε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 19,8.Ο ένας μου έβαλε 100 κι ο άλλος 98.Το ψώνιο πετάχτηκε:P.
-----------------------------------------
Α!Chartson,το μηχανογραφικό το κατέθεσα στο σχολείο σου.Κλάσεις ανώτερο από το δικό μας τελικά,έχετε και κυλικείο μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 19,8.Ο ένας μου έβαλε 100 κι ο άλλος 98.Το ψώνιο πετάχτηκε:P.

Ειμαρμένη εσύ εβγαλες 19700 ,είσαι άλλη φαση...ή 680?δεν θυμάμαι....χοχο πρώτη στο Χαλάνδρι παίζει να σαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
688,μη μου τρώτε τα μόοοορια.Βλέπω κι ένα θέμα με πριόνια και αγριεύομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
688,μη μου τρώτε τα μόοοορια.Βλέπω κι ένα θέμα με πριόνια και αγριεύομαι.

19688 οκ μιλάμε αυτοί ειναι βαuμοί και μάλιστα στην πιο υποκειμενικά κρινόμενη κατεύθυνση RESPECT!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Το σημαντικότερο όμως είναι ότι παρέμεινα σεμνή και ταπεινή:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Το σημαντικότερο όμως είναι ότι παρέμεινα σεμνή και ταπεινή:P.

χοχο εγώ 473 έβγαλα και κάνω σαν τρελός κάθε μέρα...αν έβγαζα το δικο σου θα έβγαινα γυμνός στην Πεντέλης και θα έκανα κωλοτούμπες ...Ξέρεις είναι οι αντιδράσεις χαράς της επιτυχίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Η Ολύμπου με βολεύει πιο πολύ,είναι κι ενός ρεύματος.Τέλος το οφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Παρέμεινες;:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
αυτο ξαναπες το! στην πιο υποκειμενικα κρινομενη κατευθυνση! κι εγω σεμνη και ταπεινη εμεινα και με το 19,7 στην λογοτεχνια αλλα και στην εκθεση που πηρα το ιδιο! οι βαθμοι δεν σημαινουν απολυτως τιποτα! ενα προσωρινο διαβατηριο ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Η Ολύμπου με βολεύει πιο πολύ,είναι κι ενός ρεύματος.Τέλος το οφφ.

Στην Ολύμπου κάναμε μ***κίες με έναν φίλο μου αφ'ότου μάθαμε τους βαθμούς μας, απ'τη χαρά μας. =P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιτσας χρήστος

Νεοφερμένος

Ο λιτσας χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εκθεση 13,4
αοδε 20
αοθ 19,5
μαθ γεν 19,3
μαθ κατ 12,8
φυσι 13,3
προγρα 13,1
βγάζω 16614 στο 5 πεδίο.τι λέτε για αξιωματικών ελληνικης αστυνομίας(μόνο για αστυνομικούς)έχω ελπίδα;167 είναι οι υποψήφιοί και παίρνει 78.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top