Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εκθεση : 15
Μαθηματικα Γενικης : 19,8
Μαθηματικα Κατευθυνσης : 17,9
Φυσικη Κατευθυνσης : 17,6
Προγραμματισμο : 20
ΑΟΔΕ : 19,7
ΑΟΘ : 19,3

εβγαλα 18711 στο δευτερο πεδιο και 18960 στο πεμπτο. και εκτος απροοπτου θα παω αξιωματικων αστυνομιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εκθεση 13,3:mad:(με εβγαλε off το αγχος ...πρωτο μάθημα γαρ)
μαθ. γεν. 20:no1:
μαθ.κατ.18,7:no1:
φυσική 19,1:no1:
προγραμματισμος17,3:nono:
αοθ 18,7:no1:
και το καλο ΑΟΔΕ 14,4:jumpy::jumpy::jumpy:
εγω τωρα γιατι να θελω να παω ημμυ και να πρεπει να ξερω το ΑΟΔΕ
η παπαγαλία ευνοεί τους χαζούς κ οποιος το αρνηθεί μου φαίνεται οτι ειναι.....
με τετοιο συστημα δεν παμε πουθενα...τελος

μεγαλη μ@@@@@@ ειπες φιλες μου!!!σαφως και χρειαζεται και το ΑΟΔΕ...γιατι αν το παμε ετσι τι θελω εγω την φυσικη που παω οικονομικα??
εξυπνος ειναι το παιδι που μπορει να τα συνδιασει και τα δυο....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εκθεση:18,2
μαθ γεν:20
μαθ κατ:19,9
βιολογια:18,5
φυσικη:19,8
χημεια:20
19.526 στο 3ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
αν και καθηστερημενα ας γραψω κ γω:P

Εκθεση: 69/65
Μαθ Κατ: 33/34
Μαθ Γεν:96/98
ΑΟΘ:100/100:D:D:D
Φυσικη: 68/65
Προγραμματισμο: 96/94
Διοικηση: 95/84:(:(

με 16696 περναω οικονομικο Πατρας/Αθηνων(οριακα)/Θεσ/νικης ΚΛΠ...

οσο για το ΑΔΟΕ φυσικα και χρειαζεται, ομως το βιβλιο ειναι πολυ κακογραμμενο και δυσκολευει αφανταστα εμας τους τεχνολογικους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
μεγαλη μ@@@@@@ ειπες φιλες μου!!!σαφως και χρειαζεται και το ΑΟΔΕ...γιατι αν το παμε ετσι τι θελω εγω την φυσικη που παω οικονομικα??
εξυπνος ειναι το παιδι που μπορει να τα συνδιασει και τα δυο....!!!!

Θα συμφωνήσω τόσο μαζί σου, όσο και με το άλλο παιδί. Πραγματικά χρειάζεται και ΑΟΔΕ στους ΗΜΜΥ, από τη στιγμή μάλιστα που είναι της μόδας το μεταπτυχιακό στα οικονομικά και διοίκηση. Η μορφή όμως που το ζητάνε, είναι άθλια και πραγματικά δεν μαθαίνουμε τίποτα. Μόνο επιβαρυνόμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Απο ΕΠΑ.Λ Πληροφορικής

12,110 μόρια

Γενικής
13.6 μαθηματικα
15.1 έκθεσης

Ειδικότητας
8.2 Δίκτυα
14.1 Δομημένος προγραμματισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fro

Νεοφερμένος

Η fro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους για την προσπαθεια!
εκθεση18,2
μαθ.κατ20
μαθ.γεν 20
φυσ.κατ.18,9
βιολογια κατ. 18,2(86 κ 96):(
χημεια 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
termitis για που το κοβεις???
εγω παω οικονομικα ασοεε!παντα μαρεσε και εξαρχης αυτο ηθελα!
-----------------------------------------
XOXO μακριά από τους ηλεκτρολόγους μηχανικους στο ΕΜΠ δεν είναι καλή σχολή........Καλά ρε termitis δεν πιστεύω να υπάρχουν καμιά διακοσαριά ακόμα άτομα με τη δική σου βαθμολογια...
οικονομικα...δεν ξερω το ψαξα λιγο το πολυτεχνειο αλλα δεν μαρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
XOXO μακριά από τους ηλεκτρολόγους μηχανικους στο ΕΜΠ δεν είναι καλή σχολή........Καλά ρε termitis δεν πιστεύω να υπάρχουν καμιά διακοσαριά ακόμα άτομα με τη δική σου βαθμολογια...

Διορθωσε με, εσυ ΗΜΜΥ ΕΜΠ δεν ηθελες; Δε νομιζω οτι ειναι σωστο να διαδιδουμε ο,τι να ναι προκειμενου να "γλυτωσουμε" απο πιθανο ανταγωνιστη στις βασεις. Ξαναλεω, αν κανω λαθος διορθωσε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ας πω κι εγω εχοντας κανει και τις απαραιτητες διακοπουλες μου
ΕΚΘΕΣΗ 16,6
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 20
ΚΕΙΜΕΝΑ 19,6
ΙΣΤΟΡΙΑ 19,9
ΑΡΧΑΙΑ 18,9
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 20
Σύνολο 19353 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froso a.

Νεοφερμένος

Η froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αρχαια 17,4
εκ8εση 16,6
λατινικα 18,3
ιστορια 18,4
κειμενα 18,7
βιολογια 19,8

δηλαδη 18.227 μορια...(κανονικα 8α ηταν 18532 αλλα το σχολειο μου εφαγε 250 μορια....ειχα μεγαλη στηριξη απο τουσ κα8ηγητεσ μου βλεπετε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
αρχαια 17,4
εκ8εση 16,6
λατινικα 18,3
ιστορια 18,4
κειμενα 18,7
βιολογια 19,8

δηλαδη 18.227 μορια...(κανονικα 8α ηταν 18532 αλλα το σχολειο μου εφαγε 250 μορια....ειχα μεγαλη στηριξη απο τουσ κα8ηγητεσ μου βλεπετε...)
:s 300 μόρια? λόλεν. ντροπή τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καποιοι καθηγητες ειναι για μπατσες πραγματικα. εμενα ο κολλητος μου θελει να περασει σε καποια σχολη και εχει παραπανω μορια αλλα αν ο καθηγητης του εβαζε 20 θα ειχε μεγαλυτερη σιγουρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω καπου στα 200-250 εχασα απο προφορικα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
μεγαλη μ@@@@@@ ειπες φιλες μου!!!σαφως και χρειαζεται και το ΑΟΔΕ...γιατι αν το παμε ετσι τι θελω εγω την φυσικη που παω οικονομικα??
εξυπνος ειναι το παιδι που μπορει να τα συνδιασει και τα δυο....!!!!
ετσι λες???τι εξυπναδα χρειαζεται για να μαθεις κατι απ εξω.....το μονο που χρειαζεται ειναι χρονο....χρονο π προτιμησα να αφιερωσω σε μενα παρα να καθομαι να μαθω απ εξω το τι γραφει ο καθε μ@@ς......στο αοδε ο ενας μ εβαλε 17 κ ο αλλος επειδη ειδε πως δεν τα ειχα οπως στο βιβλιο 11....:jumpy::jumpy::jumpy:τι μ λες μετα???
-----------------------------------------
+1000 μεγαλε!:no1:
Εμενα μου λες με το σαπιομπου..λο τριτη φορα εδωσα δεν ηξερα ο μλκς χρηματοοικονομικη και τις δυο αναγκες και πεσανε απο ολοκληρο βιβλιο.Γραψαμε μαθ και φυσ πανω απο 19 και διοικηση 14 που να παρει:mad:.[/quote]
αστα φιλαρακι δραμα η κατασταση....:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ευχαριστω:thanks: ρε Νικο για την ηθικη συμπαρασταση.Παντως δεν βαριεσαι μαλλον την πιανω την σχολη που θελω συνεπως θα εχω να λεω οτι εγω προτιμησα να εμμεινω στις θετικες μου κλισεις και οτι εγραψα την ΑΟΔΕ στα @@ μου:lol:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ευχαριστω:thanks: ρε Νικο για την ηθικη συμπαρασταση.Παντως δεν βαριεσαι μαλλον την πιανω την σχολη που θελω συνεπως θα εχω να λεω οτι εγω προτιμησα να εμμεινω στις θετικες μου κλισεις και οτι εγραψα την ΑΟΔΕ στα @@ μου:lol:.
κ εγω αυτο λεω....απλα υπολογισα χωρις τον ξενοδοχο(εκθεση)κ τωρα δεν πιανω την πολιτικων μηχανικων....τωρα η ημμυ η μηχ-μηχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
αρχαια 17,4
εκ8εση 16,6
λατινικα 18,3
ιστορια 18,4
κειμενα 18,7
βιολογια 19,8

δηλαδη 18.227 μορια...(κανονικα 8α ηταν 18532 αλλα το σχολειο μου εφαγε 250 μορια....ειχα μεγαλη στηριξη απο τουσ κα8ηγητεσ μου βλεπετε...)
Τελικα βγαλαμε σχεδον τον ιδιο βαθμο:D!! Εγω οπως σου εχω ξαναπει εχω 18228 μορια...:P Παντως πολυ θα θελα να βρω καποιον με τα ιδια ακριβως μορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeLeni@

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εκθεση 15,8
Βιολογια 19,6
Λογοτεχνια 19,7
Ιστορια 19,4
Αρχαία 19,2
Λατινικα 20 :jumpy:
Εβγαλα 19214 μορια και περναω Νομικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(αυτο που ηθελα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τα ειχα γραψει σε αλλο θεμα ας τα γραψω και εδω που μου τα θυμησατε σημερα.
ΜΑΘ ΚΑΤ 96-96=19.2
ΦΥΣ ΚΑΤ 97-97=19.4
ΠΛΗΡΟΦΟ 72-77=14.9(ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΩ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΥΠΟΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΝ ΕΚΑΝΑ!!!!)
ΔΙΟΙΚΗΣΗ 68-71=13.9(ΗΞΕΡΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙς ΔΥΟ ΑΝΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ!)
ΕΚΘΕΣΗ 53-47=10 ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 11!
ΜΑΘ ΓΕΝ 95-96=19.1 ΦΘΨΚ ΘΕΩΡΙΑ!
ΣΥΝΟΛΟ 2+4ΠΕΔΙΟ 16705 ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ:no1:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top