Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

kvgreco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.
XOXO μακριά από τους ηλεκτρολόγους μηχανικους στο ΕΜΠ δεν είναι καλή σχολή........Καλά ρε termitis δεν πιστεύω να υπάρχουν καμιά διακοσαριά ακόμα άτομα με τη δική σου βαθμολογια...
Καλά τόοοσο χάλια είναι η σχολή αυτή?Και συ που το ξέρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
απλως θελει να μπει εκει και προσπαθει να αποθαρυνει τους "αντιπαλους" του :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ετισ και αλλιως τωρα τα μηχανογραφικα τα δωσαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kvgreco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.
απλως θελει να μπει εκει και προσπαθει να αποθαρυνει τους "αντιπαλους" του :xixi:

Άστον να μπεί αλλά να δούμε πώς θα βγεί.Άκουσα ότι είναι εξαιρετικά δύσκολη σχολή.
Τώρα μοιάζει σαν να φοβερίζω εγώ τον φοβερίζοντα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
μαθηματικα κατ 18,6
φυσικη κατ 15,9
αοδε 19,2
αεππ 18,9
εκθεση 17,6
στατιστικη 20
αοθ 18,7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ τους βαθμούς μου μετά από πολύ καιρό από τότε που άνοιξε το θέμα...

Μαθηματικά Κ. 17,1 (περίμενα 17,2 ε,σχεδόν μέσα έπεσα στις προβλέψεις μου :D-Λάθος το 4γ και 4δ)
Φυσική Κ. 18,3 (έκανα τεράστια χαζομάρα-στο 4β από βιασύνη έκανα λάθος αντικατάσταση μία δύναμη αντί να την βρω μέσω εξισώσεων και ... πάνε 1,7 μονάδες)
Βιολογία Κ. 19,1 (λάθος στο γνωστό 4στ)
Χημεία κ. 17,4 (δεν περίμενα τόσο κάτω:(-λάθος από πολλαπλής επιλογής και πράξεις εν τέλει)
Έκθεση 16,3
Μαθηματικά Γ.Π. 20

Μόρια : 2o/4o-> 18393 3o->18558

(μάλλον περνάω κτηνιατρική,εκτός αν ανεβούν πολύ οι βάσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moussee

Νεοφερμένος

Η moussee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
18,700 και περναω στην ασοεε:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
σε ποιο τμημα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
μαθηματικα κατ.10
φυσικη κατ.11,1
χημεια κατ.17,8
εκθεση 16,8
βιολογια κατ.13,6
βιολογια γεν.19,9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
μαθηματικα κατ.10
φυσικη κατ.11,1
χημεια κατ.17,8
εκθεση 16,8
βιολογια κατ.13,6
βιολογια γεν.19,9

ποσα μορια εβγαλες αν επιτρεπεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bkid

Νεοφερμένος

Ο Bkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
μαθηματικα κατ 20
φυσικη κατ 19
ΑΕΠΠ 19,4
Βιολογια γεν 19,9
ΑΟΔΕ 20
Εκθεση 16,7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ τους βαθμούς μου μετά από πολύ καιρό από τότε που άνοιξε το θέμα...

Μαθηματικά Κ. 17,1 (περίμενα 17,2 ε,σχεδόν μέσα έπεσα στις προβλέψεις μου :D-Λάθος το 4γ και 4δ)
Φυσική Κ. 18,3 (έκανα τεράστια χαζομάρα-στο 4β από βιασύνη έκανα λάθος αντικατάσταση μία δύναμη αντί να την βρω μέσω εξισώσεων και ... πάνε 1,7 μονάδες)
Βιολογία Κ. 19,1 (λάθος στο γνωστό 4στ)
Χημεία κ. 17,4 (δεν περίμενα τόσο κάτω:(-λάθος από πολλαπλής επιλογής και πράξεις εν τέλει)
Έκθεση 16,3
Μαθηματικά Γ.Π. 20

Μόρια : 2o/4o-> 18393 3o->18558

(μάλλον περνάω κτηνιατρική,εκτός αν ανεβούν πολύ οι βάσεις)



καρδιτσας σιγουρα.........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Το ελπίζω Μαριλένα,παρά τα όσα ακούγονται για μεγάλη άνοδο των βάσεων..:)Το καλό είναι ότι και Καρδίτσα να περάσω δικαιούμαι μετεγγραφή για Θεσσαλονίκη!:jumpy:Και να φανταστείς ότι η συγκεκριμένη σχολή δεν είχε περάσει από το μυαλό μου όσο έκανα προετοιμασία για πανελλαδικές,αφού έλεγα ότι θέλω να περάσω ή ιατρική ή πολιτικών μηχανικών.Να που όμως πριν παραδώσω το μηχανογραφικό έκανα μια μικρή ''έρευνα'' και κατέληξα στο ότι θα μου άρεσε εξίσου με την ιατρική (που ήταν η μεγάλη μου αγάπη).Άλλωστε μου την είχε προτείνει και ο βιολόγος στο σχολείο σαν ενναλακτική επιλογή μετα την ιατρική,δεδομένου και ότι μου άρεσε πολύ η βιολογία/χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greggr

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Και εγώ περίπου όπως ο Γιώργος ο οποίος παραμένει και πολύ ενεργός και στην σχολή μας (ΗΜΜΥ ΕΜΠ):D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pitter pan

Νεοφερμένος

Ο Pitter pan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
12.6 εκθεση, 12.8 φυσική, 17.5 αοδε, 18.6 αοθ, 19.4 μαθ.γενικης, 19.4 αεππ, 19.6 μαθ. κατευθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Η ερώτηση απευθύνεται σε όσους έδωσαν πανελλαδικές φέτος αλλά και σε όσους έχουν ήδη δώσει εδώ και χρόνια. :no1:

Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές; Περάσατε κάπου; :friends:


... πέρασα Αυτοματισμού Χαλκίδας και με μετεγγραφή στο Αυτοματισμού Πειραιά αλλά θα ξανα δώσω :(
πετρο ειναι παρα πολυ καλη η σχολη π εχεις περασει....σκεψου το παλι.ειναι η ξαδερφη μου στην σχολη αυτη.μπηκε κατα τυχη...αλλα πραγματικα θα τς προσφερει πολλα κ ειναι ενα απο τα καλα τμηματα του τει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
πετρο ειναι παρα πολυ καλη η σχολη π εχεις περασει....σκεψου το παλι.ειναι η ξαδερφη μου στην σχολη αυτη.μπηκε κατα τυχη...αλλα πραγματικα θα τς προσφερει πολλα κ ειναι ενα απο τα καλα τμηματα του τει
Βασικα το μηνυμα του Πετρου ειναι απο το 2007, οποτε, οπως καταλαβαινεις, μαλλον εχει ξαναδωσει και περασει καπου αλλου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Βασικα το μηνυμα του Πετρου ειναι απο το 2007, οποτε, οπως καταλαβαινεις, μαλλον εχει ξαναδωσει και περασει καπου αλλου!!


ειμαι καινουργια εδω.δεν το ειδα....σορρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ειμαι καινουργια εδω.δεν το ειδα....σορρυ
Ολοι κανουμε λαθη, δε χρειαζεται να ζητας συγνωμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αρχαια:17
λατινικα 18.8
εκθεση 14.6
λογοτεχνια 17.4
βιολογια 18.3
ιστορια 18.2
αγγλικα 11.2
συνολο 17795 , με ειδικο 20.035
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top