Πόσα μαθήματα χρωστάτε;

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Καλα αυτη εχει τρελα απο την αρχη βεβαια γτ κατα 90% θα μπηκε με 18677 μορια αλλα τεσπα
Παιζει. Εγω ξερω ωστοσο τον φιλο που μπηκε τοτε το 2018 πρωτος στο μαθηματικο της πατρας , ασε αυτος τωρα ποναει. Ειχε τρελα , τωρα απλα υποφερει

Ακυρο το 2017 ειχε μπει πρωτος , μπερδεψα τα ετη. Αλλα ναι
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
Μπριζολίτσα, το ότι μπήκε πρώτος δεν σημαίνει ότι το έχει με τα μαθηματικά ή ότι μπορεί να συμβαδίσει με την νοοτροπία του Τμήματος. Στο Τμήμα Μαθηματικών δεν διδάσκουν γενικά μαθηματικά για πρώτους πάνω στα μαθηματικά ούτε προετοιμάζουν για διαγωνισμούς νοημοσύνης πάνω στα μαθηματικά. Ξέρω και εγώ τέτοιους φωστήρες που πιάνουν το θεώρημα σε 1 λεπτό αλλά όταν τους ρωτάς να σου αποδείξουν βήμα-βήμα γιατί μια συνεχής συνάρτηση είναι συστολή σε χώρο Hilbert, σου λένε περίμενε να δω τον ορισμό... :crazy:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Μπριζολίτσα, το ότι μπήκε πρώτος δεν σημαίνει ότι το έχει με τα μαθηματικά ή ότι μπορεί να συμβαδίσει με την νοοτροπία του Τμήματος. Στο Τμήμα Μαθηματικών δεν διδάσκουν γενικά μαθηματικά για πρώτους πάνω στα μαθηματικά ούτε προετοιμάζουν για διαγωνισμούς νοημοσύνης πάνω στα μαθηματικά. Ξέρω και εγώ τέτοιους φωστήρες που πιάνουν το θεώρημα σε 1 λεπτό αλλά όταν τους ρωτάς να σου αποδείξουν βήμα-βήμα γιατί μια συνεχής συνάρτηση είναι συστολή σε χώρο Hilbert, σου λένε περίμενε να δω τον ορισμό... :crazy:
 

Συνημμένα

  • A6FDE7DE-CB17-41FA-A006-65416C37B6BE.jpeg
    A6FDE7DE-CB17-41FA-A006-65416C37B6BE.jpeg
    21.8 KB · Εμφανίσεις: 98

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ωπα ρε εγώ ένα screenshot ποσταρα δεν ήξερα ότι θα προκαλούσα τέτοια κινητικότητα και off topic με το νήμα κιόλας 😂
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Δεν ξερω αν το χω ξαναγραψει.Οσοι μιλανε στο τσατ μπορει να το εχω ξαναπει.
Σεπτεμβριος τεταρτο προς πεμπτο ετος χρωστουμενα 34!!! Σκετη απελπισια χωρις να μου αρεσει η σχολη και μισο βημα αν συνεχιζοταν αυτη η καταντια μαλλον να την παρατησω τη σχολη.Το καλο ειναι οτι σε αρκετα μαθηματα χωρις να πεθαινα στο διαβασμα με κοβανε με 4.Ξεκιναω λοιπον μεγαλη αντεπιθεση.Σεπτεμβριος τεταρτου προς πεμπτου ετους περναω 6 μαθηματα το μειωνω στα 28,γεναρη 2 μαθηματα,ιουνιο περναω αλλα 4 και σεπτεμβριο πεμπτου προς εκτου αλλα 6.
Εφτασα λοιπον απο σεπτεμβριο σε σεπτεμβριο τα 34 να τα κανω 16!!!
Μετα τα 16 τα κανα 11,μετα 9,μετα 6,μετα 3 και τελειωσα!!!
Και ολα αυτα χωρις το απιθανο διαβασμα που μπορει να υποθεσει καποιος.Απλα με πιο σωστο στοχευμενο διαβασμα και παλι ομως οχι κατι τρομερο.
Αυτα τα λεω σε καποιους τεμπελχανες που λενε α μωρε δεν μπορω να τελειωσω κτλπ γτ πολυ απλα δεν κανουν μια στοιχειωδη προσπαθεια!
Μπράβο σου και πάλι μπράβο

Η μητέρα μου που είναι και αυτή γιατρός, ΑΠΘ ηρωικό,μου λέει ότι όταν μπήκε στο έκτο έτος χρωστούσε 11 μαθήματα, όλα από τά πρώτα τρία έτη
Οι γνώσεις που έχεις αποκτήσει σε βοηθήσουν πολύ, πήρε πτυχίο τό Νοέμβριο στο έκτο έτος, τελευταία τού Σεπτεμβρίου, Αγγλικά χα χα χα χα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,759 μηνύματα.
Κατμαν φοιτητης μαθηματικου αριστουχος.......Αυτο μονο να γινει θα τα χω δει ολα σε αυτη τη ζωη!!
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
:cold2:

Αφού ξέρεις δεν παρακολούθησα, γιατί ήθελα να αλλάξω σχολή :P


Υ. Γ Εν τω μεταξύ @Samael δεν είδα το βίντεο πριν απαντήσω :oops:. Οκ ήμουν λάθος :pfff:
Καταρχάς ντροπή και μόνο που δεν έχεις δει αυτό το βίντεο που πραγματικά αποτελεί πολιτιστική κληρονομιά του ελληνικού ίντερνετ, αλλά μάλλον η εσύ είσαι πολύ μικρή η εμείς πολύ boomers του διαδικτύου
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,568 μηνύματα.
Καταρχάς ντροπή και μόνο που δεν έχεις δει αυτό το βίντεο που πραγματικά αποτελεί πολιτιστική κληρονομιά του ελληνικού ίντερνετ, αλλά μάλλον η εσύ είσαι πολύ μικρή η εμείς πολύ boomers του διαδικτύου
Τσιλ 23χρονε μπουμερ 21 είμαι.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,568 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,659 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,568 μηνύματα.
ρε πριζολακι απο ποτε η ομορφια ειναι παρωχημενη αποψη?
Σύμφωνα με τη λογική του Ευκλ εγώ που είμαι ψηλή, ξανθιά, γαλανομάτα (δεν είμαι :lol: ) θα είμαι πιο αξιέπαινη αν τελειώσω τη σχολή με άριστα απ'οτι μία "αντικειμενικά μη ελκυστική" κοπέλα επειδή θα έχω πολλούς πειρασμούς...:upside:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,659 μηνύματα.
Ρε γιαννακη απο ποτε η ομορφια κολλαει με το αν γκομενιζει καποι@ ή με την ακαδημαικη πορεια του καθενος;
να το ειπε καθαρα ο ανθρωπος
ειπε αυτο
φοβερη μπραβο της!! και ωραια γκομενα!
επαινεσαι το μυαλο του κοριτσιου επαινεσαι χωρια και την ομορφια
ειναι κακο να εισαι ομορφη?
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Σύμφωνα με τη λογική του Ευκλ εγώ που είμαι ψηλή, ξανθιά, γαλανομάτα (δεν είμαι :lol: ) θα είμαι πιο αξιέπαινη αν τελειώσω τη σχολή με άριστα απ'οτι μία "αντικειμενικά μη ελκυστική" κοπέλα επειδή θα έχω πολλούς πειρασμούς...:upside:
Όχι κάτσε πρέπει να υπολογίσουμε και ότι οι άσχημοι είναι πιο αξιέπαινοι, γιατί παρόλο που η ζωή τους είναι ασήμαντη δεν το βάζουν κάτω και τελειώνουν τη σχολή τους /σ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,659 μηνύματα.
Σύμφωνα με τη λογική του Ευκλ εγώ που είμαι ψηλή, ξανθιά, γαλανομάτα (δεν είμαι :lol: ) θα είμαι πιο αξιέπαινη αν τελειώσω τη σχολή με άριστα απ'οτι μία "αντικειμενικά μη ελκυστική" κοπέλα επειδή θα έχω πολλούς πειρασμούς...:upside:
εμ δεν θα σαι? ετσι οπως εισαι θεα ..θα σε αφηνουν τα αρσενικα να διαβαζεις?
η μη ελκυστικη εχει λογους και χρονο να ερωτευτει το βιβλιο
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ειναι κακο να εισαι ομορφη?
Ειναι κακο να το βαζουμε στην ιδια προταση με την ακαδημαικη πορεια καποιου.
besides γκομενα; Γκομενα ;!;! Το disrespect , πειτε την «κοπελα» ρε παιδια. Τι ειστε , λιγουρια στα ινστα ντι εμς ;!
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,659 μηνύματα.
Ειναι κακο να το βαζουμε στην ιδια προταση με την ακαδημαικη πορεια καποιου.
besides γκομενα; Γκομενα ;!;! Το disrespect , πειτε την «κοπελα» ρε παιδια. Τι ειστε , λιγουρια στα ινστα ντι εμς ;!
α καταλαβα..α ενταξει ,,δεν ξερω και τι σημαινει γκομενα αλλα υπαρχουν και αλλες προσφωνησεις.
ναι ξερω οτι τα κοριτσι ενοχλουνται στην προσφωνηση αυτη οσο αφορα τον εαυτο τους.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
α καταλαβα..α ενταξει ,,δεν ξερω και τι σημαινει γκομενα αλλα υπαρχουν και αλλες προσφωνησεις.
ναι ξερω οτι τα κοριτσι ενοχλουνται στην προσφωνηση αυτη οσο αφορα τον εαυτο τους.
Α ρε γιαννακη .. μικρος εισαι θα μαθεις
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top