Πόσα μαθήματα χρωστάτε;

JoeDon

Νεοφερμένος

Η JoeDon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εε αφού φέτος δε πήρε τίποτα η ΑΕΚ, είπε να την δικαιώσει σαν οπαδός περνώντας τα μαθήματα

ε δεν πηρε?..ε ναι δεν πηρε..ε κατσε τωρα με τις τιμες των καυσιμων θα αυξηθεί το λαθρεμποριο και θα παρει ..υπομονη.
εσυ παντως οτι κανεις το κανεις οριτζιναλ και αυτο εχει σημασια.
Σε περίπτωση που όντως σε προσέβαλα, δεδομένου του ότι είσαι υποστηρικτής της συγκεκριμένης ομάδας, ειλικρινά συγγνώμη. Το σχόλιό μου ήτανε καθαρά σαρκαστικό και θα το είχα κάνει, και για τη δική μου ομάδα ή οτιδήποτε άλλο, εάν μου φαινόταν αστείο εξαρχής.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Σε περίπτωση που όντως σε προσέβαλα, δεδομένου του ότι είσαι υποστηρικτής της συγκεκριμένης ομάδας, ειλικρινά συγγνώμη. Το σχόλιό μου ήτανε καθαρά σαρκαστικό και θα το είχα κάνει, και για τη δική μου ομάδα ή οτιδήποτε άλλο, εάν μου φαινόταν αστείο εξαρχής.
Σε πειραζει απλα χαχαχχα ηρεμησε ολα καλα
 

JoeDon

Νεοφερμένος

Η JoeDon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Σε πειραζει απλα χαχαχχα ηρεμησε ολα καλα
Εντάξει χαίρομαι τότε! Σε περίπτωση που ισχύει κάτι τέτοιο... Απλώς, ίσως εμμέσως, όφειλα να ξεκαθαρίσω τη θέση μου. Γιατί, εξάλλου, βρισκόμαστε στο διαδίκτυο, σε ένα ανώνυμο φόρουμ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Σε περίπτωση που όντως σε προσέβαλα, δεδομένου του ότι είσαι υποστηρικτής της συγκεκριμένης ομάδας, ειλικρινά συγγνώμη. Το σχόλιό μου ήτανε καθαρά σαρκαστικό και θα το είχα κάνει, και για τη δική μου ομάδα ή οτιδήποτε άλλο, εάν μου φαινόταν αστείο εξαρχής.
οχι ρε παιδι ..τι λες ολα καλα. οι ομαδες ειναι να κανουμε πλακα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Η καθηγήτρια που με σκυλοέβρισε στην παράσταση μου έβαλε 7.
Αφού είχε σκοπό να με περάσει, γιατί έφαγα κράξιμο;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Ποιος ανησυχεί μωρέ; Ούτε το όνομα μου δεν θυμόταν 😅
το ονομα δεν εχει σημασια...και εγω τον κουρεα στον διαφανι δεν ξερω πως τον λενε αλλα ξερω οτι εχει ταλεντο.
ειδε σε σενα το κατι διαφορετικο και σε εκραξε ''να σφιξουν τα οπισθια'' και να μην κανεις κοπανες
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
το ονομα δεν εχει σημασια...και εγω τον κουρεα στον διαφανι δεν ξερω πως τον λενε αλλα ξερω οτι εχει ταλεντο.
ειδε σε σενα το κατι διαφορετικο και σε εκραξε ''να σφιξουν τα οπισθια'' και να μην κανεις κοπανες
Γιώργο Ηλιόπουλο τον λένε 😅
 

Giannis_19

Νεοφερμένος

Ο Giannis_19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγώ είμαι 3ο εξαμηνο και χρωστάω 10 μαθηματα και 5 εργαστηρια🥲
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,778 μηνύματα.
4ο έτος ( 7ο εξάμηνο ) 0 χρωστούμενα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,438 μηνύματα.
Κάτι μου λέει ότι σε λίγο καιρό η απάντησή μου θα είναι ≠ 0 :-*
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Αρκετα για να ριξω Συριζα
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,025 μηνύματα.
4
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top