Πόσα μαθήματα χρωστάτε;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Τέλος πάντων βγήκαμε εκτός θέματος και δεν υπάρχει λόγος να συνεχιστεί η συζήτηση, μιας και απέχουμε έτη φωτός. Ελπίζω κάποιοι να αλλάξουν μυαλά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.
Ναι οπως το να γκομενιζει και να μην διαβαζει. :hehe:
ε το φλερτινκ ( τωρα εσυ χρησιμοποιεις το γκομενιζειν εγω οχι) σε κανει εξυπνοτερο απο την μελετη συνεχεια συναρτησης ..δεν νομιζεις
ακου να δεις
εδω μεσα υπαρχουν κοριτσια που με κανουν εξυπνοτερο οταν διαφωνω μαζι τους και μετα κατα ενα παραξενο τροπο τα ηλεκτρικα κυκλωματα στο βιβλιο τρεχουν νερο.... το πως δεν ξερω.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,663 μηνύματα.
αν ελεγα δηλαδη ωραια κοπελα δε θα συζηταγατε?φτουσου γαμω την ατυχια μου να μην γραψω αυτο για να μην παρε εκταση
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
αν ελεγα δηλαδη ωραια κοπελα δε θα συζηταγατε?φτουσου γαμω την ατυχια μου να μην γραψω αυτο για να μην παρε εκταση
Το θέμα είναι το που δίνουμε βαρύτητα
Άμα ήταν αγόρι αντί για κοπέλα θα έλεγες ωραίος γκομενος? Γιατί όταν αναφερόμαστε σε κορίτσια να έχει σημασία αυτό?
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Το θέμα είναι το που δίνουμε βαρύτητα
Άμα ήταν αγόρι αντί για κοπέλα θα έλεγες ωραίος γκομενος? Γιατί όταν αναφερόμαστε σε κορίτσια να έχει σημασία αυτό?
Μπορει να ειναι bi :smoke:
(Ισως και λιγο bye bye αλλα ολοι ετσι ειμαστε)
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Μπορει να ειναι bi :smoke:
(Ισως και λιγο bye bye αλλα ολοι ετσι ειμαστε)
Δε ξέρω γιατί αλλά θυμήθηκα τώρα που είσαι να πούμε 8 χρόνων και σε ρωτάει κλασικά ο μπάρμπας στο οικογενειακό τραπέζι αν γαμ** κάνα...
Μετά απορουμε γιατί τα αγόρια το μόνο που συζητάνε σε έξοδο είναι αν πέρασε καμία με.. "προσοντα" και νομίζουν ότι οι κοπέλες υπάρχουν για να τους αρέσουν. ( δε βάζω λόγια στο στόμα σας, επεκτείνω το θέμα που υπάρχει)
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Δε ξέρω γιατί αλλά θυμήθηκα τώρα που είσαι να πούμε 8 χρόνων και σε ρωτάει κλασικά ο μπάρμπας στο οικογενειακό τραπέζι αν γαμ** κάνα...
Μετά απορουμε γιατί τα αγόρια το μόνο που συζητάνε σε έξοδο είναι αν πέρασε καμία με.. "προσοντα" και νομίζουν ότι οι κοπέλες υπάρχουν για να τους αρέσουν. ( δε βάζω λόγια στο στόμα σας, επεκτείνω το θέμα που υπάρχει)
συμφωνω απολυτα !!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Γιατί καλέ δε φτιαχνόμαστε για τα αγόρια...; :upside:
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Δε ξέρω γιατί αλλά θυμήθηκα τώρα που είσαι να πούμε 8 χρόνων και σε ρωτάει κλασικά ο μπάρμπας στο οικογενειακό τραπέζι αν γαμ** κάνα...
Μετά απορουμε γιατί τα αγόρια το μόνο που συζητάνε σε έξοδο είναι αν πέρασε καμία με.. "προσοντα" και νομίζουν ότι οι κοπέλες υπάρχουν για να τους αρέσουν. ( δε βάζω λόγια στο στόμα σας, επεκτείνω το θέμα που υπάρχει)
Για αυτό πάντα στα οικογενειακά τραπέζια πετάμε reverse uno card στον θείο και τον ρωτάμε εμείς πρώτοι αυτή την χιλιοειπωμένη ερώτηση και αντιστοίχως στις γιαγιάδες του χωριού ρωτάμε πρώτοι "συ τίνος είσαι;" (τρώγοντας όλα τα φωνήεντα και καταπατώντας όλες τις παύσεις μεταξύ λέξεων)
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Γιατί καλέ δε φτιαχνόμαστε για τα αγόρια...; :upside:
Ναι μάλιστα κατά παραγγελία
Γιατί νομίζεις ότι αναπτύσσεται η γενετική μηχανική τώρα?
Για να επιλέγονται από πριν τα εξωτερικά χαρακτηριστικά των κοριτσιών /σ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

συμφωνω απολυτα !!!
Το χειρότερο είναι όταν συνειδητοποιεις ότι το θέμα είναι τόσο ριζωμενο στη κοινωνια που συναντάται πχ μέχρι και στα σχολεία
Τα σχόλια που λένε μερικές φορές καθηγητές σε μαθήτριες (τουλάχιστον από ότι μου έχουν πει συμμαθήτριές μου) είναι αίσχη.
Είχα κάποτε την εντύπωση ότι η δική μας γενιά θα ήταν αυτή που θα ξεπεράσει αυτά τα στερεότυπα αλλά κάθε φορά που βγαίνω διαψευδομαι
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Ναι μάλιστα κατά παραγγελία
Γιατί νομίζεις ότι αναπτύσσεται η γενετική μηχανική τώρα?
Για να επιλέγονται από πριν τα εξωτερικά χαρακτηριστικά των κοριτσιών /σ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το χειρότερο είναι όταν συνειδητοποιεις ότι το θέμα είναι τόσο ριζωμενο στη κοινωνια που συναντάται πχ μέχρι και στα σχολεία
Τα σχόλια που λένε μερικές φορές καθηγητές σε μαθήτριες (τουλάχιστον από ότι μου έχουν πει συμμαθήτριές μου) είναι αίσχη.
Είχα κάποτε την εντύπωση ότι η δική μας γενιά θα ήταν αυτή που θα ξεπεράσει αυτά τα στερεότυπα αλλά κάθε φορά που βγαίνω διαψευδομαι
Μη φοράτε σορτς στο σχολείο γιατί πΡοΚαΛεΙτΕ τους συμμαθητές σας :sick:
Δηλαδή αντί να μάθουμε τα παιδιά να ελέγχουν τον εαυτό τους καλύπτουμε τους "πειρασμούς". Λογική left the chat.
 

Nikoletaant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoletaant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Μη φοράτε σορτς στο σχολείο γιατί πΡοΚαΛεΙτΕ τους συμμαθητές σας :sick:
Δηλαδή αντί να μάθουμε τα παιδιά να ελέγχουν τον εαυτό τους καλύπτουμε τους "πειρασμούς". Λογική left the chat.
Από όλες τις γλώσσες, διάλεξες αυτή της αλήθειας
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Νομίζω σας κερδίζω όλους :pleasantry: 9 μαθήματα χρωστάω (και θα μπω 3ο Εξάμηνο εαν δεν κάτσει το 10%)
Και εγώ 9 παιδιά. Και θα τα δώσω όλα για να πάρω πτυχίο και να ορκιστω Νοεμβρη.

Ελπίζω να γίνει... ☠️😭
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Καλησπέρα,μόνο ένα. Και αυτό λόγο δουλειάς (σεζόν,πήγαινε έλα. Συν ότι ρεπό δεν ήθελε να μου δώσει). Τα υπόλοιπα τα πέρασα με πάνω από 8,αλλά Σεπτέμβρη το έχω άνετα και αυτό που χρωστάω,οπότε όλα καλά...
 

JoeDon

Νεοφερμένος

Η JoeDon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.
Εε αφού φέτος δε πήρε τίποτα η ΑΕΚ, είπε να την δικαιώσει σαν οπαδός περνώντας τα μαθήματα
ε δεν πηρε?..ε ναι δεν πηρε..ε κατσε τωρα με τις τιμες των καυσιμων θα αυξηθεί το λαθρεμποριο και θα παρει ..υπομονη.
εσυ παντως οτι κανεις το κανεις οριτζιναλ και αυτο εχει σημασια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top