Πόσα μαθήματα χρωστάτε;

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Δεν ξερω αν το χω ξαναγραψει.Οσοι μιλανε στο τσατ μπορει να το εχω ξαναπει.
Σεπτεμβριος τεταρτο προς πεμπτο ετος χρωστουμενα 34!!! Σκετη απελπισια χωρις να μου αρεσει η σχολη και μισο βημα αν συνεχιζοταν αυτη η καταντια μαλλον να την παρατησω τη σχολη.Το καλο ειναι οτι σε αρκετα μαθηματα χωρις να πεθαινα στο διαβασμα με κοβανε με 4.Ξεκιναω λοιπον μεγαλη αντεπιθεση.Σεπτεμβριος τεταρτου προς πεμπτου ετους περναω 6 μαθηματα το μειωνω στα 28,γεναρη 2 μαθηματα,ιουνιο περναω αλλα 4 και σεπτεμβριο πεμπτου προς εκτου αλλα 6.
Εφτασα λοιπον απο σεπτεμβριο σε σεπτεμβριο τα 34 να τα κανω 16!!!
Μετα τα 16 τα κανα 11,μετα 9,μετα 6,μετα 3 και τελειωσα!!!
Και ολα αυτα χωρις το απιθανο διαβασμα που μπορει να υποθεσει καποιος.Απλα με πιο σωστο στοχευμενο διαβασμα και παλι ομως οχι κατι τρομερο.
Αυτα τα λεω σε καποιους τεμπελχανες που λενε α μωρε δεν μπορω να τελειωσω κτλπ γτ πολυ απλα δεν κανουν μια στοιχειωδη προσπαθεια!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.
Δεν ξερω αν το χω ξαναγραψει.Οσοι μιλανε στο τσατ μπορει να το εχω ξαναπει.
Σεπτεμβριος τεταρτο προς πεμπτο ετος χρωστουμενα 34!!! Σκετη απελπισια χωρις να μου αρεσει η σχολη και μισο βημα αν συνεχιζοταν αυτη η καταντια μαλλον να την παρατησω τη σχολη.Το καλο ειναι οτι σε αρκετα μαθηματα χωρις να πεθαινα στο διαβασμα με κοβανε με 4.Ξεκιναω λοιπον μεγαλη αντεπιθεση.Σεπτεμβριος τεταρτου προς πεμπτου ετους περναω 6 μαθηματα το μειωνω στα 28,γεναρη 2 μαθηματα,ιουνιο περναω αλλα 4 και σεπτεμβριο πεμπτου προς εκτου αλλα 6.
Εφτασα λοιπον απο σεπτεμβριο σε σεπτεμβριο τα 34 να τα κανω 16!!!
Μετα τα 16 τα κανα 11,μετα 9,μετα 6,μετα 3 και τελειωσα!!!
Και ολα αυτα χωρις το απιθανο διαβασμα που μπορει να υποθεσει καποιος.Απλα με πιο σωστο στοχευμενο διαβασμα και παλι ομως οχι κατι τρομερο.
Αυτα τα λεω σε καποιους τεμπελχανες που λενε α μωρε δεν μπορω να τελειωσω κτλπ γτ πολυ δεν κανουν μια στοιχειωδη προσπαθεια!
34?😶 Αγχώθηκα!

Εγώ χρωστάω 3 γραπτά και 2 πρακτικά και σκέφτομαι να την παρατήσω την σχολή 😂
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
χρωστουμενα 34
μόνο και μόνο που το σκέφτηκα...με έπιασε απελπισία και άγχος μαζί!
@eukleidhs1821 στο μαθηματικό αυτή η ιστορία?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ χρωστάω 3 γραπτά και 2 πρακτικά και σκέφτομαι να την παρατήσω την σχολή
και μια φίλη μου το ίδιο,χρωστάει μαθηματικά Ι και ΙΙ και της έρχεται να τα παρατήσει όλα 😂😂
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
34?😶 Αγχώθηκα!

Εγώ χρωστάω 3 γραπτά και 2 πρακτικά και σκέφτομαι να την παρατήσω την σχολή 😂
για αυτο λεμε θελει εγωισμο.Δεν ξερω αν εκεινο το σεπτεμβρη δεν περγανα παλι τιποτα μηπως οντως τα παραταγα.Ισως μου ανεβηκε η ψυχολογια και αλλαξαν τα δεδομενα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μόνο και μόνο που το σκέφτηκα...με έπιασε απελπισία και άγχος μαζί!
@eukleidhs1821 στο μαθηματικό αυτή η ιστορία?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


και μια φίλη μου το ίδιο,χρωστάει μαθηματικά Ι και ΙΙ και της έρχεται να τα παρατήσει όλα 😂😂
αν ηταν στο μαθηματικο να πεφτα να σκοτωνομουνα.....Και στο μαθηματικο χρωσταγα αλλα τα αφηνα επιτηδες για να παρω μεγαλο βαθμο ετσι απο λοξα οχι γτ φοβομουνα μηπως δεν παρω πεντε.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
το λεω απο την αποψη οτι αν παρακολουθησεις και λυνεις ασκησεις,εχεις υποδομη απο το λυκειο το βγαζεις πολυ ευκολα το μαθηματικο και ασε να λενε οτι θελουν.Ουτε εκει διαβαζα στο σπιτι μετα κατι,απλα παρακολουθουσα και τα καταλαβαινα παρα πολλα απο την παραδοση.Αυτο στην ιατρικη αν δεν εισαι αρρωστο φυτο δεν γινεται.Τι να μαθεις απο κατι διαφανειες που σου βαζουνε?Εκει πρεπει να σαι παπαγαλακι θεωρητικης για να επιβιωσεις.....
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
O @SlimShady με έχει βαρεθεί να λέω τον αριθμό χρωστουμενων μου :P αλλά για όσους δεν μπαίνουν τσατ...

Έχω άλλα 5 για πτυχίο και πάλι δεν είμαι τόσο αισιόδοξος χαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το λεω απο την αποψη οτι αν παρακολουθησεις και λυνεις ασκησεις,εχεις υποδομη απο το λυκειο το βγαζεις πολυ ευκολα το μαθηματικο και ασε να λενε οτι θελουν.Ουτε εκει διαβαζα στο σπιτι μετα κατι,απλα παρακολουθουσα και τα καταλαβαινα παρα πολλα απο την παραδοση.Αυτο στην ιατρικη αν δεν εισαι αρρωστο φυτο δεν γινεται.Τι να μαθεις απο κατι διαφανειες που σου βαζουνε?Εκει πρεπει να σαι παπαγαλακι θεωρητικης για να επιβιωσεις.....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
 

Συνημμένα

  • received_1027832544562859.jpeg
    received_1027832544562859.jpeg
    89.2 KB · Εμφανίσεις: 105
Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Όταν γίνεσαι αιώνιος και έχεις αποβάλλει τελείως το άγχος να χρωστάς :hehe: .
:cold2:

Αφού ξέρεις δεν παρακολούθησα, γιατί ήθελα να αλλάξω σχολή :P


Υ. Γ Εν τω μεταξύ @Samael δεν είδα το βίντεο πριν απαντήσω :oops:. Οκ ήμουν λάθος :pfff:
 
Τελευταία επεξεργασία:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
O @SlimShady με έχει βαρεθεί να λέω τον αριθμό χρωστουμενων μου :P αλλά για όσους δεν μπαίνουν τσατ...

Έχω άλλα 5 για πτυχίο και πάλι δεν είμαι τόσο αισιόδοξος χαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
φοβερη μπραβο της!! και ωραια γκομενα!
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
Βρε συ ευκλειδη μου , τι κι αν ητανε ; Ακαδημαικα εχει διαπρεψει. Τελος
πο ρε αγκυλωση που τρωτε! λεω οτι εχει ολο το πακετο.αυτο λεω.οχι οτι αν ηταν ασχημη θα σημαινε κατι.απλα λεω η κοπελα θα μπορουσε να γυρναγε εξω και να γκομενιζε και αυτη εβγαλε 10.αυτο λεω.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
πο ρε αγκυλωση που τρωτε! λεω οτι εχει ολο το πακετο.αυτο λεω.οχι οτι αν ηταν ασχημη θα σημαινε κατι.απλα λεω η κοπελα θα μπορουσε να γυρναγε εξω και να γκομενιζε και αυτη εβγαλε 10.αυτο λεω.
Αχ βρε Ευκλειδη , για 30 χρονων ανθρωπος , εκει κολλημενος σε παρωχημενες αποψεις !
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Λοιπον επειδη μου κινησε την περιεργεια η τυπισα αυτη λογικα θα μπηκε απο πανελλαδικες 2018.Εψαξα βαθμους πρωτων εκεινη τη χρονια εβγαλε 18677 μορια ενω ο πρωτος στην μπατρα εκεινη τη χρονια ειχε 18942 μορια και στην αθηνα 19590 μορια! και η πλακα ειναι η ομορφη ελινα να βγαλε ξερω γω 16000 μορια και να ηταν το ασχημοπαπο που γινε κυκνος μετα μεσα στη σχολη για να δικαιωθει η φιλη μας απο το μαθηματικο της πατρας που λενε οτι ολα γινονται μεσα στη σχολη.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.
Λοιπον επειδη μου κινησε την περιεργεια η τυπισα αυτη λογικα θα μπηκε απο πανελλαδικες 2018.Εψαξα βαθμους πρωτων εκεινη τη χρονια εβγαλε 18677 μορια ενω ο πρωτος στην μπατρα εκεινη τη χρονια ειχε 18942 μορια και στην αθηνα 19590 μορια! και η πλακα ειναι η ομορφη ελινα να βγαλε ξερω γω 16000 μορια και να ηταν το ασχημοπαπο που γινε κυκνος μετα μεσα στη σχολη για να δικαιωθει η φιλη μας απο το μαθηματικο της πατρας που λενε οτι ολα γινονται μεσα στη σχολη.
:lol2:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Λοιπον επειδη μου κινησε την περιεργεια η τυπισα αυτη λογικα θα μπηκε απο πανελλαδικες 2018.Εψαξα βαθμους πρωτων εκεινη τη χρονια εβγαλε 18677 μορια ενω ο πρωτος στην μπατρα εκεινη τη χρονια ειχε 18942 μορια και στην αθηνα 19590 μορια! και η πλακα ειναι η ομορφη ελινα να βγαλε ξερω γω 16000 μορια και να ηταν το ασχημοπαπο που γινε κυκνος μετα μεσα στη σχολη για να δικαιωθει η φιλη μας απο το μαθηματικο της πατρας που λενε οτι ολα γινονται μεσα στη σχολη.
Βρε ειναι αυτο που ειπα. Ας μπεις με οσα μορια να ναι , αμα εχεις ορεξη , τρελα με τα μαθηματικα (που υπαρχουν και περιπτωσεις να μην εχεις στην αρχη αλλα μετα να τα αγαπησεις - μισος λογω του συστηματος θεωρω) τα κανεις ολα. Τιποτα δεν σου χαριζεται ετσι απλα . Τα εξηγω ωραια;


εν παση περιπτωσει , δεν θα επρεπε παντως να κοιταμε την εμφανιση. Σιγουρα με τετοιο μυαλο δεν νομιζω οτι ειχε ως στοχο να γινει μοντελο ή σχεδιαστρια μοδας ή κατι αλλο μη συναφες με το μαθηματικο και την ερευνα επανω στην επιστημη
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
Βρε ειναι αυτο που ειπα. Ας μπεις με οσα μορια να ναι , αμα εχεις ορεξη , τρελα με τα μαθηματικα (που υπαρχουν και περιπτωσεις να μην εχεις στην αρχη αλλα μετα να τα αγαπησεις - μισος λογω του συστηματος θεωρω) τα κανεις ολα. Τιποτα δεν σου χαριζεται ετσι απλα . Τα εξηγω ωραια;
Καλα αυτη εχει τρελα απο την αρχη βεβαια γτ κατα 90% θα μπηκε με 18677 μορια αλλα τεσπα.Απο περιεργεια ειδα μια συνεντευξη στου αντεννα που μιλησε το πρωι.Εγω ηξερα μιλανε οι πρωτοι των πρωτων συνηθως στις πανελλαδικες τωρα μιλανε οι πρωτοι των πρωτων πτυχιουχοι.Καλη φαση!Απλα ξεχασε ο καλος μας φιλος ο δημοσιογραφος ο γρηγοριου να την ρωτησει πανελλαδικες αν ειχε στοχο αλλες σχολες κτλπ.Το λεγομενο κουτσομπολιο που χρειαζεται για να παραδειγματιστουν και αλλα παιδια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top