Πόσα μαθήματα χρωστάτε;

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Εγώ χρωστάω 3 μαθήματα(μπορεί και 2 περιμένω βαθμολογίες).Άντε να δούμε :lol:
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
εγώ χρωστάω 3 μαθήματα, 2 μαθήματα από το χειμερινό εξάμηνο και 1 μάθημα από το τωρινό εξάμηνο
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Το τραγικό το ξεπεράσαμε καιρό τώρα σε αυτή την ιστορία :laugh: .
Και δεν φτάνει μόνο αυτό, αφού σε βάζουν με ανοιχτή κάμερα και μικρόφωνο όλη την ώρα στις γραπτές εξετάσεις, απαιτούν και προφορικές εξετάσεις για να σε περάσουν. Υποθέτω τίποτα δεν αρκεί στα εξ αποστάσεως για να διασφαλιστεί το αδιάβλητο των εξετάσεων :P .

Μέχρι στιγμής έχω 2 ,σύντομα μάλλον 3 για Σεπτέμβρη απο αυτό το εξάμηνο. Δεν χρωστάω κάτι άλλο(3ο έτος).
Εμάς είναι πιο χαλαρά αλλά εγώ δεεεν και επειδή βαριέμαι χρωστάω 9😂
Και μπαίνω 4ο
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Εμάς είναι πιο χαλαρά αλλά εγώ δεεεν και επειδή βαριέμαι χρωστάω 9😂
Και μπαίνω 4ο

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, συνήθως και εγώ βαριέμαι να ασχοληθώ με πολλά. Αλλά βαριέμαι ακόμα πιο πολύ με το να ασχοληθώ ή να δω δεύτερη φορά ορισμένους καθηγητές. Αλλά μετα εξ αποστάσεως φτάσαμε στο peak μας :P . Εννέα για τέταρτο έτος παλεύονται, και εφόσον είναι πιο χαλαρά τα πράγματα σε εσάς, προσπάθησε να περάσεις όσα μπορείς τώρα τον Σεπτέμβρη. Δεν υπάρχει λόγος να τα φορτωθείς όλα μαζί αργότερα ενώ μπορείς να είσαι άνετη. Οπότε όσο και να βαριέσαι, σφίξε δόντια και προσπάθησε το να ξεμπερδεύεις όσο και εαν βαριέσαι. Για μια φορά είναι αυτά,μετά αντίος :hehe: .
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Το τραγικό το ξεπεράσαμε καιρό τώρα σε αυτή την ιστορία :laugh: .
Και δεν φτάνει μόνο αυτό, αφού σε βάζουν με ανοιχτή κάμερα και μικρόφωνο όλη την ώρα στις γραπτές εξετάσεις, απαιτούν και προφορικές εξετάσεις για να σε περάσουν. Υποθέτω τίποτα δεν αρκεί στα εξ αποστάσεως για να διασφαλιστεί το αδιάβλητο των εξετάσεων :P .

Μέχρι στιγμής έχω 2 ,σύντομα μάλλον 3 για Σεπτέμβρη απο αυτό το εξάμηνο. Δεν χρωστάω κάτι άλλο(3ο έτος).
Εμάς είναι πιο χαλαρά αλλά εγώ δεεεν και επειδή βαριέμαι χρωστάω 9😂
Κα
Σε καταλαβαίνω απόλυτα, συνήθως και εγώ βαριέμαι να ασχοληθώ με πολλά. Αλλά βαριέμαι ακόμα πιο πολύ με το να ασχοληθώ ή να δω δεύτερη φορά ορισμένους καθηγητές. Αλλά μετα εξ αποστάσεως φτάσαμε στο peak μας :P . Εννέα για τέταρτο έτος παλεύονται, και εφόσον είναι πιο χαλαρά τα πράγματα σε εσάς, προσπάθησε να περάσεις όσα μπορείς τώρα τον Σεπτέμβρη. Δεν υπάρχει λόγος να τα φορτωθείς όλα μαζί αργότερα ενώ μπορείς να είσαι άνετη. Οπότε όσο και να βαριέσαι, σφίξε δόντια και προσπάθησε το να ξεμπερδεύεις όσο και εαν βαριέσαι. Για μια φορά είναι αυτά,μετά αντίος :hehe: .
Νταξει, κοίτα εγώ είμαι κ σε θεωρητικό τμήμα, για αυτό και μάλλον χαλάρωσα κ παραπάνω τώρα.
έχεις δίκιο όμως, σκοπεύω να τα πάω καλά στα μισά τώρα, να φύγουν, και τα υπόλοιπα 2 3 στα εξάμηνα ✨😭
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Update: τελικά κόπηκα σε άλλο ένα μάθημα εξαιτίας της απαίσιας αρνητικής βαθμολογία, άρα χρωστάω ήδη τα μισά μαθήματα (5/10) και σε ένα θα δώσω για βελτίωση
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Update: τελικά κόπηκα σε άλλο ένα μάθημα εξαιτίας της απαίσιας αρνητικής βαθμολογία, άρα χρωστάω ήδη τα μισά μαθήματα (5/10) και σε ένα θα δώσω για βελτίωση
Ωχ, ατυχία
Σε σαπορταρω, πάμε δυνατά Σεπτεμβρη😂😭😭
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ναι μεν τελείωσα μολις το 1ο έτος,αλλά δε χρωστάω κανένα 🤘😎
 

Cathleen

Νεοφερμένος

Η Cathleen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
6ο εξαμηνο, συνολικα 30 μαθηματα, δηλαδη 7/30 , μια χαρα ουτε παιδικη ασθενεια.
Θα πω τη δική μου ιστορία πολύ συνοπτικά. Και αυτό, γιατί όταν διάβασα το σχόλιο σου μου θύμισες τη δική μου περίπτωση.
Ιατρική, 3ο έτος με 29 χρωστούμενα. ΕΝΑ ΧΑΟΣ! Πέρα από τα χρωστούμενα, έρχονταν σε κάθε εξάμηνο επιπλέον υποχρεωτικά μαθήματα. Αυτό που έκανα? Έβγαλα την ιδέα της φοιτητικής ζωής από το μυαλό μου. Συμφώνησα με τον εαυτό μου ότι δε θέλω να "γεράσω" σε αυτή τη σχολή. Στρώθηκα, διάβαζα με πρόγραμμα ώστε να περνάω του εξαμήνου μου και 3 με 4 παλιά. Η ΥΛΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΆΘΗΜΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ. Πρόγραμμα και πείσμα...
πριν 1 εβδομάδα τελείωσα το 6ο κ σε 7 μαθήματα παίρνω πτυχίο. Υπολογίζω βαριά 2 εξάμηνα με αποτέλεσμα να βγάζω Ιατρική σε 6.5 χρόνια.
ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΥΠΆΡΧΕΙ
ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΊΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Ναι μεν τελείωσα μολις το 1ο έτος,αλλά δε χρωστάω κανένα 🤘😎
Αχ παλιά καλά χρόνια, σαν εσένα και εγώ τοτε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα πω τη δική μου ιστορία πολύ συνοπτικά. Και αυτό, γιατί όταν διάβασα το σχόλιο σου μου θύμισες τη δική μου περίπτωση.
Ιατρική, 3ο έτος με 29 χρωστούμενα. ΕΝΑ ΧΑΟΣ! Πέρα από τα χρωστούμενα, έρχονταν σε κάθε εξάμηνο επιπλέον υποχρεωτικά μαθήματα. Αυτό που έκανα? Έβγαλα την ιδέα της φοιτητικής ζωής από το μυαλό μου. Συμφώνησα με τον εαυτό μου ότι δε θέλω να "γεράσω" σε αυτή τη σχολή. Στρώθηκα, διάβαζα με πρόγραμμα ώστε να περνάω του εξαμήνου μου και 3 με 4 παλιά. Η ΥΛΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΆΘΗΜΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ. Πρόγραμμα και πείσμα...
πριν 1 εβδομάδα τελείωσα το 6ο κ σε 7 μαθήματα παίρνω πτυχίο. Υπολογίζω βαριά 2 εξάμηνα με αποτέλεσμα να βγάζω Ιατρική σε 6.5 χρόνια.
ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΥΠΆΡΧΕΙ
ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΊΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!
Μπράβο σου! Σου εύχομαι τα καλύτερα
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
2ερο, 2 χρωστούμενα για Σεπτέμβρη! :playboy:
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Χρωστάω τρία μαθήματα (δύο με έκοψαν και ένα που δεν πήγα λόγω απεργίας των ΜΜΜ), μια παράσταση (λόγω κόβιντ) και μια πολύ πολύ δύσκολη εργασία (πάλι λόγω κόβιντ, δεν μπορούσα να πάω). Τα τρία θα τα δώσω τον Σεπτέμβρη, για τα άλλα δύο που είναι πρακτικά δεν ξέρω τι να κάνω 🙄
 

IceQueen

Νεοφερμένος

Η IceQueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
χρωστάω ένα μάθημα :} Αλλά η καθηγήτρια είναι οτι πιο περίεργο μπορεί να σου πετύχει και κόβει ή περνάει άτομα στην τύχη.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
χρωστάω ένα μάθημα :} Αλλά η καθηγήτρια είναι οτι πιο περίεργο μπορεί να σου πετύχει και κόβει ή περνάει άτομα στην τύχη.
Και εμένα αυτή που με έκοψε και στο πρώτο και στο δεύτερο εξάμηνο έτσι είναι! Της έγραψα πολύ καλά και πήγε και με έκοψε! Ήταν και αυτό Σαίξπηρ. Στο ένα πήρα 10 και αυτή με έκοψε, δεν στέκει καν
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Νομίζω σας κερδίζω όλους :pleasantry: 9 μαθήματα χρωστάω (και θα μπω 3ο Εξάμηνο εαν δεν κάτσει το 10%)
 

IceQueen

Νεοφερμένος

Η IceQueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλά σε εμας κόβει εντελώς τυχαία , ούτε καν που τα κοιτάζει τα γραπτά. είχα ζητήσει να δω το γραπτό μου και μόνο που δεν με έβρισε
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Ολα :P
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Εγώ χρωστάω 1 μάθημα για Σεπτ. και περιμένω βαθμολογία σε 3 μαθήματα! Ελπίζω να τα έχω περάσει!
Μπαίνω στο 3ο εξάμηνο χεχε 😋🙂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top