Πρώτη κίνηση στο φλερτ

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Βασικά έχω και άλλη μια απορία
Τι βρίσκει εξωτερικά ωραίο μια γυναίκα σε έναν άνδρα?
Πχ όλοι οι άντρες συμφωνούμε σε πολλά πράματα για το τι κοιτάμε εμφανισιακά σε μια γυναίκα. Τα γνωστά βυζ, κωλ, πόδια κλπ
Με τις γυναίκες δε βγαίνει άκρη σχετικά με το τι τις αρέσει. Να έχει μούσια και μουστάκι ή όχι? Να έχει τρίχες στο στήθος ή όχι? Να είναι φαλακρός ή με μαλλιά? Πως είναι το πρότυπο για αυτές?
Να εχει και αυτος βυζ , κωλ και ποδια , αυτα κοιταμε κοκλε
 

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.

Guest 302501

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά έχω και άλλη μια απορία
Τι βρίσκει εξωτερικά ωραίο μια γυναίκα σε έναν άνδρα?
Πχ όλοι οι άντρες συμφωνούμε σε πολλά πράματα για το τι κοιτάμε εμφανισιακά σε μια γυναίκα. Τα γνωστά βυζ, κωλ, πόδια κλπ
Με τις γυναίκες δε βγαίνει άκρη σχετικά με το τι τις αρέσει. Να έχει μούσια και μουστάκι ή όχι? Να έχει τρίχες στο στήθος ή όχι? Να είναι φαλακρός ή με μαλλιά? Πως είναι το πρότυπο για αυτές?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Όπως όλοι ξέρουμε, τα γούστα είναι υποκειμενικά.
Εμένα πάντως με ελκύει ιδιαίτερα το βλέμμα του άλλου, ο τρόπος που κοιτάει. Επίσης μου αρέσουν τα σκούρα καφέ μάτια. Αλλά ξαναλέω ότι είναι υποκειμενικό.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Πραγματικα αφηστε τον καθεναν να κανει ο,τι θελει εν τελει. Θελει ο καγκουρας να ριχτει με ατακες του σνικ ; Ας το κανει. Θελει η αλλη να ανεβασει τα ποδια της σε ινστα ποστ ας το κανει. Μην ειμαστε κομπλεξικοι. Ο καθενας εχει τα δικα του στανταρτς αφτερ ολ. Δεν οδηγει πουθενα αυτη η κουβεντα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Συμβαινει και στους καλυτερους
Πόσες χυλόπιτες έχουμε φάει που δεν είμαστε κάγκουρες... άσε

Η αγάπη για τα μαθηματικά αντί για την αγάπη για το Σπριντερ το 125αρι τελικά δεν σε πάει πολύ μακρυά σε αυτόν τον τομέα χαχα
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Όπως όλοι ξέρουμε, τα γούστα είναι υποκειμενικά.
Εμένα πάντως με ελκύει ιδιαίτερα το βλέμμα του άλλου, ο τρόπος που κοιτάει. Επίσης μου αρέσουν τα σκούρα καφέ μάτια. Αλλά ξαναλέω ότι είναι υποκειμενικό.
Δηλαδή πχ η φαλάκρα δε σε ενοχλεί? Το να έιναι πολύ αδύνατος και αγύμναστος ή χοντρός όυτε? Τα δόντια άμα είναι κίτρινα?
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Πόδια αποκλείεται να κοιτάνε γιατί δεν είναι ωραία στους άντρες. Βυζ δεν έχουν οι άντρες επίσης.

Aπό αυτό και μόνο βλέπουν πόσο μπίχλας είναι ο άλλος ειδικά αν έχει βρώμικα νύχια και κακοσμία στόματος. Δυστυχώς παίζει ρόλο και η περιποίηση, η καθαριότητα.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Aπό αυτό και μόνο βλέπουν πόσο μπίχλας είναι ο άλλος ειδικά αν έχει βρώμικα νύχια και κακοσμία στόματος. Δυστυχώς παίζει ρόλο και η περιποίηση, η καθαριότητα.
Τρίχα είναι κακό να έχει ο άντρας?
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Α μη το λες, οι περισσότεροι που ξέρω εχω παρατηρήσει πως έχουν μεγαλύτερο στήθος από το δικό μου.
Εγω :skull: :skull: :skull: :skull: :skull: :skull: :skull: :skull: :skull: :skull:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τρίχα είναι κακό να έχει ο άντρας?
Ναι , η λατινοπουλου δεν εγκρινει
 

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Ναι επειδή κάνουν όλη μέρα γυμναστική. Δεν είναι φυσικό προσόν.
Το γυμνασμένο δεν χουφτώνεται εύκολα….🤫
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για να γκρινιάζεις για το ποιος πρέπει να κάνει πρώτες κινήσεις, λογικά κάτι κανεις λάθος ή νιώθεις πιεσμένος να δημιουργήσεις καταστάσεις.
 

Guest 302501

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή πχ η φαλάκρα δε σε ενοχλεί? Το να έιναι πολύ αδύνατος και αγύμναστος ή χοντρός όυτε? Τα δόντια άμα είναι κίτρινα?
Κοίτα, δεν ξέρω κάποιο άτομο στην ηλικία μου να έχει φαλάκρα για να σου πω.
Το σώμα πάντως είτε πολύ αδύνατο είτε αγύμναστο είτε με παραπάνω κιλά δεν με χαλάει. Τα κίτρινα δόντια, αν είναι κίτρινα από αιτίες εξαιρουμένης της έλλειψης καθαριότητας τότε οκ.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,603 μηνύματα.
Ναι απλά αυτό είναι μια διαπίστωση που χρυσώνει το χάπι γιατί δεν συμβαίνει. Ή αν συμβαίνει είναι σε ποσοστό μη μετρήσιμο. Το παιδί άνοιξε ένα θέμα για έναν μέσο νέο που ενδεχόμενα δεν ανήκει στην σφαίρα των αρέσιμων από την πρώτη ματιά. :shifty:
Οταν λέω ότι μου άρεσε κάποιος πολύ δεν αναφέρομαι αποκλειστικά και μόνο στην εξωτερική εμφάνιση. Βέβαια κάπως έτσι καταλαβαίνεις ότι δε θα κάνω κίνηση σε κάποιον εντελώς τυχαίο, θα πρέπει με κάποιον τρόπο να ξέρω κάτι για αυτόν και γενικά να μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον.
Βασικά έχω και άλλη μια απορία
Τι βρίσκει εξωτερικά ωραίο μια γυναίκα σε έναν άνδρα?
Πχ όλοι οι άντρες συμφωνούμε σε πολλά πράματα για το τι κοιτάμε εμφανισιακά σε μια γυναίκα. Τα γνωστά βυζ, κωλ, πόδια κλπ
Με τις γυναίκες δε βγαίνει άκρη σχετικά με το τι τις αρέσει. Να έχει μούσια και μουστάκι ή όχι? Να έχει τρίχες στο στήθος ή όχι? Να είναι φαλακρός ή με μαλλιά? Πως είναι το πρότυπο για αυτές?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Είναι ένα ξεκάθαρα υποκειμενικό θέμα. Θα μπορούσα να αναφέρω ποια χαρακτηριστικά βρίσκω ελκυστικά, αλλά δεν έχει καμία σημασία γιατί θα μιλήσω καθαρά για μένα και όχι για το σύνολο του γυναικείου πληθυσμού.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σου απαντήσω γενικότερα για τον γυναικείο πληθυσμό αλλά θα σου πω τι στάση έχω παρατηρήσει από φίλες μου αλλά και από εμένα.

Αν κάποιος είναι ανοιχτός και κοινωνικός είναι μεγάλο plus, να ξέρει να μιλήσει, να μην είναι αμήχανος δηλαδή. Να είναι προσεγμένος, όχι και στην πένα πάντα αλλά να φαίνεται ότι κάνει στοιχειώδη περιποίηση. Γιατί ποιος θα θελήσει κάποιον ο οποίος δεν μπορεί καν να προσέξει τον εαυτό του; Αντικειμενικά τώρα. Πως να εμπιστευτώ εγώ τέτοιον άνθρωπο να με «προσέχει»; Δεν ξέρω, θεωρώ ότι έχει μείνει λίγο πίσω ο εγκέφαλος από άποψη ωριμότητας.

Μετά έρχεται η εξυπνάδα, που νομίζω βασικά η εξυπνάδα πάει πακέτο με όλα τα θετικά που προανέφερα. Μετά τα γούστα, εντάξει. Αλλά είμαι της άποψης ότι υπάρχει αντικειμενική ομορφιά. Και ας μην έκανες σχέση με τον συγκεκριμένο άνθρωπο δηλαδή θα θεωρήσεις ότι είναι όμορφος, όπως και η πλειοψηφία των ανθρώπων. Προσωπικά αν ο άλλος είναι witty, δεν έχει κολλήματα και κόμπλεξ (που όλοι έχουμε αλλά εννοώ σε υπερβολικό βαθμό που κάνει την επικοινωνία μαζί του απλώς δυσάρεστη), δεν ζει σε μια γυάλα και είναι υπεύθυνος, δεν θα κοίταγα καθόλου πόσο ελκυστικός είναι.

Υ.Γ. Σπάνια βλέπω όμορφο άνθρωπο να μην του κόβει, but that’s another story.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Το κέντρισμα του ενδιαφέροντος πάνω σε τι χαρακτηριστικά βασίζεται; :shifty:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Αχ με αυτα που λετε εδω μεσα θα φαω μπαν αν απαντησω. Αφου δεν καταληγουμε καπου τι συνεχιζουμε ; :hehe: :hehe:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,603 μηνύματα.
Το κέντρισμα του ενδιαφέροντος πάνω σε τι χαρακτηριστικά βασίζεται; :shifty:
Στο αν έχει φουσκωμένο πορτοφόλι, είμαι γνωστή gd. Εξάλλου αυτό δεν κοιτάνε οι γυναίκες;

Και για να μιλήσουμε και σοβαρά είναι πολλά πολλά πράγματα όπως το πως κινείται σε έναν χώρο, αν είναι κοινωνικός, έχει στόχους, ξέρει να μιλήσει (πολύ πολύ βασικό). Δεν μπορώ να το προσδιορίσω ακριβώς, είναι να μου κάνει το κλικ που λέμε.
Ενας από τους πιο ελκυστικούς ανθρώπους είναι αυτούς που μιλάει για τους στόχους του.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top