Πρώτη κίνηση στο φλερτ

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,572 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Άρα ντροπαλός δεν είναι καλό να είσαι
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,572 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.
Πάντως ένα είναι σίγουρο

 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Δεν μπορώ να το προσδιορίσω ακριβώς, είναι να μου κάνει το κλικ που λέμε.
Ενας από τους πιο ελκυστικούς ανθρώπους είναι αυτούς που μιλάει για τους στόχους του.

Δηλαδή σου αρέσουν οι ωραιοπαθείς που μιλούν για τις επιτυχίες τους και τους στόχους τους;
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.
Δηλαδή σου αρέσουν οι ωραιοπαθείς που μιλούν για τις επιτυχίες τους και τους στόχους τους;
Οχι για τις επιτυχίες τους, αλλά για τους στόχους τους ναι. Μου αρέσει να ακούω κάποιον να μιλάει για αυτό που αγαπά και να βλέπω ότι έχει στόχους. Δεν είναι ωραιοπάθεια αυτό.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Επισης μολις ανακαλυψα στα iphone αυτη την μπαρα στο σαφαρι που αν την εχεις κρατημενη απλα σου κανει σκρολ πιο κατω , τελος στο κουραστικο scrolling
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,572 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Jason εχεις σκεφτει την ψυχοθεραπεια; Να τα βρεις με τον εαυτο σου; Περα απο την πλακα , αμα τα ειχες φουλ καλα με τον εαυτο σου δεν θα σε ενοιαζαν καν ολα αυτα. Just go with the flow
Μια χαρά τα έχω με τον εαυτό μου, απλώς έχω κάποιες απορίες. Δεν είναι κακό να τις έχεις.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Γιατί να ντρέπεσαι; Πως σε βοηθάει αυτό σε οτιδήποτε; Το να βλέπω ανθρώπους 20+ ετών να μην μπορούν να κάνουν μια στοιχειώδη συζήτηση μου δείχνει τρομερή ανωριμότητα.

Αυτό το διαπιστώνω και εγώ με άλλους άντρες τους οποίους τους βρίσκω φοβερά βαρετούς σαν συνομιλητές. Χωρίς να γίνομαι ρατσιστής, το βιώνω κυρίως μόνο με Έλληνες άνδρες. :wacko:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top