Ποιο είναι το μεγαλύτερο λάθος της ζωής σας μέχρι τώρα;

magasn1

Νεοφερμένος

Ο magasn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πιστεύω οτι το μεγαλύτερο λάθοσ τησ ζωήσ μου είναι το γεγονόσ οτι έμπλεξα με λάθοσ ανθρώπουσ που δέν τέριαζαν με εμένα...τώρα τα πληρώνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CSX2033

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Πήρα AMD και τώρα αντε να αλλάζω ολόκληρη πλατφόρμααααααα.:mad::mad::mad::mad:

Α, ναι είναι και που χώρισα στην 6η Δημοτικού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasMetalhead

Νεοφερμένος

Ο KostasMetalhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ΓΙα πολλά πράγματα έχω μετανοιώσει αλλά τωρά δεν γίνεται τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
που δεν έδωσα όση αξία έπρεπε στην οικογενειά μου όσο ήταν νωρίς..τώρα δεν αλλάζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tanatsos

Νεοφερμένος

Ο Tanatsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρος αν είναι το μεγαλύτερο λάθος που έχω κάνει ή αν είναι λάθος, αλλά:

Παράτησα την παλιά μου παρέα( λόγω του ότι άλλαξα σχολείο, στην ίδια πόλη βέβαια, και γενικά είχαμε αρχίσει να μην τα πηγαίνουμε καλά και να με γράφουνε) για να πάω σε μια καινούρια από το σχολείο μου με τους οποίους περνούσα πολύ καλύτερα και γενικά είχαμε περισσότερα κοινά ενδιαφέροντα, οι οποίοι όμως μόλις άκουσαν ότι θέλω να γίνω φίλος τους πιέστηκαν και φοβήθηκαν(?) μάλλον και μου είπαν ότι τη φιλία δε τη ζητάς ούτε τη συζητάς, αλλά απλά προκύπτει και έτσι έχω μείνει μόνος το καλοκαίρι να βαριέμαι...

(δεν είμαι ο τύπος που τους ξέρει όλους και δεν έχει πρόβλημα να βρει μια παρέα και να μπει κι αυτός έτσι στο άσχετο)

Αααχχχ..θα δω τι θα κάνω...έχω να ρίξω μια ματιά στο ΑΟΔΕ για του χρόνου οπότε θα περάσει ο καιρός!! ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Το δικό μου λάθος, που αναμφίβολα είναι το μεγαλύτερο της ζωής μου μέχρι τώρα, είναι οτι σπούδασα κάτι που δε γούσταρα τρελά, αλλά κάτι που προέκυψε. Ευτυχώς απλά το συμπάθησα στη πορεία. Προσέξτε πολύ το μηχανογραφικό δελτίο σας, να είστε ειλικρινείς με τον εαυτό σας και όοοολα θα πάνε καλά. Σας το υπόσχομαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra!!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μεγαλύτερο λάθος; Πολλά μικρά και δυστυχώς επαναλαμβανόμενα. Το σημαντικότερο όμως είναι οτι εμπιστευόμουν τους ανθρώπους πολύ εύκολα και συνεχίζω να το κάνω αν και την έχω πατήσει αρκετές φορές. Δεν ξέρω αν θα αλλάξει ποτέ αυτο!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Δεν εχω κανει καποιο τραγικο λαθος μεχρι στιγμης!!
Η μαλλον εχω κανει!! Το οτι αφησα τον αδερφο μου να παρει το μεγαλυτερο δωματιο και τωρα δεν διαπραγματευεται με τιποτα!! σιετ=/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Ότι δεν της είχα πει ότι είμαι ερωτευμένος μαζί της πέρυσι και τώρα... :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Το δικό μου λάθος που θεωρώ και το μεγαλύτερο είναι το ότι έδινα δικαιώματα σε άλλους να με ποδοπατάνε και να με κανουν ότι θέλουν.Και μέτα αναρωτιώμουν γιατί συνέβαινε αυτό.Βεβαια μετά από διάφορες ιστορίες το ξεπέρασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Χμμμμ... Θα έλεγα πως το μεγαλύτερο μου λάθος ήταν ότι δεν άκουγα τους γονείς μου όταν ήμουν μικρότερη, θεωρώντας ότι "αυτοί δεν ξέρουν", κι έκανα πάντα το δικό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εμπιστεύτηκα άτομα που δεν έπρεπε και πληγώθηκα:/:. Επίσης ένα φεγγάρι μ' ένοιαζε υπερβολικά πολύυυυυυ η γνώμη των άλλων για μένα:hmm:. Δεν βαριέσαι. Από τα λάθη μαθαίνουμε :vroum:. Έχω να κάνω ακόμη:whistle:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ποτέ δεν κάνω λάθος,μια φορά νόμιζα πως έκανα αλλά ήταν λάθος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ότι εμπιστεύομαι πολύ εύκολα κάποιον..και πρέπει να βρω κάποιον τρόπο για να αλλάξει αυτή η κατάσταση...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ότι ήμουν άβουλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
οτι αφηνω την μανα μου να φτιαχνει οσπρια...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristain

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αρχισα απο πολυ μικρη τις συνεχομενες και απανωτες σχεσεις. Οχι ομως με την κλασικη και χαλαρη εννοια της "σχεσης", αλλα με εκεινη του δεσμου. Εδω και 4 χρονια δεν εχω μεινει μονη για διαστημα μεγαλυτερο των λιγων ημερων, με αποτελεσμα να εχω παθει κορεσμο, να μην μπορω πολλες φορες να εκτιμησω σωστα και να μην μπορω να αποδωσω το 100% που μπορω στην τωρινη μου σχεση, που πραγματικα βρηκα ενα παιδι που ειναι θησαυρος. Δεν εζησα ξεγνοιαστα, χαρουμενα, αθωα, μπηκα απο πολυ μικρη σε ενα λουκι που δεν αρμοζε στην ηλικια μου, εβαζα τα "θελω" των αλλων πανω απο τα δικα μου "θελω" και καταπιεζομουν. Πολλες φορες το ιδιο γινεται, ακομη και τωρα. Μου λειπουν ολα αυτα που δεν εζησα οταν ημουν πιο μικρη και πιο αθωα... (α, ρε μανα...:/)
Aλλο ενα γιγαντιο λαθος ειναι το οτι αρχισα το καπνισμα σε επισης μικρη ηλικια, πανω στην τρελα του "να τα ζησω ολα, να τα μαθω ολα". 4 χρονια αργοτερα, εχω εθιστει τοσο πολυ και μου εχει μεινει τετοια κακια συνηθεια που αν και το εχω ελαχιστοποιησει, ολες οι προσπαθειες μου να το κοψω πεφτουν στο κενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Δεν ειπα λογια που ηθελα να πω και δεν εκανα οτι ενιωθα... Επισης, περυσι το καλοκαιρι γνωρισα καποιο αγορι στο χωριο μου, που, αν και καταγεται απο εκει ηταν η πρωτη φορα που ηρθε για καλοκαιρι. Ενταχθηκε αμεσως στην παρεα μας (ειμαστε ολοι μια αγαπημενη παρεα που γνωριζομαστε απο μικρα). Σχετικα καναμε παρεα (αν και ειμαι πολυ ντροπαλη) αλλα εκεινη την εποχη δεν ημουν και πολυ στα καλα μου, γιατι περιμενα τα αποτελεσματα απο τα πτυχεια στα Γαλλικα και στα Αγγλικα και ειχα αγχωθει απιστευτα πολυ (αλλο ενα λαθος που κανω, αγχωνομαι για τα παντα). Μερικοι φιλοι μου μου ελεγαν πως με βλεπει διαφορετικα, αν και εγω δεν τους πιστευα. Μεχρι που ενα βραδυ μου ειπε πως του αρεσω και μου ζητησε να τα φτιαξουμε. Εγω τον "απερριψα" (μα καλα τι σκεφτομουν?), αλλα το πηρε πολυ ψυχραιμα και συνεχισαμε να κανουμε παρεα. Μετα απο λιγες μερες, ηρθαν και τα αποτελεσματα απο τα πτυχεια και αποφασισα να περασω τις διακοπες μου χαλαρα, χωρις αλλο αγχος. Απο εκεινη την στιγμη δεν εχω σταματησει να μετανιωνω την απαντηση που του εδωσα... Ενταξει, δεν θα "πεσω και του θανατα", αλλα το μετανιωνω γιατι ηταν καλο παιδι (και κουκλος) και θα μπορουσαμε να ειχαμε κατι πολυ ομορφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Να τα χεσεις τα πτυχια,δεν θα σε κανουν πραγματικα ευτιχησμενη,προσκαιρα χρηματα θα σου δωσουν σε δουλεια,αλλα οταν σταματησεις το 8αωρο τι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Να τα χεσεις τα πτυχια,δεν θα σε κανουν πραγματικα ευτιχησμενη,προσκαιρα χρηματα θα σου δωσουν σε δουλεια,αλλα οταν σταματησεις το 8αωρο τι?

Τις προάλλες είχα δει ένα ντοκυμαντέρ για την Αγγλία και τις προοπτικές εργασίας. Ο δημοσιογράφος συνάντησε ένα νεαρό υψηλόβαθμο στέλεχος με 10 ντοκτορά, LSE, Cambrίdgια,...κτλ να εργάζεται σε ένα καλοπληρωμένο πόστο εργασίας στο χρηματιστήριο (αξιοζήλευτη θέση εργασίας για πολλούς νεαρούς φοιτητές των οικονομικών στην Ελλάδα). Το βράδυ αυτό το στέλεχος, όταν έκλεινε ο φάκελος εργασία, έβρισκε διέξοδο για προσωπική χαλάρωση στο ρίνγκ με το να ρίχνει και τρώει μπουνιές. Δηλ., μετά την εργασία τις 19.00 το απόγευμα, πήγαινε σε κάποιο μπαράκι που είχε και ρίνγκ για μπόξ ...και γινόταν μποξέρ μαζί με άλλους συναδέλφους...υπό την κατανάλωση άφθονης μπύρας. :P

Αυτό εσείς το θεωρείτε ποιότητα ζωής; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top