Ποιο είναι το μεγαλύτερο λάθος της ζωής σας μέχρι τώρα;

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Άργησα να βγάλω από τη ζωή μου τα... σκουπίδια. Ευτυχώς όμως, το έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
το οτι πάντα έκανα τις λάθος φιλίες,ευτυχώς,έκοψα αυτή τη συνήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
παντα εμπιστευομαι λαθος ατομα και ενθουσιαζομαι μαζι τους και την παταω
αυτό ακριβώς :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Που δεν ανοίγομαι στον κόσμο, δεν είμαι κοινωνική και όλοι νομίζουν ότι είμαι σνομπ αλλά δεν το κάνω επίτηδες.
Ντρέπομαι πολύ είναι η αλήθεια.
Δύσκολα θα κάνω φιλίες, θα μιλήσω έστω σε ένα παιδί παρά μόνο αυτά που γνωρίζω πολύ καλά. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Που σε αφησα να βγεις απο την πορτα εκεινη την νυχτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Μια λαθος φιλια...το μετανιωσα απιστευτα...
και το οτι αφησα ατομα να με παρασυρουν και εξωτερικευσα καποια συναισθηματα μου σε καποιον και το μετανιωσα πραγματικα....

Ομως βγηκα πιο δυνατη απ'αυτα...και ισως να ναι καλυτερα που εγιναν αυτα γιατι ετσι μαθαινουμε :) οποτε don't worry...be happy :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα όμορφα λάθη πιάνονται?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rainbow.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rainbow. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Που δεν ανοίγομαι στον κόσμο, δεν είμαι κοινωνική και όλοι νομίζουν ότι είμαι σνομπ αλλά δεν το κάνω επίτηδες.
Ντρέπομαι πολύ είναι η αλήθεια.
Δύσκολα θα κάνω φιλίες, θα μιλήσω έστω σε ένα παιδί παρά μόνο αυτά που γνωρίζω πολύ καλά. :(
σε καταλαβαινω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Που δεν ανοίγομαι στον κόσμο, δεν είμαι κοινωνική και όλοι νομίζουν ότι είμαι σνομπ αλλά δεν το κάνω επίτηδες.
Ντρέπομαι πολύ είναι η αλήθεια.
Δύσκολα θα κάνω φιλίες, θα μιλήσω έστω σε ένα παιδί παρά μόνο αυτά που γνωρίζω πολύ καλά. :(

Και εγω το ιδιο.Αλλα αυτο μου τον εχουν δημιουργησει κατι καθεστερημενοι απο το γυμνασιο-λυκειο που μου εριξαν πολυ την αυτοπεποιθηση και την αυτοεκτιμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Που ασχολήθηκα, I guess.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra2805

Νεοφερμένος

Η dimitra2805 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εεμ.. δεν νομίζω να έχω κάνει κάποιο μεγάλο λάθος που να έχω μετανιώσει μέχρι στιγμής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top