Ποιο είναι το μεγαλύτερο λάθος της ζωής σας μέχρι τώρα;

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ότι έγινα χειρότερος άνθρωπος...

αααχ τραγικο...ετσι ειναι η ζωη...οσο πιο πολλα μαθαινεις...τοσο λιγοτερος αθωος γινεσαι!:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ariadny

Νεοφερμένος

Η ariadny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πληγωσα καποιον που δεν του αξιζε...Ακομα το μετανιωνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Πληγωσα καποιον που δεν του αξιζε...Ακομα το μετανιωνω...
Τα έχω ήδη ξεχάσει όλα. :redface:


:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
ότι χρωστάω Μερικές Διαφορικές Εξισώσεις...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ότι χρωστάω Μερικές Διαφορικές Εξισώσεις...:confused:
Αφού χρωστάς μόνο μερικές και όχι όλες, αυτό είναι καλό. :P

Υ.Γ. Ξέρω τι εννοείς, πλάκα κάνω. :D:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Η εσωστρέφειά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Αφού χρωστάς μόνο μερικές και όχι όλες, αυτό είναι καλό. :P

Υ.Γ. Ξέρω τι εννοείς, πλάκα κάνω. :D:)


βασικά χρωστάω και άλλα (λίγα) απλά από αυτό θα εξαρτηθεί αν θα πάρω το πτυχίο! :redface:

υ.σ.: καλό το βοήθημα που έχει η φωτογραφία...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Που μου πέρασε έστω και αμυδρά απ' το μυαλό να εγκαταλείψω ό,τι σκέφτομαι και υποστηρίζω για ευτελή συναισθήματα. Ναι, OK, χάνεις τον εαυτό σου και, κυρίως, την ελευθερία σου να παραμείνεις αυτός για όσο εσύ θέλεις για να κερδίσεις ό,τι πιο υπερεκτιμημένο και δήθεν αντικειμενικά ωραίο στις ανθρώπινες σχέσεις.

Κι όλο αυτό μέσα στη Γ. Hell, θα 'χουμε να λέμε πολλά σε τρεις μήνες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Που μου πέρασε έστω και αμυδρά απ' το μυαλό να εγκαταλείψω ό,τι σκέφτομαι και υποστηρίζω για ευτελή συναισθήματα. Ναι, OK, χάνεις τον εαυτό σου και, κυρίως, την ελευθερία σου να παραμείνεις αυτός για όσο εσύ θέλεις για να κερδίσεις ό,τι πιο υπερεκτιμημένο και δήθεν αντικειμενικά ωραίο στις ανθρώπινες σχέσεις.

Κι όλο αυτό μέσα στη Γ. Hell, θα 'χουμε να λέμε πολλά σε τρεις μήνες. :P

μπραβο λοιπον που δεν το εκανες!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ότι είδα σήμερα 2 πανέμορφες φοιτήτριες Βιολογικού (από ότι είδα εκ των υστέρων) να κάθονται πολύ ώρα μαζί μου στον διάδρομο και δεν τους μίλησα...:worry: :redface:
ντροπης πραγματα Νικο.. μην αφηνεις ευκαιριες να χανονται ετσι.. δεν ξερεις πότε και αν ξανα ερθουν



οτι δεν εχω θαρρος να πω σε καποιον πως ξερεις??σε αγαπω..
Απλα και ομορφα οπως μονο εσυ θα μπορεις, πες του το. Πιο πολλα χανεις τωρα που δεν του το λες.
Ρισκαρε το! Δεν εχεις τπτ να χασεις με το να δοκιμασεις. Πες του το! Στη ζωη πρεπει πολλες φορες να ρισκαρουμε, εχει την ομορφια του και αυτο, γτ δεν ξερεις ποτε ποια θα ειναι τα αποτελεσματα.
Εισαι ηδη down που τον αγαπας και δεν το ξερει, με το να μην ανταποκριθει το σιγουρο ειναι πως δεν θα γινεις χειροτερα απο οτι εισαι. Μονο ετσι θα μαθεις αν υπαρξει περιπτωση να ειστε μαζι και αν δεν υπαρξει μονο ετσι θα μπορεσεις με τον καιρο να τον ξεγραψεις και να προχωρησεις.

υ.γ. καποτε αυτη την πολλαπλα παραθεση θα την καταφερω, που θα παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ioanna198

Νεοφερμένος

Η Ioanna198 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μπήκα και τελείωσα σχολή που δεν μου άρεσε και τώρα σκέφτομαι να δώσω κατατακτήριες. Το δίδαγμα, να κάνεις ακριβώς αυτό που σου αρέσει και μην ακούς τους άλλους, περί καλύτερης αποκατάστασης κλπ, μπαρούφες. Κάνε αυτό που σου αρέσει και θα ΠΕΤΥΧΕΙΣ ή τουλάχιστον θα είσαι ευτυχισμένος με αυτά που έχεις μάθει, και που τελείωσα και με άριστα τι νόημα έχει, τώρα τα έχω ξεχάσει (πριν μερικούς μήνες τελείωσα), κανένα ενδιαφέρον για περαιτέρω γνώση αν και το προσπάθησα πολλάκις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rarabylum

Νεοφερμένος

Η rarabylum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μμμ...οτι περισυ παρατησα τ διαβασμα,κ φετοσ ξαναδινω...
ειναι πολυ ψυχοφθορο..λες σιγα,εχω τη ζωη μπροστα μ,θ δωσω τ χρονου.
αλλα νιωθω οτι εμεινα πισω...εχασα ενα χρονο..
αλλα οκ..εδω ειμαστε ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billxania

Νεοφερμένος

Ο BTXXIV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
το ότι σταμάτησα το μπάσκετ που είχα μια ευκαιρία για καριέρα, και τώρα κάθομαι να βγάλω μια σχολή για να βγω ένας επαγγελματίας άνεργος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Για το ότι δεν προσπάθησα παραπάνω για να πετύχω κάποιους στόχους που είχα στο μυαλό μου και έχασα πολύτιμο χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
πως δεν ειναι. Θα μπορουσα καλυστα οταν ημουν ενα μωρο να εκανα επιπλοκη στη γεννα κ να με σκοτοναν οπως κανουν σε πολλα μωρα. Αλλα νταξ τωρα, ας ζησω τη ζωη κ χεστηκα για τα αλλα
On a side note, ΣΙΡΙΟΥΣΛΙ ρε φίλε μεγαλύτερη βλακεία δεν παίζει να έχω ξανακούσει. :P 1 χρόνος πέρασε ελπίζω από τότε να έχεις διαμορφώσει διαφορετική γνώμη. Ολέ :clapup:

Εγώ μετάνιωσα πραγματικά που δεν κοιμόμουν όσο έπρεπε όλη τη χρονιά, και πλήρωνα το τίμημα την επόμενη ημέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

Ωπ! Ο Θωμας. Α, ρε παλιοφιλε Κυβεντιδη! Το μεγαλυτερο λαθος ηταν που δεν πηρα τα βιβλια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ισως το γεγονος οτι καποτε ο,τι εκανα το εκανα για να ευχαριστησω τους αλλους...:(:(να τους κανω υπερηφανους..:/::/:προσπαθουσα να ειμαι αυτο που αλλοι ηθελαν να ειμαι και οχι να κανω αυτο που πραγματικα ηθελα!:/::/::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μερικές φορές το κάνω ακόμα, αλλά αναγκάζομαι γιατί ο κοινωνικός περίγυρος το "απαιτεί"..Είναι αυτό που λέμε "μην του δίνεις σημασία, δεν αξίζει να πέσεις στο επίπεδό του"...δεν δίνω σημασία και ο άλλος κόβει και ράβει για μένα, για άλλους, θάβει, δίνει τη δική του εκδοχή και εγώ βγαίνω η κακιά...Έτσι είναι...μη δίνεις σημασία, μη δίνεις σημασία και γέμισε ο κόσμος μαλάκες!!!
(αυτό είναι κυρίως για φιλικές/επαγγελματικές σχέσεις/παρέες με την ευρύτερη έννοια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
..Έτσι είναι...μη δίνεις σημασία, μη δίνεις σημασία και γέμισε ο κόσμος μαλάκες!!!
.
χαχαχαχ καλα τα λες!!!!!!!!!:thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ippolyth

Νεοφερμένος

Η Forest Gump αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δεν εχω κανει ενα συγκεκριμενο λαθος τρομερο που να μου μετεβαλε τη ζωη...Αυτο ομως που δε συγχωρω στον εαυτο μου ειναι που αφηνω τους αλλους να μου δημιουργουν κομπλεξ συχνα δινοντας ασυναισθητα σημασια στις αποψεις τους, παρολο που ξερω καλα πως ειναι ατομα χαμηλου επιπεδου. Ομως δε φταινε οι διαφοροι κοκκορομυαλοι - μαλακες, ή οπως αλλιως θελετε - αλλα μονο εμεις που ασχολουμαστε. Και αυτο ειναι το μονο που θέλω ν αλλαξω. Τις υπολοιπες νεανικες απερισκεψιες μου (τη φιλη εκεινη που τα φταξε με τον παιδικο μου ερωτα οταν ημαστε 12, την αλλη κολλητη που με καρφωνε πισω απ την πλατη μου με την πρωτη ευκαιρια, τη φιλικη γειτονισσα που στην πραγματικοτητα εσταζε δηλητηριο) τις συγκαταλεγω μεν στα λαθη, ομως οχι στα δραματικα αλλα στα καθοριστικα και εποικοδομητικα. Και δε μετανιωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top