Ποιο είναι το μεγαλύτερο λάθος της ζωής σας μέχρι τώρα;

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
το ότι δεν εμπιστεύτηκα τον εαυτό μου όταν έπρεπε. αυτό με οδήγησε σε πολλά άλλα λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Μεγαλύτερο λαθος? Δυσκολο να αποφασίσω. Μαλλον το ότι απομακρυνθηκα απο μια φίλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οσον αφορα εμενα δε γνωριζω αν εχω κανει καποιο τεραστιο λαθος ωστε να πω πως "ναι πραγματι, αυτο ηταν το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου"
εχουμε ακομη χρονια οπου θα κανουμε και μεγαλυτερα απο οτι εχουμε κανει στα μεχρι τωρα χρονια μας
Καποια απο τα χειροτερα λαθη ειναι
1) που δεν διαβαζα ποτε μου οσο επρεπε και μετα ερχοταν το χαος, ασχημο παραδειγμα και η γ' λυκειου
2) που βαζω παντα πιο πανω τα ΠΡΕΠΕΙ απο τα ΘΕΛΩ μου
:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Έχω κάνει αρκετές ΄λάθος κινήσεις, αλλά δεν μετανιώνω γι' αυτές.΄Είτε ήταν ψιλοπράγματα είτε πιο σοβαρά δεν μπαίνω σε διαδικασία να μετανιώσω. Είναι κάτι που έχει γίνει και απλά προσκομίζω εμπειρίες, και κρατάω αναμνήσεις για μελλοντικές παρόμοιες καταστάσεις....
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki362

Νεοφερμένος

Η maraki362 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παντα εμπιστευομαι λαθος ατομα και ενθουσιαζομαι μαζι τους και την παταω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sokpao

Νεοφερμένος

Ο Sokpao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
το μεγαλυτερο μου λαθος ειναι πως γεννηθηκα.
Δεν μου αρεσει ο τροπος ζωης της πολης καθολου και θα προτιμουσα να μην ειχα γεννηθει.
Αλλο λαθος μου ηταν π δεν διαβασα για το διαγωνισμα των μαθηματικων, περιμενα πως θα διαβαζα στο ΣΕΠ κ θα εκανα κανα σκονακι, αλλα μονο 10 πηρα. Γκαντεμια μου μεσα...

δεν έχεις ιδέα πόσο τυχερός είσαι που γεννήθηκες :P
πέρα από την πλάκα για να γεννηθείς έπρεπε να συναντηθούν οι γονείς σου, μετά να αποφασίσουν να κάνουν παιδιά και να είσαι το πιο γρήγορο από τα δισεκατομμύρια σπερματοζωάρια του πατέρα σου. Ακόμα και το γεγονός οτι γεννήθηκες στην Ελλάδα ήταν τυχερό αν φανταστείς οτι θα μπορούσες να γεννηθείς σε τριτοκοσμική χώρα. Έχεις και ιντερνετ στο σπίτι. Όλα αυτά μόνο ένα λάθος δεν είναι :P

Το δικό μου λάθος είναι πως δεν αποχωρίστηκα κάποιους ανθώπους νωρίτερα και λιγότερο επώδυνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Που δεν διάβασα την 1η χρονιά στις Πανελλήνιες και ακόμα το πληρώνω τούτο:P
Ειδαμε κι εμεις που διαβασαμε,...........ακομα πληρωνω τις πανελληνιες αλλα τεσπα..
το μεγαλυτερο μου λαθος ειναι πως γεννηθηκα.
Δεν μου αρεσει ο τροπος ζωης της πολης καθολου και θα προτιμουσα να μην ειχα γεννηθει.

Δικος μου εισαι εσυ:P χαχαχα μονο που το λαθος δεν ειναι δικο μας αλλα της φυσης αυτη φταιει λοιπον..κι εγω το πιστευω αυτο για τον εαυτο μου γενικα,για σενα δεν μπορω να ξερω..καλα εγω θα προτιμουσα να μην γεννηθω για πολλους λογους...
Γενικα δεν εχω ενα μεγαλυτερο λαθος εχω πολλα λαθη καθημερινα..ενα λαθος προσωποποιημενο ας πουμε..:/i think..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Κατα καιρους όλο και για κάτι μετανιώνω αλλα μάλλον δεν ήταν και τόσο σημαντικο που να το θυμάμαι τώρα γιατι δεν μου έρχετε τίποτα ''μεγάλο'' στο μυαλο.
Τωρα πχ μετανιώνω που έκανα μια μεγάλη μαλακια στις εξετάσεις που μου κοστισε και αρκετες μονάδες και που δεν εκμεταλλεύτηκα μια ευκαιρια που μου δώθηκε. Σε μια βδομαδα ούτε που θα το θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M-A-R-I-A

Νεοφερμένος

Η M-A-R-I-A αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ έχω κάνει λάθος επιλογές...Νόμιζα κάποιους για φίλους ενώ δεν ήταν.Πάντα μπλέκω με λάθος άτομα που το μόνο που δεν μου προσφέρουν είναι ψυχική ηρεμία και μου κλονίζουν το νευρικό μου σύστημα με διάφορους τρόπους...Πάντα λέω "ναι" όταν μου ζητάνε κάτι την πρώτη φορά (αν είμαι σε θέση να το κάνω) αλλα μετά παίρνουν θάρρος και μου το ζητάνε συνέχεια φέρνοντάς με σε πολύ δύσκολη θέση,γιατί κάθε μέρα δεν είναι ίδια με την προηγούμενη.

Τραγικά λάθη δεν ξέρω αν έχω κάνει..Αλλά έχω μετανιώσει για πολλά πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Άφησα τόσο καιρό χαμένο σε ένα φροντιστήριο για να μάθω Ισπανικά.Τά ίδια και τα ίδια:(
Τόσο καιρό θα είχα ολοκληρώσω με επιτυχία τα Ισπανικά και θα συνέχιζα για Ιταλικά η Πορτογαλικά:mad:
Αλλά δεν με πειράζει΄΄κάλιω αργά παρά ποτε΄΄:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
το γεγονοσ οτι εμπιστευομα ενα ι ατομο ευκολα και στο τελοσ την παταω !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Μεγαλύτερο λάθος; Μόνο ένα; Χαχαχαχα...! Έχω κάνει υπερβολικά πολλά... :happy:

Χμ... μάλλον που άφησα κάποια άτομα να μπουν στη ζωή μου... Και κάποια άλλα να φύγουν... Πφφ... αφού ξέρω πως η πρώτη επιλογή μου είναι 97% πάντα σωστή γιατί άλλαξα γνώμη;! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Το ότι έφτασα στο χείλος του γκρεμού για να καταλάβω και να εκτιμήσω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
Βασικά εγώ προσωπικά κάνω απροσεξείες όχι λάθη.

σχετικά με το τη θεωρείται λάθος δεν νομίζω ότι μπορεί να υπάρξει σαφής ορισμός.

αυτό όμως για το οποίο πραγματικα έχω μετανιώσει είναι που πριν από τρία χρόνια έχασα τον αυτοέλεγχό μου και έγραψα κάτι πολύ χοντρο σε αυτήν με την οπία είμουν και είμαι ερωτευμένος , με αποτέλεσμα έκτοτε να μονο χαιρεττιόμαστε πλέον και να την κοιτάζω από μακριά στο σχολείο χωρίς να μπορώ να βρω τρόπο να την ξαναπροσεγγίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
οτι εκανα μια σχεση που τελικα αποδειχτηκε οτι δεν εχει κανενα μελλον και εχω φανει ως η σκυλα της παρεας γιατι ζητησα να χωρισουμε......αλλα δεν πειραζει παμε παρακατω.....χαλαρα σε λεω!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diana222

Νεοφερμένος

Η diana222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Δέχτηκα καταστάσεις που δεν έπρεπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
είμαι παρορμητική και εμπιστεύομαι εύκολα λάθος ατόμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Πήρα μπότες στο τέλος του χειμώνα...Άντε φόρα τες τώρα!:mad:

Άντε,καλά,θα σοβαρευτώ...:P
Δεν νομίζω οτι έχω κάνει τραγικά λάθη.Είμαι μόνο 16 άλλωστε.Έχω κάνει επιλογές που αρχικά θεώρησα λάθος,αλλά τελικά αποδείχτηκαν σωστές.Κάτι που θα χαρακτήριζα μειονέκτημα και όχι τόσο λάθος είναι οτι είμαι εγωίστρια και δυσκολεύομαι να δείξω τα συναισθήματα μου.Αυτό μου έχει στερήσει πολλά...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πήρα μπότες στο τέλος του χειμώνα...Άντε φόρα τες τώρα!:mad:


Xαχαχαχα σε καταλαβαίνω απόλυτα :D



Το ότι έκανα κάποια πράγματα που δεν έπρεπε με τίποτα να τα κάνω. Πάντως υποστηρίζω αυτό που λένε από τα λάθη μαθαίνεις.. Είναι μεγάλη αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
κακές παρέες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top