Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πώ πω τι μας είπε τώρα το άτομο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Το σκεφτομαι ειμαι μεταξυ θετικης και τεχνολογικης ,βασικα ενδιαφερομαι για ιατρικες σχολες αλλα φοβαμαι την βιολογια της Γ γιατι ολοι μου λενε οτι εχει τρομερη αποστηθηση και δεν ειμαι πολυ καλος σε αυτο ,εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ακούστε τι φλασιά μου ήρθε τώρα.Αφού τα μαθηματικά/φυσική κατεύθυνσης της 'Β δεν είναι σημαντικά για τη 'Γ γιατί δεν παίρνω θεωρητική στη 'Β και τεχνολογική στη 'Γ; :P

Ποιος το πε αυτό;Και να μην χρειάζονται 100% σε βάζουν λίγο στο κλίμα διαβάσματος για τη Γ:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ντα Ντα Ντα...
Θα σε κάνω Ντα Ντα..Σαν τα μικρά παιδιά:D

μην εισαι τοσο κακια:P:P:P.....φοβαμαι:no1::no1:!!!!!θα φωναξω την μαμα μου:jumpy::jumpy::jumpy:!!!!!!!!!!!!μαμαααααααααααααααααααααααααααααααα:up::up:...................
-----------------------------------------
Το σκεφτομαι ειμαι μεταξυ θετικης και τεχνολογικης ,βασικα ενδιαφερομαι για ιατρικες σχολες αλλα φοβαμαι την βιολογια της Γ γιατι ολοι μου λενε οτι εχει τρομερη αποστηθηση και δεν ειμαι πολυ καλος σε αυτο ,εσεις τι λετε?[/quot

αφου ενδιαφερεσαι για ιατρικη θα κατσεις κ θα τα μαθεις!απλο
:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
μην εισαι τοσο κακια:P:P:P.....φοβαμαι:no1::no1:!!!!!θα φωναξω την μαμα μου:jumpy::jumpy::jumpy:!!!!!!!!!!!!μαμαααααααααααααααααααααααααααααααα:up::up:...................
-----------------------------------------
Το σκεφτομαι ειμαι μεταξυ θετικης και τεχνολογικης ,βασικα ενδιαφερομαι για ιατρικες σχολες αλλα φοβαμαι την βιολογια της Γ γιατι ολοι μου λενε οτι εχει τρομερη αποστηθηση και δεν ειμαι πολυ καλος σε αυτο ,εσεις τι λετε?[/quot

αφου ενδιαφερεσαι για ιατρικη θα κατσεις κ θα τα μαθεις!απλο
:jumpy:
Καλό.Καλό:no1::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Το σκεφτομαι ειμαι μεταξυ θετικης και τεχνολογικης ,βασικα ενδιαφερομαι για ιατρικες σχολες αλλα φοβαμαι την βιολογια της Γ γιατι ολοι μου λενε οτι εχει τρομερη αποστηθηση και δεν ειμαι πολυ καλος σε αυτο ,εσεις τι λετε?
Δεν είναι σκέτη αποστήθιση,πρέπει να καταλάβεις το νόημα και να αναφέρεις όσα γράφει μέσα μέσα στο βιβλίο όχι όμως αναγκαστικά με τα ίδια λόγια.Και αν σου αρέσει η βιολογία δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.Εγώ έχοντας καταλάβει το μάθημα κάνω 2 φορές ανάγνωση κάθε παράγραφο και μετά την έχω μάθει απέξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Τελικά το αποφάσισα, θετική στη Β'!! Και παίζει να το κρατήσω και στη Γ'!! Και ας μείνει και φέτος ο ίδιος χημικός, δεν με νοιάζει, άλλωστε τι ρόλο παίζει το φροντιστήριο? :P

Άσχετο, πότε μας ξαναδίνουν το χαρτί για να ξαναδηλώσουμε κατεύθυνση?

Σημ:Οχι δεν ενδιαφέρομαι για ιατρικές σχολές, ίσως μπορεί να με μαγνητίσει η βιολογία και η χημεία (η οποια είναι άκρως ενδιαφέρουσα) και να ασχοληθώ με κάτι απο αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στις 11/9 θα πας στο Λυκειάρχη να κάνεις αίτηση αλλαγής κατεύθυνσης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Ok!! :thanks: Κατι αλλο... Στη Β' πόσες ώρες την εβδομάδα έχουμε κατεύθυνση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Ok!! :thanks: Κατι αλλο... Στη Β' πόσες ώρες την εβδομάδα έχουμε κατεύθυνση?
και η τεχνολογικη αλλα και η θετικη εχουν 7 ωρες την εβδομαδα μαθηματα κατευθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η θεωρητική έχει μια ώρα παραπάνω αν και στο δικό μου σχολείο όλες 8 έχουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Η θεωρητική έχει μια ώρα παραπάνω αν και στο δικό μου σχολείο όλες 8 έχουν;)
και για ποιο λογο γινεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εμείς είμεθα ιδιωτικό οπότε δεν βγάζεις άκρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
θεωρητική:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
κι εγώ θεωρητική ρε παιδιά...ούτε λόγος!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πάντως το αντικείμενο που διάλεξες είναι φοβερό:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
τεχνολογικη χαλλλλλλλλαρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
και εγώ θεωρητική.Ασχετο:παιδια μηπως ξερετε πώς μπορω να δημιουργήσω το δικό μου θέμα συζήτησης?ευχαριστώ προκαταβολικά:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Προς τον απο πάνω:
Πάνω πάνω αριστερά έχει ένα κόκκινο κουτάκι που λέει "Νέο Θέμα"με μια φλογίτσα!Θα πατήσεις πάνω και τα υπόλοιπα ..ξέρεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Προς τον απο πάνω:
Πάνω πάνω αριστερά έχει ένα κόκκινο κουτάκι που λέει "Νέο Θέμα"με μια φλογίτσα!Θα πατήσεις πάνω και τα υπόλοιπα ..ξέρεις;)

ευχαριστώ πολύ!!!!!!!το βρήκα!εφτιαξα ένα θέμα στη β λυκείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top