Γενικό -  Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Ποια κατεύθυνση θέλετε να ακολουθήσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Θεωρητική

    Ψήφοι: 58 32.4%
  • Θετική

    Ψήφοι: 82 45.8%
  • Τεχνολογή

    Ψήφοι: 39 21.8%

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ποια σχολη θες???

Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικ. Παν. Αθήνας

Βάση 2008 : 18265

Δύσκολα τα πράγματα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
===========Off Topic===========

Iliaso εσύ πως τα πας με την επιλογή κατεύθυνσης;:P

===========Off Topic===========

Xάλια..:PAν έχεις μσν στείλε να σε κάνω αντ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra!!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικ. Παν. Αθήνας

Βάση 2008 : 18265

Δύσκολα τα πράγματα.

:P

Οντως,δυσκολα τα πραγματα,και εγω θελω παιδαγωγικο (περιπου ιδια βαση)...Και εγω πιστευω οτι απο θεωρητικη μπορεις να γραψεις καλυτερα...Σκεψου το....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θεωρητική είναι πιο στανταρτ...Αλλά και πάλι εγώ θα σου έλεγα τεχνολογική:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra!!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Θεωρητική είναι πιο στανταρτ...Αλλά και πάλι εγώ θα σου έλεγα τεχνολογική:)

Και εγω αυτο πιστευω για τη θεωρητικη...Τεχνολογικη δεν θελω!!!!!!!!! Εγω σκεφτομαι ή θεωρητικη ή θετική!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πάρω το 2ο και το 3ο πεδίο και είμαι σχεδόν σίγουρη οτι θα πάρω τεχνολογική αλλά εδώ βλέπω οτι για να πάω για 3ο πεδίο θέλουν θετική κατεύθυνση οπότε αρχίζω και το σκέφτομαι..Βέβαια δεν είμακι εντελώς σίγουρη διότι μισώ την χημεία..Δεν τα πάω καλά μαζί της.Είμαι πολύ καλή
1.Άλγεβρα/Γεωμετρία
2.Φυσική
3.Βιολογία
4.Έκθεση
5.Πληροφορίκη (Pascal και τέτοια)
οπότε δεν παίρνω εγώ δαγκωτό τεχνολογική????
Αλλά σας λέω οτι είναι το 3ο πεδίο που με απασχολεί...Χμμ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilianaki4ever

Νεοφερμένος

Η Λίλιαν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
θετική φυσικά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πάρω το 2ο και το 3ο πεδίο και είμαι σχεδόν σίγουρη οτι θα πάρω τεχνολογική αλλά εδώ βλέπω οτι για να πάω για 3ο πεδίο θέλουν θετική κατεύθυνση οπότε αρχίζω και το σκέφτομαι..Βέβαια δεν είμακι εντελώς σίγουρη διότι μισώ την χημεία..Δεν τα πάω καλά μαζί της.Είμαι πολύ καλή
1.Άλγεβρα/Γεωμετρία
2.Φυσική
3.Βιολογία
4.Έκθεση
5.Πληροφορίκη (Pascal και τέτοια)
οπότε δεν παίρνω εγώ δαγκωτό τεχνολογική????
Αλλά σας λέω οτι είναι το 3ο πεδίο που με απασχολεί...Χμμ..

Χμ, αναλόγως ποιές σχολές σε ενδιαφέρουν από 3ο πεδίο.Γιατί υπάρχουν κάποιες που είναι και στο 2ο, και απλά με μάθημα επιλογής Βιολογία, μπορείς να το ανοίξεις από τεχνολογική.

Πάντως εγώ θα σου έλεγα να πας θετική.Η Χημεία πρώτον μπορεί να σε γοητεύσει μετά, και να βρεθείς στη τεχνολογική με μαθήματα όπως Α.Ο.Δ.Ε. που να μην το μπορείς πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πάρω το 2ο και το 3ο πεδίο και είμαι σχεδόν σίγουρη οτι θα πάρω τεχνολογική αλλά εδώ βλέπω οτι για να πάω για 3ο πεδίο θέλουν θετική κατεύθυνση οπότε αρχίζω και το σκέφτομαι..Βέβαια δεν είμακι εντελώς σίγουρη διότι μισώ την χημεία..Δεν τα πάω καλά μαζί της.Είμαι πολύ καλή
1.Άλγεβρα/Γεωμετρία
2.Φυσική
3.Βιολογία
4.Έκθεση
5.Πληροφορίκη (Pascal και τέτοια)
οπότε δεν παίρνω εγώ δαγκωτό τεχνολογική????
Αλλά σας λέω οτι είναι το 3ο πεδίο που με απασχολεί...Χμμ..
Καλύτερα να πας θετική στη β γιατί η χημεία μπορεί να σου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Καλύτερα να πας θετική στη β γιατί η χημεία μπορεί να σου αρέσει.

Ναι και εκτός αυτού είναι προτιμότερο να πας θετική στη Β αν δεν είσαι ακόμα αποφασισμένη. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ναι και εκτός αυτού είναι προτιμότερο να πας θετική στη Β αν δεν είσαι ακόμα αποφασισμένη. :iagree:

Nαι :no1: .
Και στην 3η αμα θες πας τεχνολογικη οπως κανουν ολοι ,στην φυσικη και μαθηματικα ειναι η ιδια υλη . Απλα θα φορτωθεις και χημεια και βιολογια .
Καλυτερα να αποφασιζεις απο τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Αν σε ενδιαφερει εστω και λιγο το 3ο πεδιο πηγαινε θετικη στη Β και βλεπεις για τη Γ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
θεοριτικη!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά γιατί με βασάνιζε όλο αυτο το θέμα..Αν και είναι νωρίς να διαλέγω κατεύθυνση (τώρα θα πάω πρώτη λυκείου) προσπαθώ να επιλέξω για να ξέρω σε ποια μαθήματα θα δώσω περισσότερο βαρύτητα.Τα φιλολογικά τα είχα και τα έχω ολίγον χεσμένα οπότε όπως καταλαβαίνετε τα θετικά τα οποία με έχουν γοητεύσει είναι τα μαθήματα στα οποία τα πάω καλά!!!Λοιπόν εγώ επιλέγω θετική και ο Θεός μαζί μας:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ίσως είναι η σημαντικότερη επιλογή του Λυκείου. Από αυτήν εξαρτάται το πανεπιστήμιο. Λοιπόν ποια είναι η επιλογή σας;

ήμουν τεχνολογική και δεν το μετάνιωσα.......:P
από τα θεωρητικά μου άρεσαν μόνο τα κείμενα!!!
ε και η έκθεση που είναι γενικης παιδείας.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Θετική:):(:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

(L) MINA (L)

Νεοφερμένος

Η (L) MINA (L) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω επελεξα θετικη για β' λυκειου και για γ' λυκειου μαλλον τεχνολογικη γιατι εχω ακουσει οτι η χημεια δεν παιζετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top