Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ επειδή δε θυμόμουν είδα στο ίντερνετ που λέει ότι η εξέταση "ξεκινάει" 08:30 και πρέπει να γίνεται η προσέλευση μέχρι 8. Καλό είναι να πάω και κάνα τέταρτο νωρίτερα λέτε? Δηλαδή 7.45? Εσάς τι σας έχουν πει στα σχολεία?
Θα είναι πιο καθησυχαστικό να πας και λίγο πιο νωρίς από αυτό που προτείνεται, όπως είπες. Οπότε ναι. :yes:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Άντε παιδιά καλή τελική ευθεία !!11!

Πλάκα κάνω.

Πώς είστε ψυχολογικά;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Άντε παιδιά καλή τελική ευθεία !!11!

Πλάκα κάνω.

Πώς είστε ψυχολογικά;
Χάλια :-* Δεν λέω να αποδεχτώ ακόμα τος ημέρες που μένουν και έχω πάψει να μετράω. Λέω στον εαυτό μου «Επιτέλους να τελειώνουμε» και ταυτόχρονα δεν θέλω. Γενικά νιώθω τα πάντα μαζί. Στο μάθημα δύσκολα συγκεντρώνομαι και το έχουν παρατηρήσει και οι καθηγητές μου γιατί κάνω μόνιμα space out.
 

Guest 302501

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χάλια :-* Δεν λέω να αποδεχτώ ακόμα τος ημέρες που μένουν και έχω πάψει να μετράω. Λέω στον εαυτό μου «Επιτέλους να τελειώνουμε» και ταυτόχρονα δεν θέλω. Γενικά νιώθω τα πάντα μαζί. Στο μάθημα δύσκολα συγκεντρώνομαι και το έχουν παρατηρήσει και οι καθηγητές μου γιατί κάνω μόνιμα space out.
Θα τα καταφέρεις, μην ανησυχείς
Καλή επιτυχία
🤗🤗🤗
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Χάλια :-* Δεν λέω να αποδεχτώ ακόμα τος ημέρες που μένουν και έχω πάψει να μετράω. Λέω στον εαυτό μου «Επιτέλους να τελειώνουμε» και ταυτόχρονα δεν θέλω. Γενικά νιώθω τα πάντα μαζί. Στο μάθημα δύσκολα συγκεντρώνομαι και το έχουν παρατηρήσει και οι καθηγητές μου γιατί κάνω μόνιμα space out.
Είναι λίγες μέρες ακόμα και λογικό είναι το άγχος να χτυπάει κόκκινο.

Όλα θα πάνε καλά, οι γνώσεις υπάρχουν μέσα σου και θα τις γράψεις όταν έρθει η ώρα.

Θα περιμένω σε ένα μήνα να μάθω για την επιτυχία σου!
 

Shine

Νεοφερμένος

Η Shine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Χάλια :-* Δεν λέω να αποδεχτώ ακόμα τος ημέρες που μένουν και έχω πάψει να μετράω. Λέω στον εαυτό μου «Επιτέλους να τελειώνουμε» και ταυτόχρονα δεν θέλω. Γενικά νιώθω τα πάντα μαζί. Στο μάθημα δύσκολα συγκεντρώνομαι και το έχουν παρατηρήσει και οι καθηγητές μου γιατί κάνω μόνιμα space out.
Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο, αυτές τις μερες δεν είμαι συγκεντρωμένη και δύσκολα μπορώ να διαβάσω με την αμέριστη προσοχή μου. Δοκίμασα να αλλάξω περιβάλλον διαβάσματος και βοήθησε πολύ. Αλλά πάλι στα μαθήματα δεν είμαι focused
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Άντε παιδιά καλή τελική ευθεία !!11!

Πλάκα κάνω.

Πώς είστε ψυχολογικά;
Καταρρέω και προσπαθώ να συνειδητοποιήσω πως σε μια εβδομάδα δίνουμε :wacko:

Από τη μια πιστεύω ότι δεν θα θυμάμαι τίποτα, απο την άλλη όμως λέω ότι απλώς θέλω να τελειώνω, ο,τι κι αν γράψω.

Κάπου όμως -στο πολύ πίσω μέρος του μυαλού μου- υπάρχει και μια νότα αισιοδοξίας 😅
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Στο τέλος όλα πάνε καλά, αν δεν πάνε καλά σημαίνει ότι δεν είναι το τέλος.
-Coelho

Καλή τύχη αγάπες!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Νιώθω ότι θα πέσει παράδοση-μνημεία.

(Καλά εννοείται ότι δε μιλάω για σοσ και τέτοια, απλά στο άσχετο μου ήρθε στο μυαλό και είπα να το μοιραστώ :laugh: )
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Πωπω έριξα μια ματιά στα περσινά θέματα να τα θυμηθώ και με έπιασε ταχυκαρδία :lol:

Εντωμεταξύ αν τα έγραφα τώρα ζήτημα να έγραφα το 1/2 της περσινής βαθμολογίας, νιώθω ότι δεν θυμάμαι τίποτα...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Έδωσα πέρσι δε γίνεται να θυμάμαι τόσο λάθος:redface:

Υ.Γ Δε θέλω να δω τα θέματα, γιατί θα ντραπώ αν έχω κάνει τέτοιο λάθος :laugh:
Η αξία της ιστορικής γνώσης έπεσε πέρυσι φίλτατη, όχι ακριβώς παράδοση αλλά ανήκουν στην ίδια ευρύτερη κατηγορία μάλλον
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Η αξία της ιστορικής γνώσης έπεσε πέρυσι φίλτατη, όχι ακριβώς παράδοση αλλά ανήκουν στην ίδια ευρύτερη κατηγορία μάλλον
Ναι μόλις κοίταξα, γιατί έλεγα δε γίνεται να θυμάμαι τόσο λάθος. Καλά ναι είναι συγγενείς θεματικές ενότητες, αλλά αυτό δε λέει κάτι.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.
Το θέμα γ με το ταγαρι ήταν παράδοση , εμένα παράδοση ιστορία το ίδιο πράγμα μου φαίνεται :p
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Το θέμα γ με το ταγαρι ήταν παράδοση , εμένα παράδοση ιστορία το ίδιο πράγμα μου φαίνεται :p
Το ίδιο δεν είναι, απλά είναι συγγενείς θεματικές ενότητες και αυτό σημαίνει ότι κατα 99% δε θα πέσει παράδοση φέτος (μένει το 1% kiddos οπότε θα διαβάζετε όλες τις θεματικές ενότητες, δεν υπάρχουν σοσ και αντι-σοσ :xtipao:).
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 296 μηνύματα.
Νιώθω ότι θα πέσει παράδοση-μνημεία.

(Καλά εννοείται ότι δε μιλάω για σοσ και τέτοια, απλά στο άσχετο μου ήρθε στο μυαλό και είπα να το μοιραστώ :laugh: )

Αν δεν κάνω λάθος, Τα μνημεία έπεσαν την τελευταία χρονία κατευθύνσεων το 2015.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top