Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Νιώθω ότι θα πέσει παράδοση-μνημεία.

(Καλά εννοείται ότι δε μιλάω για σοσ και τέτοια, απλά στο άσχετο μου ήρθε στο μυαλό και είπα να το μοιραστώ :laugh: )
Κι εγώ πέρυσι είχα την αίσθηση ότι θα πέσει θέμα σχετικό με το αθλητισμό και μάλιστα ήμουν σχεδόν σίγουρη (μη με ρωτάς γιατί 🤣🤣) και τελικά καμία σχέση αυτό που έπεσε.......Δεν κάνω για μέντιουμ 🤣🤣
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ επειδή δε θυμόμουν είδα στο ίντερνετ που λέει ότι η εξέταση "ξεκινάει" 08:30 και πρέπει να γίνεται η προσέλευση μέχρι 8. Καλό είναι να πάω και κάνα τέταρτο νωρίτερα λέτε? Δηλαδή 7.45? Εσάς τι σας έχουν πει στα σχολεία?
εγώ και τις δυο φορες που εδωσα φροντιζα να ειμαι στο σχολειο κατα τις 8 και συνηθως ειχε λιγα ατομα περα απ τους καθηγητες
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Σήμερα τελείωσα χημεία οριστικά και μου ήρθε να βάλω τα κλάματα. Βγάλαμε και αναμνηστική φωτογραφία με όλους να την κρατήσω να την θυμάμαι :(
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,490 μηνύματα.
Σήμερα τελείωσα χημεία οριστικά και μου ήρθε να βάλω τα κλάματα. Βγάλαμε και αναμνηστική φωτογραφία με όλους να την κρατήσω να την θυμάμαι :(
Εμένα μου λείπουν τα παιδιά από το σχολείο αν και το 1/3 δεν το χώνευα.
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Επειδή δε ξαναμπώ μέχρι να τελειώσουμε να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όλους τους συμπάσχοντες!
Τα λέμε στις 12 Ιουνίου, ελπίζω με χαρούμενα νέα.
See you on the other side!💜
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,490 μηνύματα.

Shine

Νεοφερμένος

Η Shine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά! Εύχομαι οι προσπάθειες σας να ανταμειφθούν, αλλά και να μην γίνει αυτό, όλα καλά θα πάνε, δεν είναι η επιτυχία στη ζωή μας μόνο από τις πανελλήνιες!
Να ευχηθώ και εδω Καλή επιτυχία στην αδελφή μου @penelopenick που δίνει δεύτερη φορά!! <3
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,581 μηνύματα.
Αγαπητοί υποψήφιοι,

σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κάθε επιτυχία στη μάχη που θα δώσετε τις επόμενες μέρες.

Να προσέχετε πάνω από όλα τους εαυτούς σας και να απαιτήσετε από τους άλλους απόλυτο σεβασμό και συμπόρευση στην προσπάθεια που θα δώσετε. Είναι οι μέρες σας, είναι η ώρα να κλείσει ένας σημαντικός κύκλος. Μην ξεχνάτε ότι δεν είναι τίποτα παραπάνω από αυτό, κλείνει ένας κύκλος για να ανοίξει ένας άλλος, ομορφότερος, όποια κι αν είναι η έκβαση των εξετάσεων!

Οι μέρες των Πανελλαδικών θα το δείτε, θα περάσουν ταχύτατα. Εμένα προσωπικά δεν μου φάνηκαν τόσο κουραστικές όσο ήταν η υπόλοιπη χρονιά... Ίσα ίσα, κάθε μάθημα που έφευγε ήταν μία ανακούφιση.

Πολύ γρήγορα θα φτάσετε στη 12η Ιουνίου για να πάρετε μια μεγάλη ανάσα. Θα χρησιμοποιήσω τα λόγια ενός πολύ αγαπημένου μου καθηγητή για το τι να κάνετε μετά τις 12 Ιουνίου: αντιμετωπίστε τους εαυτούς σας ως μαραθωνοδρόμους που έχουν φτάσει στο τέλος και χρειάζονται άμεσα ξεκούραση. Να κάνετε ό,τι σας έχει λείψει, να κάνετε ταβανοθεραπεία - το απόλυτο τίποτα -, να βρεθείτε με τους φίλους σας.

Τα καλύτερα είναι μπροστά! Δώστε τα δυνατά σας για να πετύχετε το καλύτερο για τον εαυτό σας. Και μην ξεχνάτε, ό,τι κι αν συμβεί, οι Πανελλαδικές είναι η μάχη, όχι ο πόλεμος.

Και πάλι κάθε επιτυχία! Για ό,τι χρειαστείτε είμαστε στη διάθεσή σας!


 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,490 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,581 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
καλή επιτυχία παιδιά , εύχομαι ολα να πανε όπως θελετε <3
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,490 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Έχω κάτσει εδώ και κανένα 20λεπτο πάνω από τα βιβλία και σκέφτομαι τρόπους that things could go bad. Άντε, καλή (μας) επιτυχία.
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία!

Ακούω αυτές τις μέρες συνεχεία: "Βάλτε τα δυνατά σας αυτές τις τελευταίες μέρες, δώστε τον καλύτερο σας εαυτό" κλπ κλπ, αλλά πλέον έχω εξαντληθεί τόσο που το διάβασμα μου, αν και περισσότερο ποσοτικά, είναι λιγότερο ποιοτικά. Συμβαίνει/Συνέβη και σε κάποιον άλλον;;
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία!

Ακούω αυτές τις μέρες συνεχεία: "Βάλτε τα δυνατά σας αυτές τις τελευταίες μέρες, δώστε τον καλύτερο σας εαυτό" κλπ κλπ, αλλά πλέον έχω εξαντληθεί τόσο που το διάβασμα μου, αν και περισσότερο ποσοτικά, είναι λιγότερο ποιοτικά. Συμβαίνει/Συνέβη και σε κάποιον άλλον;;
Γεια σουυ!
Αρχικά θα πρέπει να ηρεμήσεις, να προσπαθήσεις να κοντρολαρεις το άγχος σου και έπειτα να σκεφτείς ότι καλύτερα να διαβάζεις πχ 4 ώρες, αλλά ποιοτικά, παρα 8 ώρες, αλλά να μην σου εχει μείνει τίποτα από αυτά που πιθανά να ήθελες να κατανοήσεις καλύτερα στην επανάληψη σου.
Ο,τι θελήσεις, μην διστάσεις. <3
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.
Καλή τύχη σε όλους :bigarmhug
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,490 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,456 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top