Πανελλήνιες 2023 - Κουβεντούλα

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλα τα υποψήφια μέλη του φόρουμ!!🤩
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,478 μηνύματα.
Εμάς μας είπαν 7:30 να είμαστε στο σχολείο. Έχετε γεια δηλαδή θα ξυπνήσω στις 6:00 - 6:30
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Εμάς μας είπαν 7:30 να είμαστε στο σχολείο. Έχετε γεια δηλαδή θα ξυπνήσω στις 6:00 - 6:30
Δεν χρειάζεται να ξυπνήσεις αν δεν κοιμηθείς καν από το άγχος
1685361216428.png
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να ξυπνήσεις αν δεν κοιμηθείς καν από το άγχος View attachment 116369
Κυριολεκτικά εγώ και η @penelopenick πέρσι!
Εγώ έδινα δεύτερη φορά, εκείνη πρώτη και το βράδυ πριν δώσουμε το κάθε μάθημα, έπεφτε ξενύχτι με τα βιβλία ανοιχτά από το άγχος:jumpy:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Κυριολεκτικά εγώ και η @penelopenick πέρσι!
Εγώ έδινα δεύτερη φορά, εκείνη πρώτη και το βράδυ πριν δώσουμε το κάθε μάθημα, έπεφτε ξενύχτι με τα βιβλία ανοιχτά από το άγχος:jumpy:
Εγώ το βράδυ πριν τη χημεία και τη βιολογία άνοιγα τα μάτια μου με ρώταγα κάτι και μόλις απαντούσα πήγαινα και κοίταγα το βιβλίο να δω αν το είπα σωστά και μετά ξαναξάπλωνα :hehe:
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Εγώ το βράδυ πριν τη χημεία και τη βιολογία άνοιγα τα μάτια μου με ρώταγα κάτι και μόλις απαντούσα πήγαινα και κοίταγα το βιβλίο να δω αν το είπα σωστά και ξαναξάπλωνα :hehe:
Κάτι τέτοιο πιστεύω θα κάνει φέτος η αδελφή μου!
Αν και τη βλέπω πιο σίγουρη και πιο ήρεμη, από το τρελάδικο που ήμασταν πέρσι!:D
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ διαβάζω τελευταία και νιώθω ότι δεν ξέρω τίποτα απολύτως; :( διαβάζω πχ αυτές τις μέρες διάφορα θέματα στην έκθεση και με το που διαβάσω μια εκφώνηση δεν μου έρχεται καμία, μα καμία ιδέα. Να δω με τι ψυχολογία θα πάω να γράψω την πρώτη μέρα αν συνεχιστεί αυτό
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ διαβάζω τελευταία και νιώθω ότι δεν ξέρω τίποτα απολύτως; :( διαβάζω πχ αυτές τις μέρες διάφορα θέματα στην έκθεση και με το που διαβάσω μια εκφώνηση δεν μου έρχεται καμία, μα καμία ιδέα. Να δω με τι ψυχολογία θα πάω να γράψω την πρώτη μέρα αν συνεχιστεί αυτό
Σου βγαίνει η ψυχολογική κοπωση της χρονιάς καλή μου.
Προσπάθησε να χαλαρώσεις, όλα καλά θα πάνε!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ διαβάζω τελευταία και νιώθω ότι δεν ξέρω τίποτα απολύτως; :( διαβάζω πχ αυτές τις μέρες διάφορα θέματα στην έκθεση και με το που διαβάσω μια εκφώνηση δεν μου έρχεται καμία, μα καμία ιδέα. Να δω με τι ψυχολογία θα πάω να γράψω την πρώτη μέρα αν συνεχιστεί αυτό
Καλά, έκθεση διάβασα σήμερα και φαντάσου, είχα 4 κριτήρια μπροστά μου για ποικιλία ερωτήσεων και μια έλεγε «Με ποιες γλωσσικές επιλογές ο συγγραφέας προσπαθεί να ενισχύσει την ορθότητα των απόψεων του στην 6η παράγραφο;» και να μην ξέρω αν είναι για πρόθεση του συντάκτη ή για βεβαιότητα και φρίκαρα. Έστειλα στην καθηγήτριά μου μήνυμα σαν δαρμένο, αναρωτιέμαι τι θα σκέφτεται αυτή η γυναίκα :lol:
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ διαβάζω τελευταία και νιώθω ότι δεν ξέρω τίποτα απολύτως; :( διαβάζω πχ αυτές τις μέρες διάφορα θέματα στην έκθεση και με το που διαβάσω μια εκφώνηση δεν μου έρχεται καμία, μα καμία ιδέα. Να δω με τι ψυχολογία θα πάω να γράψω την πρώτη μέρα αν συνεχιστεί αυτό
όταν θα δεις τα θέματα εκείνη τη μερα θα σου έρθουν οι ιδέες και θα τα πας τέλεια
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ διαβάζω τελευταία και νιώθω ότι δεν ξέρω τίποτα απολύτως; :( διαβάζω πχ αυτές τις μέρες διάφορα θέματα στην έκθεση και με το που διαβάσω μια εκφώνηση δεν μου έρχεται καμία, μα καμία ιδέα. Να δω με τι ψυχολογία θα πάω να γράψω την πρώτη μέρα αν συνεχιστεί αυτό
Και γω το έχω νιώσει αυτό και το έχω ακούσει και από άλλα παιδιά. Πέρσι στη φυσική να φανταστείς εκείνη τη μιάμιση μέρα που είχαμε κενό δε διάβασα τίποτα, γιατί ό,τι κοίταγα ένιωθα ότι δεν το ξέρω. Μια χαρά έγραψα στο τέλος, το παν είναι να μην έχεις άγχος (ξέρω εύκολο να το λες, δύσκολο να το κάνεις) ώστε να μπορείς να χρησιμοποιήσεις όλες σου τις γνώσεις εκείνη την ημέρα. Ό,τι έχεις διαβάσει θα σου έρθει εκείνη την ημέρα, το εννοώ και όποιος με ξέρει μπορεί να σου επιβεβαιώσει ότι ποτέ δε λέω αυτό που θέλει να ακούσει ο άλλος παρά μόνο αν το πιστεύω :P
 

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Κυριολεκτικά εγώ και η @penelopenick πέρσι!
Εγώ έδινα δεύτερη φορά, εκείνη πρώτη και το βράδυ πριν δώσουμε το κάθε μάθημα, έπεφτε ξενύχτι με τα βιβλία ανοιχτά από το άγχος:jumpy:
Και εσυ τωρα με χαιρετας απο την μακρινη Χιο ενω εγω σε κατι μερες ξαναδινω. Ατιμη ζωη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Και εσυ τωρα με χαιρετας απο την μακρινει Χιο ενω εγω σε κατι μερες ξαναδινω. Ατιμη ζωη
Και θα ερθω να κάνω φθινοπωρινες διακοπές οπου περάσεις:kissing:
Δώσε και εσυ καμιά συμβουλή στα παιδιά, πιο έμπειρη πλέον!
 

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Και γω το έχω νιώσει αυτό και το έχω ακούσει και από άλλα παιδιά. Πέρσι στη φυσική να φανταστείς εκείνη τη μιάμιση μέρα που είχαμε κενό δε διάβασα τίποτα, γιατί ό,τι κοίταγα ένιωθα ότι δεν το ξέρω. Μια χαρά έγραψα στο τέλος, το παν είναι να μην έχεις άγχος (ξέρω εύκολο να το λες, δύσκολο να το κάνεις) ώστε να μπορείς να χρησιμοποιήσεις όλες σου τις γνώσεις εκείνη την ημέρα. Ό,τι έχεις διαβάσει θα σου έρθει εκείνη την ημέρα, το εννοώ και όποιος με ξέρει μπορεί να σου επιβεβαιώσει ότι ποτέ δε λέω αυτό που θέλει να ακούσει ο άλλος παρά μόνο αν το πιστεύω :P
Ως μαθητρια που δινει 2η φορα ενα θα σου πω. Κλαιν μαιν. Οταν θα πας να δωσεις σκεψου τωρα ειναι η στιγμη μου χαλαρα θα τα γραψω ολα και οτι γινει εγινε. Αν εχεις διαβασει τοσο καιρο,δεν γινεται να πας ασχημα εκτός αν ειναι τοσο χαλια τα θεματα που θα γραψουν σχεδον ολοι χαλια και θα πεσουν οι βασεις. Θυμισου,δεν ειναι οι πανελληνιες αυτες που μας οριζουν. Στο λεω εγω που θελω τρελα να περασω πανελληνιες και συγκεκριμενα σε μια σχολη εδω και τουλαχιστον 4 χρονια,αλλα αυτος ο ενας χρονος που ενηλικωθηκα τρομαρα μου,καταλαβα οτι δεν ειναι το παν και υπαρχουν εναλλακτικες. Οι καλυτερες συμβουλες ειναι αυτες κατι μερες πριν κατα την αποψη μου. Ολα καλα θα πανε
 

augustine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η augustine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Καλά, έκθεση διάβασα σήμερα και φαντάσου, είχα 4 κριτήρια μπροστά μου για ποικιλία ερωτήσεων και μια έλεγε «Με ποιες γλωσσικές επιλογές ο συγγραφέας προσπαθεί να ενισχύσει την ορθότητα των απόψεων του στην 6η παράγραφο;» και να μην ξέρω αν είναι για πρόθεση του συντάκτη ή για βεβαιότητα και φρίκαρα. Έστειλα στην καθηγήτριά μου μήνυμα σαν δαρμένο, αναρωτιέμαι τι θα σκέφτεται αυτή η γυναίκα :lol:
Τελικά τί από τα δύο είναι; Γιατί αγχώθηκα κι εγώ τώρα 😂
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,575 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Ως μαθητρια που δινει 2η φορα ενα θα σου πω. Κλαιν μαιν. Οταν θα πας να δωσεις σκεψου τωρα ειναι η στιγμη μου χαλαρα θα τα γραψω ολα και οτι γινει εγινε. Αν εχεις διαβασει τοσο καιρο,δεν γινεται να πας ασχημα εκτός αν ειναι τοσο χαλια τα θεματα που θα γραψουν σχεδον ολοι χαλια και θα πεσουν οι βασεις. Θυμισου,δεν ειναι οι πανελληνιες αυτες που μας οριζουν. Στο λεω εγω που θελω τρελα να περασω πανελληνιες και συγκεκριμενα σε μια σχολη εδω και τουλαχιστον 4 χρονια,αλλα αυτος ο ενας χρονος που ενηλικωθηκα τρομαρα μου,καταλαβα οτι δεν ειναι το παν και υπαρχουν εναλλακτικες. Οι καλυτερες συμβουλες ειναι αυτες κατι μερες πριν κατα την αποψη μου. Ολα καλα θα πανε
Ευχαριστώ για τις συμβουλές, αλλά όχι ΔΕ ΔΙΝΩ ΠΑΛΙ :laugh:
 

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις συμβουλές, αλλά όχι ΔΕ ΔΙΝΩ ΠΑΛΙ :laugh:
Εγω περσι να δεις οταν εκανα τεραστια πατατα στην βιολογια τα εγραψα σωστα,τα διεγραψα και τα εγραψα ξανα λαθος ειχα γυρισει πισω με κλαματα και αρνιομουν πεισματικα να ξαναδωσω. Να με ομως,σαν χθες μου φαινεται που εδινα πρωτη φορα η φετινη χρονια περασε νερο. Θα δεις τι θα κανεις μην απελπιζεσαι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top