Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ιατρική στη Κρίτη μην απογοητεύεσαι εγώ πίστευα ότι δεν θα πέρναγα λόγω μαθηματικών αλλά πέρασα είχα κάνει το 4ο θέμα στο φροντιστήριο αλλιώς κάπου 15-16 θα έγραφα ποτέ μην λες ποτέ
Καλή επιτυχία σου εύχομαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolakisofi

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι θα πέσουν οι προσφυγικοι έπεσε στο επαναληπτικό του πουκαμισά,δεν πιστεύω να θέλουν να τον διαφημίσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Μην το λες όλα είναι πιθανά
Καλή επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Μάλλον ο Δαρείος και ο Ιωάννου( προσφυγικοί) έχουν μεγαλύτερες πιθανότητες πρόκρισης φέτος! Αν και πάντα υπάρχει το Όνειρο στο κύμα και τα Αντικλείδια! Όλα τα υπόλοιπα κατά τη γνώμη μου δεν έχουν πολλές πιθανότητες! Ειδικά η Μελαγχολία(2012), ο Ελεγκτής, που έχει πέσει μια φορά οπότε μου φαίνεται δύσκολο,και η Δημουλά την οποία τίμησε ο ΟΕΦΕ και καλά έκανε!
-Εσείς τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Μάλλον ο Δαρείος και ο Ιωάννου( προσφυγικοί) έχουν μεγαλύτερες πιθανότητες πρόκρισης φέτος! Αν και πάντα υπάρχει το Όνειρο στο κύμα και τα Αντικλείδια! Όλα τα υπόλοιπα κατά τη γνώμη μου δεν έχουν πολλές πιθανότητες! Ειδικά η Μελαγχολία(2012), ο Ελεγκτής, που έχει πέσει μια φορά οπότε μου φαίνεται δύσκολο,και η Δημουλά την οποία τίμησε ο ΟΕΦΕ και καλά έκανε!
-Εσείς τι λέτε?

Εγώ λέω να μπουν τα αντικλείδια που είναι εύκολα και μου αρέσουν :P
Δαρείο δεν τον θέλω,αν και είναι πολύ πιθανό να μπει αυτός! Δημουλά μπήκε ΟΕΦΕ οπότε δεν νομίζω να το βάλουν αύριο!
Όνειρο στο κύμα επίσης δεν θέλω :P Αλλά δεν θα κλάψω αν μπει :P
Όσο για τον ελεγκτή πρέπει να είσαι διαβασμένος καλά για να βγάλεις άκρη,αλλά έχει λίγες ερωτήσεις! ;) Θα μπορούσε να μπει κι αυτός!
Κρητικό θα έλεγα 3η ενότητα και 4η η αρχη της! :P Αν βάλουν κρητικό θα γελάω :P
Ιωάννου πολύ ωραίος ;)

Δεν ξέρω τι μπορεί να πέσει... Όλα είναι ωραία! Ακόμα και το αμάρτημα θα μπορούσαν να βάλουν :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εγώ λέω να μπουν τα αντικλείδια που είναι εύκολα και μου αρέσουν :P
Δαρείο δεν τον θέλω,αν και είναι πολύ πιθανό να μπει αυτός! Δημουλά μπήκε ΟΕΦΕ οπότε δεν νομίζω να το βάλουν αύριο!
Όνειρο στο κύμα επίσης δεν θέλω :P Αλλά δεν θα κλάψω αν μπει :P
Όσο για τον ελεγκτή πρέπει να είσαι διαβασμένος καλά για να βγάλεις άκρη,αλλά έχει λίγες ερωτήσεις! ;) Θα μπορούσε να μπει κι αυτός!
Κρητικό θα έλεγα 3η ενότητα και 4η η αρχη της! :P Αν βάλουν κρητικό θα γελάω :P
Ιωάννου πολύ ωραίος ;)

Δεν ξέρω τι μπορεί να πέσει... Όλα είναι ωραία! Ακόμα και το αμάρτημα θα μπορούσαν να βάλουν :confused:

Ότι όλα είναι ωραία ισχύει! :clapup:
Αλλά αν βάλουν τον Κρητικό και πολλώ δε μάλλον το Αμάρτημα , δε ξέρω πόσοι θα γελάνε!:hmm:
-Εγώ θα παίξω ρουλέτα- και φέτος-! μόνον Δαρείο και Ιωάννου έχω κάνει επανάληψη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια της θεωρητικης για αυριο, μην παραμελειτε το αμαρτημα της μητρος μου. Το οτι επεσε ενα αποσπασμα περυσι δεν αναιρει οτι δεν γινεται να πεσει καποιο αλλο αποσπασμα φετος. Μην ξεχνατε οτι ειναι το μοναδικο που δεν ακουγεται τοσο . Επισης, για μενα πιθανο ειναι να πεσουν τα αντικλειδια (μακαρι γιατι ειναι ευκολο και ωραιο), το Στου Κεμαλ το σπιτι και Μες στους προσφυγικους συνοικισμους. Ο,τι και να πεσει παντως προσεξτε τη σωστη κατανομη χρονου και οι απαντησεις σας να ειναι οσο γινεται σαφεστερες, επειδη εκει την πατανε οι περισσοτεροι. Καλη επιτυχιαααα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Έχω διαβασει λιγο 2ο μονο αυτη τη στιγμη..το 1ο το ειχα κανει το σαββατο και απο 3ο τιποτα..με βλεπω να κοιμαμαι στις 2 πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Ότι όλα είναι ωραία ισχύει! :clapup:
Αλλά αν βάλουν τον Κρητικό και πολλώ δε μάλλον το Αμάρτημα , δε ξέρω πόσοι θα γελάνε!:hmm:
-Εγώ θα παίξω ρουλέτα- και φέτος-! μόνον Δαρείο και Ιωάννου έχω κάνει επανάληψη!!

Εγώ τελειώσω τον Δαρείο τώρα και θα πιάσω Ιωάννου! Τα έκανα όλα επανάληψη :P Από χθες!
Το θέμα είναι μην βάλουν καμιά αηδία για Α. ή Β1 :mad: Να δίνουν κάτι εύκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Για τη λογοτεχνία έχω πολύ πιθανό να πέσει Ελεγκτής, γιατί ο Σαχτούρης ήταν αριστερός και γενικά το ποίημα μιλάει για τον εμφύλιο πόλεμο και τις συνέπειές του, καθώς και την "προσπάθεια" του ποιητή να επαναφέρει τις καλές σχέσεις των συνανθρώπων του. Έχουμε και αριστερή κυβέρνηση, οπότε θα γίνει το ριφιφί :P

Αν και έχω εδώ και έναν μήνα διαίσθηση για Κρητικό... Αν πέσει, δεν ξέρω κατά πόσο θα είμαι σε ψυχολογία να γράψω ή όχι :P Καλού-κακού πάντως, θα διαβάσω τα χαρακτηριστικά της φεγγαροντυμένης :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για τη λογοτεχνία έχω πολύ πιθανό να πέσει Ελεγκτής, γιατί ο Σαχτούρης ήταν αριστερός και γενικά το ποίημα μιλάει για τον εμφύλιο πόλεμο και τις συνέπειές του, καθώς και την "προσπάθεια" του ποιητή να επαναφέρει τις καλές σχέσεις των συνανθρώπων του. Έχουμε και αριστερή κυβέρνηση, οπότε θα γίνει το ριφιφί :P

Αν και έχω εδώ και έναν μήνα διαίσθηση για Κρητικό... Αν πέσει, δεν ξέρω κατά πόσο θα είμαι σε ψυχολογία να γράψω ή όχι :P Καλού-κακού πάντως, θα διαβάσω τα χαρακτηριστικά της φεγγαροντυμένης :hehe:

Μπορει να σας ζητησουν να τη ζωγραφισετε ... :P :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Πραγματικά τα μόνα που δεν θέλω να πέσουν ειναι κρητικος (τον εχω παρατημένο εδώ και μήνες) και Δαρείος.

Πάντως παιδιά ότι και να μπει μην πιστέψετε πως επειδή δεν έχετε διαβάσει τα σχόλια του δεν θα γράψετε κιόλας. Οι ερωτήσεις μπορούν να απαντηθούν ικανοποιητικά και απο κάποιον που εχει δώσει λίγη σημασία στο μάθημα κατα την διάρκεια της σχολικης χρονιάς. Εκτός απο αυτές που αναφέρονται σε γλώσσα και σε σχόλια βιβλίου.

Ξέρω πως δεν πρόκειται να μπει αλλά θα ήθελα παρά πολύ να πέσει Δημουλά. Ειναι το μόνο απο την ύλη μας που δεν μου φαίνεται δύσκολο να γράψω τις "πολλές σελίδες" που απαιτούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Πραγματικά τα μόνα που δεν θέλω να πέσουν ειναι κρητικος (τον εχω παρατημένο εδώ και μήνες) και Δαρείος.

Πάντως παιδιά ότι και να μπει μην πιστέψετε πως επειδή δεν έχετε διαβάσει τα σχόλια του δεν θα γράψετε κιόλας. Οι ερωτήσεις μπορούν να απαντηθούν ικανοποιητικά και απο κάποιον που εχει δώσει λίγη σημασία στο μάθημα κατα την διάρκεια της σχολικης χρονιάς. Εκτός απο αυτές που αναφέρονται σε γλώσσα και σε σχόλια βιβλίου.

Ξέρω πως δεν πρόκειται να μπει αλλά θα ήθελα παρά πολύ να πέσει Δημουλά. Ειναι το μόνο απο την ύλη μας που δεν μου φαίνεται δύσκολο να γράψω τις "πολλές σελίδες" που απαιτούνται.

Εμένα τα τεχνικά είναι που μου δημιουργούν το πρόβλημα! Αλλά δε με βλέπω να διαβάζω κάτι ουσιώδες για αύριο! :redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Για τη λογοτεχνία έχω πολύ πιθανό να πέσει Ελεγκτής, γιατί ο Σαχτούρης ήταν αριστερός και γενικά το ποίημα μιλάει για τον εμφύλιο πόλεμο και τις συνέπειές του, καθώς και την "προσπάθεια" του ποιητή να επαναφέρει τις καλές σχέσεις των συνανθρώπων του. Έχουμε και αριστερή κυβέρνηση, οπότε θα γίνει το ριφιφί :P

Αν και έχω εδώ και έναν μήνα διαίσθηση για Κρητικό... Αν πέσει, δεν ξέρω κατά πόσο θα είμαι σε ψυχολογία να γράψω ή όχι :P Καλού-κακού πάντως, θα διαβάσω τα χαρακτηριστικά της φεγγαροντυμένης :hehe:

μπααα... πολύ τραβηγμένο να πέσει πάλι ο κρητικός ενώ υπάρχει η μικρή και αθώα κατσίκα του Παπαδιαμάντη και φυσικά ο Ιωάννου. αλλά ούτε και Ιωάννου πιστεύω να βάλουν. νομίζω ότι ένα από τα δύο έργα του δεν έχει πέσει ποτέ (και ούτε πρόκειται...). όπως και να 'χει διαβάστε τα όλα να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fadingfeather

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
https://www.naftemporiki.gr/story/95...timi-didaktor-tis-theologikis-sxolis-tou-apth
Ελπίζω να μην μας πουλήσουν τρέλα και μας βάλουν Δημουλά με αφορμή αυτό :Ρ

Μακαριιιι

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
https://www.naftemporiki.gr/story/95...timi-didaktor-tis-theologikis-sxolis-tou-apth
Ελπίζω να μην μας πουλήσουν τρέλα και μας βάλουν Δημουλά με αφορμή αυτό :Ρ

αυτό κοίταζα ρε συ το πρωί, και λέω...:whistle:
τώρα ξεκινάω επανάληψη, ευτυχώς σολωμός και παπαδιαμάντης έχουν βγει τέλεια μες τον μήνα (παπαδιαμάντης μάλιστα την προηγούμενη δευτέρα), και έχω κυριολεκτικά χαώσει. Θέλω να το πάω αυτοσχεδιαστικά έχοντας κάνει ανάγνωση μονάχα τα κείμενα για να αφουγκραστώ τον παλμό τους, αλλά είναι τέρμα επίφοβο, ειδικά σε ερωτήσεις περί τεχνικής. Αν προλάβω να κάνω προσφυγικούς, αντικλείδια και δαρείο (και το πρωί μια επανάληψη παπαδιαμάντη, ίσως και ένα τέταρτο σαχτούρη), είμαι άρχοντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Δημουλά με τα ρατσιστικά σχόλιά της, όσα είχε πει στο παρελθόν για τις πανελλήνιες και το γεγονός ότι μπήκε ΟΕΦΕ για να καεί, εε μία στο εκατομμύριο να την επιλέξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Πραγματικά τα μόνα που δεν θέλω να πέσουν ειναι κρητικος (τον εχω παρατημένο εδώ και μήνες) και Δαρείος.

Πάντως παιδιά ότι και να μπει μην πιστέψετε πως επειδή δεν έχετε διαβάσει τα σχόλια του δεν θα γράψετε κιόλας. Οι ερωτήσεις μπορούν να απαντηθούν ικανοποιητικά και απο κάποιον που εχει δώσει λίγη σημασία στο μάθημα κατα την διάρκεια της σχολικης χρονιάς. Εκτός απο αυτές που αναφέρονται σε γλώσσα και σε σχόλια βιβλίου.

Ξέρω πως δεν πρόκειται να μπει αλλά θα ήθελα παρά πολύ να πέσει Δημουλά. Ειναι το μόνο απο την ύλη μας που δεν μου φαίνεται δύσκολο να γράψω τις "πολλές σελίδες" που απαιτούνται.

σχόλια βιβλίου? σχόλια βιβλίου?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top