Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Στη λογοτεχνία τι ακριβώς διαβάζετε μόνο ποιήματα δεν είναι???:hmm:
ποτέ δεν κατάλαβα

Αν και η κατεύθυνση μου καμία σχέση δεν έχει με τη θεωρητική , ρώτησα ακριβώς το ίδιο στα παιδια της θεωρητικής και μου είπαν ότι πρέπει να μαθαίνουν ερμηνευτικα σχόλια και εισαγωγές απ έξω. Διορθώστε με αν κάνω λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ΟΚ ευχαριστώ καλή επιτυχία αύριο στη βιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlackRazor97

Νεοφερμένος

Ο BlackRazor97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Όσον αφορά αυτούς που ανέφεραν την Τεχν.I , αν είχα την επιλογή να πάρω ΑΕΠΠ αντί για Βιοχημεία θα πήγαινα τρέχοντας. Τώρα εγώ πραγματικά ΑΟΔΕ δεν έχω καταφέρει να μάθω απ'έξω και ανακατωτά μέχρι και το κόμμα , αλλά ακόμα και σε αυτήν την περίπτωση ξέρω πως η κάθε ερώτηση έχει ορισμένα βασικά-απαραίτητα κομμάτια. Δεν πάνε οι μονάδες με τις σειρές :P. Παρ'όλα αυτά γνωρίζω πως κάποιος κοινωνιολόγος ή γενικά διορθωτής που θα διορθώνει μετρώντας σειρές κάτι θα βρει να κόψει, χωρίς να με νοιάζει που ίσως αυτό κοστίσει στο τελικό βαθμό του γραπτού. Αν πάντως βάλουν στα ανάπτυξης από όλα τα κεφάλαια, το 18 το έχω καπαρώσει :).

EDIT : Θέλω να πιστεύω πως οι οικονομολόγοι που διαβάζαν τόσα χρόνια management καταλάβαιναν και τι στον κόρακα ήταν αυτό που διάβαζαν, η στείρα αποστήθιση είναι ΑΝΤΙΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πολύ :) Μακάρι να πάνε όλα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν και η κατεύθυνση μου καμία σχέση δεν έχει με τη θεωρητική , ρώτησα ακριβώς το ίδιο στα παιδια της θεωρητικής και μου είπαν ότι πρέπει να μαθαίνουν ερμηνευτικα σχόλια και εισαγωγές απ έξω. Διορθώστε με αν κάνω λάθος

Ναι, οι περισσότεροι έτσι κανουν. Και η πλάκα είναι ότι δεν το παραδέχονται. :P Βέβαια, κάποιοι το έκαναν εν τέλει αλλά τέλος πάντων... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Και εγω δεν την αντεχω αλλο
Αλλα φοβαμαι μη βαλλουν καμμια περιεργη ασκηση και τρεχω
Θεωρια και αυτη δεν τη βλεπω καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ πολύ :) Μακάρι να πάνε όλα καλά...

Μια χαρά θα τα πας μην φοβάσαι την βιολογία όλοι φοβόμαστε ότι θα πατώσουμε και όλοι γράφουμε καλά τελικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ναι, οι περισσότεροι έτσι κανουν. Και η πλάκα είναι ότι δεν το παραδέχονται. :P Βέβαια, κάποιοι το έκαναν εν τέλει αλλά τέλος πάντων... :whistle:
Χεχε ατιμοι ;) Στης γενικής πάντως τις περισσότερες αναλύσεις εγώ τις έκανα. Μου αρέσει σαν μάθημα η λογοτεχνία.
Και εγω δεν την αντεχω αλλο
Αλλα φοβαμαι μη βαλλουν καμμια περιεργη ασκηση και τρεχω
Θεωρια και αυτη δεν τη βλεπω καλα
Στη θεωρία μου έρχεται να τραγουδάω "γι αυτό ένα μεγάλο κενό ένα μηδενικό χωρίς εσένα (τ βιβλίο) "
Μια χαρά θα τα πας μην φοβάσαι την βιολογία όλοι φοβόμαστε ότι θα πατώσουμε και όλοι γράφουμε καλά τελικά
Άκουσα ότι αν γράψω πάνω από 16 είναι πολύ καλά έτσι ? (δε στοχεύω ιατρική, βιολογία, φαρμακευτική ή γεωπονια θέλω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ναι το 16 είναι αξιοπρεπέστατος βαθμός εφόσον δεν θες ιατρική οδοντιατρική που θέλουν τουλάχιστον 18.5-19
Μια χαρά θα πας εγώ όταν έδινα είχα τρομερό άγχος στα μαθηματικά κατ. Στα άλλα το αναμενόμενο άγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ναι το 16 είναι αξιοπρεπέστατος βαθμός εφόσον δεν θες ιατρική οδοντιατρική που θέλουν τουλάχιστον 18.5-19
Μια χαρά θα πας εγώ όταν έδινα είχα τρομερό άγχος στα μαθηματικά κατ. Στα άλλα το αναμενόμενο άγχος
Φέτος τα μαθήματα της θετικής τα λάτρεψα, είναι όλα τόσο ενδιαφέροντα ειδικά μαθηματικά και βιολογία. Το καλό είναι ότι έχω πολλές εναλλακτικές σε περίπτωση που δεν γραψω όσο θέλω (μέχρι και επιστημών θαλάσσης θα μου άρεσε) οπότε τι στο καλό δε θα περάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavyrey

Νεοφερμένος

Η stavyrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ελπίζω να πέσει Ιωάννου αύριο, Δημουλά δεν έχω διαβάσει καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlackRazor97

Νεοφερμένος

Ο BlackRazor97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αν και είμαι άκυρος από τη θεωρητική, νομίζω ότι η Δημουλά έχει δηλώσει πως δεν θέλει να πέσει δικό της κείμενο στις Πανελλαδικές. Τώρα, δεν νομίζω οι ΣΥΡΙΖΑίοι να αλλάξουν τα συστήματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Και εγω εχω αρκετες επιλογες αλλα θα ηθελα την ιατρικη
Τεσπα για να περασεις ιατρικη θες καλο βαθμο αυριο οχι ξεφτιλικια σαν εμενα:P
Ελενα εγω τραγουδαω πλεον το δεν θελω επαφη :P
Π.σ χρονια πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Και εγω εχω αρκετες επιλογες αλλα θα ηθελα την ιατρικη
Τεσπα για να περασεις ιατρικη θες καλο βαθμο αυριο οχι ξεφτιλικια σαν εμενα:P
Ελενα εγω τραγουδαω πλεον το δεν θελω επαφη :P
Π.σ χρονια πολλα
Χαχαχα σ ευχαριστώ πολύ Γιάννη. Υπέροχη γιορτή σήμερα :P
Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά. αντε ν τελειώνουμε, βαρέθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavyrey

Νεοφερμένος

Η stavyrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ναι το έχει δηλώσει, ωστόσο έχει μπει στο παρελθόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Η θετική είναι η πιο δύσκολη και πιο ωραία κατεύθηνση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Grn

Νεοφερμένος

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία αύριο στα μαθήματα σας!

Για εσάς που δίνεται λογοτεχνία, από την εμπειρία μου: διαχειριστείτε τον χρόνο σας σωστά, να κοιτάτε συχνά το ρολόι, γράψτε ό,τι ξέρετε χωρίς να αναμασάτε το ίδιο πράγμα πολλές φορές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
καλή επιτυχία καληνύχτα σας βγαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Α, χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και τις εορτάζουσες ^^ ! Καλή επιτυχία σε όλους! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά
Αύριο σε όσους δίνουν μαθήματα αποστήθιση θα φυγει ενα τεράστιο βάρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top