Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εγω στην βιολογια εκανα ενα αριθμητικο λαθος στο Δ3 και μου βγηκαν λαθος τα αποτελεσματα του Δ3 αν και η αιτιολογηση που εγραψα ηταν λετε να μου τις κοψουν και τις 4 μοναδες;;:(

Και γω στο Δ3 ξέρεις τι έκανα..εγω αφαιρεσα τα 400 γιατι διαβασα οτι μειωνεται κατα 400 και οχι οτι γινεται 400..δηλ.τη βιομαζα των παραγωγων την εβαλα 1600 κιλα ενω ομως το δικαιολογησα παρα πολυ σωστα..δεν ξέρω αν θα μου κοψουν πολλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlackRazor97

Νεοφερμένος

Ο BlackRazor97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πρέπει να πω ένα μεγάλο μπράβο στους ΦΥΣΙΚΑΡΕΣ (όχι αστεία :whistle:) του Ορόσημου ! Μου ανέβασαν την πίεση στο 20 , χόρτασα γαμwσταυρίδια όποιον βρήκα ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ κατάλαβαν την μ@λακία τους και το διόρθωσαν (απ. θέμα Δ4) ! Δόξα τω θεό τη Φυσική δεν την ξέχασα με τις ηλιθιότητες που διάβασα... Επιβεβαιώνομαι πανηγυρικά για την επιλογή μου να πάρω Φυσική αντί για την εμετική Βιολογία και έγραψα το πιο ΑΝΕΤΟ διαγώνισμα της ζωής μου.
ΥΓ. No offence για το φροντιστήριο, θέλω να πιστεύω πως δεν μου καρκίνιασαν τα μάτια επίτηδες :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παίδες δίνω 2η φορά μέχρι στιγμής τέλεια.. Αλλά αγχώνομαι για βιο κατ. Πέρσι έγραψα 18 αλλά φοβάμαι μην μπει φέτος κάτι κουλό.. Τεσπα καλή επιτυχία σε όλους και καλή συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis10

Νεοφερμένος

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Και γω στο Δ3 ξέρεις τι έκανα..εγω αφαιρεσα τα 400 γιατι διαβασα οτι μειωνεται κατα 400 και οχι οτι γινεται 400..δηλ.τη βιομαζα των παραγωγων την εβαλα 1600 κιλα ενω ομως το δικαιολογησα παρα πολυ σωστα..δεν ξέρω αν θα μου κοψουν πολλα..

Και εγω αυτο το λαθος εκανα....


Παντως και σημερα τα 2 τρολλς της ταξης μας οπως και στην εκθεση που ζητουσε να βρουμε τροπο αναπτυξης αυτοι εγραψαν επικληση στην αυθεντια και τωρα στην βιολογια ο ενας για να δειξει καλη εικονα προς τους εξεταστες εγραψε στο θεμα Δ τον τυπο της διακρινουσας και ο αλλος στην ερωτηση για τα ενδοσπορια εγραψε οτι ειναι νεκρη οργανικη υλη με υγρασια.........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θεωρητικόπουλα (<3), ποιο μάθημα ακολουθεί; Λογοτεχνία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Θεωρητικόπουλα (<3), ποιο μάθημα ακολουθεί; Λογοτεχνία;
Ναι . Δε ξερω γιατί αλλα έχω μια αίσθηση για Καβάφη-Ιωάννου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο Δημουλά μην τους πέσει. :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εγώ ποίημα μυρίζομαι πως θα πέσει but who knows...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daenerystargary

Νεοφερμένος

Η daenerystargary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Περίμενα να τα πάω καλύτερα μέχρι τώρα ειδικά στο μάθημα της Γενικής... απογοητεύτηκα... πάμε γερά όμως κατεύθυνση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
παιδάκια μην το σκέφτεστε. πηγαίνετε παρακάτω. δεν θέλω να σας αγχώσω αλλά τα δύσκολα τώρα αρχίζουν με τα μαθήματα κατεύθυνσης. keep up the good work!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Αλανια μου Αοδευ τι λετε να πεσει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VoTheGreat

Νεοφερμένος

Ο VoTheGreat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αλανια μου Αοδευ τι λετε να πεσει???

τρεις λεξεις θα σου πω : ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ....απλο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πάμε για τν επόμενο πουλο,ΑΟΔΕ λέμε και κλαίμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πως πηγες βιολογια?

Έέ γύρω στο 17,5 υπολογίζω.. (αν σας πω από τι μαλακια έχασα μονάδες θα με βρίζετε :Ρ)
Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Έέ γύρω στο 17,5 υπολογίζω.. (αν σας πω από τι μαλακια έχασα μονάδες θα με βρίζετε :Ρ)
Εσύ?
Εχω χασεις 3 μοναδες γαμα τωρα δ δεν ξερω
Δεν εχω κανει μεεγαλο σχημα
παιζει να το κοψουν?
Η φυσικη επιλογη με τσαντισε δεν ξερω αν την εχω γραψει σωστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παίδες δίνω 2η φορά μέχρι στιγμής τέλεια.. Αλλά αγχώνομαι για βιο κατ. Πέρσι έγραψα 18 αλλά φοβάμαι μην μπει φέτος κάτι κουλό.. Τεσπα καλή επιτυχία σε όλους και καλή συνέχεια

Και εγώ αγχώνομαι για βιολογία κατεύθυνσης γιατί δεν ξέρω τη θεωρία τέλεια όπως στη γενικής...Είναι και πιο δύσκολη βέβαια..Τώρα για τις ασκήσεις δεν νομίζω να έχω πρόβλημα αλλά αν βάλουν καμιά βλακεία δεν ξέρω. Το μόνο που φοβάμαι είναι μην κάνω λάθος από βιασύνη την κωδική αλυσίδα σε σχετική ερώτηση και βγει όλη η άσκηση λάθος ...Τέλος πάντων.Στα άλλα καλά τα πήγα και χωρίς άγχος αν δεν αγχωθώ μπορεί να καταφέρω κανένα 17-18 .

Ευτυχώς έρχονται μαθηματικά κατεύθυνσης μήπως πάρω κανένα καλό βαθμό απο εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mkbul

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δυστυχώς τώρα (την Παρασκεύη) έχουν σειρά τα παπαγαλίας. ΑΟΔΕ για εμένα και την τεχνολογική 2, Βιολογία για την θετική, ιστορία για την θεωρητική και χημεία-βιοχημεία για την τεχνολογική 1. Δεν λέω είναι ευκολοί βαθμοι αυτά τα μαθήματα...για κάποιους. Για εμάς όμως που δεν μπορούμε να μάθουμε απ'έξω είναι μεγάλο πρόβλημα.

Ευτυχώς η 2η βδομάδα είναι κάπως καλύτερη ως προς αυτό το κριτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
έχουν σειρά τα παπαγαλίας. ... χημεία-βιοχημεία για την τεχνολογική 1.
Δεν θυμάμαι όταν ήμουν υποψήφιος (Τ-1) να χρειάστηκε να παπαγαλίσω κάτι στη Χημεία - Βιοχημεία. Ακόμα και στο κομμάτι της Βιοχημείας που είχε "περίεργα" ονόματα, όλα έβγαιναν με απλή λογική.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top