Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τη λογική ορισμένων ανθρώπων (ιδιαίτερα των καθηγητών). Μα πώς μπορούν να σας επιβάλλουν κωδικούς που γνωρίζει το μισό σχολείο. Είναι πολύ ανεύθυνο και επικίνδυνο. Στο σχολείο μου καθόταν ο καθένας μόνος του στο γραφείο του διευθυντή ή του υποδιευθυντή, έβαζε τον κωδικό της αρεσκείας του και μετά αυτός απλώς έλεγχε αν είχε καταχωρηθεί. Θα σας συνιστούσα να απευθυνθείτε στο σύλλογο γονέων ώστε να μην επιτραπεί κάτι τέτοιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Εμάς πέρσι τη διαδικασία την έκανε ο καθηγητής πληροφορικής. Εγώ ζήτησα να βάλω δικό μου κωδικό χωρίς να τον δει ούτε αυτός και νομίζω ότι αυτό είναι και το πιο ασφαλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πενθεύς

Νεοφερμένος

Ο Πενθεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!! Ενδέχεται να μη βγει προκήρυξη για τις αστυνομικές σχολές! Όσοι ενδιαφέρονται να αρχίσουν τα τηλέφωνα!
(συγγνώμη για το κάπως άκυρο του μηνύματος αλλά μας έχουν τρελάνει φέτος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ!!! Ενδέχεται να μη βγει προκήρυξη για τις αστυνομικές σχολές! Όσοι ενδιαφέρονται να αρχίσουν τα τηλέφωνα!
(συγγνώμη για το κάπως άκυρο του μηνύματος αλλά μας έχουν τρελάνει φέτος)

Πως? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Ε εντάξει, θα περιμένουμε. :) Φτάνει το να πάρουν σπουδαστές στην αστυφυλάκων και αξιωματικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ειναι το τελευταίο μου μαθημα ενδοσχολικές αυριο και δεν εχω στρώσει τον απαυτο μου να διαβασω. Πρεπει να βγάλω απολυτήριο. Ειναι το τελευταίο μαθημα. Πρεπει να βγάλω απολυτήριο. Εδω άντεξα να διάβασω γνωστό 1 χρόνο. Εμψυχωστε με . . . :whistle:
Άντε να τελειώνουν κι αυτές γιατι πρεπει να αγχωθω και για τις πανελληνιες. Τις εχω παραμελησει λιγο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ειναι το τελευταίο μου μαθημα ενδοσχολικές αυριο και δεν εχω στρώσει τον απαυτο μου να διαβασω. Πρεπει να βγάλω απολυτήριο. Ειναι το τελευταίο μαθημα. Πρεπει να βγάλω απολυτήριο. Εδω άντεξα να διάβασω γνωστό 1 χρόνο. Εμψυχωστε με . . . :whistle:
Άντε να τελειώνουν κι αυτές γιατι πρεπει να αγχωθω και για τις πανελληνιες. Τις εχω παραμελησει λιγο. :P

Εγώ στις απολυτήριες γράφω κάτω από 10 μέχρι στιγμής γιατί πανελλήνιες νομίζω τα πήγα καλά.Πανελλήνιες αν νομίζεις ότι θα πετύχεις στη σχολή που θέλεις τότε είσαι κομπλέ.Μην αγχώνεσαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδια το απολυτήριο βγαινει μια φορα.....καλο ειναι να κατσουμε 2-3 ώρες να διαβασουμε για τις ενδοσχολικες να παρουμε εναν αξιοπρεπή βαθμο. Τελευταίο μάθημα και για εμενα αύριο :D Αντε να τελειώνουμε.Βεβαια, είναι ιστορία και εκτος απο το εξώφυλλο δεν θυμάμαι και πολλα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Παιδια το απολυτήριο βγαινει μια φορα.....καλο ειναι να κατσουμε 2-3 ώρες να διαβασουμε για τις ενδοσχολικες να παρουμε εναν αξιοπρεπή βαθμο. Τελευταίο μάθημα και για εμενα αύριο :D Αντε να τελειώνουμε.Βεβαια, είναι ιστορία και εκτος απο το εξώφυλλο δεν θυμάμαι και πολλα :p

τελευταιο? :O εμεις την τριτη τελειωνουμε !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
τελευταιο? :O εμεις την τριτη τελειωνουμε !!

Ναι :D Εμεις δίναμε 2 μαθήματα καθε μερα. Και αυριο δυο δίνουμε(ιστορια/αγγλικα) και τελος για εμας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ναι :D Εμεις δίναμε 2 μαθήματα καθε μερα. Και αυριο δυο δίνουμε(ιστορια/αγγλικα) και τελος για εμας.
Και για μας :smoke:
Φανταστείτε κοινωνιολογία με βιολογια σε ενα απόγευμα έτυχε σε καποιους :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ την Τρίτη τελειώνω.Ευτυχώς μας δίνουν και τα θέματα σε ορισμένα μαθήματα.Μετα από τις Πανελλήνιες δεν είναι κανένας σε mood για διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εγώ την Τρίτη τελειώνω.Ευτυχώς μας δίνουν και τα θέματα.Μετα από τις Πανελλήνιες δεν είναι κανένας σε mood για διάβασμα.

Ποια θέματα,εγώ έχω 200 κείμενα για αύριο στα αρχαία και αν δεν έχουμε καλό επιτηρητή για να ανοίξω βιβλίο,δεν θα γράψω τίποτα!! :upside: Τη Δευτέρα γράφουν οι άλλοι μαθηματικά γενικής,άρα εγώ δεν θα πάω, και Τρίτη Θρησκευτικά.Έλεος δηλαδή!!! Αντι να γράφαμε κανένα διπλό μάθημα,θα ξυπνήσουμε πρωί πρωί μόνο και μόνο για τα Θρησκευτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ποια θέματα,εγώ έχω 200 κείμενα για αύριο στα αρχαία και αν δεν έχουμε καλό επιτηρητή για να ανοίξω βιβλίο,δεν θα γράψω τίποτα!! :upside: Τη Δευτέρα γράφουν οι άλλοι μαθηματικά γενικής,άρα εγώ δεν θα πάω, και Τρίτη Θρησκευτικά.Έλεος δηλαδή!!! Αντι να γράφαμε κανένα διπλό μάθημα,θα ξυπνήσουμε πρωί πρωί μόνο και μόνο για τα Θρησκευτικά.
Αρχαία μη μου το θυμίζεις.Μπήκε σφήνα η καθηγήτρια του άλλου τμήματος και έχουμε 39-43. Και 10 σελίδες εισαγωγή.
Το μηχανογραφικό σε site το φτιάχνουμε; :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liverpoolguy

Νεοφερμένος

Ο Liverpoolguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα παιδια, εδωσα δευτερη φορα πανελληνιες φετος και πληροφορηθηκα οτι η υποβολη του μηχανογραφικου γινεται με τον ιδιο κωδικο που ειχα περσυ, το θεμα ειναι οτι δεν θυμαμαι ποιος ειναι ο κωδικος αυτος... Τι να κανω; Να παω στο σχολειο και να ζητησω καινουργιο κωδικο; Γινεται να αλλαξει; Πειτε μου σας παρακαλω γιατι ανησυχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
εγω πηγα σημερα και εκανα καινουριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://panelladikes24.blogspot.gr/2014/06/2014-1-2.html?m=1

Τσεκάρετε το αν θέλετε λέει αναλυτικά για τα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παιδια το απολυτήριο βγαινει μια φορα.....καλο ειναι να κατσουμε 2-3 ώρες να διαβασουμε για τις ενδοσχολικες να παρουμε εναν αξιοπρεπή βαθμο. Τελευταίο μάθημα και για εμενα αύριο :D Αντε να τελειώνουμε.Βεβαια, είναι ιστορία και εκτος απο το εξώφυλλο δεν θυμάμαι και πολλα :p

2-3 ωρες? Νοοο ουτε μισαωρο :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top