Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,792 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,987 μηνύματα.
Μα, καλά, πόσο μικρόψυχος μπορεί να είναι κάποιος για να αλλάζει τα μηχανογραφικά συμμαθητών του; Αν είναι δυνατόν δηλαδή! :mad:

Άσχετο, αλλά πόσο συγκινήθηκα που είδα το τοπικ των πανελληνίων του '15! Τα μικράκια...:cry_x:
Και ο αδελφός μου δίνει!
Αχ και εγώ συγκινήθηκα :cry_x: Ακόμα είναι ενθουσιασμένα,δεν ξέρουν τι θα τραβήξουν :hehe:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Και εμείς έτσι είμασταν πριν από ένα (?) χρόνο! Σαν χθες το θυμάμαι που έγραφα εκεί και ανυπομονούσα να βγει το θέμα ''Πανελλήνιες 2014'' και τα λοιπά! :'(

kostaspap1996

New member

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αχ δεν αντεχω αλλο..θελω να βγουν τα αποτελεσματα να φυγει ενα ακομα βαρος..Δεν μπορω να εχω τετοιο αγχος για 2 ακομα εβδομαδες...

NikosDim

New member

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 223 μηνύματα.

Akis_Megara

Well-known member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.
1 ή 2 Ιουλίου θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα σύμφωνα με το υπουργείο.

Emilouko

New member

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.
Κρίμα και ήλπιζα νωρίτερα...12 μέρες ακόμη δηλαδη;

Akis_Megara

Well-known member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,987 μηνύματα.
Ααα ωραία,εγώ θα λείπω τότε :D Σήμερα πήραμε κωδικούς για το μηχανογραφικό.

Emilouko

New member

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.
Εμείς όχι ακόμη.Αύριο θέλω να πιστεύω.
Φοβάμαι μην βάλω κωδικό και τον ξεχασω :P

Akis_Megara

Well-known member

Μη βάλετε τους αριθμούς σας ή καμιά ημερομηνία γέννησης γιατί γίνονται παρατράγουδα...

Emilouko

New member

Σκεφτόμουν να βάλω μόνο γράμματα. Κάτι από ταινία ή βιβλίο :P Δεν θα το βρει κανένας.
Α,η υποδιευθύντρια νομίζω μας είπε ότι θα τα λέμε στον καθηγητή που κάνει προγραμματισμό να τα γράφει. :hmm: Εγώ δε θέλω να ξέρει τον κωδικό μου κανένας.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,400 μηνύματα.
Όλο το σχολείο μου πέρυσι είχε κωδικό την ημερομηνία γέννησης. :P Ωραίες εποχές να βγάζεις την ημερομηνία από το φβ και να φοβάσαι μη σε στείλει κανένας στην κωλοπετινίτσα. :hehe:

nikoslarissa

New member

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 653 μηνύματα.
Βάλτε τον κωδικό του κινητού σας.

Dogie

Well-known member

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
εγώ θυμάμαι είχα βάλει για κωδικό αυτό: caps_lock
τελείως άκυρο
το σκέφτηκα μια μέρα που πληκτρολογούσα κάτι :P

Vold

Well-known member

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,564 μηνύματα.
Σήμερα μας είπε ένας καθηγητής μας πως στις 29 του μήνα τελειώνει η βαθμολόγηση γραπτών...
Οπότε μέχρι να τα στείλουν, να τα φτιάξουν στον υπολογιστή και δεν ξέρω τι άλλο θα πάρουν κάποιες μέρες ακόμα...

keep walking

New member

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 502 μηνύματα.
Σήμερα μας είπε ένας καθηγητής μας πως στις 29 του μήνα τελειώνει η βαθμολόγηση γραπτών...
Οπότε μέχρι να τα στείλουν, να τα φτιάξουν στον υπολογιστή και δεν ξέρω τι άλλο θα πάρουν κάποιες μέρες ακόμα...
Δεστε το αρχειο που ανεβασα στην προηγουμενη σελιδα! Ειναι επισημο εγγραφο απο το υπουργειο που λεει οτι θα βγουν 1ή 2 Ιουλιου! ;)

fisher96

New member

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ιουλιο ??? Ελεος ποιος περιμενει τοσες μερες.

Akis_Megara

Well-known member

Τελειώνουν νωρίτερα, αλλά 29-30 είναι σαββατοκύριακο, οπότε 1-2 Ιουλίου.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.
Δεν εχω γράψει καλα έκθεση... Ειμαι στο 50% των κάτω απο τη βάση να μου το θυμηθείτε. :/:

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...