Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
το κοβω να πηγαινω σχολειο τελικα να δω τους βαθμους...
Εγώ που πήγα πέρσι θα προτιμούσα να το έβλεπα από το νετ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μα, καλά, πόσο μικρόψυχος μπορεί να είναι κάποιος για να αλλάζει τα μηχανογραφικά συμμαθητών του; Αν είναι δυνατόν δηλαδή! :mad:

Άσχετο, αλλά πόσο συγκινήθηκα που είδα το τοπικ των πανελληνίων του '15! Τα μικράκια...:cry_x:
Και ο αδελφός μου δίνει!

Αχ και εγώ συγκινήθηκα :cry_x: Ακόμα είναι ενθουσιασμένα,δεν ξέρουν τι θα τραβήξουν :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Και εμείς έτσι είμασταν πριν από ένα (?) χρόνο! Σαν χθες το θυμάμαι που έγραφα εκεί και ανυπομονούσα να βγει το θέμα ''Πανελλήνιες 2014'' και τα λοιπά! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αχ δεν αντεχω αλλο..θελω να βγουν τα αποτελεσματα να φυγει ενα ακομα βαρος..Δεν μπορω να εχω τετοιο αγχος για 2 ακομα εβδομαδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αχ δεν αντεχω αλλο..θελω να βγουν τα αποτελεσματα να φυγει ενα ακομα βαρος..Δεν μπορω να εχω τετοιο αγχος για 2 ακομα εβδομαδες...

keep calm!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1 ή 2 Ιουλίου θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα σύμφωνα με το υπουργείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κρίμα και ήλπιζα νωρίτερα...12 μέρες ακόμη δηλαδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κρίμα και ήλπιζα νωρίτερα...12 μέρες ακόμη δηλαδη;

Υπομονη. Εμάς πέρσι σε 15 μέρες βγήκαν, φέτος δεν έχω ιδέα γιατί αργούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ααα ωραία,εγώ θα λείπω τότε :D Σήμερα πήραμε κωδικούς για το μηχανογραφικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμείς όχι ακόμη.Αύριο θέλω να πιστεύω.
Φοβάμαι μην βάλω κωδικό και τον ξεχασω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μη βάλετε τους αριθμούς σας ή καμιά ημερομηνία γέννησης γιατί γίνονται παρατράγουδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σκεφτόμουν να βάλω μόνο γράμματα. Κάτι από ταινία ή βιβλίο :P Δεν θα το βρει κανένας.
Α,η υποδιευθύντρια νομίζω μας είπε ότι θα τα λέμε στον καθηγητή που κάνει προγραμματισμό να τα γράφει. :hmm: Εγώ δε θέλω να ξέρει τον κωδικό μου κανένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όλο το σχολείο μου πέρυσι είχε κωδικό την ημερομηνία γέννησης. :P Ωραίες εποχές να βγάζεις την ημερομηνία από το φβ και να φοβάσαι μη σε στείλει κανένας στην κωλοπετινίτσα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Βάλτε τον κωδικό του κινητού σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
εγώ θυμάμαι είχα βάλει για κωδικό αυτό: caps_lock
τελείως άκυρο
το σκέφτηκα μια μέρα που πληκτρολογούσα κάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Σήμερα μας είπε ένας καθηγητής μας πως στις 29 του μήνα τελειώνει η βαθμολόγηση γραπτών...
Οπότε μέχρι να τα στείλουν, να τα φτιάξουν στον υπολογιστή και δεν ξέρω τι άλλο θα πάρουν κάποιες μέρες ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Σήμερα μας είπε ένας καθηγητής μας πως στις 29 του μήνα τελειώνει η βαθμολόγηση γραπτών...
Οπότε μέχρι να τα στείλουν, να τα φτιάξουν στον υπολογιστή και δεν ξέρω τι άλλο θα πάρουν κάποιες μέρες ακόμα...

Δεστε το αρχειο που ανεβασα στην προηγουμενη σελιδα! Ειναι επισημο εγγραφο απο το υπουργειο που λεει οτι θα βγουν 1ή 2 Ιουλιου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ιουλιο ??? Ελεος ποιος περιμενει τοσες μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελειώνουν νωρίτερα, αλλά 29-30 είναι σαββατοκύριακο, οπότε 1-2 Ιουλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δεν εχω γράψει καλα έκθεση... Ειμαι στο 50% των κάτω απο τη βάση να μου το θυμηθείτε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top