Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ήρθε πλέον και η σειρά της γενιάς του '96 να περάσει την χρονιά της Γ' Λυκείου που οδηγεί στις Πανελλήνιες.

Μιας και την πέρασα εγώ, την χρονιά που μας πέρασε έχω να σας πω πως είναι ένας μεγάλος μύθος. Δώστε τον καλύτερο σας εαυτό για να πετύχετε αυτό που εσείς επιθυμείτε.

:clapup:Καλή σας αρχή παιδιά!:clapup:


Σημείωση συντονιστή για off-topic μηνύματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Καλή μας αρχή.Αύριο έχω 7 ώρες μάθημα.:(Περαστικά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜανωληςΤ

Νεοφερμένος

Ο ΜανωληςΤ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλη μας αρχη!σημερα εκανα κι εγω το πρωτο ιδιαιτερο στα μαθηματικα μετα απο ενα μηνα ''ξεκουρασης''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Πέρασα και εγώ φέτος από Πανελλήνιες και επιβίωσα.

Καλή αρχή, να έχετε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας, καλή ψυχολογία, να τηρείτε το πρόγραμμα σας και να είστε σίγουροι ότι θα βγείτε νικητές! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Καλή αρχή και καλό διάβασμα...

Παω να αράξω σε μια παραλία με μια φραπεδιά, όσο εσείς διαβάζετε... :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Καλή αρχή και καλό διάβασμα...

Παω να αράξω σε μια παραλία με μια φραπεδιά, όσο εσείς διαβάζετε... :hehe::hehe::hehe:
Το ίδιο θα κάνω και εγώ του χρόνου όταν θα έχεις εξεταστική.:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Το ίδιο θα κάνω και εγώ του χρόνου όταν θα έχεις εξεταστική.:hehe::hehe::hehe:

η εξεταστικη δεν ειναι τιποτα αντιγραφεις και λιγο και μια χαρα γατακι :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Το ίδιο θα κάνω και εγώ του χρόνου όταν θα έχεις εξεταστική.:hehe::hehe::hehe:

Συγκρίνεις εξεταστική με πανελλήνιες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω 2 σεπτέμβρη με διαγωνίσματα σε έκθεση,μιγαδικούς και ταλαντώσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Καλή δύναμη guyz

Όσο εσείς διαβάζετε θα κάνω κι εγώ τα δικά μου διαβάσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Καλο κουραγιο παιδια!!! Μην αγχωνεστε, το μονο σιγουρο ειναι οτι το επομενο καλοκαιρι θα παρετε πτυχιο στο ξυσιμο, οπως εμεις!!!
Παω να αραξω τωρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
LETS GO BITCHES
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Καλή δύναμη guyz

Όσο εσείς διαβάζετε θα κάνω κι εγώ τα δικά μου διαβάσματα.
Ποια είναι τα δικά σου διαβάσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Καλό κουράγιο και καλή επιτυχία αλάνια...με το καλό στη σχολή που θέλετε.
Χρήσιμη συμβουλή:Μην ακούτε κανέναν.Το πόσο πρέπει να διαβάσετε το γνωρίζετε εσείς.Αν κάτι δεν πηγαίνει καλά είναι ΣΙΓΟΥΡΟ ότι δε θα σας το πει κάποιος γονιός,ούτε θα το καταλάβετε όταν θα ακούσετε ένα,κλασικό,γνωστό σαςνα λέει ότι χτυπάει (και καλά) 10ωρα.Γνώμονα να έχετε πάντα το πως γράφετε στα διαγωνίσματα και τους καθηγητές σας(όσους κρίνετε ότι δεν είναι υπερβολικοί)

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Υ.Γ:Αυτή η τελευταία χρονια τα σπάει...απλά θα το συνειδητοποιησετε όταν τελεώσει...ήδη νοσταλγω το χαβαλέ και τις στιγμες που έζησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ποια είναι τα δικά σου διαβάσματα;

Τα μαθήματα του Πανεπιστημίου και τα αντικείμενα που με ενδιαφέρουν. Σιγά μην τη βγάζαμε με φραπεδιά και παραλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Καλη επιτυχια και απο εμενα παιδια. Ελπιζω να περασει οσο το δυνατον γρηγοροτερα αυτη η χρονια με θετικα αποτελεσματα για ολους σας. Προσπαθειστε φετος να μην κανετε υπερβολες με το διαβασμα κ κυριως με τα φροντιστηρια. Δειξτε εμπιστοσυνη στον εαυτο σας και να επιδιωκετε να κανετε πραγματα που σας ευχαριστουν στον ελευθερο χρονο σας. Επισης,να θυμαστε οσο πιο συχνα γινεται οτι το αγχος ειναι αρνητικος παραγοντας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Τα μαθήματα του Πανεπιστημίου και τα αντικείμενα που με ενδιαφέρουν. Σιγά μην τη βγάζαμε με φραπεδιά και παραλία...

Δεν είσαι Ελληνάρας εσύ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
του χρονου θα μαστε εμεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τα μαθήματα του Πανεπιστημίου και τα αντικείμενα που με ενδιαφέρουν. Σιγά μην τη βγάζαμε με φραπεδιά και παραλία...
Ξενερωτε !

Καλη αρχη παιδια , παω για κανενα μοχιτο ! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top