Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Δεν εχω γράψει καλα έκθεση... Ειμαι στο 50% των κάτω απο τη βάση να μου το θυμηθείτε. :/:

To ιδιο πιστευω και γω για μενα! Αν και τοτε ελεγα κανενα 14 στη χειροτερη 13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
To ιδιο πιστευω και γω για μενα! Αν και τοτε ελεγα κανενα 14 στη χειροτερη 13

:ermm::shifty: με αντιγραφεις; Μπαίνω σπίτι και το πρώτο πράγμα που κανω -μετα που έβαλα τα κλάματα- ειναι να διακηρύσσω ότι έγραψα 13 Standard. Τωρα εχω πέσει κι άλλο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
γιατι τετοια απαισιοδοξια;;; χασατε καποιο ζητουμενο στην εκθεση ;; εγω το μονο που φοβαμαι ειναι οτι τα εγραψα πολυ γενικααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Και εγω την φοβαμαι παρα πολυ την έκθεση. Έπαιξα πολυ με τον εθελοντισμό, τοσο στα θετικα οσο και στα αρνητικα και φοβάμαι μηπως με παρουν για εκτος θεματος :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
γιατι τετοια απαισιοδοξια;;; χασατε καποιο ζητουμενο στην εκθεση ;; εγω το μονο που φοβαμαι ειναι οτι τα εγραψα πολυ γενικααα
εγώ εγραψα πολυ ειδικά τοτε.
μεχρι πότε πρέπει να εχουμε τελειώσει με τα μηχανογραφικά?
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
14 Ιουλίου άκουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
14 Ιουλίου άκουσα.

:eek::stunned::stunned:

γιατι τετοια απαισιοδοξια;;; χασατε καποιο ζητουμενο στην εκθεση ;; εγω το μονο που φοβαμαι ειναι οτι τα εγραψα πολυ γενικααα

Εγω πιστεύω ότι δεν το προσέγγισα όπως έπρεπε αν και το δεύτερο ζητούμενο το εχω νομίζω. Δεν πρόλαβα και να τα ελέγξω... Θα με φάει η αγωνία μόνο για αυτό. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σκεφτόμουν να βάλω μόνο γράμματα. Κάτι από ταινία ή βιβλίο Δεν θα το βρει κανένας..
Μια συμμαθήτριά μου πήγε στον υποδιευθυντή και ζήτησε να αλλάξει κωδικό. Όταν τι ρώτησαν γιατί, είπε: "Έχω βάλει gianni_s_agapw, όμως χώρισα και κάθε φορά που το πληκτρολογώ με πιάνουν τα κλάματα". Έλεος;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Δεν εχω γράψει καλα έκθεση... Ειμαι στο 50% των κάτω απο τη βάση να μου το θυμηθείτε. :/:

και εγω το ιδιο πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Μια συμμαθήτριά μου πήγε στον υποδιευθυντή και ζήτησε να αλλάξει κωδικό. Όταν τι ρώτησαν γιατί, είπε: "Έχω βάλει gianni_s_agapw, όμως χώρισα και κάθε φορά που το πληκτρολογώ με πιάνουν τα κλάματα". Έλεος;


Δίας, είσαι ωραίος! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
14 Ιουλιου τελειωνει η προθεσμια για το μηχανογραφικο!!

ααα σορρυ νομιζα οτι ελεγε για τα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δία, πες τους ότι είχες βάλει την ταχύτητα του φωτός ρε :P (με την "επιστημονική" μορφή, βεβαίως-βεβαίως:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Στο σχολειο μου οι καθηγητές αποφάσισαν τι θα βάλουμε για κωδικό και είναι κάποια απο αυτα που αναφέρετε οτι δεν πρέπει να τα βάζουμε :mad: δηλαδη με λίγα λόγια, ξέρω τον κωδικό των περισσότερων παιδιών. Έλεος. Ευτυχώς δεν έχουμε τίποτα περίεργα παιδιά, ικανα να κανουν καμια βλακεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Να ΜΗΝ το δεχτείτε.

Το δεκαπενταμελές γιατί το είχατε; Για τις εκδρομές και τις καταλήψεις;
Να αντιδράσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Στο σχολειο μου οι καθηγητές αποφάσισαν τι θα βάλουμε για κωδικό και είναι κάποια απο αυτα που αναφέρετε οτι δεν πρέπει να τα βάζουμε :mad: δηλαδη με λίγα λόγια, ξέρω τον κωδικό των περισσότερων παιδιών. Έλεος. Ευτυχώς δεν έχουμε τίποτα περίεργα παιδιά, ικανα να κανουν καμια βλακεία.
με ποιο δικαίωμα αποφάσισαν οι καθηγητές σας;;;;

περίεργα παιδιά λες δεν έχετε αλλά ποτέ δεν ξέρεις ;)

ο κωδικός αλλάζει;;;
δεν θυμάμαι καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Να ΜΗΝ το δεχτείτε.

Το δεκαπενταμελές γιατί το είχατε; Για τις εκδρομές και τις καταλήψεις;
Να αντιδράσετε.

Στα υπόλοιπα παιδιά δεν τους εχει περάσει καν η ιδέα οτι μπορει κάποιος να μπει στο μηχανογραφικό τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δεν έχουν κανένα δικαίωμα να σας πουν τι κωδικό θα βάλετε..
Εγώ προσωπικά, οσο και αν συμπαθώ/γνωρίζω κάποιους καθηγητές μου δεν πρόκειται να τους εμπιστευτώ κάτι τόσο σημαντικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Στο σχολειο μου οι καθηγητές αποφάσισαν τι θα βάλουμε για κωδικό και είναι κάποια απο αυτα που αναφέρετε οτι δεν πρέπει να τα βάζουμε....
Δεν έχουν τέτοιο δικαίωμα. Ο κωδικός είναι αυστηρά δικό σας προσωπικό θέμα. Να μην το δεχθείτε.
Ευτυχώς δεν έχουμε τίποτα περίεργα παιδιά, ικανα να κανουν καμια βλακεία.
Και πέρυσι αυτός που μπήκε στα μηχανογραφικά των άλλων και τα "χάλασε" ήταν "φίλος" τους.
ο κωδικός αλλάζει;;;
Μόνο στο σχολείο.
Ευτυχώς φέτος υπάρχει η ασφαλιστική δικλείδα ότι μπορείτε να αλλάξετε ακόμα και το οριστικοποιημένο μηχανογραφικό.

Δία, πες τους ότι είχες βάλει την ταχύτητα του φωτός ρε (με την "επιστημονική" μορφή, βεβαίως-βεβαίως)
Χε-χε! Τι μου θύμισες τώρα παιδάκι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top