Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Δυστυχώς έχω την αίσθηση ότι θα το δυσκολέψουν φέτος. Πέρσυ επειδή φροντιστήρια και μαθητές το χαν λιώσει σε ασκησεις που ήταν εκτός σχολικής πραγματικότητας ακόμα, "απογοητεύτηκαν" που έπεσαν εκείνα τα θέματα κι ήθελαν πιο δύσκολα. Τι να πω, ελπίζω να διαψευστώ :worry:

Πω, να πάρει... Ελπίζω να μη συμβεί αυτό, άμα ξεφτιλίσουν και το ΑΟΘ δηλαδή έλεος! :worry:
Δεν πιστεύετε κι εσείς ότι τα πράγματα είναι αρκετά περίεργα φέτος? Αμέτρητοι μαθητές να ισχυρίζονται ότι αρίστευσαν, βαθμολογητές να λένε ότι ο μ.ο. των βαθμών είναι κοντά στο 13, οι περσυνοί να λένε ότι είναι πανεύκολα, και εμείς σήμερα σχεδόν όλοι ήρθαμε με τα μούτρα ως το πάτωμα... Η ψυχολογία μου είναι ΧΑΛΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
για τα μαθηματικα ο μο 13 που καποιος ανεφερε δεν νομιζω να θεωρειται λιγος.αν θυμαμαι καλα περσι ηταν πολυ πιο κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
για τα μαθηματικα ο μο 13 που καποιος ανεφερε δεν νομιζω να θεωρειται λιγος.αν θυμαμαι καλα περσι ηταν πολυ πιο κατω.
Το λίγος/πολύς είναι σχετικό. Και σε σχέση με τα ~19άρια που λένε ότι χτύπησαν φέτος οι περισσότεροι, το 13 είναι ΠΟΛΥ λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πω, να πάρει... Ελπίζω να μη συμβεί αυτό, άμα ξεφτιλίσουν και το ΑΟΘ δηλαδή έλεος! :worry:
Δεν πιστεύετε κι εσείς ότι τα πράγματα είναι αρκετά περίεργα φέτος? Αμέτρητοι μαθητές να ισχυρίζονται ότι αρίστευσαν, βαθμολογητές να λένε ότι ο μ.ο. των βαθμών είναι κοντά στο 13, οι περσυνοί να λένε ότι είναι πανεύκολα, και εμείς σήμερα σχεδόν όλοι ήρθαμε με τα μούτρα ως το πάτωμα... Η ψυχολογία μου είναι ΧΑΛΙΑ!
Εμένα μετά απο αυτά που έγραψα αεππ κ μαθηματικά η ψυχολογία έχει πέσει υπο το μηδέν. Δεν φτάνει αυτό, έχουμε και τους εξυπνάκηδες να λένε ότι ήταν εύκολα. Μπορεί να ακουστεί άσχημα αλλά αν δεν έδινα φέτος θα ευχόμουν να τους πέσουν πραγματικά μερικά παλουκοθέματα μπας κι ηρεμήσουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εμένα μετά απο αυτά που έγραψα αεππ κ μαθηματικά η ψυχολογία έχει πέσει υπο το μηδέν. Δεν φτάνει αυτό, έχουμε και τους εξυπνάκηδες να λένε ότι ήταν εύκολα. Μπορεί να ακουστεί άσχημα αλλά αν δεν έδινα φέτος θα ευχόμουν να τους πέσουν πραγματικά μερικά παλουκοθέματα μπας κι ηρεμήσουν:P
Καλά πιστεύω το ΑΕΠΠ ήταν σκέτη απογοήτευση...

Πήγαινα και για 20 τρομάρα μου /αυτομουτζώνεται :P
Θα γελάσουμε πολύ φέτος! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Αχαχαχ και εγω πήγαινα για 18 τουλάχιστον χαχα τρομάρα μου, και μετα σου λένε ότι γράφεις σίγουρα 20 στο ΑΕΠΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πως μπορεί ένα μάθημα όμως να φέρει τούμπα τη διάθεση σου..ήμουν χαρούμενος με το 100 στο Α.Ο.Δ.Ε και σήμερα με το γαμωΑ.Ε.Π.Π έχω απελπιστεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arzen13

Νεοφερμένος

Ο arzen13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ρε παιδιά πιστεύω κανεις στο φροντιστήριο του δεν έλυνε ΑΟΘ ασκήσεις σε επίπεδο πανελλαδικών , δηλαδή τι να βάλουν το τόσο τρομερό..Μην απελπίζεστε. Θεωρία να ξέρουμε και όλα τα άλλα βγαίνουν :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
- Σημερα θα βγαλεις "Στερεο μηχανικου σωματος" και μετα θα κοιμηθεις.

- ΟOOΧΙΙΙΙΙIIII καριολάάκι θα βγαλεις και τις "Kρουσεις" και τον "Doppler"




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Το λίγος/πολύς είναι σχετικό. Και σε σχέση με τα ~19άρια που λένε ότι χτύπησαν φέτος οι περισσότεροι, το 13 είναι ΠΟΛΥ λίγο.

μαλλον δεν εχεις καταλαβει τι σημαινει μεσος ορος για τις πανελληνιες.15 μεσο ορο δεν εχει ουτε το ευκολοτερο μαθημα. για τα μαθηματικα το 13 ειναι πανυψηλο για να μην πω ανεφικτο.μεσο ορο 13 ειχε περσι η χημεια με το 23% να εχουν πανω απο 18 !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
μαλλον δεν εχεις καταλαβει τι σημαινει μεσος ορος για τις πανελληνιες.15 μεσο ορο δεν εχει ουτε το ευκολοτερο μαθημα. για τα μαθηματικα το 13 ειναι πανυψηλο για να μην πω ανεφικτο.μεσο ορο 13 ειχε περσι η χημεια με το 23% να εχουν πανω απο 18 !!!!
Aπ' όσο ξέρω, μέσος όρος = άθροισμα / πλήθος, δεν ξέρω αν για τις πανελλήνιες παίζει κάτι διαφορετικό :P Επίσης αν δεν έμενες μόνο στα πάνω πάνω θα διάβαζες ότι αναφερόμουν στα λόγια ενός καθηγητή που εξέτασε έναν συγκεκριμένο αριθμό γραπτών. Κατα τη γνώμη μου το 13 είναι λίγο ~*σε σχέση*~ με αυτά που ακούω απο φίλους και συμμαθητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια διαβασατε τιποτα σήμερα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Aν διάβαζα θα τρελαινόμουν. Δεν πήγα τόσο καλά στη χημεία και χρειαζόμουν μια ανάπαυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thodwrhs13Ban

Νεοφερμένος

Ο Thodwrhs13Ban αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παιδια διαβασατε τιποτα σήμερα ;

μπα ηταν μερα ξεκουρασης σημερα! απο αυριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
α , εγω ειχα φοβερη υπερενταση και δεν μπορουσα να συγκεντρωθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια διαβασατε τιποτα σήμερα ;
με δυσκολία κάτι ψιλά απο ταλαντώσεις! απο αύριο όμως πάμε δυναμικά :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αυριο θα γινει μακελιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι πολλοί μαθητές δίνουν τεράστιο βάρος Φυσικη/Μαθηματικα και παραμελούν τα άλλα μαθήματα (Βιολογία/Χημεία, ΑΟΔΕ/ΑΕΠΠ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαράλαμπος μβ

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος μβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
σε αλλον πλανητη ζεις ??? εγω απο οσους ξερω οι περισσοτεροι εχουν κατω απο τη βαση.εσύ αν ακους ότι οι περισσότεροι γράφουν πάνω από 19 τι να πω? και σου ξανααναφερω πως 15 δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ μαθημα των πανελληνίων! είναι ποτέ δυνατόν να είχαν τα μαθηματικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
σε αλλον πλανητη ζεις ??? εγω απο οσους ξερω οι περισσοτεροι εχουν κατω απο τη βαση.εσύ αν ακους ότι οι περισσότεροι γράφουν πάνω από 19 τι να πω? και σου ξανααναφερω πως 15 δεν εχει ΚΑΝΕΝΑ μαθημα των πανελληνίων! είναι ποτέ δυνατόν να είχαν τα μαθηματικά;

Oκ, δεν σε είπαμε και καμπούρα, μπορείς να ηρεμίσεις τώρα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top