Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά παρόλο που πήγα πολύ καλά ΑΕΠΠ, απλά δεν μπορώ να διαβάσω :/ Και να σκεφτεί κανείς ότι η φυσική πάντα μου άρεσε και ποτέ δεν τη διάβαζα από αγγαρεία... Φαίνεται ότι βγαίνει η κούραση σιγά σιγά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να διαβάσω θεωρία, ψάχνω θέματα να λύνω γιατί με αυτά παθιάζομαι, αλλά δεν θα βγει η καταραμένη η θεωρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εγω παω να μείνω στο σπίτι μας στη θάλασσα για 2 μέρες οπότε θα διαβάσω εκεί αν δε γίνει καμία στραβη κ γυρίσουμε :D
Νομίζω μακριά από facebook κ Ιnternet γενικότερα θα ειμαι πιο συγκεντρωμένη στην Ιστορία. :)

Καλό διαβασμα αυτό το Σ/Κ .
Πάμε να σκισουμε την Τρίτη κ μετά προβλέπεται μεγάλο ξενύχτι! :D

Πωπω σε ζηλεύω..!
Καλό διάβασμα!!

Πάντως η ιστορία βγαίνει ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ άσχετα αν εγω βαριέμαι που ζω τωρα και είμαι ακόμα στο β κεφάλαιο..:P
Αν είχα βάλει νέφτι στον κωλο θα ήμουν στο τελος του προσφυγικού.. Αλλα θα το πάω χαλαρά μέχρι αύριο βράδυ...
Τελευταία φορά που σε διαβάζω Βενιζέλε, μεγάλη η χάρη σου εδω και 11 μήνες.. Την Τρίτη που θα καταλήξεις δεν ξερω...:devil::devil: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Φυσική β θέμα (ασκήσεις με δικαιολόγηση) ταλαντώσεις και γ θέμα κύματα η γνώμη μου για φέτος.Τι λέτε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Φυσική β θέμα (ασκήσεις με δικαιολόγηση) ταλαντώσεις και γ θέμα κύματα η γνώμη μου για φέτος.Τι λέτε παιδιά?

Γιατί όχι... Εγώ εύχομαι για στερεό-ταλαντώσεις-κρούση στα Γ και Δ και κύμα μόνο στο Β πάντως, γιατί ολίγον τα μισώ. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εγω κανενα κυμα λεω θα μπει Β. Ελπιζω οχι σχεδιαγραμματα και τετοια γιατι ειμαι ασχετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Mακάρι να βάλουν κύματα... Για κάποιο λόγο,πάντα κολλάω στα Β θέματα :/ Πάντως θα ήθελα να βάλουν γραφικές παραστάσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Φυσική β θέμα (ασκήσεις με δικαιολόγηση) ταλαντώσεις και γ θέμα κύματα η γνώμη μου για φέτος.Τι λέτε παιδιά?

Και εγώ κανένα κύμα βλέπω να έρχεται Γ θέμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Μακάρι να μπει κύμα θεμα Γ και όχι ηλεκτρικές ταλαντώσεις. Γιατί (για μένα τουλάχιστον) οι ηλεκτρικές θέλουν λίγο πιο πολύ σκέψη. Τα κυκλώματα ειδικά αν σου βάλει κάποιο περίεργο μπορεί να γίνουν και δύσκολα. Δ πέφτει στερεό πιστεύω και νομίζω έτσι πιστεύουν και οι περισσότεροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Κύματα για β θέμα βάλανε πέρυσι, οπότε φέτος νομίζω ότι θα πέσει ταλάντωση.Επίσης κύμα σε άσκηση γ θέματος έχει 2 χρόνια να πέσει..άρα λογικά είναι η σειρά του φέτος..Θα δούμε την Τρίτη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αν πέσει στο γ κυμα δεν θα πεσει καμια ασκηση 3+2=5 που ετσι νομίζετε..για δείτε το διαγώνισμα του υπουργείου στα κύματα τον ιανουάριο του 2014 και μετά ελάτε να παρακαλάτε να πέσει κύμα...μη σκάτε διαβάστε εσείς και θα είστε σε θέση να αντιμετωπίσετε πολλά από τα θέματα...το να πιθανολογούμε μόνο άγχος και αναστάτωση μπορεί να μας προκαλέσει.. be calm μάγκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Κύματα για β θέμα βάλανε πέρυσι, οπότε φέτος νομίζω ότι θα πέσει ταλάντωση.Επίσης κύμα σε άσκηση γ θέματος έχει 2 χρόνια να πέσει..άρα λογικά είναι η σειρά του φέτος..Θα δούμε την Τρίτη..:P

Κυμα σε Γ θεμα εχει να πεσει απο το 2009. Και εγω συμβολη σε κυμα περιμενω ειναι η αληθεια και εξαναγκασμενη Β θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Κυμα σε Γ θεμα εχει να πεσει απο το 2009. Και εγω συμβολη σε κυμα περιμενω ειναι η αληθεια και εξαναγκασμενη Β θεμα.

Ομοίως..ή για Β περιμένω και καμιά σύνθεση ταλαντώσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Άμα δε μπουν ηλεκτρικές ταλαντώσεις 3ο (και 2ο μη σου πω) θέμα (ΚΑΛΑ ΓΙΑ 4ο ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ) θα κάνω πάρτυ και είναι όλο το ischool καλεσμένο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Το κυμα το σνομπαρανε τοσα χρονια. Περσυ δωσανε ελαχιστες μοναδες απο το κεφαλαιο με τα κυματα και ο ΟΕΦΕ φετος ειχε κυκλωμα LC για Γ θεμα. Οποτε οι πιθανοτητες ειναι μεγαλες να μας ταραξουν στο κυμα φετος. Και διακροτημα και παει λεγοντας στο Β... Ολα αυτα πιθανοτητες ειναι βεβαια. Κυκλωμα μην βαλουν μονο παιδια γιατι... γιατι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αν πέσει στο γ κυμα δεν θα πεσει καμια ασκηση 3+2=5 που ετσι νομίζετε..για δείτε το διαγώνισμα του υπουργείου στα κύματα τον ιανουάριο του 2014 και μετά ελάτε να παρακαλάτε να πέσει κύμα...μη σκάτε διαβάστε εσείς και θα είστε σε θέση να αντιμετωπίσετε πολλά από τα θέματα...το να πιθανολογούμε μόνο άγχος και αναστάτωση μπορεί να μας προκαλέσει.. be calm μάγκες

Και εσένα ποιος σου εχει πει οτι δεν έχουμε προετοιμαστεί με δύσκολες ασκησεις στα κύματα; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Έχει ήδη πέσει στάσιμο κύμα στο θέμα Γ της Τρίτης, μου 'ρθε φλασιά μόλις τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
θέλετε και μια γνώμη από έναν παλιό; :P
3ο θέμα θα πέσει συμβολή κυμάτων
4ο θέμα θα πέσει κάτι με ελατήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
θέλετε και μια γνώμη από έναν παλιό; :P
3ο θέμα θα πέσει συμβολή κυμάτων
4ο θέμα θα πέσει κάτι με ελατήριο

Η συμβολή δεν μ'αρεσει καθόλου, τα αρμονικά και τα στάσιμα μ'αρεσουν :P
Μην ξεχνάμε και τα ηλεκτρομαγνητικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
θέλετε και μια γνώμη από έναν παλιό; :P
3ο θέμα θα πέσει συμβολή κυμάτων
4ο θέμα θα πέσει κάτι με ελατήριο
Μακάρι!Είναι ότι πιο εύκολο μπορεί να πέσει πιστεύω..Τα στερεά δεν τα χωνεύω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top