Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Marianna.P δεν μπορω να συμφωνησω περισσοτερο :D
Πραγματικα αν οι μετριοι πηραν 95 τοτε οι κακοι 75???? ρε πατε καλα???

χαίρομαι :D εμμ έλα ντε;
Γι αυτό τρομοκρατούνται όλοι ότι ''θα ανέβουν οι βάσεις στο θεό'' και το ένα και το άλλο..ενώ στην πραγματικότητα όλοι αυτοί οι ''μέτριοι'' που νομίζουν ότι έχουν γράψει 95+ ούτε 70 δεν θα έχουν πάρει :P σίγουρα υπάρχουν και εξαιρέσεις στον κανόνα αλλά αυτές είναι ελάχιστες..Οι βάσεις μπορεί να ανέβουν αλλά όχι και στα ύψη πιστεύω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ιστορία από το πρώτο θα ξεκινήσετε; Ή θα βγάλετε πρωτα τα μεγάλα;
Α κ σας παίρνει ελάχιστη ωρα η επανάληψη;
Ήρθε μια συμμαθήτρια μου κ μου είπε την βγάζει όλη σε 3 ώρες. O.o. WTF


Εγω θα κανω το πρώτο σημερα γιατι είμαι πολύ λιώμα, αύριο κόμματα-προσφυγικό (άθλος αλλα θα το προσπαθήσω) και Κυριακή κρητικό-ποντιακό..
Η συμμαθήτρια σου ειναι genius εγω όλη μέρα χρειάζομαι γιατι καίω μαζούτ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω θα κανω το πρώτο σημερα γιατι είμαι πολύ λιώμα, αύριο κόμματα-προσφυγικό (άθλος αλλα θα το προσπαθήσω) και Κυριακή κριτικό-ποντιακό..
Η συμμαθήτρια σου ειναι genius εγω όλη μέρα χρειάζομαι γιατι καίω μαζούτ..

Ναιι! Πολύ genius... Εχει ένα καλάμι 2 μέτρα. Στο τέλος ξυριζουν το γαμπρό ;)

Εγώ θα κάνω το 1ο κ ότι μπορέσω από το 2ο. Κυριακή πρωί ελπίζω να την έχω τελειώσει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Marianna.P δεν μπορω να συμφωνησω περισσοτερο :D
Πραγματικα αν οι μετριοι πηραν 95 τοτε οι κακοι 75???? ρε πατε καλα???

Θα δεις κάτι 60άρια / 100, και όλοι αυτοί οι "μέτριοι" θα το βουλώσουν. Έτσι γίνεται. Οι ευνοϊκές προσδοκίες μέχρι το λάθος απροσεξίας που ενδεχόμενα δεν το θυμάσαι μετά την εξέταση, απέχουν πολύ. Ο καθένας βαθμολογεί πολύ καλά τον εαυτό του. Ο διορθωτής το θέμα είναι τι θα δει. Κάθε χρόνο τα ίδια ποσοστά μπαίνουν στο Πανεπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gersi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Μια φίλη μου που ζήτημα να διάβαζε ΑΕΠΠ μια ωρα τον μήνα και στα διαγωνίσματα δεν έγραφε ούτε 20 (στα 100) σημερα μας έλεγε πόσο γελοία ήταν τα θέματα και αν είχες διαβάσει έβγαιναν αμέσως :whistle: ήθελα να'ξερα, τα θέλουν και τα λένε...;

Το ΑΕΠΠ παιδια δεν ηταν γελοιο σημερα. Οχι απο αποψη ελλειψης γνωσης, απλα ηταν ΤΟΣΟ αδιευκρινιστο που εφτανες σε ενα σημειο και επρεπε να διακρινεις περιπτωσεις. Και σε αυτες τις περιπτωσεις αλλες υποπεριπτωσεις. Πολυ χρονοβορο κυριως αλλα και αχρειαστο παραλληλα. Αυτο σημαινει οτι τα κριτηρια βαθμολογησης θα ποικοιλουν. Ενας μαθητης ο οποιος ναι μεν εγραψε τον αλγοριθμο αλλα δεν πηρε υποπεριπτωσεις, το οποιο ειναι σωστο :hmm:(?) θα βαθμολογηθει εξισου με εναν αλλον που κατεβαλλε περισσοτερο κοπο στην αναλυση.

Τελος παντων αυτο περασε, περιμενουμε τελη Ιουνη τα αποτελεσματα για να μιλαμε με επιχειρηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ναιι! Πολύ genius... Εχει ένα καλάμι 2 μέτρα. Στο τέλος ξυριζουν το γαμπρό ;)

Εγώ θα κάνω το 1ο κ ότι μπορέσω από το 2ο. Κυριακή πρωί ελπίζω να την έχω τελειώσει .

Εγω για Κυριακή βράδυ το κόβω και τη Δευτέρα θα ψάξω για θύματα να τους την πω όλη..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Θα δεις κάτι 60άρια / 100, και όλοι αυτοί οι "μέτριοι" θα το βουλώσουν. Έτσι γίνεται. Οι ευνοϊκές προσδοκίες μέχρι το λάθος απροσεξίας που ενδεχόμενα δεν το θυμάσαι μετά την εξέταση, απέχουν πολύ. Ο καθένας βαθμολογεί πολύ καλά τον εαυτό του. Ο διορθωτής το θέμα είναι τι θα δει. Κάθε χρόνο τα ίδια ποσοστά μπαίνουν στο Πανεπιστήμιο.

Άντε μπας και κατεβούν απ'το καλάμι γιατί μας έχουν σπάσει τα νεύρα οι "αριστούχοι"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγω για Κυριακή βράδυ το κόβω και τη Δευτέρα θα ψάξω για θύματα να τους την πω όλη..:D

Χαχα κι εγω. Δεν κάθεται ποτέ κανένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χαχα κι εγω. Δεν κάθεται ποτέ κανένας.

Χαχα πραγματικά θα εξαφανιστούν όλοι τη Δευτέρα.. :whistle: Δεν πειράζει, θα πάω στη γιαγιά και στη θεία.. Εν ανάγκη θα βγω και στους δρόμους, θα βάλω αγγελία!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το ΑΕΠΠ παιδια δεν ηταν γελοιο σημερα. Οχι απο αποψη ελλειψης γνωσης, απλα ηταν ΤΟΣΟ αδιευκρινιστο που εφτανες σε ενα σημειο και επρεπε να διακρινεις περιπτωσεις. Και σε αυτες τις περιπτωσεις αλλες υποπεριπτωσεις. Πολυ χρονοβορο κυριως αλλα και αχρειαστο παραλληλα. Αυτο σημαινει οτι τα κριτηρια βαθμολογησης θα ποικοιλουν. Ενας μαθητης ο οποιος ναι μεν εγραψε τον αλγοριθμο αλλα δεν πηρε υποπεριπτωσεις, το οποιο ειναι σωστο :hmm:(?) θα βαθμολογηθει εξισου με εναν αλλον που κατεβαλλε περισσοτερο κοπο στην αναλυση.

Τελος παντων αυτο περασε, περιμενουμε τελη Ιουνη τα αποτελεσματα για να μιλαμε με επιχειρηματα.

Συμφωνώ...! Ό,τι έγινε έγινε, πάμε να γράψουμε κι αυτή τη φυσική να τελειώνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
HATE TO ADMIT IT but :cry_x: μου έλλειψε το σκατο-Ελεύθερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavch

Νεοφερμένος

Η stavch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
https://m.lifo.gr/now/society/48458

Εδω γράφει ευνοϊκές συνθήκες για ειδικές κατηγορίες ξερει κανείς τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Παιδιά,επειδή το έχω απορία: Βγαίνουν οι βαθμοί τέλη Ιουνίου, μέχρι τέλη Ιουλίου έχουμε κάνει το μηχανογραφικό και οι βάσεις ανακοινώνονται τον Αύγουστο; Όχι τίποτα άλλο,αλλά έχουμε και διακοπές να κανονίσουμε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Παιδιά,επειδή το έχω απορία: Βγαίνουν οι βαθμοί τέλη Ιουνίου, μέχρι τέλη Ιουλίου έχουμε κάνει το μηχανογραφικό και οι βάσεις ανακοινώνονται τον Αύγουστο; Όχι τίποτα άλλο,αλλά έχουμε και διακοπές να κανονίσουμε... :P

υπολογιζε τη χειροτερη περιπτωση εσυ για σιγουρια :P δηλαδη αντε πες βγαινουν στη χειροτερη 3-4 Ιουλιου,θα εχουμε και ενα εικοσαημερο για το μηχανογραφικο λογικα...αν εχεις αποφασισει τι θα δηλωσεις,δηλαδη δεν χρειαζεται ψαξιμο κτλ,θα μπορουσες να φυγεις και την ιδια μερα για διακοπες :P (δεν το συνιστω βεβαια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Παιδιά,επειδή το έχω απορία: Βγαίνουν οι βαθμοί τέλη Ιουνίου, μέχρι τέλη Ιουλίου έχουμε κάνει το μηχανογραφικό και οι βάσεις ανακοινώνονται τον Αύγουστο; Όχι τίποτα άλλο,αλλά έχουμε και διακοπές να κανονίσουμε... :P

εσυ εχεις να περιμενεις και τα ειδικα που βγαινουν κανα δεκαημερο μετα το τελευταιο ειδικο(νομιζω 30 ιουνιου ειναι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν θα χρειαστω ψάξιμο :P Έχω στο μυαλό μου και πρώτη και δεύτερη και τρίτη επιλογή...
εσυ εχεις να περιμενεις και τα ειδικα που βγαινουν κανα δεκαημερο μετα το τελευταιο ειδικο(νομιζω 30 ιουνιου ειναι?)

Nαι,είναι κι αυτά... 27 και 28 είναι. Ωραία, ευχαριστώ, μακάρι να τα πάμε όλοι καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πως είστε ψυχολογικά σήμερα ? :D Φυσική έμεινε κι άλλο 1 όσοι δίνουμε αοθ. Λέτε να βάλουν δύσκολα οικονομία φέτος ; Γιατί πέρσυ ξεσκίστηκαν κάποιοι να γκρινιάζουν που μπήκαν "ευκολα" θέματα κι ήθελαν πιο δύσκολα. Ελπίζω μην το δυσκολέψουν πολύ γιατί εκεί δίνω τις τελευταίες μου ελπίδες για εναν βαθμό, στα άλλα πάτωσα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Πως είστε ψυχολογικά σήμερα ? :D Φυσική έμεινε κι άλλο 1 όσοι δίνουμε αοθ. Λέτε να βάλουν δύσκολα οικονομία φέτος ; Γιατί πέρσυ ξεσκίστηκαν κάποιοι να γκρινιάζουν που μπήκαν "ευκολα" θέματα κι ήθελαν πιο δύσκολα. Ελπίζω μην το δυσκολέψουν πολύ γιατί εκεί δίνω τις τελευταίες μου ελπίδες για εναν βαθμό, στα άλλα πάτωσα :/:
Άμα βάλουν δύσκολα και στο ΑΟΘ θα χάσω κάθε ελπίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πως είστε ψυχολογικά σήμερα ? :D Φυσική έμεινε κι άλλο 1 όσοι δίνουμε αοθ. Λέτε να βάλουν δύσκολα οικονομία φέτος ; Γιατί πέρσυ ξεσκίστηκαν κάποιοι να γκρινιάζουν που μπήκαν "ευκολα" θέματα κι ήθελαν πιο δύσκολα. Ελπίζω μην το δυσκολέψουν πολύ γιατί εκεί δίνω τις τελευταίες μου ελπίδες για εναν βαθμό, στα άλλα πάτωσα :/:

Εμένα η ψυχολογία μου σήμερα μετά το μάθημα του προγραμματισμού έφτασε πάτο..Είμαι πολύ χάλια, ελπίζω οικονομία να γράψω 20 για να πάρω λίγο τα πάνω μου και φυσική ένα 10+..

Αυτά εγώ..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Άμα βάλουν δύσκολα και στο ΑΟΘ θα χάσω κάθε ελπίδα!
Δυστυχώς έχω την αίσθηση ότι θα το δυσκολέψουν φέτος. Πέρσυ επειδή φροντιστήρια και μαθητές το χαν λιώσει σε ασκησεις που ήταν εκτός σχολικής πραγματικότητας ακόμα, "απογοητεύτηκαν" που έπεσαν εκείνα τα θέματα κι ήθελαν πιο δύσκολα. Τι να πω, ελπίζω να διαψευστώ :worry:

Εμένα η ψυχολογία μου σήμερα μετά το μάθημα του προγραμματισμού έφτασε πάτο..Είμαι πολύ χάλια, ελπίζω οικονομία να γράψω 20 για να πάρω λίγο τα πάνω μου και φυσική ένα 10+..

Αυτά εγώ..:/:
Παρομοίως, ας ελπίσουμε να τα συμμαζέψουμε κάπως στα 2 επόμενα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top