Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εγώ απογοητεύτηκα λίγο σήμερα!Εντάξει η αλήθεια είναι ότι δεν πίστευα ότι θα χτυπήσω πολύ υψηλό βαθμό στον προγραμματισμό γιατί δεν είναι το δυνατό μου χαρτί.Αλλά σήμερα υπολογίζω ότι έγραψα 10-12! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Σημερα εχασα και τις τελευταιες μαθηματικες ελπιδες για τη σχολη...κριμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hodor

Νεοφερμένος

Ο Hodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Σημερα εχασα και τις τελευταιες μαθηματικες ελπιδες για τη σχολη...κριμα...

Δεν πειράζει.Δε σε πήραν και τα χρόνια.Ξαναπροσπάθησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VRey

Νεοφερμένος

Η VRey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Σημερα εχασα και τις τελευταιες μαθηματικες ελπιδες για τη σχολη...κριμα...

Κι εγω ακριβως στην ιδια φαση βρισκομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Σημερα εχασα και τις τελευταιες μαθηματικες ελπιδες για τη σχολη...κριμα...

Που θες να περασεις? Να βαλεις τα δυνατ σου στοαθημα βαρυτητας. Οι 4 μερες βοηθανε να τα πας πολυ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Που θες να περασεις? Να βαλεις τα δυνατ σου στοαθημα βαρυτητας. Οι 4 μερες βοηθανε να τα πας πολυ καλα.

Ιστορια αρχαιολογια...χανω σιγουρα την αθηνα και τη θεσσσλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ιστορια αρχαιολογια...χανω σιγουρα την αθηνα και τη θεσσσλονικη
Επειδη υπαρχουν μαθηματα με πιο υποκειμενικη αξιολογηση, εκθεση,λογοτεχνιΑ, μπορει καπου ν εχεις αδικησει τον εαυτο αου.
Γι αυτο μην απογοητευεσαι ακομα, δωσε ιστορια κ τα σκεφτεσαι μετΑ. Σου ευχομαι πολυ πολυ καλυτερΑ αποτελεσματα απο αυτα που υπολογιζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. Thrax

Νεοφερμένος

Ο Dr. Thrax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
τι πιστευετε οτι θα εχουμε στις σχολες φετος (ανοδο,καθοδο,τιποτα) ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
"Τι πιστεύετε οτι θα γίνει με τις βάσεις; " ισοδύναμο με "Tι καιρό λέτε να κάνει αύριο ;"
Σε 4εις μέρες είναι το μάθημα βαρύτητας και εσείς κάνετε προβλέψεις για το μακρινό μέλλον :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
τι πιστευετε οτι θα εχουμε στις σχολες φετος (ανοδο,καθοδο,τιποτα) ; :P

Άκουσα σήμερα στο ραδιόφωνο ότι αναμένεται άνοδος στο 1ο,2ο και 4ο πεδίο!Βέβαια ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του στο ραδιόφωνο.. :P Λογικά ναι,θα υπάρξει μια αύξηση αλλά από την άλλη θα αυξηθούν οι θέσεις των εισακτέων οπότε λέτε να μην υπάρξει μεγάλη αύξηση τελικά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Άκουσα σήμερα στο ραδιόφωνο ότι αναμένεται άνοδος στο 1ο,2ο και 4ο πεδίο!Βέβαια ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του στο ραδιόφωνο.. :P Λογικά ναι,θα υπάρξει μια αύξηση αλλά από την άλλη θα αυξηθούν οι θέσεις των εισακτέων οπότε λέτε να μην υπάρξει μεγάλη αύξηση τελικά; :hmm:

Δεν μπορεις να κρινεις αν δεν δωθει και το τελευταιο μαθημα. Απο τριτη βλεπουμε για τετοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arzen13

Νεοφερμένος

Ο arzen13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τα φετινά θέματα προγραμματισμού μπορούσαν να συγκριθούν με τα περσινά, ήταν λίγο πιο τσιμπημένα.. Και εγώ υπολογίζω 12-14... Πάμε δυνατά στο μάθημα βαρύτητας Οικονομία!Ποιος πηδάει την φυσική :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ιστορία από το πρώτο θα ξεκινήσετε; Ή θα βγάλετε πρωτα τα μεγάλα;
Α κ σας παίρνει ελάχιστη ωρα η επανάληψη;
Ήρθε μια συμμαθήτρια μου κ μου είπε την βγάζει όλη σε 3 ώρες. O.o. WTF
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Απλά το σωστό είναι ίδιο επίπεδο σε όλα τα μαθήματα.Αν εγώ είμαι καλύτερος από έναν στα μαθηματικά αλλά με τα φετινά θέματα(που ήταν καλά αλλά δεν είχαν ερώτημα να ξεχώριζε τους πολύ καλούς)γράψουμε και οι δυο το ίδιο καλά και αυτός είναι καλύτερος από μένα στη φυσική και βάλουν δύσκολα ώστε να ξεχωρίσει από μένα τότε θα έχω αδικηθεί.

Υ.Γ.Τρεις φορές το διάβασα για να καταλάβω τι γράφω:P

ετσι ειναι. κι εγω ας πουμε που πηγαινα για το 100αρι στα μαθηματικα, εκανα ενα λαθακι και πηγα γυρω στο 97. εχω ακουσει ομως πολλους που ειναι γυρω στο 95 και το επιπεδο τους ειναι αρκετα χαμηλοτερο απο το δικο μου. νιωθω, δηλαδη οτι μου εκαψαν το μαθημα που θα επαιρνα την ουσιαστικη διαφορα για ιατρικη αθηνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Απλά το σωστό είναι ίδιο επίπεδο σε όλα τα μαθήματα.Αν εγώ είμαι καλύτερος από έναν στα μαθηματικά αλλά με τα φετινά θέματα(που ήταν καλά αλλά δεν είχαν ερώτημα να ξεχώριζε τους πολύ καλούς)γράψουμε και οι δυο το ίδιο καλά και αυτός είναι καλύτερος από μένα στη φυσική και βάλουν δύσκολα ώστε να ξεχωρίσει από μένα τότε θα έχω αδικηθεί.

Υ.Γ.Τρεις φορές το διάβασα για να καταλάβω τι γράφω:P

μια απ τα ιδια :P:P χιλιες φορες (προσωπικη αποψη,λογω προσωπικου συμφεροντος) να βαζανε αρκετα δυσκολοτερα μαθηματικα,κι ας μην πιαναμε και το 100,παρα να μπουν δυσκολα φυσικη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Απλά το σωστό είναι ίδιο επίπεδο σε όλα τα μαθήματα.Αν εγώ είμαι καλύτερος από έναν στα μαθηματικά αλλά με τα φετινά θέματα(που ήταν καλά αλλά δεν είχαν ερώτημα να ξεχώριζε τους πολύ καλούς)γράψουμε και οι δυο το ίδιο καλά και αυτός είναι καλύτερος από μένα στη φυσική και βάλουν δύσκολα ώστε να ξεχωρίσει από μένα τότε θα έχω αδικηθεί.

Υ.Γ.Τρεις φορές το διάβασα για να καταλάβω τι γράφω:P

Συμφωνώ απόλυτα! Κανονικά πρέπει δύσκολα και στα μαθηματικά και στη φυσική ή εύκολα και στα δύο. Τα μαθηματικά ήταν το δυνατό μου χαρτί, ήθελα να βάλουν δύσκολα γιατί ίσως να κατάφερνα να τα λύσω. Στη φυσική όμως...
Πάω να υπολογίσω τα πιθανά μόρια που θα βγάλω στον υπολογιστή μορίων γιατί σήμερα απογοητεύτηκα και αγχώθηκα λίγο η αλήθεια είναι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
ετσι ειναι. κι εγω ας πουμε που πηγαινα για το 100αρι στα μαθηματικα, εκανα ενα λαθακι και πηγα γυρω στο 97. εχω ακουσει ομως πολλους που ειναι γυρω στο 95 και το επιπεδο τους ειναι αρκετα χαμηλοτερο απο το δικο μου. νιωθω, δηλαδη οτι μου εκαψαν το μαθημα που θα επαιρνα την ουσιαστικη διαφορα για ιατρικη αθηνας!

Δεν υπάρχει περίπτωση μετριοι μαθητες να επιασαν μαθηματικα γυρω στο 95! παιδια συγκεντρωθειτε! τα θεματα ναι ηταν πιο ευκολα απο τα περσινα με διαβαθμισμενη δυσκολια αλλα ενας μετριος μαθητης επιανε γυρω στο 75...μην ακουτε τον καθενα που νομιζει οτι εγραψε 90 και 95..οι πιο πολλοι το λενε για να ριξουν τους υπολοιπους!θα βγουνε οι βαθμοι και θα κλαψουνε μανουλες... καλοι μαθητες και οταν λεω καλοι το εννοω εχω ακουσει να λενε ας πουμε γυρω στο 85 και πανω..μαθηματικα είναιι.. ειδικα εδώ κοβουν με το παραμικρο δεν πας και λες οτι εχεις γραψεις 95+ έτσι ..μια λαθος αιτιολογηση εδω..κατι δεν αιτιολογεις αλλου μαζευονται τα μορια και ας ειναι σωστη η ασκηση..οποτε μην αγχωνεστε που τους ακουτε ολους αυτους και πατε γερα και με αυτοπεποιθηση για το τελευταιο η τα 2 τελευταια μαθηματα!
αυτά από μένα

*Δεν αναφέρομαι σε σένα επειδή λες ότι πήγαινες για 100σταρι και δεν εχω καποιο λογο να μην σε πιστεψω..αλλα σε αυτους που λες με πολυ χαμηλοτερο επιπεδο απο το δικο σου που σου λενε για 95+..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μια φίλη μου που ζήτημα να διάβαζε ΑΕΠΠ μια ωρα τον μήνα και στα διαγωνίσματα δεν έγραφε ούτε 20 (στα 100) σημερα μας έλεγε πόσο γελοία ήταν τα θέματα και αν είχες διαβάσει έβγαιναν αμέσως :whistle: ήθελα να'ξερα, τα θέλουν και τα λένε...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Μια φίλη μου που ζήτημα να διάβαζε ΑΕΠΠ μια ωρα τον μήνα και στα διαγωνίσματα δεν έγραφε ούτε 20 (στα 100) σημερα μας έλεγε πόσο γελοία ήταν τα θέματα και αν είχες διαβάσει έβγαιναν αμέσως :whistle: ήθελα να'ξερα, τα θέλουν και τα λένε...;

Έχω μια απορία να δω στο τέλος τι θα έχουν γράψει αυτά τα άτομα..αχχ! :P
Από όσο άκουσα και αεππ ήταν δύσκολα ή κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dora_B

Νεοφερμένος

Η Dora_B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Marianna.P δεν μπορω να συμφωνησω περισσοτερο :D
Πραγματικα αν οι μετριοι πηραν 95 τοτε οι κακοι 75???? ρε πατε καλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top