[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
αγορασα τον τομο της πεζογραφια γιατι αυτο χρειαζομουν αμεσα
και στα περιεχομενα δεν τον βρηκα το σολωμο
λεει
στη σελ. 6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ Η Σονατα του σεληνοφωτος
τον κρητικο δεν τον αναφερει πουθενα:hmm::hmm:
Πήρες τον παλιό τόμο. Παλιότερα υπήρχε ένας τόμος μόνο με τον Κρητικό κι ένας με τα υπόλοιπα ποιήματα. Ωστόσο, τα έχουν συγχωνεύσει πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
@catalonia_ ε ναι απλα περιμένω να Επιβεβαιωθω απο τις βασεις...
@aggressive σε ολα τα μαθήματα ειναι νωρίς ακόμη γιατι δεν έχουν τελειώσει την ύλη! Και πόσο μάλλον. Στην εκθεση που έχει και μερικά πράγματα στη θεωρία που ειναι καινούρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
@catalonia_ ε ναι απλα περιμένω να Επιβεβαιωθω απο τις βασεις...
@aggressive σε ολα τα μαθήματα ειναι νωρίς ακόμη γιατι δεν έχουν τελειώσει την ύλη! Και πόσο μάλλον. Στην εκθεση που έχει και μερικά πράγματα στη θεωρία που ειναι καινούρια
Παντως οσοι θα ξαναδωσετε νομιζω δεν θα ειναι τοσο κουραστικο,γιατι ολο και κατι θα θυμαστε απο τα περσινα(ετσι μου ειπαν δηλαδη δυο τρια ατομα που θα ξαναδωσουν και ξεκινησαν προετοιμασια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Παντως οσοι θα ξαναδωσετε νομιζω δεν θα ειναι τοσο κουραστικο,γιατι ολο και κατι θα θυμαστε απο τα περσινα(ετσι μου ειπαν δηλαδη δυο τρια ατομα που θα ξαναδωσουν και ξεκινησαν προετοιμασια).

Ειναι σίγουρα καλύτερα γιατι αποκτας μεγαλύτερη εμπειρία,την ύλη την ξες ήδη και επίσης έχεις περισσότερο χρόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά...Έχω ξεκινήσει επανάληψη στους μιγαδικούς και θέλω να είμαι 100% σίγουρος ότι δεν έχω κενά,είτε στους μιγαδικούς είτε σε άλλα κεφάλαια παλαιότερων τάξεων...Γι΄αυτόν το λόγο θέλω να μου επιβεβαιώσετε,ότι:Οι φυσικοί αριθμοί είναι όλοι οι θετικοί αριθμοί και συμβολίζονται με Ν,όχι όμως σε μορφή κλάσματος,δηλαδή οι:0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.........Οι ακέραιοι αριθμοί είναι όλοι οι φυσικοί αριθμοί μαζί με τους αντίθετους τους και συμβολίζονται με Ζ...Δηλαδή oι:.....-3,-2,-1,0,1,2,3.......Οι ρητοί αριθμοί είναι όλοι οι αριθμοί που μπορούν να γραφούν σαν κλάσμα και συμβολίζονται με Q..Άρρητοι είναι οι αριθμοί που δεν μπορούν να γραφούν σαν κλάσμα και πραγματικοί αριθμοί είναι όλοι όλοι οι αριθμοί,και άρρητοι,αλλά όχι φανταστικοί??Χαχαχα μη γελάσετε αλλά θέλω να σιγουρευτώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Φυσική .. τράβα αυτοκτόνα. Είχα καιρό να γράψω στο φορουμ , αλλά έπρεπε να κάνω το comeback με ένα ποιοτικό ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά...Έχω ξεκινήσει επανάληψη στους μιγαδικούς και θέλω να είμαι 100% σίγουρος ότι δεν έχω κενά,είτε στους μιγαδικούς είτε σε άλλα κεφάλαια παλαιότερων τάξεων...Γι΄αυτόν το λόγο θέλω να μου επιβεβαιώσετε,ότι:Οι φυσικοί αριθμοί είναι όλοι οι θετικοί αριθμοί και συμβολίζονται με Ν,όχι όμως σε μορφή κλάσματος,δηλαδή οι:0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.........Οι ακέραιοι αριθμοί είναι όλοι οι φυσικοί αριθμοί μαζί με τους αντίθετους τους και συμβολίζονται με Ζ...Δηλαδή oι:.....-3,-2,-1,0,1,2,3.......Οι ρητοί αριθμοί είναι όλοι οι αριθμοί που μπορούν να γραφούν σαν κλάσμα και συμβολίζονται με Q..Άρρητοι είναι οι αριθμοί που δεν μπορούν να γραφούν σαν κλάσμα και πραγματικοί αριθμοί είναι όλοι όλοι οι αριθμοί,και άρρητοι,αλλά όχι φανταστικοί??Χαχαχα μη γελάσετε αλλά θέλω να σιγουρευτώ

Το C είναι υπερσύνολο του R (!)
Δηλαδή το C εμπεριέχει όλους τους αριθμούς αφού κάθε πραγματικός αριθμός μπορεί να γραφτεί σαν μιγαδικός με μηδενικό το φανταστικό του μέρος. (πχ : 5 = 5 + 0i )

Λοιπόν,

Φυσική Κατ : Τελείωσα τις Α.Α.Τ
Μαθηματικά Κατ : Τελείωσα τους Μιγαδικούς
ΑΟΔΕ : Τελείωσα το 1.2

Μια χαρά (!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Διαβάζω τα μηνύματά σας και μια αμηχανία τη νιώθω , να πω την αλήθεια . Άρχισα φροντιστήριο αυτό το καλοκαίρι για πρώτη φορά και συγκρίνοντας τον εαυτό μου και με αλλά παιδιά , νιώθω ότι είμαι λίγο πίσω. Τελείωσα λοιπόν τα θερινά 24 Ιουλίου και μέχρι τώρα έχω κάνει :
Φυσική κατ : τελείωσα μηχανικές ταλαντώσεις και κρούσεις
Μαθηματ. κατ : τελείωσα τους μιγαδικούς
Ηλεκτρολογία : "τελείωσα" το συνεχές ρεύμα
Βιοχημεία : τελείωσα το 2ο κεφάλαιο
Χημεία τεχν. κατ : τελείωσα το 1.4(επίδραση κοινού ιόντος ) και λύνω ασκήσεις
Βιολογία γεν : έχω κάνει μέχρι σελ 32 (υποεν 1.3)
Έκθεση : Από θεωρία έχω κάνει πειθώ , είδη συλλογισμών ,κλπ και από θέματα παιδεία και βία
Η αλήθεια είναι πως γι' αυτά που ανησυχώ περισσότερο είναι η φυσική και τα μαθηματικά , κυρίως τα μαθηματικά . Μήπως να αρχίσω να προχωράω και λίγο από μόνη μου ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Διαβάζω τα μηνύματά σας και μια αμηχανία τη νιώθω , να πω την αλήθεια . Άρχισα φροντιστήριο αυτό το καλοκαίρι για πρώτη φορά και συγκρίνοντας τον εαυτό μου και με αλλά παιδιά , νιώθω ότι είμαι λίγο πίσω.

Νομιζω ειναι απο τα χειροτερα λαθη που κανει κανεις στη γ. Μην βλεπετε ποση υλη εχουν βγαλει οι υπολοιποι. Ο καθενας διαβαζει για τον εαυτο του και μονο. Και φυσικα βγαζει συγκεκριμενο μερος της υλης αναλογα με τις αναγκες του και τα κενα του. Το να τελειωσεις νωρις την υλη δεν σου εγγυαται και σιγουρη επιτυχια. Σκοπος ειναι την πρωτη φορα που θα βγει η υλη να βγει καλα και να αφησεις οσα λιγοτερα κενα γινεται. Επειτα ,αν ξεκινησεις μονη σκεψου πως καποια πραγματα πιθανον να μην τα κατανοησεις και να απογοητευτεις. Το καλυτερο που εχεις να κανεις τωρα νομιζω πως ειναι να σιγουρευτεις πως οσα εχεις διαβασει μεχρι τωρα τα εχεις κατανοησει και τα ξερεις.
btw καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Διαβάζω τα μηνύματά σας και μια αμηχανία τη νιώθω , να πω την αλήθεια . Άρχισα φροντιστήριο αυτό το καλοκαίρι για πρώτη φορά και συγκρίνοντας τον εαυτό μου και με αλλά παιδιά , νιώθω ότι είμαι λίγο πίσω. Τελείωσα λοιπόν τα θερινά 24 Ιουλίου και μέχρι τώρα έχω κάνει :
Φυσική κατ : τελείωσα μηχανικές ταλαντώσεις και κρούσεις
Μαθηματ. κατ : τελείωσα τους μιγαδικούς
Ηλεκτρολογία : "τελείωσα" το συνεχές ρεύμα
Βιοχημεία : τελείωσα το 2ο κεφάλαιο
Χημεία τεχν. κατ : τελείωσα το 1.4(επίδραση κοινού ιόντος ) και λύνω ασκήσεις
Βιολογία γεν : έχω κάνει μέχρι σελ 32 (υποεν 1.3)
Έκθεση : Από θεωρία έχω κάνει πειθώ , είδη συλλογισμών ,κλπ και από θέματα παιδεία και βία
Η αλήθεια είναι πως γι' αυτά που ανησυχώ περισσότερο είναι η φυσική και τα μαθηματικά , κυρίως τα μαθηματικά . Μήπως να αρχίσω να προχωράω και λίγο από μόνη μου ; :hmm:
Σε μαθηματικά και φυσική δεν βλέπω να έχεις κάποιο πρόβλημα από θέμα ύλης. Αν τα κεφάλαια που έχεις τελειώσει τα έχεις κατανοήσει πλήρως, δεν έχεις κάτι να φοβάσαι. Όπως είπε και η catalonia παραπάνω, είναι τεράστιο λάθος να κοιτάμε στην γ΄λυκείου πόση ύλη έχουν βγάλει οι υπόλοιποι, αλλά δυστυχώς αυτό το καταλαβαίνουμε αργά. :/: Δεν θα σε συμβούλευα να προχωρήσεις μόνη σου στα μαθηματικά. Εξάλλου στα επόμενα κεφάλαια (στην αρχή της ανάλυσης) έχει κάποιες βασικές έννοιες από προηγούμενες τάξεις με τις οποίες θα ασχοληθείς ελάχιστα (απόλυτη τιμή, διάταξη, ιδιότητες λογαρίθμων). Αν πάλι εξακολουθείς να έχεις άγχος, λύσε καμιά επιπλέον άσκηση στα κεφάλαια που έχεις ήδη διδαχθεί. Πιστεύω ότι είναι καλύτερο να αποκτήσεις μεγαλύτερη άνεση με μιγαδικούς και ταλαντώσεις, παρά να προχωρήσεις μόνη σου και ίσως να κατανοήσεις ελλιπώς τις καινούριες έννοιες. Καλή επιτυχία και από εμένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Υποθέτω πως έχετε δίκιο ....Η αλήθεια ειναι πως τα έχω κατανοήσει πλήρως και (μέχρι τώρα τουλάχιστον) μ' αρεσουν και πάρα πολύ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εγώ έκανα όλο τον Ιούλιο μαθήματα και σταμάτησα τον Αύγουστο να ξεκουραστώ. :-)

Θα δώσω μάθημα επιλογής Βιολογία γενικής πεδίας... νομίζω είναι η καλύτερη επιλογή για εμάς της Θεωρητικής Κατεύθυνσης :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγώ έκανα όλο τον Ιούλιο μαθήματα και σταμάτησα τον Αύγουστο να ξεκουραστώ. :-)

Θα δώσω μάθημα επιλογής Βιολογία γενικής πεδίας... νομίζω είναι η καλύτερη επιλογή για εμάς της Θεωρητικής Κατεύθυνσης :-)

Σαφως :) Μια απ΄τα ίδια!! Αν και με ενδιαφερει και Φυσικοθεραπεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Σαφως :) Μια απ΄τα ίδια!! Αν και με ενδιαφερει και Φυσικοθεραπεια!!


Ναι, κι εγώ θα δηλώσω Φυσικοθεραπεία και Λογοθεραπεία, αν και με ενδιαφέρουν περισσότερο οι σχολές του πρώτου πεδίου (Φιλολογία, Φιλοσοφία, Παιδαγωγικά). Μέχρι στιγμής η Βιολογία γενικής εύκολη μου φαίνεται, αν και δεν ξέρω για τα επόμενα κεφάλαια που θα ακολουθήσουν...

Άντε, καλή μας επιτυχία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Παιδιά μην αγχώνεστε για την ύλη! Εγώ τέτοια εποχή δεν είχα αρχίσει καν φροντιστήριο ( ούτε θερινό έκανα), και η ύλη βγήκε αργά, αλλά ποιοτικά οπότε δεν υπήρχε ανάγκη πολλών επαναλήψεων. Απλά κοιτάξτε να μην αφήνετε σε τίποτα ασάφειες, να κάνετε καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ θα δηλώσω Φυσικοθεραπεία και Λογοθεραπεία, αν και με ενδιαφέρουν περισσότερο οι σχολές του πρώτου πεδίου (Φιλολογία, Φιλοσοφία, Παιδαγωγικά). Μέχρι στιγμής η Βιολογία γενικής εύκολη μου φαίνεται, αν και δεν ξέρω για τα επόμενα κεφάλαια που θα ακολουθήσουν...

Άντε, καλή μας επιτυχία! :)

Απο τι κεφαλαιο αρχισες;; Εμενα με ενδιαφερει Ιστορια Αρχαιολογια,Φυσικοθεραπεια,Ψυχολογια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Απο τι κεφαλαιο αρχισες;; Εμενα με ενδιαφερει Ιστορια Αρχαιολογια,Φυσικοθεραπεια,Ψυχολογια!!!

Από το πρώτο άρχισα ;) Έχω ακούσει ότι το τρίτο κεφάλαιο, το τελευταίο είναι λίγο δύσκολο...Πάντως, παρόλο που έχω ένα σωρό μαθήματα να μάθω απέξω.. Ιστορία κτλ .. προτιμώ να έχω ακόμα ένα μάθημα αποστήθισης, τη Βιολογία, παρά να έχω να λύνω ασκήσεις Μαθηματικών και Φυσικής που ποτέ δεν μ' άρεσαν :P
:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Από το πρώτο άρχισα ;) Έχω ακούσει ότι το τρίτο κεφάλαιο, το τελευταίο είναι λίγο δύσκολο...Πάντως, παρόλο που έχω ένα σωρό μαθήματα να μάθω απέξω.. Ιστορία κτλ .. προτιμώ να έχω ακόμα ένα μάθημα αποστήθισης, τη Βιολογία, παρά να έχω να λύνω ασκήσεις Μαθηματικών και Φυσικής που ποτέ δεν μ' άρεσαν :P
:) :)

Δεν ειναι δυσκολο το πρωτο,το δευτερο πανευκολο,το τριτο απλο μου φαινεται και βασικα πολυ ενδιαφερον..εχω φτασει μεχρι το AIDS..πολυ ευκολα και κατανοητα!! Μπες και στο studyforexams του Υπουργειου θα βοηθηθεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Δεν ειναι δυσκολο το πρωτο,το δευτερο πανευκολο,το τριτο απλο μου φαινεται και βασικα πολυ ενδιαφερον..εχω φτασει μεχρι το AIDS..πολυ ευκολα και κατανοητα!! Μπες και στο studyforexams του Υπουργειου θα βοηθηθεις!!

Ναι, και σε σχέση με την περσινή Βιολογία είναι πολύ πιο εύκολη και πιο ενδιαφέρουσα! :) :)
Ευχαριστώ πολύ ! :) Βλέπω εκεί έχει και διαγωνίσματα με τις απαντήσεις τους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι, και σε σχέση με την περσινή Βιολογία είναι πολύ πιο εύκολη και πιο ενδιαφέρουσα! :) :)
Ευχαριστώ πολύ ! :) Βλέπω εκεί έχει και διαγωνίσματα με τις απαντήσεις τους ;)

Εχει πολυ ωραια video!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top