[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
ρε παιδια για το γνωστο ειμαι σε διλημμα για το τι βοηθημα να αγορασω...μου εδωσε ενας φιλος μου απο τις εκδοσεις ζητη αλλα δεν μου αρεσε καθολου...

να κοιταξω το μεταιχμιο; εν τω μεταξυ εχω μπερδευτει γιατι τι μεταιχμιο εχει ενα σωρο βοηθηματα..

Όσον αφορά το γνωστό, συστήνω ανεπιφύλακτα το ψηφιακό βοήθημα του υπουργείου. Πρόκειται για μια ολοκληρωμένη πρόταση μελέτης, με πλούσια ερμηνευτική ανάλυση, πολύ καλή μετάφραση και ωραίες ερωτήσεις. Είναι, άλλωστε, κάτι το επίσημο.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Χημεία μονο ορισμούς απ έξω απο βιβλίο .. Τα υπόλοιπα απο βοήθημα ( δοκιμάστε και κανένα άλλο εκτός απο σαλτερη , σαλτερη που τον πήρα μόνος μου ειναι χαοτικος και αγχωνεσαι... Καλύτερα με καθοδήγηση!!!!!!!!) και μια τελευταία συμβουλή για την χημεία : ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ .. Ειναι το παν.. αν δεν έχεις κάποιον μπούσουλα την πατησες!!! Οποίος θέλει να μου πει !

Εννοείται αυτό! Εγώ κάνω φροντιστήριο χημεία από την α λυκείου και με χει βοηθήσει απίστευτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λίγη, Ιστορία,Λατινικά και Βιολογία..και τέλος :D Αύριο τελειώνω επιτέλους..:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εγω απο γνωστο ειχα μεταιχμιο , καλα τα λεει.
Ειναι δυο ξεχωριστα βοηθηματα τα εργα του Πλατωνα ( πρωταγορας + πολιτεια ) , ενω του αριστοτελη τα εχει σε κοινη εκδοση ( ηθικα και πολιτικα) .





Λογοτεχνια ειχα σαββαλας , αδελφες μπουκορου, εχει παρα πολυ υλικο , τεραστιο βασικα , αλλα με λιγα λαθακια .Ηταν καλο ομως και βοηθουσε οταν εκανα τις ασκησεις.

Και εγω στα αρχαια αυτα ειχα,και νομιζω βασικα εισαι πληρης μ'αυτα γιατι στις περισσοτερες ενοτητες περιλαμβανουν και σχολια του βιβλιου.
Για τη λογοτεχνια ειχα μεταιχμιο και μπορω να πω πως ημουν ικανοποιημενη. Απλα στη λογοτεχνια μας εδινε και παρα πολλες φωτοτυπιες στο σχολειο η καθηγητρια μας απο του σαββαλα,οποτε εκανα συνδυασμο στις απαντησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
λοιπον πηγα σημερα στο βιβλιοπωλειο και αγορασα τα 3 βιβλια του εμμανουηλιδη για το γνωστο..
στη λογοτεχνια πηρα, επισης, του μεταιχμιου..΄ομως, στον τομο της ποιησης δεν βρηκα το ποιημα του σολωμου[ τον κρητικο] ..ειχε μονο τη σονατα του σεληνοφωτος και τα αλλα..

γιατι, ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
λοιπον πηγα σημερα στο βιβλιοπωλειο και αγορασα τα 3 βιβλια του εμμανουηλιδη για το γνωστο..
στη λογοτεχνια πηρα, επισης, του μεταιχμιου..΄ομως, στον τομο της ποιησης δεν βρηκα το ποιημα του σολωμου[ τον κρητικο] ..ειχε μονο τη σονατα του σεληνοφωτος και τα αλλα..

γιατι, ομως;

Για ξαναδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Με τη θεωρια του αεππ βγαζετε ακρη απτο βιβλιο?τι σας ειπε ο καθηγητης σας στα θεινα για αυτο το κομματι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
λοιπον πηγα σημερα στο βιβλιοπωλειο και αγορασα τα 3 βιβλια του εμμανουηλιδη για το γνωστο..
στη λογοτεχνια πηρα, επισης, του μεταιχμιου..΄ομως, στον τομο της ποιησης δεν βρηκα το ποιημα του σολωμου[ τον κρητικο] ..ειχε μονο τη σονατα του σεληνοφωτος και τα αλλα..

γιατι, ομως;

Δίκιο έχει ο Aeneas για ξαναδες. Το έχω κι εγώ το βοήθημα και ο Κρητικός είναι πρώτος - πρώτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
αγορασα τον τομο της πεζογραφια γιατι αυτο χρειαζομουν αμεσα
και στα περιεχομενα δεν τον βρηκα το σολωμο
λεει
στη σελ. 6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ Η Σονατα του σεληνοφωτος
τον κρητικο δεν τον αναφερει πουθενα:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πάντως στον τόμο της ποίησης το πρώτο ποίημα είναι ο Κρητικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ναι. σταματάει βέβαια να αριθμεί στην 650.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πότε θα ανακοινωθεί η ύλη ρε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Απο εβδομάδα σε εβδομάδα! Αν και δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι ιδιαίτερο πιστεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Απο εβδομάδα σε εβδομάδα! Αν και δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι ιδιαίτερο πιστεύω!

Πάντως τελείωσα τους μιγαδικούς και το 1.2 στο ΑΟΔΕ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Πάντως τελείωσα τους μιγαδικούς και το 1.2 στο ΑΟΔΕ :)

Μπράβο που ξανά δίνεις και δε συμβιβάζεσαι με κάτι που μπορεί να μη σου αρέσει.Ποια σχολή στοχεύεις αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Απο εβδομάδα σε εβδομάδα! Αν και δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι ιδιαίτερο πιστεύω!

Ξανά δίνεις βλέπω ; welcome to the club! Σημερα εγω ασχολιομουν με ολοκληρωματα μετα απο 2 μήνες απραξίας και απελπιστηκα βλέποντας οτι δεν μπορω να ολοκληρώσω συναρτήσεις που πριν απο 2 μήνες ήταν υπόθεση δευτερολέπτων !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Αρχίσατε θέματα πανελληνίων στην έκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ξανά δίνεις βλέπω ; welcome to the club! Σημερα εγω ασχολιομουν με ολοκληρωματα μετα απο 2 μήνες απραξίας και απελπιστηκα βλέποντας οτι δεν μπορω να ολοκληρώσω συναρτήσεις που πριν απο 2 μήνες ήταν υπόθεση δευτερολέπτων !!!
Θα ξαναδωσεις τελικα εσυ;; Καλη επιτυχια!

Αρχίσατε θέματα πανελληνίων στην έκθεση?
Νομιζω ειναι λιγο νωρις για να ξεκινησετε θεματα πανελληνιων,και ειδικα στην εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top