[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια εχω αγχωθει τοσο πολυ που πραγματικα ευχομαι να περασει γρηγορα αυτη η χρονια γιατι ηδη δεν μπορω αλλο... εσεισ τησ θεωρητικης εχετε ακουσει να λεει καποιοσ παλιοσ πως μπορει να πεσει θεμα-ασκηση στη βιολογια που να μην την εχουμε κανει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
παιδια εχω αγχωθει τοσο πολυ που πραγματικα ευχομαι να περασει γρηγορα αυτη η χρονια γιατι ηδη δεν μπορω αλλο... εσεισ τησ θεωρητικης εχετε ακουσει να λεει καποιοσ παλιοσ πως μπορει να πεσει θεμα-ασκηση στη βιολογια που να μην την εχουμε κανει?

μην αγχωνεσαι αν ξερεις θεωρια πολυ καλα δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα . και εγω που εδωσα περυσι ειχα τις ιδιες ανησυχιες με εσενα:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
τι να πω μακαρι να ειναι ετσι... λενε οτι για να περασεισ νομικη και γενικα σε υψηλοβαθμη σχολη θελει να λιωσει ο κωλοσ σου στην καρεκλα... ετσι τουλαχιστον εχω ακουσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
τι να πω μακαρι να ειναι ετσι... λενε οτι για να περασεισ νομικη και γενικα σε υψηλοβαθμη σχολη θελει να λιωσει ο κωλοσ σου στην καρεκλα... ετσι τουλαχιστον εχω ακουσει
Ποιοί τα λένε; Οι φίλοι μας οι εξωγήινοι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλιάνα Σ.

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τι να πω μακαρι να ειναι ετσι... λενε οτι για να περασεισ νομικη και γενικα σε υψηλοβαθμη σχολη θελει να λιωσει ο κωλοσ σου στην καρεκλα... ετσι τουλαχιστον εχω ακουσει

Κι εσύ για Νομική στοχεύεις; Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
τι να πω μακαρι να ειναι ετσι... λενε οτι για να περασεισ νομικη και γενικα σε υψηλοβαθμη σχολη θελει να λιωσει ο κωλοσ σου στην καρεκλα... ετσι τουλαχιστον εχω ακουσει

τι να σου πω εγω που εδωσα περυσι δεν διαβαζα πολυ ( μεχρι τις 9 το βραδυ το πολυ!!!)και φοβομουν οτι δεν θα γραψω καλα, διοτι οι συμμαθητες μου ξενυχτουσαν καθε μερα στο διαβασμα ... αλλα τελικα εγραψα μια χαρα!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
τι να πω μακαρι να ειναι ετσι... λενε οτι για να περασεισ νομικη και γενικα σε υψηλοβαθμη σχολη θελει να λιωσει ο κωλοσ σου στην καρεκλα... ετσι τουλαχιστον εχω ακουσει
Για τη θεωρητικη θελει οντως πολυ στρωσιμο.....Για αλλες κατευθυνσης ειναι πιο χαλαρα απο αποψη διαβασματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theoGfilis

Νεοφερμένος

Ο theoGfilis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
το δευτερο πανευκολο

Παιδιά, μην τα λέτε παρά έξω αυτα.:P υπάρχουμε κι εμείς που θεωρούμε το συγκεκριμένο κεφάλαιο ως ο, τι χειρότερο βρέθηκε μπροστά μας στην προετοιμασία των Πανελλαδικών. (Νταξει, υπερβαλλω λίγο :P)

Ως συμβουλή στα παιδιά που φετος μας διαδέχονται, έχω να πω να μην πάρουν τίποτα με στραβό μάτι, να μην φοβηθούν τίποτα. Ο μεγαλύτερος φόβος των Πανελληνίων έρχεται, οταν πια ολοκληρωθούν, στα όνειρα σας. Απο οταν τελειώσαμε έχω δει απειραριθμα όνειρα, στην πλειοψηφία των οποίων παρουσιάζομαι ως απόλυτα αδιάβαστος λίγες ώρες πριν την εξέταση. Το πιο πρόσφατο με έδειχνε να πιάνω στα χέρια μου για πρώτη φορα τη Χημεία και Βιολογία ΚΑΤ. στα τέλη του Απρίλη. :P Σημαντικό στοιχείο: Δεν ήμουν θετική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ναιιι μακαρι να περασω νομικη αθηνα γιατι να ξαναδωσω δεν υπαρχει περιπτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Όσοι έδωσαν πάντως λένε πως ούτε που θα καταλάβουμε πως θα περάσει η χρονιά.
Μια άλλη γνωστή μου μου είπε ότι 1-2 μήνες πριν τις εξετάσεις θα έχουμε κουραστεί τόσο που θα παρακαλάμε να δώσουμε για να τελειώνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όσοι έδωσαν πάντως λένε πως ούτε που θα καταλάβουμε πως θα περάσει η χρονιά.
Μια άλλη γνωστή μου μου είπε ότι 1-2 μήνες πριν τις εξετάσεις θα έχουμε κουραστεί τόσο που θα παρακαλάμε να δώσουμε για να τελειώνουμε.
Η χρονιά περνάει πολύ γρήγορα όντως.. Εγώ για το τελευταίο που λες εκείνους τους μήνες ένιωθα ότι ο χρόνος περνάει πολύ γρήγορα και αργά ταυτόχρονα. Πως το κατάφερα αυτό δεν ξέρω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Φινιτο για το καλοκαίρι.. Θα τα ξαναπιάσω σε κανα δυο τρεις μερες για επαναληψεις και μονο.
Χαλαρά δηλαδή γιατί αν κουραστώ μέχρι τα Χριστούγεννα θα είμαι λιώμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Η χρονιά περνάει πολύ γρήγορα όντως.. Εγώ για το τελευταίο που λες εκείνους τους μήνες ένιωθα ότι ο χρόνος περνάει πολύ γρήγορα και αργά ταυτόχρονα. Πως το κατάφερα αυτό δεν ξέρω:P

Νομίζω ότι καταλαβαίνω τι εννοείς.Δε θα ήσουν η μοναδική μην ανησυχείς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Νομίζω ότι καταλαβαίνω τι εννοείς.Δε θα ήσουν η μοναδική μην ανησυχείς.:P
Ντάξυ τότε :P Πάντως είναι πολύ περίεργο σαν αίσθημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Όσοι έδωσαν πάντως λένε πως ούτε που θα καταλάβουμε πως θα περάσει η χρονιά.
Μια άλλη γνωστή μου μου είπε ότι 1-2 μήνες πριν τις εξετάσεις θα έχουμε κουραστεί τόσο που θα παρακαλάμε να δώσουμε για να τελειώνουμε.
Επιβεβαιώνω τα ανωτέρω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ναιιι μακαρι να περασω νομικη αθηνα γιατι να ξαναδωσω δεν υπαρχει περιπτωση
Σε βρίσκω υπερ του δέοντος αγχωμένη. Η διαδικασία είναι η εξής για να εισαχθείς σε ένα τμήμα:να γράψεις τις βαθμολογίες που θα σου προσφέρουν τον απαιτούμενο για την εισαγωγή αριθμό μορίων. Δεν έχει σημασία ο τρόπος(πόσες ώρες θα διαβάσεις,τι πρόγραμμα θα ακολουθήσεις κ.ο.κ.) , αλλά το αποτέλεσμα. Στη θεωρητική όλα γίνονται πιο "βατά" αν διαθέτεις κριτική ικανότητα. Τα μαθήματα είναι άκρως ενδιαφέροντα και εποικοδομητικά τα περισσότερα. Απόλαυσέ το.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
βιολογία κατ που είστε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Εγώ έχω βγάλει την βιολογία κατ και γενικής αλλά και την φυσική κατ ..Είναι μεγάλο κέρδος.

Μπράβο. :) Δλδ ουσιαστικά σου μένουν 2 μαθήματα. (γιατί έθεση θέλει ενασχόληση γενικώς από προηγούμενα χρόνια.) Αμέσως όλοι μόλις το διάβασαν... φαρμάκι, χαχα.
Αν επιτρέπεται πότε άρχισες τα μαθήματα? Από Σεπτέμβρη της Β'? Και σε ιδιαίτερο/φρο ή ασχολήθηκες μόνος σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top