Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
θα με συγχωρέσεις να προσθέσω κάτι!!! Είμαστε απλά σε μια χώρα που ότι προσόν αποκτήσουμε π.χ. Ένα πτυχίο αγγλικών , ένα πτυχίο 3ης γλώσσας ...Πήγα το καλοκαίρι στην Σουηδία ρε παιδιά και ο σερβιτόρος σε ένα Σουηδικό εστιατόριο ήξερε 7 γλώσσες , αφού τον έβρισα στα ελληνικά για πλάκα και μου απάντησε '' νοιώθω τυχερός που ξέρω ελληνικά '' ...Πρώτον : έμεινα βλάκας όταν το είπε αυτό , Δεύτερον : Εγώ γιατί νοιώθω Μ***ας που είμαι Έλληνας? Και κατά τρίτον : Το να έχετε κάποιες προκρίσεις είτε σε πτυχία είτε στον αθλητισμό είτε σε κάποιον άλλον τομέα είναι σαν να είσαι σε έναν αγώνα μάχης , σε ένα ναρκοπέδιο ρε παιδί μου και πηγαίνεις απλά κάπου τυφλά ( στην προκειμένη περίπτωση , η Ελλάδα είναι το τυφλό μέρος που προσπαθούμε όλοι να βρούμε την αδιέξοδο ) και κρατώντας μόνο ένα όπλο ( στην προκειμένη περίπτωση 2 το όπλο τυχαίνει να είναι ένα πτυχίο που έχει κάποιος βλάκας Έλληνας πολίτης ) . Επιβιώνει αυτός που έχει το τάνξ ( αυτός δηλαδή που στην ζωή του πέτυχε αρκετά πράγματα ) και καταφέρνει να ξεφύγει από το ναρκοπέδιο που δυστυχώς μεγαλώσαμε , ζούμε και θα ζούνε τα παιδιά που εμείς θα φέρουμε αύριο στην ζωή ... Δυστυχώς είμαστε πίσω σαν κράτος , βλέπε Γερμανία , βλέπε οποιαδήποτε χώρα , και δεν έχουμε όλοι την οικονομική άνεση να βγούμε έξω στο εξωτερικό να σπουδάσουμε , δεν λέω ότι εγώ δεν αγχώνομαι με τις πανελλήνιες , σας διαβεβαιώ και πολύ μάλιστα γιατί αν δεν περάσω φέτος του χρόνου πάλι τα ίδια θα κάνω και δεν το θέλω, απλά το βλέπω αλλιώς πια μετά από αυτά τα γεγονότα που έζησα μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα και πραγματικά να σας πώ την αλήθεια διαβάζω και πιό πολύ χωρίς άγχος...Και ναι λοιπόν αυτό που ήθελα να συμπληρώσω είναι ότι για να επιβιώσεις πρέπει να έχεις κάποιο κύρος ... Δυστυχώς αλλά έτσι είναι...ΕΙΜΑΣΤΕ 17 χρονών παιδιά ... κανείς δεν πέθανε από τις πανελλαδικές...Πάμε να γράψουμε πράγματα που τα μαθαίνουμε 300 ημέρες τώρα...Όσο είμαστε γεροί πραγματικά δεν μας λείπει τίποτα άλλο , άποψη μου :) Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους και θα την έχετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδια δεν πρεπει να το βλεπετε τοσο τραγικο το θεμα. Αν πατε να μπειτε στο Πανεπηστιμιο με το σκεπτικο οτι δεν θα βρεις καποια καλη εργασια με οποιοδηποτε διπλωμα και με το να τα βαφετε μαυρα, σωθηκατε. Μαλλον ετσι χανετε στιγμες απο την ζωης σας, και οχι με το να διαβαζετε.

Φυσικα και συμφωνω οτι η Ελλαδα σαν κρατος ειναι ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ σε ολους τους τομεις, αλλα θες δεν θες ΕΔΩ ΖΕΙΣ, εδω μεγαλωσες, εδω θα σπουδασεις (εκτος κι αν φυγεις για εξωτερικο που ειναι the best). Στη τελικη, αν νομιζεις οτι το τοσο διαβασμα δεν αξιζει, τοτε παρατα τα ολα και βγες εκει εξω οπως εισαι. Αν θεωρεις οτι ενα πτυχιο δεν σου προσφερει κατι μη παλεψεις καν να το αποκτήσεις.

Btw, ολο αυτο το ξεσπασμα υποθετω θα το νιωσω και γω καποια στιγμη, και ειναι και λογικο, αλλα ειναι ανουσιο να σκεφτεστε τοσο απαισιοδοξα, που μπορει να σας επηρεασει κιολας στις εξετασεις. Οταν μεγαλωσεις και θα εχουν περασει ολα αυτα, δεν θα θυμασαι μονο το διαβασμα ή μονο το αγχος που ειχες, αλλα κι αλλες στιγμες σχολικες και θα χαμογελας, και το ξερεις. ^^

Τεσπα, εσεις να κοιταξετε να γραψετε καλα και να περασετε εκει που στοχευετε και μην σας απασχολουν προς το παρον ολα τα αλλα.

Καλη σας επιτυχια. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
δεν είναι τίποτα παραπάνω από ένα διαγώνισμα τετραμήνου ... Όποιος διάβασε τόσο καιρό θα γράψει και μέχρι να γράψουμε πανελλήνιες θα γράψουμε και πόσα διαγωνίσματα προσομοίωσης ... Μην μασάτε ρεεεεεεεεεεεεεε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παιδια δεν πρεπει να το βλεπετε τοσο τραγικο το θεμα. Αν πατε να μπειτε στο Πανεπηστιμιο με το σκεπτικο οτι δεν θα βρεις καποια καλη εργασια με οποιοδηποτε διπλωμα και με το να τα βαφετε μαυρα, σωθηκατε. Μαλλον ετσι χανετε στιγμες απο την ζωης σας, και οχι με το να διαβαζετε.

Φυσικα και συμφωνω οτι η Ελλαδα σαν κρατος ειναι ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ σε ολους τους τομεις, αλλα θες δεν θες ΕΔΩ ΖΕΙΣ, εδω μεγαλωσες, εδω θα σπουδασεις (εκτος κι αν φυγεις για εξωτερικο που ειναι the best). Στη τελικη, αν νομιζεις οτι το τοσο διαβασμα δεν αξιζει, τοτε παρατα τα ολα και βγες εκει εξω οπως εισαι. Αν θεωρεις οτι ενα πτυχιο δεν σου προσφερει κατι μη παλεψεις καν να το αποκτήσεις.

Btw, ολο αυτο το ξεσπασμα υποθετω θα το νιωσω και γω καποια στιγμη, και ειναι και λογικο, αλλα ειναι ανουσιο να σκεφτεστε τοσο απαισιοδοξα, που μπορει να σας επηρεασει κιολας στις εξετασεις. Οταν μεγαλωσεις και θα εχουν περασει ολα αυτα, δεν θα θυμασαι μονο το διαβασμα ή μονο το αγχος που ειχες, αλλα κι αλλες στιγμες σχολικες και θα χαμογελας, και το ξερεις. ^^

Τεσπα, εσεις να κοιταξετε να γραψετε καλα και να περασετε εκει που στοχευετε και μην σας απασχολουν προς το παρον ολα τα αλλα.

Καλη σας επιτυχια. (:
Δεν ειναι λογικη αυτη.
Τι σημαινει οτι εδω ζεις και εδω μεγαλωσες? Θα προσαρμοστεις δηλαδη και θα υπομενεις?
Τα παντα αρχιζουν απο την αμφισβητηση, δεν το ξερεις αυτο?
Πρεπει καποια στιγμη να αλλαξει κατι.
Ε αυτο το κατι δεν προκειται να αλλαξει με το να λες "ναι οκ,στην Ελλαδα ζω,ετσι ειναι τα πραγματα,δεν μπορω να αλλαξω τιποτα οποτε καθομαι και περιμενω και υπομενω".
Το να σκεφτεται ετσι η γιαγια μου κι ο παππους μου το θεωρω λογικο,αλλα το να σκεφτεται ετσι ολη η νεολαια,δεν θελω να το φανταστω.

Και δεν ειναι θεμα του να βλεπεις κατι τραγικα,ειναι θεμα πραγματικοτητας.
Reality calls,you know.
Oταν βγεις εξω στην αγορα εργασιας και καταλαβεις τι γινεται,μετα ελα και γραψε "νταξει ρε παιδια μην το βλεπετε τοσο τραγικα το θεμα,θα ερθουν καλυτερες μερες."
Το θεμα ομως ειναι οτι αυτες οι καλυτερες μερες δεν προκειται ποτε να ερθουν αν η νεολαια γινει παθητικος δεκτης των παντων.

Αποψη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ας το γυρισουμε ξανα λίγο προς τις πανελληνίες γιατι νομίζω πως ξεφύγαμε λιγο παιδια...:P Τον γάιδαρο τον φάγαμε που λενε.... η ουρίτσα μας έμεινε.. 2 μήνες!!!!! Μετα διακοπούλες.... Θελω να σας ρωτησω κατι.. μετα το πασχα εχετε σκοπο να πάτε σχολειο καθολου? εγω λεω την πρωτη εβδομάδα να παω και μετα επιλεκτικά σε καμια κατεύθυνση μόνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
αυτό που είπες θα κάνω και εγώ αλλά θα πηγαίνω όταν θα έχω Οικονομία μόνο γιατί στα άλλα μαθήματα , οι καθηγητές μας είναι ζώα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν ειναι λογικη αυτη.
Τι σημαινει οτι εδω ζεις και εδω μεγαλωσες? Θα προσαρμοστεις δηλαδη και θα υπομενεις?
Τα παντα αρχιζουν απο την αμφισβητηση, δεν το ξερεις αυτο?
Πρεπει καποια στιγμη να αλλαξει κατι.
Ε αυτο το κατι δεν προκειται να αλλαξει με το να λες "ναι οκ,στην Ελλαδα ζω,ετσι ειναι τα πραγματα,δεν μπορω να αλλαξω τιποτα οποτε καθομαι και περιμενω και υπομενω".
Το να σκεφτεται ετσι η γιαγια μου κι ο παππους μου το θεωρω λογικο,αλλα το να σκεφτεται ετσι ολη η νεολαια,δεν θελω να το φανταστω.

Και δεν ειναι θεμα του να βλεπεις κατι τραγικα,ειναι θεμα πραγματικοτητας.
Reality calls,you know.
Oταν βγεις εξω στην αγορα εργασιας και καταλαβεις τι γινεται,μετα ελα και γραψε "νταξει ρε παιδια μην το βλεπετε τοσο τραγικα το θεμα,θα ερθουν καλυτερες μερες."
Το θεμα ομως ειναι οτι αυτες οι καλυτερες μερες δεν προκειται ποτε να ερθουν αν η νεολαια γινει παθητικος δεκτης των παντων.

Αποψη μου.

Μα με το να παραπονιεσαι δεν καταφερνεις κατι. Οκ, εχεις μια αποψη αλλα ως εκει, αν πραγματικα δεν σου αρεσει αυτο κανε κατι στη πραξη (χλωμο βεβαια.) Εισαι κατα ολου αυτου, τοτε γιατι σκοτωνεσαι στο διαβασμα? Μηπως επειδη δεν υπαρχει κατι καλυτερο?

Τεσπα, αν διαβασεις καλα τι ειπα δεν ειπα οτι ακολουθουν καλυτερες μερες, ειπα απλα να μην σας απασχολουν αυτη τη στιγμη ολα αυτα, εχετε μια ζωη να αμφιβαλετε και να "φωναζετε" και γω μαζι σας, απλα φιλικη συμβουλη ηταν να μην πιεζεστε κι αλλο με αυτα τα θεματα και να κοιταξετε να κανετε ο,τι καλυτερο μπορειτε, απο κει περα it's your life.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μα με το να παραπονιεσαι δεν καταφερνεις κατι. Οκ, εχεις μια αποψη αλλα ως εκει, αν πραγματικα δεν σου αρεσει αυτο κανε κατι στη πραξη (χλωμο βεβαια.) Εισαι κατα ολου αυτου, τοτε γιατι σκοτωνεσαι στο διαβασμα? Μηπως επειδη δεν υπαρχει κατι καλυτερο?
Αν διαβασεις τα ποστ μου απο την αρχη θα καταλαβεις οτι η ολη αντιθεση μου εχει να κανει με την υπερεκτιμηση των Πανελληνιων.
Οσο για την ερωτηση σου,θα σου πω πως ναι θεωρω πως μπορει να υπαρξει κατι καλυτερο.
Δεν θεωρω μονοδρομο τις Πανελληνιες.

Τωρα για τα "παραπονα" που λες,εγω δεν θα το ονομαζα ετσι.
Ειναι μια "αντιδραση" σε ολα τα δακρυβεχτα και αγχωμενα μηνυματα που εχει τυχει να διαβασω σε αυτο το forum κατα καιρους.
Δεν μου αρεσει που παιδια στην ηλικια μου φτανουν στο σημειο να πηγαινουν στα νοσοκομεια απο το αγχος,δεν μου αρεσει που περιοριζεται τοσο πολυ η καθημερινη ανθρωπινη επαφη.
Τεσπα, αν διαβασεις καλα τι ειπα δεν ειπα οτι ακολουθουν καλυτερες μερες, ειπα απλα να μην σας απασχολουν αυτη τη στιγμη ολα αυτα, εχετε μια ζωη να αμφιβαλετε και να "φωναζετε" και γω μαζι σας, απλα φιλικη συμβουλη ηταν να μην πιεζεστε κι αλλο με αυτα τα θεματα και να κοιταξετε να κανετε ο,τι καλυτερο μπορειτε, απο κει περα it's your life.
Οσο για αυτο που αναφερεις,ναι ξερω πολυ καλα πως δεν το εγραψες και εκει ειναι το ολο προβλημα.
Οτι δεν εγραψες οτι θα ερθουν καλυτερες μερες.
Αρα ουτε εσυ θεωρεις πως με την λογικη της αποδοχης θα ερθει κατι καλυτερο στο μελλον.
Εγω θεωρω λοιπον οτι πρεπει να εχουμε ως στοχο το να γινουμε καλυτεροι.
Το να αφησουμε κατι καλυτερο στις επομενες γενιες.
Το να μην φτασουν και τα εγγονια μου και δισεγγονα μου να δινουν Πανελληνιες,με καταλαβαινεις?
Εκει θελω να καταληξω.

Οσο για την κοπελα που ανεφερε οτι "ξεφυγαμε".
Πες μου πραγματικα εσενα σου αρεσει ολο αυτο που ζεις?

Εγω ενα πραγμα ξερω,οτι αν φτασαμε ολοι μας στο σημειο να λεγομαστε σημερα ελευθεροι πολιτες,να εχουμε δικαιωματα,να υποστηριζουμε τις αποψεις μας,ειναι γιατι υπηρξαν ΚΑΠΟΙΟΙ που εκαναν κατι αγωνες στο παρελθον.Ελπιζω να καταλαβαινετε ολοι τι εννοω.

Υποστηριζω οτι για να αλλαξει ολο αυτο το πανηγυρακι πρεπει να αντιδρασουμε ολοι.

Αυτα απο μενα.

Ας μην αποσυντονιζω αλλο την συζητηση. ;)
Καλη σας συνεχεια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Λοιπόν.... καμιά συμβουλή για τις Πανελλήνιες!!!? Μαθ. Κατ. τι να διαβάσω ρε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Λοιπόν.... καμιά συμβουλή για τις Πανελλήνιες!!!? Μαθ. Κατ. τι να διαβάσω ρε παιδιά?

Eμ, θεωρία, αποδείξεις, ασκήσεις; :P

Επίσης χωρίς άγχος παιδιά!
Άντε τέλος σχεδόν..! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μέγα-Μπιπ

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σίγουρα θεωρία!!!!για να μην χαθούν σίγουρα μόρια από το 1ο θέμα και από εκεί και πέρα ασκήσεις με πόλλες διαφορέτικες μεθοδολογίες!!!! και ο θεός βοηθός από εκεί και πέρα γιατί δεν ξέρει τι μπορεί να μας βάλουν μαθηματικά!!!!:(:/:


ρε παιδιά κανένα καλό προορισμό για διακοπές μετά τις πανελλήνιες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εφτα βδομαδεσ ακριβως εμειναν !το πιθανότερο είναι να δώσουμε στισ 14 μαιου ημερα παρασκευή και να σταματίσουμε δευτέρα 10 μαίου το σχχολείο !!!!!!τέλια οι διακοπούλεσ πλησιάζουν !!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
εφτα βδομαδεσ ακριβως εμειναν !το πιθανότερο είναι να δώσουμε στισ 14 μαιου ημερα παρασκευή και να σταματίσουμε δευτέρα 10 μαίου το σχχολείο !!!!!!τέλια οι διακοπούλεσ πλησιάζουν !!!! :clapup:

14? Ας ειναι να τελιωσουμε πιο γρηγορα!!
και λει οτι ξυπναμε αυριο και εχουμε 01/06/10 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Σίγουρα θεωρία!!!!για να μην χαθούν σίγουρα μόρια από το 1ο θέμα και από εκεί και πέρα ασκήσεις με πόλλες διαφορέτικες μεθοδολογίες!!!! και ο θεός βοηθός από εκεί και πέρα γιατί δεν ξέρει τι μπορεί να μας βάλουν μαθηματικά!!!!:(:/:


ρε παιδιά κανένα καλό προορισμό για διακοπές μετά τις πανελλήνιες???


εγώ λέω να δουλέψω και να μαζέψω λεφτά για να πάω του χρόνου Σκωτία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Καθηστε να τελιωσουμε πρωτα και μετα βλεπουμε που θα παμε διακοπες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
μην μελετάτε το πότε θα έρθουν οι πανελλήνιες ... κάπως έτσι θα μελετάτε και πώς πέρασαν τα χρόνια και φτάσατε 50 χρονών ... ;) Οι πανελλαδικές έιναι ένα χαζό λάθος που νομίζουν οτι θα μας κάνουν να αγχωθούμε ή να χαλάσουμε την ζαχαρένια μας ... !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μέγα-Μπιπ

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σκωτία??? καλό και πρωτότυπο(συνήθως συζητιούνται προορισμοί όπως νησιά συνήθως) !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπορει να εννοει να παει μόνιμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaki

Νεοφερμένος

Η Danaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
κατι ειδα παραπανω για 14 μαιου.......μακαρι αλλα δεν το κοβω και πολυ πιθανο...ολοι λενε οτι πιο πιθανο ειναι να αρχισουν 17 μαιου.....τωρα δεν ξερω τπτ παραπανω......θα δουμε.....
ααααα......και οσο για διακοπεσ μετα τισ πανελληνιεσ.....οπου να'ναι....αρκει να ειμαι με την παρεουλα μου που θα την χασω του χρονου....γαμωτο....:cry_x:
πω πω.....πραγματικα....πως νιωθετε που τελειωνουμε....οριστικα?εγω απ'τη μια λεω αντε να δωσουμε να ξεμπερδευουμε ενω απο την αλλη.....θα τουσ χασω ολουσ.....ολοι θελουν πατρα αθηνα ή γιαννενα και εγω το στριμμενο αντερο πηγα και κολλησα στην κρητη....οφου οφου (ακυρο αλλα ειπα και εγω τον πονο μου)
και για να επιστρεψω στο κλιμα.....αρχισατε επαναληψεις?εγω σε ολα τα μαθηματα και ενω περιμενα να πελαγωσω....ολα μια χαρα...και στην ουσια τωρα βλεπω τι δεν ειχα καταλαβει πολυ καλα και ευτυχως υπαρχει χρονος για....βελτιωση.....αντε να δουμεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Πότε θα μάθουμε ρε παιδιά το πρόγραμμα των πανελλαδικών; Τελευταία στιγμή θα μας ενημερώσουν; :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top