Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

odysseas wade

Νεοφερμένος

Ο οδυσσεας βλαχοσωτηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κοιτα....και εγω σκεφτηκα να πηγαινω μονο και μονο για κατευθυνση αλλα νταξ.....οταν σου λενε και οι καθηγητεσ οτι θα δωσουν κατι σοσακια και ασκησεις πριν το πασχα επειδη μετα δεν παταμε εεεεε....λογικο ειναι.....
βασικα σκεφτομουν να εκανα τον κοπο μονο στ μαθηματικα που τα ψιλοφοβαμαι......θα δω πως θα βγει και το προγραμμα.......
οσο για σχολη....βιολογικο κρητης θελω......'η αν δεν το πιασω παω για χημικο πατρας που ειναι και κοντα....ασχετο....φροντιστηριο 'η ιδιαιτερα?


και τα ιδιαιτερα και τα φροντιστηρια εχουν τα υπερ και τα κατα τουσ.στα ιδιαιτερα προχωρασ πιο γρηγορα αλλα βαριεσαι πιο ευκολα ενω στα φροντιστηρια γινεται το αναποδο..εγω πια πηγαινω μονο σε φροντιστηρια εκτοσ απτην βιολογια κατευ8υνσης που το φροντιστηριο ειναι στην αλλα πλευρα του νηζιου και δν πηγα γτ 8α εχανα πολυ χρονο στισ μετακινησεισ.ωραιεσ σχολεσ επελε3εσ.εγω 4 σχολεσ 8α δηλωσω μονο α8ηνα ομως.οδοντιατρικη(που δν την βλεπω χαχα) βιολογικο χημικο
και φυσικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odysseas wade

Νεοφερμένος

Ο οδυσσεας βλαχοσωτηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κατι ειδα παραπανω για 14 μαιου.......μακαρι αλλα δεν το κοβω και πολυ πιθανο...ολοι λενε οτι πιο πιθανο ειναι να αρχισουν 17 μαιου.....τωρα δεν ξερω τπτ παραπανω......θα δουμε.....
ααααα......και οσο για διακοπεσ μετα τισ πανελληνιεσ.....οπου να'ναι....αρκει να ειμαι με την παρεουλα μου που θα την χασω του χρονου....γαμωτο....:cry_x:
πω πω.....πραγματικα....πως νιωθετε που τελειωνουμε....οριστικα?εγω απ'τη μια λεω αντε να δωσουμε να ξεμπερδευουμε ενω απο την αλλη.....θα τουσ χασω ολουσ.....ολοι θελουν πατρα αθηνα ή γιαννενα και εγω το στριμμενο αντερο πηγα και κολλησα στην κρητη....οφου οφου (ακυρο αλλα ειπα και εγω τον πονο μου)
και για να επιστρεψω στο κλιμα.....αρχισατε επαναληψεις?εγω σε ολα τα μαθηματα και ενω περιμενα να πελαγωσω....ολα μια χαρα...και στην ουσια τωρα βλεπω τι δεν ειχα καταλαβει πολυ καλα και ευτυχως υπαρχει χρονος για....βελτιωση.....αντε να δουμεεεεεεε
8α ενιω8α ωραια αν η3ερα οτι σιγουρα 8α περασω εκει π 8ελω.τωρα που ολα παιζζονται παρακαλαω να ειχα αλλη μια χρονια στο λυκειο....ειναι μερικοι κα8ηγητεσ μασ που εχουν τρελη φαση και κανουμε πλακεσ και ετσι και 8α μ λειψουν παρα πολυ.ωστοσο αμα περασω 8α τουσ γραψω ολουσ στα α..... μου και 8α φυγω ααπτο βρωμο νησο .δν το αντεχω αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaki

Νεοφερμένος

Η Danaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
και τα ιδιαιτερα και τα φροντιστηρια εχουν τα υπερ και τα κατα τουσ.στα ιδιαιτερα προχωρασ πιο γρηγορα αλλα βαριεσαι πιο ευκολα ενω στα φροντιστηρια γινεται το αναποδο..εγω πια πηγαινω μονο σε φροντιστηρια εκτοσ απτην βιολογια κατευ8υνσης που το φροντιστηριο ειναι στην αλλα πλευρα του νηζιου και δν πηγα γτ 8α εχανα πολυ χρονο στισ μετακινησεισ.ωραιεσ σχολεσ επελε3εσ.εγω 4 σχολεσ 8α δηλωσω μονο α8ηνα ομως.οδοντιατρικη(που δν την βλεπω χαχα) βιολογικο χημικο
και φυσικο.
ρε συ μην το κανεις αυτο το λαθος.......γτ μονο 4 σχολεσ?να δηλωσεισ και σε αλλεσ πολεισ....γτ μονο αθηνα?ειναι κριμα να μεινεισ εκτοσ μονο και μονο επειδη δεν επιασεσ την σχολη των αθηνων.....και αν περασεισ καπου που δεν σ'αρεσει μπορεισ να παρεισ μεταγραφη σε περιπτωση που εισαι πολυτεκνοσ μονο!
ψαξ'το ομωσ...μπορει να βρεισ καποια σχολη που σε ενδιαφερει σε αλλη πολη που να ειναι καλυτερη απο τη σχολη των αθηνων....οι σχολεσ τησ αθηνασ εχουν ψηλεσ βασεισ μονο και μονο επειδη εχουν ζητηση....στην ουσια οι περισσοτεροι επιλεγουν την πολη και μετα τη σχολη.....μην αγχωθεισ αν δεν περασεισ αθηνα.....κανε την προσπαθεια σου και μην περιοριζεσαι....;)
ασχετο...απο ποιο νησι εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Πότε θα μάθουμε ρε παιδιά το πρόγραμμα των πανελλαδικών; Τελευταία στιγμή θα μας ενημερώσουν; :@
To προγραμμα καθε χρονο ιδιο ειναι(νομιζω)... την ημερομηνια περιμενουμε να μαθουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Όταν λέω πρόγραμμα, εννοώ τις ημερομηνίες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μέγα-Μπιπ

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Νομίζω ότι αρχές Απριλίου θα ανακοινωθούν οι ημερομηνίες!!!!!
Άλλα δν νομίζω ότι έχει και μεγάλη σημασία!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
μαλλον 18....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Δεν έχει αλλά καλό είναι να ξέρουμε, τουλάχιστον για μένα. Θέλω να ξέρω μια ημερομηνία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
14 ξεκιναν οι εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
^Άλλοι λένε 14, άλλοι 17, άλλοι 19. Δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα ακόμα.
Οι καθηγητές μου στο φροντ πάντως λένε 17. Θα δούμε.
Πάντως άργησε να βγει το πρόγραμμα φέτος. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
14 ξεκιναν οι εξετασεις

Αποκλείεται να ξεκινήσουν 14.. Κάτι έχω δει για 17.. 14 Μαΐου έχουμε παρέλαση εδώ για την απελευθέρωση της πόλης μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
A ρε Αλεξανδρουπολη τρελα!! Μεγαλος ερωτας...
Παιδια, κατα 99% ξεκινατε στις 17.

Καλη τυχη σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iN`

Νεοφερμένος

Ο iN` αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τι πράγμα κι αυτό κάθε χρόνο τα ίδια πριν βγει το πρόγραμμα ο καθένας πετάγεται και λέει ότι του κατέβει κανονικά..
Όχι γράφουμε 30, όχι 20, όχι 5 όχι γράφουμε αύριο..! Τι σημασία έχει? Καλές επαναλήψεις και κουράγιο σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalkias

Νεοφερμένος

Ο xalkias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια,θα ηθελα πολυ να ακουσω την αποψη σας σχετικα με το Πασχα..Αυτες τις μερες βλεπω μικρους και μεγαλους εξω για βολτα,ο καιρος ειναι φανταστικος και εμεις της 3ης πρεπει να κανουμε μαθημα και να διαβαζουμε...Πραγματικα δεν ειναι απαισιο???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Φίλε τα αγαθά κόποις κτώνται...θα απολαύσεις του καρπούς των επιτυχιών σου, σε λιγους μήνες αργότερα...:) Τι να πούμε εμείς η γενιά του 2005, που έδινε πανελλήνιες στην β' και στην γ' λυκείου με 9 εξεταζόμενα μαθήματα η κάθε χρονιά...μέχρι και τα απαίσια Αρχαία (εμείς οι θετικοί) με την Αντιγόνη και τον Κρέοντα...μπρρρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
γεια σας !:):) ειμαι κι εγω τριτη λυκειου φετος.. και τα πραγματα ειναι ζορικα..:worry::worry:
να ρωτησω κατι?? εσεις εχετε παρει καθολου κιλα φετος?? εγω εχω παχυνει για τα καλα..:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KAZE

Νεοφερμένος

Ο KAZE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Χμ από το άγχος παίζει και να έχουμε χάσει κιλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14-5-2010
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

(ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 17-5-2010
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
ΦΥΣΙΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ
ΙΣΤΟΡΙΑ

(ΟΛΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ)


ΤΕΤΑΡΤΗ 19-5-2010
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

(ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21-5-2010
ΙΣΤΟΡΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΙΑ
ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

(MAΘΗΜΑΤΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 26-5-2010
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΦΥΣΙΚΗ

(ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-5-2010
ΛΑΤΙΝΙΚΑ
ΧΗΜΕΙΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

(ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 31-5-2010
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ

(ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΩΝ)


Ως ώρα έναρξης εξέτασης ορίζεται η 08:00 π.μ.

Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στις αίθουσες εξέτασης μέχρι τις 07.30 π.μ.

Η διάρκεια εξέτασης κάθε μαθήματος είναι τρεις (3) ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason_z89

Νεοφερμένος

Ο Jason_z89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλη επιτυχία σε όλους παιδιά!!! Εχετε καμία υποψία για το πότε θα ξεκινήσουν οι εξετάσεις φέτος...? Μετα τις 17-18 Μαίου?
Θα ήθελα να κάνω και μία ερώτηση... Φέτος άλλαξε κανένα βιβλίο? Ενδιαφέρομαι για τα μαθήματα θεωρητικής κατεύθυνσης και για την βιολογία και την έκθεση απο γενική παιδεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Το πληρες αρχειο μπορειτε να το βρειτε στην διευθυνση:

https://www.alfavita.gr/ejetaseis05/deltio-typou-exetaseis-eisakteoi.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top