Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
για το θέμα του ότι πολλοί μαθαίνουν τα αποτελέσματα μία μέρα πρίν να ξέρετε ότι οι πρισσότεροι είναι σε περιοχές εκτός αθήνας και που οι κοινωνίες οι είναι πολύ μικρές και όλο και κάποιος θα έχει κάποιον στη νομαρχία που θα του πει τους βαθμούς του και κάποιων άλλων και θα μάθουν 5-6 άτομα τους βαθμούς τους από αυτόν...

στον προγραμματισμό σαφώς και θα έκοβαν από την λύση με τον π΄9ινακα...

όσο για το άλλο θέμα, μπορεί να μην το πιστεύεται αλλά δεν διάβαζα τόσο πολύ όσο άλλοι, ποτέ δεν θυσίασα το ύπνο μου για το διάβασμα, πήγαινα taεk wondo (αλλά λήιγες ώρες), έβγαινα, έκανα λίγο μουσική, έμπαινα στο internet και υπήρχαν και μέρες που δεν άνοιγα βιβλίο.Και η μητέρα μου ή οι καθηγητές μου μου έλεγαν ότι δεν διαβάζω....Όμως αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπήρχαν μέρες που διάβαζα 12 ή 18 ώρες ή που δεν έβγαινα από το σπίτι... Παρόλα αυτά έβγαλα αρκετά ψιλά μόρια ώστε να περνάω εκεί που θέλω ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Επειδη δεν βρισκω παρομοι τοπικ
μπορει καποιος να μου πει αν αληθευει οτι ενας διτεκνος θα μπορει να παρει μεταγραφη σε κοντινοτερο τει?
κατι τετοιο ακουσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
όχι απλά αν το πρώτο παιδί έχει περάσει σε μία σχολη οποιασδήποτε πόλης εκτός της αθήνας (π.χ. μηχανικών περιβάλλοντος στη θεσσαλονίκη) τότε το αν δεύτερο ή ένα άλλο παιδί τη οικογένειας περνάει σε μία σχολή σε άλλη πόλη (π.χ. φυσικό ηρακλείου) μπορεί να πάρει μεταγραφή στην αντίστοιχη σχολή της πόλης του πρώτου ( δηλαδή στο παράδειγμα φυσικό θεσσαλονίκης...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azwtoo

Νεοφερμένος

Η azwtoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
να ρωτησω κατι πανω σε αυτο?εγω ασ πουμε μενω χαλκιδα .θελω αρχιτεκτονικη.η αδερφη μου σπουδαζει ηρακλειο.ομως εκει δεν υπαρχει αρχιτεκτονικη.τι γινεται τοτε?μπορω να παρω μεταγραφη ασ πουμε στα χανια που ειναι πιο κοντα στην αδερφη μου και υπαρχει αρχιτεκτονικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
δεν ξέρω αλλά αμφιβάλλω γιατί το μέτρο αυτό εφαρμόζεται έτσι ώστε να νοικιάζει η οικογένεια των παιδιών ένα αντί για δύο σπίτια (και μη μου πείς ότι θα μένεις στο ηράκλειο και θα ξυπνάς στις 5 για να παρακολουθήσεις τα εργαστήρια που θα έχεις στις 8 που λέει ο λόγος!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
τελικα κανονικοτατα οι μεταγγραφες τριτεκνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas0505

Νεοφερμένος

Ο kostas0505 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top