Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φάγαμε τον ένα μήνα...αλλά πεινάάάω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
όλα παλούκια είναι και το 2010 θα πέσουν σίγουρα ουρανοκατέβατα στα μαθηματικά κατεύθυνσης ,καθώς φέτος αν έγραφες κάτω απο 16 η ήσουν ασχετος ή πήγαινες 5ο παιδίο ,γενικώς όλες οι σχολές ανέβηκαν και το 2010 μάλλον θα κατέβουν .....αλλά αυτό δεν πρέπει να πολυενοχλέι κανέναν γιατί
οι βάσεις έχουν άμεση εξάρτηση από το επίπεδο όλων των υπόλοιπων που δίνουν πανελλήνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα μας βάλουν δύσκολα θέλεις να πεις?Γιατί δεν κατανοώ την ροή του λόγου σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
όλα παλούκια είναι και το 2010 θα πέσουν σίγουρα ουρανοκατέβατα στα μαθηματικά κατεύθυνσης ,καθώς φέτος αν έγραφες κάτω απο 16 η ήσουν ασχετος ή πήγαινες 5ο παιδίο ,γενικώς όλες οι σχολές ανέβηκαν και το 2010 μάλλον θα κατέβουν .....αλλά αυτό δεν πρέπει να πολυενοχλέι κανέναν γιατί
οι βάσεις έχουν άμεση εξάρτηση από το επίπεδο όλων των υπόλοιπων που δίνουν πανελλήνιες


Ούτε κι εγώ σε πιάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
33 βδομάδες έμειναν.(όχι δεν τις μετράω εγώ,δεν είμαι τόσο πορωμένος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
33 βδομάδες έμειναν.(όχι δεν τις μετράω εγώ,δεν είμαι τόσο πορωμένος:P)
εχετε ακομα πολυ χρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Mη μου το χαλάς.Λίγο είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
33 βδομάδες έμειναν.(όχι δεν τις μετράω εγώ,δεν είμαι τόσο πορωμένος:P)

:!: Τόσο λίγο????
:'(Μου φαίνεται πολυ λίγος καιρός... Ωχ ωχ ωχ... Να πάρει... Κοντοζυγώνει... Ο χάρος βγήκε παγανιά...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Τέτοια θέλω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Άντε μωρέ να τελειώνουμε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Άντε μωρέ να τελειώνουμε.:D

Μέχρι να έρθει αυτή η άγια και ευλογημένη ώρα (ωχ, μ'έπιασε πάλι...), θα φτύσουμε αίμα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Μέχρι να έρθει αυτή η άγια και ευλογημένη ώρα (ωχ, μ'έπιασε πάλι...), θα φτύσουμε αίμα...:'(
αμα κανεις ετσι απο τωρα,το μαη θα εχεις παθει εμφραγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Μέχρι να έρθει αυτή η άγια και ευλογημένη ώρα (ωχ, μ'έπιασε πάλι...), θα φτύσουμε αίμα...:'(
Ηρεμησε...Σκεψου πως το αγχος ειναι αρνητικος παραγοντας στις πανελλαδικες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Θα μας βάλουν δύσκολα θέλεις να πεις?Γιατί δεν κατανοώ την ροή του λόγου σου.

Μην ανησυχείς, μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι το πρόβλημα δεν το έχεις εσύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Για οσους δινανε φετος εξετασεις περιπου τα Χριστουγεννα δεν ξερατε πως θα πατε στις εξετασεις..??? οσο ναναι εεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
33 βδομάδες έμειναν.(όχι δεν τις μετράω εγώ,δεν είμαι τόσο πορωμένος:P)
μόνο??:!::!::!:
Ρε καθε φορα που μπαινω στο αισκοολ αγχώνομαι!!:'(:'(
Εχουν όλοι εκτος απο μενα ξεσκιστεί σε ασκήσεις-παλουκια εδω.:'(
Είδα κ τα τοπικ με τις επιλεγμενες ασκησεις στα μαθηματικά κ στη βιολογία και επαθα εγκεφαλικό.Θα προλαβω να τα λύσω όλα;:'(:'(:(
Στα διαλα τα υπουργεία τους.Που ναι ενας καμικαζι να καψει τον κερατα που τα ανακαλυπτε αυτό το κωλοσυστημα.Εχω ξεπατωθει στο διαβασμα και προκοπή δε βλεπω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
μόνο??:!::!::!:
Ρε καθε φορα που μπαινω στο αισκοολ αγχώνομαι!!:'(:'(
Εχουν όλοι εκτος απο μενα ξεσκιστεί σε ασκήσεις-παλουκια εδω.:'(
Είδα κ τα τοπικ με τις επιλεγμενες ασκησεις στα μαθηματικά κ στη βιολογία και επαθα εγκεφαλικό.Θα προλαβω να τα λύσω όλα;:'(:'(:(
Στα διαλα τα υπουργεία τους.Που ναι ενας καμικαζι να καψει τον κερατα που τα ανακαλυπτε αυτό το κωλοσυστημα.Εχω ξεπατωθει στο διαβασμα και προκοπή δε βλεπω.:(
Καλά μην παίρνεις και τοις μετρητοίς ό,τι διαβάζεις εδώ μέσα. Τα περισσότερα που γράφονται είναι παπατζηλίκια οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι. Παιδί στην κατεύθυνσή μου που του φαίνονται και καλά εύκολα τα άγνωστα κείμενα που μας βάζει στο σχολείο και ότι η καθηγήτριά του του βάζει μακράν δυσκολότερα μετέφραζε το "αλλά μήν" με... "αλλά εκείνον τον μήνα"... Το ίδιο συμβαίνει και με το 99% των λεγομένων εδώ πέρα και όχι μόνο αλλά και κατ' αναλογίαν στις υπόλοιπες κατευθύνσεις.
Οι δε τριάντα τρεις εβδομάδες είναι περίπου οχτώ ολόκληροι μήνες.
Από αυτά που ακούς λοιπόν, μην πιστεύεις τίποτα και από αυτά που βλέπεις τα μισά! Τη δική σου προσπάθεια κάντην όπως θα την έκανες ούτως ή άλλως και άσε τους άλλους να ζούνε στην κοσμάρα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ευχαριστώ όπως και να έχει.
-----------------------------------------
Σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 25 του Ν. 3687/2008 (ΦΕΚ 159 Α΄ 1-8-2008), το ακαδημαϊκό έτος 2009-2010 μπορούν να καταθέσουν μηχανογραφικό δελτίο για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση με το ποσοστό θέσεων 10% (χωρίς εξετάσεις) όσοι απέκτησαν βεβαίωση πρόσβασης από το σχολικό έτος 1999 -2000 μέχρι και το σχολικό έτος 2007- 2008.
Όσοι απέκτησαν ή θα αποκτήσουν βεβαίωση πρόσβασης από το σχολικό έτος 2007-2008 και εφεξής μπορούν να κάνουν χρήση αυτής της δυνατότητας μόνο κατά τα δύο ακαδημαϊκά έτη από αυτό που έπεται της αποφοίτησής τους από το Γενικό Λύκειο ή αυτού που εξετάστηκαν στα μαθήματα της Γ΄ τάξης του Λυκείου σε εθνικό επίπεδο την τελευταία φορά. Δηλαδή, οι απόφοιτοι του 2008 μπορούν αν επιθυμούν, να ενταχθούν στο 10% τα έτη 2009 και 2010. Οι απόφοιτοι του 2009, τα έτη 2010 και 2011 και ούτω καθεξής.
-----------------------------------------
Το παραπάνω απόσπασμα το βρήκα απο την επίσημη ιστοσελίδα του ΥΠΕΠΘ.

Evris7 επειδή μπερδεύτηκα ποιος έχει δίκιο είσαι σιγουρός για αυτό, μπορεί κάποιος να πει 100% ποιοι θα δώσουν του χρόνου.Επειδή είναι πολύ σημαντικό για μένα αν κάποιος ξέρεις ας απαντήσει παρακαλώ


Επίσης στο google που πάτησα άρθρο 25 του Ν. 3687/2008 (ΦΕΚ 159 Α΄ 1-8-2008) δεν λέει τπτ για το 10% αλλά για παραιτήσεις προσωπικού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Donald δεν υπάρχει λόγος να μπερδέυεσε! Του χρόνου 100% θα δώσουν οι απόφητοι απο το 1999-2008 για τελευταία φορά. Το 2011 θα έχουν την δυνατότητα να δώσουν με το 10% απόφητοι και όσοι απέκτησαν τελευταία βεβαίωση πρόσβασης το 2009 και 2010. Για παράδειγμα εγώ έδωσα πρώτη φορά το 2008 και δεύτερη φορά το 2009. Αν είχα σταματήσει το 2008 θα είχα δικαίωμα μέχρι του χρόνου τώρα όμως που έδωσα και το 2009 έχω δικαίωμα το 2010 και το 2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top