Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια, ελεος (να με συγχωρησετε για τη βλαβη και την αδυναμια να τονισω τις λεξεις)
Ειστε ετοιμοι; Η ερωτηση ειναι μαλλον ρητορικη!!! Αν ρωτησετε και τους πιο εμπειρους(που εχουν ηδη δωσει), θα σας πουν οτι: 1) ΔΙΑΒΑΣΑΝ, 2) Πηγαν ενα ωραιο πρωι και εγραψαν ενα διαγωνισμα, 3) Περασαν...
Οποτε αυτη η ψυχικη οδυνη την οποια υποβαλλουμε στους εαυτους μας λες και παμε για επεμβαση στον εγκεφαλο, ειναι ασκοπη και δαπανηρη... Εγω(προσωπικα) προτεινω {{cool}} καταστασεις και διαβασμα....!!!Αλλωστε χωρις το αγχος και αυτη την απασχοληση, σιγουρα θα αποδωσουμε εις τριπλουν!!! ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!!

εισαι φοβερος!ξερεις καλυτερα κι απο μενα που εδωσα τι να κανεις!
παιδια ηρεμηστε!ειναι σεπτεμβρης ακομα....
συστηματικο διαβασμα χωρις κενα
και μεχρι το δεκεμβρη βολτα και παρασκευη και σαββατο!
και αυτοσυγκρατηση!
:no1::no1::no1::no1:
ξεκουραση και πανελληνιες δεν ειναι τελειως αντιθετα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδες γεια σας! φετος ειμαι Γ λυκειου θετικη κατευθυνση και στοχευω ιατρικη.. στις αρχες αυγουστου που αρχισα τα φρο εκανα (σωστα ή λανθασμενα..) την κινηση να παρω και το αοθ..! τωρα ειμαστε στο 2 κεφαλαιο...δεν μου αρεσει καθολου κ το βαριεμαι αφορητα...δεν μου κανει καθολου αισθηση να το διαβασω! ολοι ομως μ λενε οτι θα με βοηθησει στα μορια...:/ (+100 μορια δηλαδη δεδομενου οτι γραψω 19-20..) Τελικα το σταματησα το αοθ σημερα! σκεφτηκα πως αν ολες αυτες τις ωρες π μ τρωει το αοθ (3 ωρες φρο+διαβασμα σπιτι) τις αφιερωσω πχ στη φυσικη π δν ειναι κ το δυνατο μ κομματι θα αποδωσω καλυτερα! τι πιστευετε? ο καθηγητης του αοθ π μ κανει ειπε οτι αν καποιος παει για ιατρικ δν τον συμφερει το αοθ κ τοσο...:S τι ποσοστο των παιδιων παιρνουν καθαρο 100/100 στο αοθ??? καθαρο ομως! ξερει κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Καλύτερα να το σταματήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
παιδες γεια σας! φετος ειμαι Γ λυκειου θετικη κατευθυνση και στοχευω ιατρικη.. στις αρχες αυγουστου που αρχισα τα φρο εκανα (σωστα ή λανθασμενα..) την κινηση να παρω και το αοθ..! τωρα ειμαστε στο 2 κεφαλαιο...δεν μου αρεσει καθολου κ το βαριεμαι αφορητα...δεν μου κανει καθολου αισθηση να το διαβασω! ολοι ομως μ λενε οτι θα με βοηθησει στα μορια...:/ (+100 μορια δηλαδη δεδομενου οτι γραψω 19-20..) Τελικα το σταματησα το αοθ σημερα! σκεφτηκα πως αν ολες αυτες τις ωρες π μ τρωει το αοθ (3 ωρες φρο+διαβασμα σπιτι) τις αφιερωσω πχ στη φυσικη π δν ειναι κ το δυνατο μ κομματι θα αποδωσω καλυτερα! τι πιστευετε? ο καθηγητης του αοθ π μ κανει ειπε οτι αν καποιος παει για ιατρικ δν τον συμφερει το αοθ κ τοσο...:S τι ποσοστο των παιδιων παιρνουν καθαρο 100/100 στο αοθ??? καθαρο ομως! ξερει κανεις??

Κι εγώ για ιατρική σκέφτομαι, και πήρα ΑΟΘ, και μου φαίνεται πολύ εύκολο, και η θεωρία αλλά και οι ασκήσεις. Σήμερα είδαμε για παράδειγμα στο φροντιστήριο κάτι θέματα που έπεσαν από το πρώτο και το δεύτερο κεφάλαιο στις φετινές πανελλήνιες και ήταν απίστευτα εύκολα...

Στο κάτω κάτω, το ΑΟΘ, μπορεί να σε "ρίξει" μόνο αν γράψεις σ'αυτό χαμηλότερα από το ΜΟ των υπόλοιπων 6 μαθημάτων, που αν στοχεύεις για ιατρική και διαβάζεις πολύ, δε νομίζω πια να συμβεί αυτό.
Θα σε ανεβάσει λίγο αν "πέσεις" στην εκθεση. Και με τις μκρές διαφορές των μορίων που υπάρχουν για την εισαγωγή στις σχολές της ιατρικής, κάθε μόριο είναι απαραίτητο.

Εμένα βέβαια μ'αρέσει μέχρι στιγμής και μου φαίνεται εύκολο. Τώρα αν δε σου αρέσει και δεν το διαβάζεις με ευχαρίστηση, καλύτερα να το σταματήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Κι εγώ για ιατρική σκέφτομαι, και πήρα ΑΟΘ, και μου φαίνεται πολύ εύκολο, και η θεωρία αλλά και οι ασκήσεις. Σήμερα είδαμε για παράδειγμα στο φροντιστήριο κάτι θέματα που έπεσαν από το πρώτο και το δεύτερο κεφάλαιο στις φετινές πανελλήνιες και ήταν απίστευτα εύκολα...

Στο κάτω κάτω, το ΑΟΘ, μπορεί να σε "ρίξει" μόνο αν γράψεις σ'αυτό χαμηλότερα από το ΜΟ των υπόλοιπων 6 μαθημάτων, που αν στοχεύεις για ιατρική και διαβάζεις πολύ, δε νομίζω πια να συμβεί αυτό.
Θα σε ανεβάσει λίγο αν "πέσεις" στην εκθεση. Και με τις μκρές διαφορές των μορίων που υπάρχουν για την εισαγωγή στις σχολές της ιατρικής, κάθε μόριο είναι απαραίτητο.

Εμένα βέβαια μ'αρέσει μέχρι στιγμής και μου φαίνεται εύκολο. Τώρα αν δε σου αρέσει και δεν το διαβάζεις με ευχαρίστηση, καλύτερα να το σταματήσεις.

ε ειναι και καπως "παγιδα" γιατι λχ αν ο ΜΟ των ΒΠ των 6 μαθηματων ειναι 19 ξερω γω (κατι το οποιο επιβαλλεται να γινει, για οποιον στοχευει ιατρικη) και βγαλεις ΒΠ στο ΑΟΘ 18,6 σε ριχνει...ενα μικρο λαθακι, μια απροσεξια, κατι ειναι θεμα της στιγμης αν θα γινει η οχι, δεν ειναι απαραιτητα θεμα προετοιμασιας.

το ΑΟΘ συμφερει μονο εαν στοχευει καποιος εως και 16.000-17.000 μορια, γιατι ακομα και και το 17 σ αυτη την περιπτωση βοηθαει.
για ιατρικες-πολυτεχνεια κλπ δεν νομιζω πως αξιζει τοσο το ΑΟΘ, καλυτερα ας δωθει βαρυτητα σε αλλα μαθηματα (πχ μαθηματικα, φυσικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ε ειναι και καπως "παγιδα" γιατι λχ αν ο ΜΟ των ΒΠ των 6 μαθηματων ειναι 19 ξερω γω (κατι το οποιο επιβαλλεται να γινει, για οποιον στοχευει ιατρικη) και βγαλεις ΒΠ στο ΑΟΘ 18,6 σε ριχνει...ενα μικρο λαθακι, μια απροσεξια, κατι ειναι θεμα της στιγμης αν θα γινει η οχι, δεν ειναι απαραιτητα θεμα προετοιμασιας.

το ΑΟΘ συμφερει μονο εαν στοχευει καποιος εως και 16.000-17.000 μορια, γιατι ακομα και και το 17 σ αυτη την περιπτωση βοηθαει.
για ιατρικες-πολυτεχνεια κλπ δεν νομιζω πως αξιζει τοσο το ΑΟΘ, καλυτερα ας δωθει βαρυτητα σε αλλα μαθηματα (πχ μαθηματικα, φυσικη)
ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες! το σταματησα πριν κατι μερες κ νιωθω καλυτερα!:) στοχος μου ειναι 3 17αρια μαθηματικα φυσικη εκθεση και 3 20αρια χημεια βιολογια μαθηματικα γενικης! το 17 στην εκθεση ειναι απιαστο ονειρο ρε παιδια? στην εκθεση ειμαι πολυ καλος (αν κ θετικος:P) κ ο καθηγητης μ μ ειπε οτι εχω πολυ μεγαλες δυνατοτητες....εγω μια φορα με ενα 17 θα κανω τουμπες!!!! τα 20αρια π ανεφερα παραδοξως πιστευω οτι θα τα πιασω πιο σιγουρα αποτι τα 17αρια μαθηματικ κ φυσικ..
Υ.Γ Εκπληξεις με την ιατρικη γινονται? δηλαδη..μπορει ενα παιδι π κανεις δν περιμενει να μπει ιατρικη ξαφνικα να μπει!? ή πρεπει να εισαι πχ το παιδι του απολυτου 20 π ολοι πιστευουν οτι στανταρ θ περασει οπου θελει>?? αν μπορειτε αναφερετε παραδειγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nix

Νεοφερμένος

Ο nix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Kαλή επιτυχία...αντε και στα δικα μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Θα ερθει και η σειρα μας μην φοβασαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες! το σταματησα πριν κατι μερες κ νιωθω καλυτερα!:) στοχος μου ειναι 3 17αρια μαθηματικα φυσικη εκθεση και 3 20αρια χημεια βιολογια μαθηματικα γενικης! το 17 στην εκθεση ειναι απιαστο ονειρο ρε παιδια? στην εκθεση ειμαι πολυ καλος (αν κ θετικος:P) κ ο καθηγητης μ μ ειπε οτι εχω πολυ μεγαλες δυνατοτητες....εγω μια φορα με ενα 17 θα κανω τουμπες!!!! τα 20αρια π ανεφερα παραδοξως πιστευω οτι θα τα πιασω πιο σιγουρα αποτι τα 17αρια μαθηματικ κ φυσικ..
Υ.Γ Εκπληξεις με την ιατρικη γινονται? δηλαδη..μπορει ενα παιδι π κανεις δν περιμενει να μπει ιατρικη ξαφνικα να μπει!? ή πρεπει να εισαι πχ το παιδι του απολυτου 20 π ολοι πιστευουν οτι στανταρ θ περασει οπου θελει>?? αν μπορειτε αναφερετε παραδειγμα!


να πας με σκοπο να συγκεντρωσεις το μεγαλυτερο δυνατο αριθμο μοριων...
το 2008 λχ ήταν αποτυχια ενα 17 στη φυσική, όλοι πανω απο 19 γραψανε.
προσπαθησε για το 20 σε όλα τα μαθηματα. εξαλλου δεν ξερεις που θα κυμανθουν οι βασεις του χρονου

η εκθεση απλως ειναι απροβλεπτη. εχω δει μαθητες που ναεις δεν περιμενε να γραψουν πανω απο 14, να φερνουν ενα 16,7 και το αντιθετο. μην πονταρεις σ αυτο το μαθημα, ποτε δεν ξερεις αν θα αποτελεσει (καλή ή κακή) έκπληξη.

όσο για τις "εκπλήξεις" που λες εσυ, γιατι να μην γινονται; συστηματικό διαβασμα και προγραμμα θελει, για να βγαλεις τα μορια που χρειαζεται, δεν ειναι τοσο εξωπργματικο το να μπει καποιος ιατρικη, μην την μυθοποιεις τοσο. 800 άτομα παιρνει, ούτε 10, ούτε 20. τωρα αν ενας μαθητης που δεν εχει ανοιξει ποτε βιβλιο στη ζωη του προσπαθησει για οποιαδηποτε υψηλοβαθμη, ε , νταξει δεν μπορουμε να πειρμενουμε και θαυματα. προσπαθησε για το καλυτερο εσυ και μην ακους διαφορα τριγυρω σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ε ειναι και καπως "παγιδα" γιατι λχ αν ο ΜΟ των ΒΠ των 6 μαθηματων ειναι 19 ξερω γω (κατι το οποιο επιβαλλεται να γινει, για οποιον στοχευει ιατρικη) και βγαλεις ΒΠ στο ΑΟΘ 18,6 σε ριχνει...ενα μικρο λαθακι, μια απροσεξια, κατι ειναι θεμα της στιγμης αν θα γινει η οχι, δεν ειναι απαραιτητα θεμα προετοιμασιας.
Παντως μπορει πχ ο ΜΟ των 6 μαθηματων να ειναι 18,8-18,9 και αν εχεις 20αρια στα βαρυτητας τα μορια να ειναι καπου 19.100 (οποτε ακομα και με τις φετινες τρελες βασεις περνας σε καποιες Ιατρικες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ναι, χονδρικά το ειπα για να μην μπερδεψω κανενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g_free

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλη επιτυχια στη φετινη γενια! :D Μη ψαρωσετε, δεν ειναι τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
το αοθ ανεβαζει τα μορια; αν εγώ που είμαι θεωρητική δλδ πάρω αοθ + μαθηματικά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ναι βοηθαει στα μορια. ακομα και αν εισαι θεωρητικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

politis

Νεοφερμένος

Ο politis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
[URLhttps://img329.imageshack.us/img329/6568/16365451ty3.jpg[/url]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Τι λέει?Πάμε να χτυπήσουμε 20αράκια?:p
:dance:
Εγώ προς το παρόν χτυπάω το κεφάλι μου στο τοίχο.:PΕχω ένα βουνό (τι βουνο..εβερεστ δλδ)διαβάσματος.
Μαμω τα υπουργεία και τα συστηματα τους.
Κάθε μέρα ονειρεύομαι ταλαντώσεις και συναρτήσεις.Εφιάλτης.:(

Πρώτο πραγμα που κάνουμε με το που τελειώσει η γαμα λυκείου??


Φωτιά στο υπουργείο παιδείας!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εγώ προς το παρόν χτυπάω το κεφάλι μου στο τοίχο.:PΕχω ένα βουνό (τι βουνο..εβερεστ δλδ)διαβάσματος.
Μαμω τα υπουργεία και τα συστηματα τους.
Κάθε μέρα ονειρεύομαι ταλαντώσεις και συναρτήσεις.Εφιάλτης.:(

Πρώτο πραγμα που κάνουμε με το που τελειώσει η γαμα λυκείου??


Φωτιά στο υπουργείο παιδείας!!!:jumpy:

Μια από τα ίδια και εγώ :P Λύνω ασκήσεις στον ύπνο μου! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μια από τα ίδια και εγώ :P Λύνω ασκήσεις στον ύπνο μου! :lol:
αχαχαχα...Σε νιώθω!
Απαπα...ονειρεύομαι οτι με σηκώνει λέει στο πίνακα ο μαθηματικός και με βάζει να του απαγγέλω όλους τους ορισμούς νεράκι.Και η πλάκα είναι οτι τους λέω σωστά!:lol:
Αμ στη φυσική που έλυσα μια άσκηση του κατσίκα στο όνειρο μου;;:P
Δε πάμε καλάααα..Αντε να τελείωνουμε .:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
να τελειωνετε??μα ειναι ακομη οκτωβρης!!
αντε το τετραημερο θα ξεκουραστηκατε λιγακι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy_92

Νεοφερμένος

Η Nancy_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Βουνό το διάβασμα και δεν παλεύεται!!! Δεν ξέρω τι γίνεται στις άλλες κατευθύνσεις αλλά στη θεωρητική πρέπει να αφομοιώσεις πααααρα πολλά!!! Προς το παρόν όλα πάνε καλά. Αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα!!!! Ευτυχώς υπάρχουν και τα φιλαράκια διαφορετικά...!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top