[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παιδια,εμας δεν μας εχουν ρωτησει ουτε για κατευθυνση τι μαθημα επιλογης μας λετε τωρα....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Πάντως εντάξει μη νομίζετε ότι σχηματίζονται πάντα τμήματα σε όλα τα μαθήματα. Είναι ο τελευταίο που πρέπει να σας απασχολεί, ειλικρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι ρε παιδια! Χαλαρωστε και απολαυστε το καλοκαιρι σας γιατι το επομενο θα εχει τις δυσκολιες του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ναι ρε παιδια! Χαλαρωστε και απολαυστε το καλοκαιρι σας γιατι το επομενο θα εχει τις δυσκολιες του!

Όχι αναγκαία, για όσους δεν κάνουν καλοκαιρινά είναι ένα κανονικό καλοκαίρι λίγο μικρότερο λόγω των φροντιστηρίων που αρχίζουν τέλη αυγούστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panoskor

Νεοφερμένος

Ο panoskor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας παιδια,
θα παω β λυκειου φετος και δεν ξερω ποιο μαθημα επιλογης να διαλέξω.Ειμαι αναμεσα σε αρχες οικονομιας και εφαρμογες υπολογιστων. Να πω επισης οτι δεν με ενδιαφερει το 5ο πεδιο αλλα μονο το 4ο. Για πειτε την γνωμη σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
γεια σας παιδια,
θα παω β λυκειου φετος και δεν ξερω ποιο μαθημα επιλογης να διαλέξω.Ειμαι αναμεσα σε αρχες οικονομιας και εφαρμογες υπολογιστων. Να πω επισης οτι δεν με ενδιαφερει το 5ο πεδιο αλλα μονο το 4ο. Για πειτε την γνωμη σας!

Όποιο σου αρέσει εσένα περισσότερο.Αν σου αρέσουν και τα δύο ή αν γενικά δεν έχεις πρόβλημα με κανένα από τα δύο διάλεξε την πληροφορική που δεν τη δίνεις και στο τέλος.
Αυτό θα σου πρότεινα εγώ.Από κει και πέρα εσύ αποφασίζεις:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε Σχέδιο και "Αστρονομία και Διαστημική".
Στην θέση μου τι θα επιλέγατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε Σχέδιο και "Αστρονομία και Διαστημική".
Στην θέση μου τι θα επιλέγατε;
Εγώ σχέδιο θα έβαζα γιατί η αστρονομία έχει πολύ φυσική:redface:

Αλλά ρε παιδιά στα σχολεία σας τα κάνετε όλα αυτά;
Εμάς πέρσι στο τέλος μας έδωσαν όλες τις επιλογές αλλά χθες μας έβαλαν να ξαναδηλώσουμε ανάμεσα σε τρία: πληροφορική, γερμανικά και διαχείριση φυσικών πόρων και σήμερα μας χώρισαν σε τμήματα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εμείς έχουμε να επιλέξουμε ανάμεσα σε Σχέδιο, Αστρονομία, Πληροφορική (την οποία λέω να πάρω του χρόνου για να μην την δίνω στο τέλος) και Ευρωπαϊκή Λογοτεχνία. Ήθελα Β ξένη γλώσσα, αλλά τελικά δεν θα κάνουν τμήμα. =\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε Σχέδιο και "Αστρονομία και Διαστημική".
Στην θέση μου τι θα επιλέγατε;

1ον) Οταν λες σχέδιο τι εννοεές; Ελεύθερο ή γραμμικό;
2ον) Το "Αστρονομία και Διαστημική" είναι ναι μεν ενδιαφέρον μάθημα αλλά όπως είπε και κάποιος παραπάνω είναι πιο θεωρητικό από ότι φαίνεται.

Εγω πάντως επέλεξα εφαρμογές υπολογστών ως πρώτη επιλογή και γερμανικά ως δευτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε Σχέδιο και "Αστρονομία και Διαστημική".
Στην θέση μου τι θα επιλέγατε;
αστρονομία είναι σίγουρα αρκετά ενδιαφέρον μάθημα, αλλά θα δώσεις και εξετάσεις σε αυτό αν θυμάμαι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
αστρονομία είναι σίγουρα αρκετά ενδιαφέρον μάθημα, αλλά θα δώσεις και εξετάσεις σε αυτό αν θυμάμαι καλά!

Ναι έχεις δίκιο. Είναι εξεταζόμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
1ον) Οταν λες σχέδιο τι εννοεές; Ελεύθερο ή γραμμικό;
Δεν έχω ιδέα, δεν μας το διευκρίνησαν.

αστρονομία είναι σίγουρα αρκετά ενδιαφέρον μάθημα, αλλά θα δώσεις και εξετάσεις σε αυτό αν θυμάμαι καλά!
Ό,τι μάθημα επιλογής κι αν πάρεις (εκτός από την Πληροφορική) το δίνεις στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Έμεις πάντως παιδιά είχαμε αρκετά μαθήματα. Γύρω στα επτά μαθήματα...

Ξέρω με σιγουριά ότι "Εφαρμογές" και "Β΄ ξένη γλώσσα" δν εξετάζονται. Πάντως νομίζω πως και η διαχείριση φυσικών πόρων δν εξετάζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε τότε εγώ λέω να πάρεις αστρονομία, αφού και στα 2 θα εξεταστείς:P
αρκεί βέβαια να είναι καλός και ο καθηγητής και να έχει γνώσεις..ο δικός μας ήταν πορωμένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Έμεις πάντως παιδιά είχαμε αρκετά μαθήματα. Γύρω στα επτά μαθήματα...

Ξέρω με σιγουριά ότι "Εφαρμογές" και "Β΄ ξένη γλώσσα" δν εξετάζονται. Πάντως νομίζω πως και η διαχείριση φυσικών πόρων δν εξετάζεται...
Όχι, όχι. Μόνο οι Εφαρμογές δεν εξετάζονται, όλα τα υπόλοιπα τα δίνεις κανονικά.

ε τότε εγώ λέω να πάρεις αστρονομία, αφού και στα 2 θα εξεταστείς:P
αρκεί βέβαια να είναι καλός και ο καθηγητής και να έχει γνώσεις..ο δικός μας ήταν πορωμένος
Κι εγώ αυτό σκέφτομαι να επιλέξω, μιας που το χέρι μου δεν πιάνει για Σχέδιο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Όχι, όχι. Μόνο οι Εφαρμογές δεν εξετάζονται, όλα τα υπόλοιπα τα δίνεις κανονικά.

Έτσι νομίζω αλλά ίσως να έχεις και δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω αστρονομια ειχα παρει, ειναι γαματο μαθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kορνηλια

Νεοφερμένος

Η Kορνηλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εμας τελικα τμηματα εγιναν σε 3 μαθηματα. Ξενη γλωσσα,Σχεδιο και Εφαρμογες υπολογιστων.. Δε μπορω να κατλαβω γιατι βαζουν οοοολα αυτα τα μαθηματα ενω στο τελος μονο σε 3 δημιουργουνται τμηματα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ ήθελα να διαλέξω αρχές οικονομίας αλλά δεν ήταν στις επιλογές που μας έδωσαν.Επίσης ξέρω ότι και σε άλλα σχολεία δεν το είχαν σαν επιλογή.Σε σας το είχαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top