[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ ήθελα να διαλέξω αρχές οικονομίας αλλά δεν ήταν στις επιλογές που μας έδωσαν.Επίσης ξέρω ότι και σε άλλα σχολεία δεν το είχαν σαν επιλογή.Σε σας το είχαν;

Εμείς είχαμε τις αρχές οικονομίας ως επιλογή και μάλιστα δημιουργήθηκε και τμήμα!!
Λογικά πρέπει να υπήρχε σε όλα τα σχολεία, γιατί όσοι θέλουν να ασχοληθούν με οικονομικά πρέπει να έχουν διδαχθεί αυτό το μάθημα, ωστε να μην πέσουν στα βαθιά στην Γ λυκείου όταν θα το χρειαστούν!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καλά όλα τα υπόλοιπα αλλά το σχέδιο ρε παιδιά πώς το δίνεις στο τέλος? Χρειάζεται να διαβασεις τίποτα ή πας τουρίστας?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
σ' εμάς είχε 8 επιλογές και σχηματίστηκαν 2 τμήματα:confused: εγώ αστρονομία, κλασικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Αρχές οικονομίας, πληροφορική και γαλλικά. Εγώ γαλλικά! :D Και λόγω των μαθημάτων επιλογής άλλαξαν τα τμήματα της γενικής. Τα παιδιά των γαλλικών σχημάτισαν ένα τμήμα, ένα άλλο αρχές οικονομίας και σε δύο τμήματα χωρίστηκαν τα παιδιά της πληροφορικής.
Καθόλου καλά τα πράματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crash crash

Νεοφερμένος

Η Λαμπρινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
κι εγω αστρονομια διαλεξα χωρις βεβαια να εχω κατασταλαξει τι θα ακολουθησω..
βεβαια δεν κανουμε τιποτα..το μονο που μας εβαλαν ειναι να βρουμε πληροφοριες ο καθενας για κατι.εγω ειχα για τον κεπλερ..
αυτος που μας κανει πρωτη φορα διδασκει αστρονομια,επιπλεον δεν μπορει να επιβαλλει την ταξη..πραγμα το οποιο δεν ''χαλαει'' κανεναν..
απο αποψη τμηματων ειμαστε καλα απλα αλλαζουμε 4 αιθουσες και κανουμε σε 3 διαφορετικα τμηματα ο καθενας..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Στο τετραμηνο παιρνουμε βαθμο στην Πληροφορικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crash crash

Νεοφερμένος

Η Λαμπρινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εσύ α είσαι ή β? όχι γτ πέρσυ που ήμουν α δεν είχαμε επιλογής ούτε κάναμε πληροφορική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Στο τετραμηνο παιρνουμε βαθμο στην Πληροφορικη?

Παίρνουμε βαθμό κανονικά,απλά δεν υπολογίζεται στο γ.μ.ο,όπως και με τη γυμναστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairiboo!

Νεοφερμένος

Η mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
καλησπερα!ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και θελω να περασω νομικη Αθηνων..μπορει καποιος να μου πει ποσο πρεπει να γραψω στις πανελλαδικες?ειναι τοσο ψηλες οι βασεις οπως της ιατρικης?? ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
καλησπερα!ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και θελω να περασω νομικη Αθηνων..μπορει καποιος να μου πει ποσο πρεπει να γραψω στις πανελλαδικες?ειναι τοσο ψηλες οι βασεις οπως της ιατρικης?? ευχαριστω πολυ!!

18879 Νομική Αθήνα 19170 Ιατρική Αθήνα βάσεις 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stacy_pizza

Νεοφερμένος

Η Souki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Στο τετραμηνο παιρνουμε βαθμο στην Πληροφορικη?

Βαθμό παίρνουμε.. Όμως δεν εξεταζόμαστε στο τέλος σε αντίθεση με αλλά μαθήματα επιλογής. Γι' αυτό το επιλέξαμε οοοοολοι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairiboo!

Νεοφερμένος

Η mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Mάθημα επιλογής πήρα πληροφορική. Μεγάλη βλακεία. Το άτομο μας έχει μαζεμένα 40 κουτσούβελα μέσα στο κινηματοθέατρο και μας κάνει για το excel. :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Mάθημα επιλογής πήρα πληροφορική. Μεγάλη βλακεία. Το άτομο μας έχει μαζεμένα 40 κουτσούβελα μέσα στο κινηματοθέατρο και μας κάνει για το excel. :wall:

Αυτααα ειναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria96

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ μάθημα επιλογής πήρα πληροφορική. Είναι λίγο βαρετό :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crash crash

Νεοφερμένος

Η Λαμπρινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
μμ εγω αστρονομια :confused: εχουμε ολο το 2ο κεφαλαιο διαγωνισμαα! + του οτι κανουμε ασκησεις σαν τη φυσικηηη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Εγώ έχω πάρει επιλογή:whistle: πληροφορική. Δεν κάνουμε τίποτα μόνο μπαίνουμε στο internet και πάμε σε όποια ιστοσελίδα θέλουμε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ έχω πάρει επιλογή:whistle: πληροφορική. Δεν κάνουμε τίποτα μόνο μπαίνουμε στο internet και πάμε σε όποια ιστοσελίδα θέλουμε!!!!!
Ακριβως το ιδιο κανουμε και εμεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Κάνει κανείς τεχνολογία επικοινωνιών? Γιατί εμείς το μόνο που δεν κάνουμε είναι αυτό. Ο καθηγητής μας επειδή βαριέται και λέει ότι το βιβλίο είναι πανάρχαιο κάνουμε ένα είδος ερευνητικής εργασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ναι εμεις κανουμε και το εχει παρει στα σοβαρα το μαθημα αλλα νομιζω απο φλεβαρη θα μας κανεις προγραμματισμο αληθεια ποτε σκοπευεις να αρχισεις φροντηστηριο αεππ εγω απο μαρτη η απριλη εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top