[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Επειδή μάλλον (κατα 85%) θα πάρω ΑΟΘ του χρόνου :D
Γι'αυτό επέλεξα Η/Υ !
α οκκ τωρα καταλαβα!. . . .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
:D Εσύ τι θα πάρεις ? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
μαλλον περιβαλλοντικηηη!!!!:)
ΚΙ ΕΓΩ ΑΡΧΕΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΗΘΕΛΑ ΓΜΤ:mad: Αλλά τα παιδιά στο σχολείο μου είναι τόσο βλαμμένα και δεν το δήλωσε σε όλη τη φουρνιά κανείς άλλος εκτός από μένα (!) κι ας είναι η μισή ύλη της Βιολογίας Γενικής της Γ' Λυκείου. Κι έτσι προέκυψε η Βιολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
μαλλον περιβαλλοντικηηη!!!!:)

Πολύ ενδιαφέρον μάθημα!
Και βασικά φέτος (έγινε και πέρσυ) με τη βοήθεια της περιβαλλοντικής θα μπορούμε να πάμε όλα τα παιδιά της Β'Λυκείου - 7ήμερη στην Ιταλία :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρον μάθημα!
Και βασικά φέτος (έγινε και πέρσυ) με τη βοήθεια της περιβαλλοντικής θα μπορούμε να πάμε όλα τα παιδιά της Β'Λυκείου - 7ήμερη στην Ιταλία :no1:
θα πας:::????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
αστρονομια...

αχ κ ειμαι σε ενα κ α τ α π λ η κ τ ι κ ο τμημα,με ολες τις φιλες μου :P




ουτε μεσον να ειχα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eγώ τελικά άλλαξα γιατί κανείς άλλος δεν πήρε αστρονομία (:p) και πήρα πληροφορική. Θα προσπαθήσω να πείσω τον καθηγητή να φτιάξουμε τo site του σχολείου :lol:

Στη Γ θα δούμε τι θα πάρω, μάλλον Πολυμέσα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Eγώ τελικά άλλαξα γιατί κανείς άλλος δεν πήρε αστρονομία (:p) και πήρα πληροφορική. Θα προσπαθήσω να πείσω τον καθηγητή να φτιάξουμε τo site του σχολείου :lol:

Στη Γ θα δούμε τι θα πάρω, μάλλον Πολυμέσα :p

Εμένα Δημήτρη έγινε ακριβώς το αντίθετο απο σένα !
Μόνο άλλα 3 παιδιά πήραν Πληροφορική και έτσι ... Αστρονομία :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
εμασ δεν εγινε τμημα αστρονομιασ που ηθελα δυστηχωσ:( αλλα ουτε και κανενα αλλο....μονο τμημα πληροφορικησ εχουμε....και περσι ειχαμε μονο τμημα καλλιτεχνικων...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γεια σας! Στην α λυκειου ειχα ως πρωτη ξενη γλωσσα αγγλικα και ως μαθημα επιλογης τα γαλλικα! τωρα στη β δεν ξερω αν γινεται να αλλαξω την α ξενη γλωσσα σε γαλλικα και να παρω πληροφορικη...γινεται? γτ εχω ακουσει οτι δεν υφισταται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twisted

Νεοφερμένος

Η twisted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
δεν νομιζω να γινετε να αλλαξεις την α' ξενη γλωσσα. ειναι αναγκαστικα αγγλικα νομιζω.
στ β ξενη γλωσσα επιλεγεις τετοια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
δεν γινεται αυτο που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Όταν πήγαινα εγώ Λύκειο το 2002 γινόταν.Αν θες μπορώ να ρωτήσω και να σου πω σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ladyhawk~*

Νεοφερμένος

Η Ladyhawk~* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγω διάλεξα σχέδιο,αλλά ειμαστε μόνο 6 παιδιά και δεν θα δημιουργηθεί τμήμα :(
Ολοι πήγανε πληροφορική για να μην γραψουν εξετάσεις :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εγω διάλεξα σχέδιο,αλλά ειμαστε μόνο 6 παιδιά και δεν θα δημιουργηθεί τμήμα :(
Ολοι πήγανε πληροφορική για να μην γραψουν εξετάσεις :/

Mπα, μην νομίζεις... το σχέδιο είναι Πανελληνίως Εξεταζόμενο και δεν μπορούν να το αρνηθούν.
Στο δικό μας έγινε τμήμα με 5 παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Mπα, μην νομίζεις... το σχέδιο είναι Πανελληνίως Εξεταζόμενο και δεν μπορούν να το αρνηθούν.
Στο δικό μας έγινε τμήμα με 5 παιδιά!
εμας παλι εγινε τμημα με μολις 3 παιδια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εμας παλι εγινε τμημα με μολις 3 παιδια!:)
και στο δικό μου σχολείο το τμήμα για σχέδιο που δημιουργήθηκε,αποτελείται μόνο από 5 παιδιά...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Εμεις πάλι δεν έχουμε καθηγητή/τρια σχεδίου οπότε... :) Μηπως ξέρει κάποιος μέχρι πότε μπορώ να αλλάξω μάθημα επιλογής? Βασικά έχω σχέδιο αλλα επειδή ο καθηγητής των γαλλικών σχεδιάζει να πάει το τμήμα εκδρομή στη Γαλλία ή στη Τσεχία σκέφτομαι να αλλάξω μαθημα μιας και ξέρω πολύ καλά γαλλικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εμεις πάλι δεν έχουμε καθηγητή/τρια σχεδίου οπότε... :) Μηπως ξέρει κάποιος μέχρι πότε μπορώ να αλλάξω μάθημα επιλογής? Βασικά έχω σχέδιο αλλα επειδή ο καθηγητής των γαλλικών σχεδιάζει να πάει το τμήμα εκδρομή στη Γαλλία ή στη Τσεχία σκέφτομαι να αλλάξω μαθημα μιας και ξέρω πολύ καλά γαλλικα...
νομιζω μεχρι και ενα μηνα μετα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top