Θα σκοτώνατε άνθρωπο για να εκπληρωθεί μία επιθυμία σας;

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
εσυ πως τους βασανιζεις?.. εγω προτιμω τα επεισοδια του LASLO.. αν και παντα βοηθαει ενα μαχαιρι και ενα καραοκε σετ..
Καλύτερα να συμβουλευτείς ''Happy tree friends'':P
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RZjTQ87MoEo&feature=user[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καλύτερα να συμβουλευτείς ''Happy tree friends'':P


το ειχα δοκιμασει αλλα δεν πολυδουλευει.. humans are very fragile you see... βασικα με καμια μεταγγιση αιματος και λιγο ραψιματακι κρατανε παραπανω αλλα και παλι δεν αντεχουν htf style :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
χεχε το ειδα πολυ πλακα!!ειδικα εκει με τα εντερα-τουβλακια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
χεχε το ειδα πολυ πλακα!!ειδικα εκει με τα εντερα-τουβλακια:P


αμα σου ανοιξω την κοιλια, σου βγαλω τα εντερα και τα δεσω απ την μυτη σου, σε κουρδισω και αρχισω να παιζω κιθαρα πας στοιχημα οτι δεν θα γελας?..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ΑΜΑΝ αυτό το σκέφτηκα ενταλώς τυχαία χτες... Δεν ξέρω... Ειναι μεγάλο δίλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Όλοι το παίζετε αθώοι και αγαθοί γιατί είστε άβγαλτοι στην κοινωνία, όμως άμα μπει στη μέση δύναμη/εξουσία/χρήμα/εκδίκηση δεν νομίζω όλοι να καταφέρουν να διστάσουν, ο κόσμος δυστηχώς δεν είναι αγγελικά πλασμένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
δν νομιζω σε καμια περιπτωση να το εκανα.ακομα κ αν καποιος εκανε κατι πλ σκληρο σε δικο μου προσωπο, παρ'ολο που θα τον μισουσα μ'ολη μου την ψυχη κ θα'θελα να του συμβει μεγαλυτερο κακο, δεν θα του το προσεφερα εγω.δε ξερω,αλλα ειμαι της νοοτροπιας οτι το κακο που κανει καποιος να μν το συνεχιζουμε κ μεις
η μονη περιπτωση που μπορει να σκοτωνα,τωρα το σκεφτομαι,ειναι αν μπει κανεις στο σπιτι το βραδυ κ παει να μας κανει κακο..δλδ εν βρασμω ψυχης για να αμυνθω...βεβαια μετα θα τρελαινομουνα δν υπαρχει πειπτωση
κ να σας πω κ κατι αλλο: κανεις δν εχει το δικαιωμα ν'αφαιρεσει τη ζωη του αλλου,ο,τι κ να του'χει κανει.ουτε εμεις οι ιδιοι στον ιδιο μας τον εαυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Όλοι το παίζετε αθώοι και αγαθοί γιατί είστε άβγαλτοι στην κοινωνία, όμως άμα μπει στη μέση δύναμη/εξουσία/χρήμα/εκδίκηση δεν νομίζω όλοι να καταφέρουν να διστάσουν, ο κόσμος δυστηχώς δεν είναι αγγελικά πλασμένος...


συμφωνώ (και συν-φονο) απόλυτα...

αλλα δεν ηταν αναγκη να μας αποδειξεις οτι εισαι ικανος για φονο..
εκεινο το δύστυχο δυστυχώς εφυγε για αλλο forum :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Καλύτερα να συμβουλευτείς ''Happy tree friends'':P
https://www.youtube.com/watch?v=RZjTQ87MoEo&feature=user

Ωχ, με έπιασε νευρικό γέλιο με αυτό το πράμα!

αμα σου ανοιξω την κοιλια, σου βγαλω τα εντερα και τα δεσω απ την μυτη σου, σε κουρδισω και αρχισω να παιζω κιθαρα πας στοιχημα οτι δεν θα γελας?..

ΠΟλύ φοβάμαι ότι δε θα είμαι σε θέση να κάνω το οτιδήποτε σε αυτή την περίπτωση:P

Όλοι το παίζετε αθώοι και αγαθοί γιατί είστε άβγαλτοι στην κοινωνία, όμως άμα μπει στη μέση δύναμη/εξουσία/χρήμα/εκδίκηση δεν νομίζω όλοι να καταφέρουν να διστάσουν, ο κόσμος δυστηχώς δεν είναι αγγελικά πλασμένος...

Εγώ, όπως είπε και η Grabeel, θα το έκανα μόνο σε στιγμή κατάληψης από έντονα συναισθήματα αυτοάμυνας.

Αν ήθελα να προκαλέσω κακό σε κάποιον θα τον έκλεινα σε ένα δωμάτιο μαζί με κάποιους από τους συμμαθητές μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Αν ήθελα να προκαλέσω κακό σε κάποιον θα τον έκλεινα σε ένα δωμάτιο μαζί με κάποιους από τους συμμαθητές μου...
Ή με κάποιον από τους καθηγητές σου...:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ή με κάποιον από τους καθηγητές σου...:P:lol::lol::lol:

Μπα, οι περισσότεροι είναι μια χαρά... Και όσοι στραβώσανε στραβώσανε εξαιτίας των κοπρογαϊδουριών συμμαθητών μου (όχι όλων, αλλά μεγάλης μερίδας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ναι εγω θα σκοτωνα!αρκει φυσικα να αξιζε τοσο πολυ ο στοχος μου!βασικα αυτα ειναι μονο σκεψεις...δεν ξερω αν θα ειχα τη δυναμη να το κανω οταν βρισκομουνα σε τετοια θεση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μωρε μπραβο ποσο ευκολα μπορει καποιος να σκοτωσει ανθρωπο.Εγω παντως μονο εαν κινδυνεε η ζωη μου και αν δεν ειχα αλλη επιλογη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εγώ δεν θα σκότωνα ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Έναν άνθρωπο ξέρω ο οποίος χρησιμοποιήσε το συγκεκριμένο μέσο για τον εαυτό του.

Ωνάσης. Για να επιτύχεις το στόχο σου, απαιτούνται θυσίες. Το είδος αυτών εξαρτάται από εσένα. Ας πούμε ότι ο Ωνάσης είχε...μεγάλα σχέδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Τώρα που το ξανασκέφτομαι ποτέ μη λες ποτέ... Εγώ στην ιδέα και μόνο ενός φονικού διαπεπραγμένου εν ψυχρώ από εμένα, αηδιάζω... Αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Έναν άνθρωπο ξέρω ο οποίος χρησιμοποιήσε το συγκεκριμένο μέσο για τον εαυτό του.

Ωνάσης. Για να επιτύχεις το στόχο σου, απαιτούνται θυσίες. Το είδος αυτών εξαρτάται από εσένα. Ας πούμε ότι ο Ωνάσης είχε...μεγάλα σχέδια.

Ο Αριστοτέλης Ωνάσης ήταν ένας μεγάλος Έλληνας κι άνθρωπος, εξαιρετικό μυαλό, μεγάλη ψυχή και παγκόσμια ανυπέρβλητος επιχειρηματίας και καπετάνιος, αλλά δεν υπολόγισε ότι ο Θεός πάντα επιστρέφει αυτά που αξίζουμε. Κι αν δεν το ένιωσε αυτός ο ίδιος, το νιώσαν τα παιδιά του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ο Αριστοτέλης Ωνάσης ήταν ένας μεγάλος Έλληνας κι άνθρωπος, εξαιρετικό μυαλό, μεγάλη ψυχή και παγκόσμια ανυπέρβλητος επιχειρηματίας και καπετάνιος, αλλά δεν υπολόγισε ότι ο Θεός πάντα επιστρέφει αυτά που αξίζουμε. Κι αν δεν το ένιωσε αυτός ο ίδιος, το νιώσαν τα παιδιά του...

Τα παιδιά του δε φταίνε σε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν πειράζει, όπως και να χει κάποιος πρέπει να πληρώσει. Ακόμη κι αυτός που δεν φταίει. Αμαρτίαι γονέων παιδεύουσι τέκνοις έλεγαν κι έτσι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top