Επανάληψη μέσα στις γιορτές

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Σιγά βρε,κι εγώ που θέλω 18.500-19.000 τόσο διαβάζω.:P
Τα μαθήματα βαρύτητας για το 2ο πεδίο είναι μαθηματικά-φυσική πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Σιγά βρε,κι εγώ που θέλω 18.500-19.000 τόσο διαβάζω.:P
Τα μαθήματα βαρύτητας για το 2ο πεδίο είναι μαθηματικά-φυσική πάντως.
Ok! 18-19 ε?? και παραπανω να βγαλω δε με χαλαει αλλα κ παλι γεωλογια θα βαλω 1η :P,thanx για τη απαντηση,παω για ενα 3ωρο διαβασμα μεχρι τις 4μιση και μετα βολταααα :-)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Tα μαθηματα βαρυτητας στο δευτερο ειναι φυσικη-μαθηματικα.Με λιγη προσπαθεια πιανεται ο βαθμος,μην ανησυχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μ'αρεσει που λετε κι ολας ''για 12000 μορια θελεις 3 ωρες/μερα'' κλπ. :p
Πιστευω οτι αν δεν διαβαζεις ουσιαστικα, και καθεσαι απλα μπροστα απο ενα βιβλιο χωρις να καταλαβαινεις τιποτα, οοοοοσες ωρες και να κατσεις, 12000 δεν πιανεις.
Αν ομως διαβαζεις 3 ωρες τη μερα με καθαρο μυαλο και κερδιζεις κατι απο το διαβασμα σου, τοτε τα χεις για πλακα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Αυτο ελειπε να διαβασετε και την παραμονη πρωτοχρονιας!! 31 Δεκεμβριου και 1 Ιανουαριου αφηστε τα βιβλια και φροντιστε να κανετε οτι σας γεμιζει περισσοτερο...

31 το προγραμμα μου εχει διαβασμα ολη το βιβλιο της γραμματικης των αρχαιων, 1 δεν εχει τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
31 το προγραμμα μου εχει διαβασμα ολη το βιβλιο της γραμματικης των αρχαιων, 1 δεν εχει τιποτα!

Απο γραμματικη στα νεα παντως δεν τα παμε και παρα πολυ καλα ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Μ'αρεσει που λετε κι ολας ''για 12000 μορια θελεις 3 ωρες/μερα'' κλπ. :p
Πιστευω οτι αν δεν διαβαζεις ουσιαστικα, και καθεσαι απλα μπροστα απο ενα βιβλιο χωρις να καταλαβαινεις τιποτα, οοοοοσες ωρες και να κατσεις, 12000 δεν πιανεις.
Αν ομως διαβαζεις 3 ωρες τη μερα με καθαρο μυαλο και κερδιζεις κατι απο το διαβασμα σου, τοτε τα χεις για πλακα. :)
Αυτο εννοειται!!! 10λεπτο διαλλειμα τωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πφφ, εχω ακομα να βγαλω τη θεωρια του ολοκληρωτικου λογισμου και μετα ξεκιναω θεματα πανελληνιων(οσα δεν εχω ηδη κανει σκορπια):p
Βαριεμαι ρε παιδια.
Επισης τι απιστευτα θεματα επεσαν στην ΑΕΠΠ το 2000; Χαθηκε να γεννηθω 27 χρονια πριν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Πφφ, εχω ακομα να βγαλω τη θεωρια του ολοκληρωτικου λογισμου και μετα ξεκιναω θεματα πανελληνιων(οσα δεν εχω ηδη κανει σκορπια):p
Βαριεμαι ρε παιδια.
Επισης τι απιστευτα θεματα επεσαν στην ΑΕΠΠ το 2000; Χαθηκε να γεννηθω 27 χρονια πριν;
Που θες να περασεις??:)
αλλα 40 λεπτα και τελος!!Μ επιασε το κεφαλι μου με τοση φυσικη :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πληροφορικη θελω. Αν θα ειναι ΑΣΟΕΕ, Πα.Πει. δεν ξερω ακομα.
Και μπορει να βαλω και ΕΜΠ για ΗΜΜΥ :p
Εσυ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Πφφ, εχω ακομα να βγαλω τη θεωρια του ολοκληρωτικου λογισμου και μετα ξεκιναω θεματα πανελληνιων(οσα δεν εχω ηδη κανει σκορπια):p
Βαριεμαι ρε παιδια.
Επισης τι απιστευτα θεματα επεσαν στην ΑΕΠΠ το 2000; Χαθηκε να γεννηθω 27 χρονια πριν;

E δεν είχε και πίνακες τότε στην ύλη νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Είμαι ο μονος που έχει παρατήσει τα υπόλοιπα μαθήματα και ασχολείται αποκλειστικά με Μαθηματικά; :hmm:
Καλά ΑΟΔΕ δεν θα γράψω τίποτα στο τέλος.Έλεγα να διαβάσω τώρα στις γιορτές αλλα δεν παλεύεται με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ρε συ ειναι κριμα αυτο ομως. Σου χαριζουν στην ουσια εναν βαθμο, γιατι αν μαθεις απεξω αυτες τις 45 σελιδες, δεν μπορεις να γραψεις κατω απο 19,5.
Ενω στα μαθηματικα πιστευω οτι οση εξασκηση και να κανει κανεις, μπορει να τους κατσει και να βαλουν κανενα θεμα βαρβατο που να μην υπαρχει σε κανενα βιβλιο. Θελω να πω, οτι μαθηματικα δεν ξερεις ποτε απο που θα σου ρθει.
Κατα τη γνωμη μου ειναι λαθος αυτο που κανεις. Εχεις παρατησει και ΑΕΠΠ ταυτοχρονα; Και φυσικη; Και το μαθημα επιλογης σου;
Εκτος κι αν εννοεις οτι μονο τωρα στις γιορτες τα παρατησες ολα. Που και παλι λαθος το βρισκω, ειδικα στο ΑΟΔΕ δωσε μια δευτερη ευκαιρια μωρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Καλα και εγω Αοδε δεν την παλευω καθολου, σιγουρα θα εχω το χειροτερο βαθμο μου εκει(υπολογιζω 15).Καλο ειναι τα αλλα να μην τα παρατησεις, μια χρονια ειναι.Αεππ ελαχιστα να ασχοληθεις(αλλα με σοβαροτητα) γραφεις πανω απο 17.Για μενα ειναι το πιο ευκολο μαθημα μετα τη Βιολογια.Εκθεση ενταξει, ουτε εγω διαβαζω τιποτα αλλα μια εκθεσουλα που και που τη γραφω.Τωρα Φυσικη δεν θα συμφωνησω μαζι σου, ειναι και μαθημα με συντελεστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Εχει καμια μερα ξαπλα απ το πρωι ως το βραδυ το προγραμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Για τις γιορτές λέω. :p
Το ΑΟΔΕ το έχω παρατήσει γενικότερα όμως.Μαθηματικά και Φυσική μπορώ να διαβάσω όσες ώρες χρειαστεί,ΑΟΔΕ ούτε δέκα λεπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Εχει καμια μερα ξαπλα απ το πρωι ως το βραδυ το προγραμμα;
Εννοειται.Αυτες τις μερες επιβαλλεται και να ξεκουραζομαστε.
Για τις γιορτές λέω. :p
Το ΑΟΔΕ το έχω παρατήσει γενικότερα όμως.Μαθηματικά και Φυσική μπορώ να διαβάσω όσες ώρες χρειαστεί,ΑΟΔΕ ούτε δέκα λεπτά.
Α πες το ετσι:D.Κοιτα να δεις,θα σου ελεγα να καταπιστεις λιγο και στο λεω εγω που δεν ειχα μαθει τιποτα παπαγαλια αυτα τα χρονια.Οσο να ναι ενα βαθμουλακο πρεπει να τον τσιμπησεις και απο εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Για τις γιορτές λέω. :p
Το ΑΟΔΕ το έχω παρατήσει γενικότερα όμως.Μαθηματικά και Φυσική μπορώ να διαβάσω όσες ώρες χρειαστεί,ΑΟΔΕ ούτε δέκα λεπτά.

Ποτε στη ζωη μου δεν εχω παπαγαλισει μαθημα. Φετος πρωτη φορα για να μαθω την παραγραφο με την επιχειρηματικοτητα, μου πηρε ΤΡΙΑ ΤΕΤΑΡΤΑ. Το κατανοεις;:P Τρια τεταρτα για 10 σειρες.
Αλλα επειδη δεν αφησα ποτε το ΑΟΔΕ, τωρα μπορω να παπαγαλισω μια σελιδα μεσα σε 30 λεπτα και να τη λεω αψογα. Ειναι θεμα συνηθειας πιστευω. :)
Προσπαθησε ρε συ, ειναι κριμα να χασεις απο εκει και να τα εχεις παει πολυ καλα σε ολα τα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Η ρανια το καμαρι της τεχνολογικης.Το αντιπαλον δεος του Αοδευ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ αντιστοιχο καμαρι της θετικης.
<3
Να.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top